“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS

3 Pri 2021
370 904 Shikime

#rtvora #expuls #serenasula #arjonluli
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Serena Simboli i kurvllikut ... phuuuu tqifsha faren

  Apollo BeatsApollo BeatsDitë më parë
 • kenga twerk: o behije! degjojeni!

  telekomanda 84telekomanda 843 ditë më parë
 • Pidh te motres ca bohet Nga dalin gjith kta robqira ne shqipri

  And TAnd T3 ditë më parë
 • Degjinerimi I shqipnise🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Bukurije DushajBukurije Dushaj5 ditë më parë
 • Cfare mban ky dhe! 🤮🤮🤮 te dy jane garbage cans

  ElaS ** ElaSElaS ** ElaS7 ditë më parë
 • Ky moderatori bothqir ky bythen batare pe bojka

  eleganti montrealeleganti montreal8 ditë më parë
 • Jena t famshem hahahhaa

  Amazing VideosAmazing Videos13 ditë më parë
 • Fuck off plera

  jim murphyjim murphy13 ditë më parë
 • Kurv ordinere ju zdukt rraca ksaj

  Pablo PabloPablo Pablo14 ditë më parë
 • Si I flet polices ashtu kjo 🤣🤣🤣🤣🤣 e tmerrshme!

  AnaAna16 ditë më parë
 • ja kisha henger at byth te vogel...

  buderus starbuderus star17 ditë më parë
 • "Normal , kur jam ne makine, me te dashurin tim... adrenaline. Do bej icik twerk, apo jo? " Pika qe I duket normale. Po mire, meqe asnje ligj nuk kishit shkelur ju, rripin e sigurimit e kishe te vene ti? Ik meso te flases se mua do me vinte turp te flisja ne kete menyre. O popull , mos e merrni per baze per arsye te kesaj, se femrat e bukura jane vetem idjote nga truri.Ka dhe te bukura te mencura...

  Enita BeqajEnita Beqaj17 ditë më parë
 • Ka gjet tenxherja kapakun. Llogjika zero njeri me tarabosh se tjetri. Turp per ju e jo per shtetin ju ka marre.mendte twerku

  sonila hysasonila hysa17 ditë më parë
 • Serena shum budalleqe flet qesh kot

  fjorida hoxhajfjorida hoxhaj17 ditë më parë
 • Kjo ta neverit vetëm kur flet. E lere ma veprimet që bejn. Të digjeneruar.

  Rina OsmaniRina Osmani17 ditë më parë
 • Esht “public offence” o kokrra karit

  AlleksAlleks18 ditë më parë
 • Ne Kosove ketyre si arjoni the sirana i quajn maxhup gabel apo tepric teknoligjije

  Trolo TransunionTrolo Transunion18 ditë më parë
 • Sa her ne sekont qesh kot pa lidhje kjo si trape

  MM DiMM Di18 ditë më parë
 • Test droge duhet mju ba 😂😂

  v Vishiv Vishi18 ditë më parë
 • Ket qe se ka lon kush pa e shkerdhy

  productions 04productions 0418 ditë më parë
 • 3 BythQirr Njejtin Vend

  Illyrian AutochtonesIllyrian Autochtones18 ditë më parë
 • Nuk e di si mund ti ftojne ne intervista ...

  Kristina KokoKristina Koko18 ditë më parë
 • phyyyyt ju qifshaaa rooooopt

  Drini DushkajDrini Dushkaj18 ditë më parë
 • O barbona njerez te shpifur baxhella

  Ida IdaIda Ida19 ditë më parë
 • Katastrof jeni dyt marre per ju oti kuqka marre

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshs20 ditë më parë
 • budallai ska brina si lopa

  Oxford UkOxford Uk20 ditë më parë
 • Zoti jon qe je ne qiell na ruaj mend e kokes ... zot nese te jesh i famshem nenkupton te jesh gomar te lutem mos lejo kurr te behem e famshme ...o zot jam tu shkrujt komentin dhe vazhdoj te degjoj ket magarin te thot ska nxjerr pjest intime do ngrej zanin thot po kembet i ngrite tash vec zani me pollit si rruspi tka met .ore ligji te mbron ty e sigurt po ilacet spo te bejn efekt .e dashur injorante kush ta ka ven emrin siren po prandaj kan ik sirenat nga bota se ka dal specja jote

  Brandon SwissBrandon Swiss21 ditë më parë
 • Jemi t famshem na kane inat...oh zot😂😂c anadollaker bashke me kete kryeidiotin q i fton n emision ...

  Daisy MalkaDaisy Malka21 ditë më parë
 • 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Rabije ZekjiriRabije Zekjiri22 ditë më parë
 • ti je gagac o moracak po ca ti bej fatjonit qe nuk ta cau ballin tyja

  vlore vlorevlore vlore22 ditë më parë
 • Per te permbushur programet telivizive ju jepet hapesire ksaj lloj kurve dhe kti psikopati 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  Xhafer DolekXhafer Dolek23 ditë më parë
 • Qifsha idiotin arsyje ndalimi policia Te ndalon Kur Don Pa arsyje esht pun e tyre

  Toni HyseniToni Hyseni23 ditë më parë
 • qr ca jan keto specie o ju qr po ju pash ne rrug do ju qi rropt

  Marjus zzMarjus zz23 ditë më parë
 • Tani qe mendoj mir gjith inatin e Kam me anen si ka munsi moj ana me arjonin boo booo😱😱

  Albert OsmajAlbert Osmaj23 ditë më parë
 • Policia futi nen makine dhe shkeli qiva ropt e felliqur

  niki & bessiniki & bessi23 ditë më parë
 • Ma idiot te flliqur skam pa

  Inna HoxhaInna Hoxha25 ditë më parë
 • O te befsha gropen po moj gjithcka behet makin edhe cici o vrafsh veten. Jeni vip juu???? Vip per cfar,cfar talenti ke ti??

  Elvana RrasaElvana Rrasa25 ditë më parë
 • hahahahahha ju me njifni shum mir tashi sesht hera e par qe bej twerk thot debilja😂😂😂😂 po naj 50 vjecar qe sdi me perdor telefonin ku karin e di a ben twerk ti moj debile se ty vec naj emision vari karin si ky te fton ty .a qr duheni zhduk nga faqja e dheut.. per ma teper si ben twerk me rrip sigurimi ti moj moter? me byth perpjet?ti qenke nivel tjeter 😂😂😂

  A.MA.M25 ditë më parë
 • O Erjon je bo si Lejdi Gaga Dashuren tande ta ka qi krejt estrada

  Futboll 24Futboll 2425 ditë më parë
 • Te 2 qe jan jan vk as njeri zdi te flasi vl

  Sex SymbolSex Symbol25 ditë më parë
 • Po' hajde o Arion ne itali dhe vere te kercej ne makin te dashuren se e di ti si të benë ketu

  Liljana LazajLiljana Lazaj25 ditë më parë
 • O te qifsha rracen oj ropqire ku e more famen tqift kina ropt

  how to earn Real moneyhow to earn Real money25 ditë më parë
 • Jena tfamshem na kan inat ik se tqivaaa rooooobt

  The UniqueThe Unique25 ditë më parë
 • Home girl u need ass to twirk n a burger for ya skinny ass ps u got no speed at all ..u get a2 outta 10 even that’s too much but u get a for effort lol 👎👎

  dominic manettadominic manetta25 ditë më parë
 • Kjo femra si magjupe koka zor me besu se asht shiptare

  R RR R26 ditë më parë
 • O plera po ne cdo shtet te botes te ndalosh te ekspozosh bythen ne publik eshte exposim seksual dhe burim aksidenti kare femer

  IlluminuimAgeIlluminuimAge26 ditë më parë
 • Çam çakèzin e han si qen ky Arjoni e rob qirin

  Qani AlijiQani Aliji26 ditë më parë
 • A u qifsha ropt o te mbaruar

  Eraldo BletaEraldo Bleta26 ditë më parë
 • Ah enver hoxha cohu nje here te vetme dhe pastroni kete llum te shqiperis vajza pa shkoll djali me 8 vjecare obobobobob cfare te ardhme presin keta funderrina

  Guten AsenovaGuten Asenova26 ditë më parë
 • Kjo do i qik qirje pak ma shum

  Joni DushiJoni Dushi27 ditë më parë
 • Ku kan dal kto plehra krejt pa lidhije

  Joni DushiJoni Dushi27 ditë më parë
 • Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....

  fishing specialfishing special27 ditë më parë
 • A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn

  Hadije IsmailiHadije Ismaili27 ditë më parë
 • Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.

  XB XBXB XB27 ditë më parë
 • Erjon mos enxjerr ne televisore se ti je me kulur kjo ehe ehe

  Samira HoxhaSamira Hoxha27 ditë më parë
 • Si femer sqenka ekeqe por mendjen epaska fyll

  Samira HoxhaSamira Hoxha27 ditë më parë
 • Kjo Qafka vetem me kameren ka pun shikohet veq ne ekran se si do dal , kush e ka Vërejt ?

  Ramadan RushitiRamadan Rushiti28 ditë më parë
 • Edhe Twerk per tu ber e ka vendin e vet o Injorant.

  Ramadan RushitiRamadan Rushiti28 ditë më parë
 • Po pse moj qifsha komplet fisin ty dhe kti karit duhet me ja qi komplet fisin edhe të vdekurit se ju oshtë Rit mendja ore plehra mor zdi ca me ju then juve

  Franc MetaFranc Meta28 ditë më parë
 • 🤮

  Elisa ElisaElisa Elisa28 ditë më parë
 • Sa te neveritshem te dy plehra e ky inhoranti ka jetu ne zvicer e di shum mir qe kto gjona nuk lejohet ne makin se nuk e shef lejen e makines me vite 🤮🤮

  S TS T28 ditë më parë
 • Car fame ke ti??? Se nuk ju njoh po ja humbni vlerat Vip-a te vertet e njerzve te famshem. Jo cdo gje mund te besh ti! Se ambjentet publike jan te perbashketa, ne shpin tende bej car te doni.

  Blerina LikaBlerina Lika28 ditë më parë
 • Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush

  kaizer sozekaizer soze29 ditë më parë
 • Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi

  Lindita RabijaLindita Rabija29 ditë më parë
 • Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂

  Shejtani shejtani DreqShejtani shejtani Dreq29 ditë më parë
 • Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar

  Claudia StephanClaudia Stephan29 ditë më parë
 • Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha

  broeschabebroeschabe29 ditë më parë
 • pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare

  Gentian OshafiGentian Oshafi29 ditë më parë
 • 🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!

  MadonaMadona29 ditë më parë
 • A din shqip kj arjoni

  Pak nga te gjithaPak nga te gjithaMuaj më parë
 • Emision me 3 moldave

  toni tonitoni toniMuaj më parë
 • Kush po e kerkon enver hoxhen se ne shum komente e shof kte shprehje ´u ngrit nga varri dhe ja u qî’ft ropt krejt juve qe e doni prap te gjall o rop qir kti arjonit me kte kurven phuuu shkoni npuf te dy qift kurv

  Krist PrgKrist PrgMuaj më parë
 • U kanë ndaluar për bindjet tuaja të djathta. Shkoni e ankohuni ke PD-ja të kenë edhe ata 1 motiv me shku në zgjedhje. Poshtë duart nga Serena dhe i dashuri i saj. Policia është e politizuar. I kanë inat se jeni më të bukurit në Shqipëri. Poshtë diktatura. Edi Rama,ik!

  GD KaciGD KaciMuaj më parë
 • Po mir ju kan bër mori Lavire po shiko veten si rrin ne Karrik tamam Lavire edhe ti more Arjon si Peder je me ket Lavire kush ju njeh juve se jeni te famshëm ikkk more ma budallenjë jan mediat se ju therrasin juve si musafir

  Fisnik HamzkkjpojjuuklkjajkkoFisnik HamzkkjpojjuuklkjajkkoMuaj më parë
 • Twerk nmakin?!hapu dhe o zot!u prish bota fare.edhe kte qe se kisha degju najher e degjova.normal qe eshte burim aksidenti se nese nget arjoni makinen e tshef ty duke tund bythet ,se shef me rrugen e i perplas te gjithe.njerez pa cip

  Angela HaxhillariAngela HaxhillariMuaj më parë
 • Hahahahahaha vdiqa ca histerikesh

  E1 99E1 99Muaj më parë
 • Ooo more kuder skeni faj ju policija ika fajet qe sjau qin robt

  xena pejaxena pejaMuaj më parë
 • Sa nivel i ulet.Uaaaaaa.Sdini me fol mor kafshe me sy njeriu

  Galaxy S3Galaxy S3Muaj më parë
 • se kuptoj dhe krenohen me ket ajde enver hajde se duhet mi zhduk prej faqes dheut do

  R. PR. PMuaj më parë
 • Sa poshte ka rene shoqeria shqiptare kto jane vipe dhe prostituta ka me klas ksaj nuk di ca emri ti vesh funi botes.

  Eleonora HimmelEleonora HimmelMuaj më parë
 • Juve te famshem?😳😳😳 cfar fame esht kjo qe del me boddy dhe dridhesh kot kushedi se cfar di te besh.Jeni qe te dy te mjer njeri me budalla se tjt lidhu zgidhu per fame njerez koti rroni kot qesh si budallaqe pa lidhje ske as shije te femres.Vish nje fund siper boddyt me del si laraske mesuan te gjith behen te famshem me te shara me te xhveshur.Te isha un police ta tregoja mir kercimin ty dhe atij

  Oni OniOni OniMuaj më parë
 • Kur flet edhe ky se ca osht turp e ca s osht kur te ndalon nje polic se di dmth shko mor sypordh😑(m falni per shprehjen ju ndjekesit ), madje te t kishte rras mrena me ket sorren😑qe i duket normale sjellja n makine per twerk kur e shohin edhe femije rruges😑

  Boni MucaBoni MucaMuaj më parë
 • O bobobobobo ka shum lapera si ju ne at vend my qisha far e fisin

  Heidi SharpeHeidi SharpeMuaj më parë
 • Po juve qe i shani juve i jepni vemendje dhe ajo kthehet ne lek dhe fam si perfundim jeni fansa. Te pakten te jeni fansa me koshienc qe jeni fansa

  Lolita LuuLolita LuuMuaj më parë
 • Ik ciu me kozakun se ka dtl sot

  Florenco MartiniFlorenco MartiniMuaj më parë
 • Bobobo sa gjyna Qe te dy 🙏😢😢

  Klajdi NingaKlajdi NingaMuaj më parë
 • Policia : serena , ti je burim aksidenti. Nderkohe un : AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

  Unknown PageUnknown PageMuaj më parë
 • Na kane inat se jena te famshem 😂😂😂 hapu toke 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

  Gatimet e miaGatimet e miaMuaj më parë
  • se ka fajin toka toka mban gjith kto male e jo mos mbaj kèto ale😅🙈🙈🙈

   Gentian OshafiGentian Oshafi29 ditë më parë
 • kokrrat e injorantave

  Valter LondonValter LondonMuaj më parë
 • pse i mban kembet ashtu kjo sikur ka hyre nanje gje debile femer

  Grisilda HysaGrisilda HysaMuaj më parë
 • Sa I padurueshem ky prezantuesi

  Manou FirmoManou FirmoMuaj më parë
 • O te grift kolera

  Ferdi ferdiFerdi ferdiMuaj më parë
 • Copa e injoranteve qe te 2..

  my music Rozitamy music RozitaMuaj më parë
 • 2 njerez injorant komplet dhe te degjeneruar... Sdin as me fol turp..

  my music Rozitamy music RozitaMuaj më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te dy

  GC DaffinaGC DaffinaMuaj më parë
 • Kto jan per tu var ne mer te beogratit

  FABJO #FFFABJO #FFMuaj më parë
  • @FABJO #FF po po 😅😅

   AM13 AM13AM13 AM13Muaj më parë
  • Apo jo

   FABJO #FFFABJO #FFMuaj më parë
 • Kta te bejne ta grisesh edukaten...me njerez te ndyr dhe skandaloz nuk e di dmth se si i lejojn akoma te dalin neper media kta felliqsira qe skan pik morali..te neveritshem..po me turp per ata qe i pranojn neper emisione se po degradojn rinine shembull me tkeq skishin ku ta gjenin edhe me qiri ta kerkonim..turp

  Jona TahirajJona TahirajMuaj më parë
 • At e kam qi un ate serenen ajo eshte femer kare fare e kam qi te nje klab

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅMuaj më parë
 • pu pu pu ca lloj bundre dhe kafshesh,jena tfomshem na kan inat

  Alo OlaAlo OlaMuaj më parë
 • Kinge është dreqi po ce do si debile nga trut

  Amc ShopAmc ShopMuaj më parë
ALworld