GENJEJ PARA KAMERES, PER TE PARE REAGIMIN E VELLAIT... ! *u vu ne siklet*

4 Pri 2021
78 905 Shikime

N S T A G R A M: @adisa.gjo
➭ instagram.com/adisa.gjo/​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
 • Adisa të dua dhe të përqafoj prej së largu je shum e mir.😚😙😗😘😍😻❤💗💋👄💞💖

  Blerta AdemajBlerta Ademaj4 orë më parë
 • Sa i edukuar Klajdi! Bravo! Uroj qe edhe une ta rris djalin tim me vlera te tilla

  Resmije ShalajResmije ShalajDitë më parë
 • a sa po prgjani ju dy bukuroshe

  Amanda.Minaver MazrekuAmanda.Minaver Mazreku2 ditë më parë
 • Mundeni ta beni nje chelench me qiri plzz

  Vanesa RamshajVanesa Ramshaj3 ditë më parë
  • E kemi bere zemer

   ADISA GJOADISA GJO3 ditë më parë
 • Une se di kush je se ste kam ndjek ndonjehere, por kjo video me shtoi jeten nga te qeshurat hahahahaha. I shkreti si rri duke pare gjithe kohes "ca po ndodh ketu, whaaaat" ahahaha

  Ervina RucajErvina Rucaj4 ditë më parë
 • Adisa je shum e mir😍😍💟

  Zymrie Pacolli LimaniZymrie Pacolli Limani4 ditë më parë
 • Pse genjen mojj😆😂😂

  ola bytyqiola bytyqi5 ditë më parë
 • Kam be subscribe kam be like coment add n snap dhe jam aktive qdo dit ne kanalin tend shpresoj qe do jem nje nder best subscribes of the week

  ola bytyqiola bytyqi5 ditë më parë
 • Mbeti gojehapur klajdi hahahahahhaaha❤❤

  ola bytyqiola bytyqi5 ditë më parë
 • Shum e bukur video Adisaa 🥰🥰

  ola bytyqiola bytyqi5 ditë më parë
 • 😘😘😍😍😍😍💖💖💖

  Katrina DuriqiKatrina Duriqi7 ditë më parë
 • Shume bukur video❤❤❤

  Roza MarkajRoza Markaj8 ditë më parë
 • Ta bona "sabskrajb"

  Hk gledoooHk gledooo8 ditë më parë
 • Ka menduar se je çmedur😂😂😂

  Danjela BallaDanjela Balla8 ditë më parë
 • Kam qesh me lot si e hengri keshtu dhe sa thoshe ti australi, ai habitej

  Danjela BallaDanjela Balla8 ditë më parë
 • 😊😚

  Bruna SelamajBruna Selamaj8 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😫😫😫😫 Adisa

  Daila DailaaaDaila Dailaaa8 ditë më parë
 • 😂❤

  Romina CelaRomina Cela8 ditë më parë
 • Pse nk e ke hedhur akoma videon e re😍

  Aurela HoxhaAurela Hoxha8 ditë më parë
 • 4:15 Klajdi nderkohe duke te shikuar e menduar : Eh moj Arabi c'mi paske bere motres 🤦‍♀️🤣🤣🤣

  Mso DickaMso Dicka9 ditë më parë
 • hahaha ta bejm me interesante sikur nuk jeton ne shqipri te japim pak vler hahhahahahah

  hoxha sidorelahoxha sidorela9 ditë më parë
 • Je meee eeeè mirrra zemrush😘

  Melek HalidMelek Halid9 ditë më parë
 • Does klajd needs a nuse?😌

  CadomerjallCadomerjall10 ditë më parë
 • Je realish shuuum shum e mir,dhe Klajdi bravo qe nuk genjen😂 🥳

  Angela CaniAngela Cani10 ditë më parë
 • 🎶🌙🌙🌙😂😂🥺

  Edita HaxhijajEdita Haxhijaj10 ditë më parë
 • Me lot😂😂😂

  Azalea's ChannelAzalea's Channel10 ditë më parë
 • Hahahh shum gallate kjo video dhe klajdi I ndrojtur pak 😅

  Fjoralba JeminajFjoralba Jeminaj10 ditë më parë
 • Lottttt🤣🤣🤣🤣🤣

  Little mixLittle mix10 ditë më parë
 • Hahahaha sa siklet e vure klajdin 😂🤣🥰🥰

  Sara GjoshiSara Gjoshi10 ditë më parë
 • Futu dhe letra amerikane😂😂😂😂😂😂😂😂

  Wesley DaDyetWesley DaDyet11 ditë më parë
 • Ju kam zili... Vazhdoni keshtu duajeni njeri tjetrin ndihmoni njeri tjetrin, dhe,mbeshteteni njeri tjetrin.... I got touched by the word .... I love you, and i love you to babe.... Ka vellezer qe sado motra ti doje afer rine shume ftohte.... Lum nena qe ju ka 💜

  Snow White92Snow White9211 ditë më parë
 • Hera e par qe po shikoj videon tuaj dhe nuk di ca te them , jeni shum te mire 😍😍 un perpak isha duke i then Klajdit si te shkoj dhe un ne Australi🤣🤣

  Rafaela MarkuRafaela Marku11 ditë më parë
 • pershendetje, jeni te dy shume te miret tani rastisa videot e tua dhe na kenaqet

  aferdita hoxhaaferdita hoxha11 ditë më parë
  • kam emrin e mamit tend Adis

   aferdita hoxhaaferdita hoxha11 ditë më parë
 • hahahaahahahha hahhahahhahahhhahahahah tha mir klajdi pse se xhirum kete vidio me 1 prill

  Adrian VeliuAdrian Veliu11 ditë më parë
  • Mire tha, Po kujt I thaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣

   ADISA GJOADISA GJO11 ditë më parë
 • E paske vellan si llokum 🤗

  F SF S11 ditë më parë
 • Kujt i mungon Eva

  Argita ZekaArgita Zeka11 ditë më parë
 • O adisa sa i zhgenjyer u duk vellai yt kur ti i the qe ishte prank 😂🤣🤣🤣 . Spo gjente fjale

  Erion SheraliErion Sherali11 ditë më parë
 • shummm zemer 😍🥰🥰🥰🥰

  marigona qollakumarigona qollaku12 ditë më parë
 • Hahaha o sa kam qeshur

  Revjona KalemiRevjona Kalemi12 ditë më parë
 • esht shum i eduluar klajdi.

  Kryeziu KryeziuKryeziu Kryeziu12 ditë më parë
 • O Adisa pse e ve ne siklet vllain te genjej. Ti thuaj shyqyr eshte I siqert 🤩

  Sadete AllarajSadete Allaraj12 ditë më parë
 • Adisa super skenariste 😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️e adhuroj thjeshtesin tende Adis ❤️❤️jem fansja jote ❤️❤️❤️

  Kristi PullaziKristi Pullazi12 ditë më parë
 • Kur do besh nje video tjeter me Klajdin 💓

  era pjetriera pjetri12 ditë më parë
 • Sa kam qeshur 😂😂

  fjona bledifjona bledi12 ditë më parë
 • te lutem beja nje prank mauricios😍😘😗💖🙏

  Artiola SopeArtiola Sope12 ditë më parë
 • 😍😍Na kenaqe Adis!

  Eda LikokaEda Likoka12 ditë më parë
 • Super vidio serio u kenaqa shumee♥️♥️ vellai super njeri shume i sinqerte me plq shume shkoni shume bashke ne vidio beni m shpesh,,🙏🏻🙏🏻 Na kenaqe adisa thenx Love you♥️♥️

  ANGJE NDOUANGJE NDOU12 ditë më parë
 • Po beje

  Akuila ManciAkuila Manci12 ditë më parë
 • Oh sa i mire dhe sa i sinqert.

  L TL T12 ditë më parë
 • Sa e bukur ajo trikoja e adises turp turp turp turp 😂❤

  Alush DukaAlush Duka12 ditë më parë
 • 👍🤣🤣🤣🤣💕

  Marge AMarge A12 ditë më parë
 • Pershëndetje

  Background video SKBackground video SK12 ditë më parë
 • Teeeee duaaaaa🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

  Kimete BajramiKimete Bajrami12 ditë më parë
 • Bravo te dy shum te mir lum prinderit cfar femijesh ka rritur ju uroj te arrini sa me larg te prsh adisa nga Italia na mungon Eva 😍🥰

  Elendjana PepnikajElendjana Pepnikaj12 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Silvana GjeciSilvana Gjeci12 ditë më parë
 • 😊😊

  Gela BreguGela Bregu13 ditë më parë
 • Jeni shume te mire 🍯🤞💞💫🌟😍

  Lyrics ShqipLyrics Shqip13 ditë më parë
 • OMG 😆 kjo video ishte looooot te qeshuradh sidomos kur i the jeton me mammin

  Made in LaçiMade in Laçi13 ditë më parë
  • Sa sshuuume ngjani

   Made in LaçiMade in Laçi12 ditë më parë
 • Je shum e mire vetem vazhdo ❤️😇🍫

  Dishe HotiDishe Hoti13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 U SHKRIVA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  My worldMy world13 ditë më parë
 • Hahahah kjo eshte video me e bukur qe ke ber ndonje here.😍

  Silvana SufajSilvana Sufaj13 ditë më parë
 • Po me even kur do besh ndonje video se na ka marr malli me e pa😘😘

  Renata KRenata K13 ditë më parë
 • Te syte ngjajne qe jane moter e vella

  Manjola BeciManjola Beci13 ditë më parë
 • I paska marr dhuratat ke linja 1€

  Milena MileyMilena Miley13 ditë më parë
 • Jeni shum te mire shkoni shum

  Isnije AziziIsnije Azizi13 ditë më parë
 • Me lot😅

  Dhurata ShkembiDhurata Shkembi13 ditë më parë
 • Ku e shete eva se me ka mengu shume💖😍🥳🥰

  Jona MajaJona Maja13 ditë më parë
 • O sa funny 😄

  Dhurata ShehiDhurata Shehi13 ditë më parë
 • Jeni shum te bukur veq vazhdoni ju duammm shummm adisaaa

  Elhame MaliqiElhame Maliqi13 ditë më parë
 • 😅😅❤️❤️

  Paola PpjPaola Ppj13 ditë më parë
 • Me pelqeu ajo pjesa kur ti I thua qe ke ardhur nga Austria dhe ai te shikon keshtu😞😞😂😂

  silvinios vlogsilvinios vlog13 ditë më parë
 • E vure shume ne siklet vellain Poe me pelqeu si video

  silvinios vlogsilvinios vlog13 ditë më parë
 • Hahahahaha o vdiqaaa lot jam mekur sonte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Adisa lot o Klajdi me shkaterrove 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  çelaçela13 ditë më parë
 • bravo vellait qe eshte krenar per ate qe eshte dhe duket qe eshte njeri i sinqert dhe jeni shum te mire

  frida bistikafrida bistika13 ditë më parë
 • Brravo per edukaten,djal Dukat

  Eldion SpahiuEldion Spahiu13 ditë më parë
 • O sa te mir qe jeni na shkrit😅❤❤

  Ariela ElaAriela Ela13 ditë më parë
 • Saaa bukurr😊😇🥰

  Noelia LickollariNoelia Lickollari13 ditë më parë
 • O sa kam qesh

  Lirie HaxhiajLirie Haxhiaj13 ditë më parë
 • Sa kam qeshur tek kjo video jeni me te miret 😂😂😂❤❤

  Paola TabakuPaola Tabaku13 ditë më parë
 • Po e duam një video nga dita e Klajdit me zi po pres ❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Sara & LandiSara & Landi13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂 Zot sa kam qeshur 😂😂😂😂

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD13 ditë më parë
 • O adisa sa e mir qe je

  Vali SylajVali Sylaj13 ditë më parë
 • Hahahaha

  Eni QamiliEni Qamili13 ditë më parë
 • Nuk genjen dot

  Eni QamiliEni Qamili13 ditë më parë
 • Nuk ja.prish motres

  Eni QamiliEni Qamili13 ditë më parë
 • Sa i mir dhe shume ne siklet

  Eni QamiliEni Qamili13 ditë më parë
 • Ajo bluza turp..turp..turp💜💜😂

  Bts ArmyBts Army13 ditë më parë
 • adisa ti je me e bukur se te gjith un ti bej share komente e tjer

  Besar VeliuBesar Veliu13 ditë më parë
 • Sa video funny😂 btw Klajdi eshte me i mire live😂

  ervina zikaervina zika13 ditë më parë
 • Jeni shummmmm te mir te dy ju dua veç vazhdoni 🥰🥰😘😘💕💕💕

  Beli FixBeli Fix13 ditë më parë
 • Je si drit🤩🤩🤩

  Vilma DhiariVilma Dhiari13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Grisela SchumannGrisela Schumann13 ditë më parë
 • shum bukur MashaAllah

  deren seratderen serat13 ditë më parë
 • Ma shum keni qshur sesa keni ber video

  Medina MujiMedina Muji13 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Rahime MurtezaniRahime Murtezani13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂Kam qesh me lotttt❤️

  alketa 1995alketa 199513 ditë më parë
 • Lum prinderit qe ju kane

  Franceska ToskuFranceska Tosku13 ditë më parë
 • Klajdi shume shume i edukuar

  Franceska ToskuFranceska Tosku13 ditë më parë
 • 𝑨𝒅𝒊𝒔𝒂 𝒔𝒂 𝒌𝒂𝒎 𝒒𝒆𝒔𝒉 𝒎𝒆 𝒌𝒆𝒕 𝒗𝒊𝒅𝒆𝒐... 𝑴𝒆 𝒒𝒌𝒂 𝒎𝒆𝒓𝒓𝒆𝒔𝒉 𝒏𝒆 𝒂𝒖𝒔𝒕𝒓𝒂𝒍𝒊? 𝒎𝒆 𝒌𝒂𝒏𝒈𝒖𝒓,𝒊 𝒓𝒓𝒊𝒔,𝒊 𝒕𝒓𝒂𝒋𝒕𝒐𝒋 😂 𝒈𝒋𝒚𝒔𝒉𝒋𝒂 𝒗𝒆𝒕𝒆𝒎 𝒎𝒆 𝒔𝒉𝒊𝒌𝒐𝒏𝒕𝒆,𝒎𝒂 𝒃𝒆̈𝒏𝒕𝒆 𝒒𝒇𝒂𝒓 𝒑𝒐 𝒒𝒆𝒔𝒉 𝒎𝒐𝒋 𝒗𝒂𝒋𝒛𝒆̈ 😂😂😂😂

  Edona MorinaEdona Morina13 ditë më parë
 • Vidjoja me lot qe ke bere ndonjehere😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Ju dua shume qe te dyve😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖😙😙😙😙😙💝💝💝💝💝💓💓💓💓💓💓💓💓💓🎀🎀🎀🎀🎀 Xml dukesh si kukull me ate bluzen roze.Floket e tua te drejta te verdha e te bukura.Je nje kukull e vertet Xml💓💓💓💓💖💖💖💖😙😙😙😙😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💛💛💛💚💚💚💚💚💚💚🎀🎀🎀🎀😙😙

  Marinela ÇeçoMarinela Çeço13 ditë më parë
ALworld