Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve

27 Pri 2021
497 111 Shikime

fanlink.to/FlakaeMaleve
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Teksti e muzika: Gold AG
Orkestrimi: Fatos Canolli
Video: Urban Graphics
FLAKA E MALEVE
Me gzim u çova sot thash am force o Zot
Se boll e kem hanger ma ket buk me lot
Çohu bre Haxhi nisu ka nana Shqipni
E largoja pergjithmone tokes korbat e zi
Se n’prag na ka shkel kjo kama barbare
E t’part na kan msu mos me dek me marre
E m’thuj pa liri çfare kuptimi ka jeta
Kem ardh prej Kosove Shqipni tungjatjeta
Me 62 ushtar kete rruge e kemi mar
Se s’duron Dukagjini rreth qafe litar
E jap gjakun tem me pa t’lire Kosoven
Trim prej djepi nana e ka rrit Haxh Tolen.
Dukagjin ta njefsha t’miren
Jo nuk des pa ta zdrit ftyren
S’ka me m’shkele ktu kame e huj
Se me gjak lirin e paguj.
Si luan e lindi nana
Kan deshmu krejt bjeshket tana
N’asni mnyr trimi nuk nalet
Ky osht veni jon qe nuk falet.
Refren:
U kall flake than’ krejt kufini
Nga ni djal prej Dukagjini
Haxhi Tolaj nga Prejlepi
Me flamur u rrit prej djepi.
Oj e mira nan sot po t’kthehet djali
Po vjen fluturim si zogu prej mali
Si Sylejman Vokshi prej Vokshi u lshu
E n’armiqt e pa bes bash n’ta paska qellu
Pushken a pe nin Prejlep prite Haxhin
Se pe bjen lirin me Edmondin e Sadrin
Prej njoni tjetrit nuk munden me u nda
Ja bashk jem nKosove ja bashk n’at dynja
Djemt e Dukagjinit kurre nuk preken me dore
Se nuk ka familje qe nuk ka deshmore
E baba mka thon djali jem pash ni Zot
Mysafirve jepi buk e armiqve barot.


Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#goldag #rifatberisha #onima

Komente
 • Kengtari ma imir

  Selami XhaferiSelami XhaferiDitë më parë
 • Arian, kam 2 djem 11-7 vjeqar , e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie, aka mundesi vlla me ardh te ti mej plotsu deshiren 2 femive ?

  Bes EndisBes Endis2 ditë më parë
 • 2 kengetare qe jane histori ne vete qe u kendojn atyre qe u flijuan per kete liri qe e kemi sot.Ju lumte e ju kendofte zemra sa malet e Dukagjini t.Respekt

  Dukagjinasi StrellcDukagjinasi Strellc3 ditë më parë
 • Sellam za bracu iz sandzaka

  Eldin RksEldin Rks3 ditë më parë
 • Me gzim u çova sot thash am force o Zot Se boll e kem hanger ma ket buk me lot Çohu bre Haxhi nisu ka nana Shqipni E largoja pergjithmone tokes korbat e zi Se n’prag na ka shkel kjo kama barbare E t’part na kan msu mos me dek me marre E m’thuj pa liri çfare kuptimi ka jeta Kem ardh prej Kosove Shqipni tungjatjeta Me 62 ushtar kete rruge e kemi mar Se s’duron Dukagjini rreth qafe litar E jap gjakun tem me pa t’lire Kosoven Trim prej djepi nana e ka rrit Haxh Tolen. [Rifat Berisha:] Dukagjin ta njefsha t’miren Jo nuk des pa ta zdrit ftyren S’ka me m’shkele ktu kame e huj Se me gjak lirin e paguj. Si luan e lindi nana Kan deshmu krejt bjeshket tana N’asni mnyr trimi nuk nalet Ky osht veni jon qe nuk falet. [REF.:] U kall flake than’ krejt kufini Nga ni djal prej Dukagjini Haxhi Tolaj nga Prejlepi Me flamur u rrit Me flamur u rrit prej djepi. [Gold AG:] Oj e mira nan sot po t’kthehet djali Po vjen fluturim si zogu prej mali Si Sylejman Vokshi prej Vokshi u lshu E n’armiqt e pa bes bash n’ta paska qellu Pushken a pe nin Prejlep prite Haxhin Se pe bjen lirin me Edmondin e Sadrin Prej njoni tjetrit nuk munden me u nda Ja bashk jem nKosove ja bashk n’at dynja Djemt e Dukagjinit kurre nuk preken me dore Se nuk ka familje qe nuk ka deshmore E baba mka thon djali jem pash ni Zot Mysafirve jepi buk e armiqve barot. [REF. Rifat Berisha 2x:] U kall flake than’ krejt kufini Nga ni djal prej Dukagjini Haxhi Tolaj nga Prejlepi Me flamur u rrit Me flamur u rrit prej djepi.

  Rauthr & mire AnimationRauthr & mire Animation3 ditë më parë
 • Ti je Legjend Gold 🇦🇱

  Duk GorajDuk Goraj3 ditë më parë
 • Rrofte Populli Shqiptare.

  Peje DukagjinePeje Dukagjine4 ditë më parë
 • 2

  Altin KrasniqiAltin Krasniqi6 ditë më parë
 • Suksese o ma i miri i shqiptaris ❤️ i pazavendsushem je Goldi ❤️🔥🔥

  doliio volaydoliio volay6 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft

  Florim ShalaFlorim Shala6 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤❤❤❤💪💪

  Teodora RakušTeodora Rakuš7 ditë më parë
 • Bravo ju qoftë kolegë Rifat Berisha&Golden Ag shum kangë e mirë,ndersa ktyre qe se paskan pelqy ja qenkan shkie ja shqiptar te ndershëm!

  bilinas minibilinas mini8 ditë më parë
 • Vllezrit per gjithmone ⚜️🇧🇦🤝🇦🇱

  D BD B8 ditë më parë
  • Allahu ju ndimoft agjerim sa me te leht

   doliio volaydoliio volay6 ditë më parë
 • Brravo. Zemra ju kendoft

  ADI ProductionADI Production9 ditë më parë
 • Ju qe keni per dislike keni probleme me ndjenjat. Ju mungon kjo shqisë. Faleminderit per kto mesazhe qe jep Gold AG je me I miri . Rifat Berisha ❤

  Er AlEr Al9 ditë më parë
 • Gold Ag, 100% patriot. Rrepist, kengtar popullor, etj... Nqdo keng ka tregu se e don popullin shqiptar

  ALESIO ALESIOALESIO ALESIO9 ditë më parë
  • Maimdhi je golld pershendes Adem Avdullahi

   bilinas minibilinas mini8 ditë më parë
 • Goldi i veqant pothuajse me krejt legjendat e Kosoves ka berë duet

  Rimi IbishajRimi Ibishaj9 ditë më parë
 • Kosovo je Srbija..549.mot brigada prizren..pastrik 99

  tomi hilfigertomi hilfiger9 ditë më parë
 • Ky osht ma mir me kendu per vuciqin se lidhje me islam edhe me patriotizem nuk ka, Ky far tipi i shan shkijet neper kenge si patriot na duket neve, tani kendon per Islam edhe per Patriotizem ne kosov dhe me ne fund kendon per Partin APN ne preshev qe ajo parti punon vetem ne interes te vuciqit dmth kunder shqiptarve ! por mas interesanti veq kyetari i asaj partie APN mundet mi ja hjek kti berllogu ndalesen per ne serbi ! Krejt kjo dmth me shajt zotrin vuciq neper kenge edhe per mi ja hjek ndalesen per hyrje ne serbi kti far tipi kendon keng per parti ne preshev qe bashkpunojn me zotrin vuciq per debimin e shqiptarve ne lugin a ne televizor dalin se pu dojn me bo bashkim me kosov, kjo osht mi jav ly njerzve kryt me akull !!! MARRE NUK T VJEN PER KET KARAKTER QE E KI A ?????? EDHE PUNET QI I BON !!!!

  deutsche maschienedeutsche maschiene10 ditë më parë
 • Traduction please.

  Teresa VillaTeresa Villa10 ditë më parë
 • RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu ,dègjoj me kènaqèsi kèngè e valle nga Veriu qè nè fèmijèri ku nè vargje pèrshkruhet HISTORI dhe TRIMERI , e FISNIKERI pèr MèMèn SHQIPERI me dashuri dhe mirèsi edhe pse nè thjeshtèsi e varfèri u rritèm pèr bukuri me njerzillèkun e duhur

  Zani i mirèZani i mirè10 ditë më parë
 • Shum bajat je bo ti Goldi ihhhh si miza ne mut , mos e tepro bre phyyyy .perndryshe Rifati po kendon dhe eshte ⭐️ aty e ti veq grin aty bon llaf sen sje ka bon.

  Arber KrasniqiArber Krasniqi11 ditë më parë
 • See you again, 😥💔 Wir sehen uns Wieder, 😥 Takohemi prap, 🤔😥🤲💔 Sa shokt mu vranë për ket tok., Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicer. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

  Meti RomantikMeti Romantik11 ditë më parë
 • 2:40 duket sa me zemer kendon ky njeri. Bravo Gold 👏🏼👏🏼

  Sali DishaSali Disha12 ditë më parë
 • Gjithmon Kendon Zani i Kosoves

  Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan Perser12 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju Lumt goja e ju rujt zoti 🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻 sa Bukur o zot

  valmausi79valmausi7912 ditë më parë
 • Allahu ju ndimoft agjerim sa me te leht

  BEAST PUBGMBEAST PUBGM13 ditë më parë
 • Like pa e ngu hiç! Ku kendon Gold AG! 🇦🇱👐🇦🇱

  Queen TeutaQueen Teuta13 ditë më parë
 • Bravo bravo 💞❤️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma13 ditë më parë
 • Maimdhi je golld pershendes Adem Avdullahi

  Adem AvdullahiAdem Avdullahi13 ditë më parë
 • ju lumt

  Enkela ShalaEnkela Shala13 ditë më parë
 • axherim te leht

  Xuf DervishajXuf Dervishaj13 ditë më parë
 • Ooooo Bash ju dy çoftina Po knoni

  Vali MusaVali Musa13 ditë më parë
 • "Mysafirve buk e armiqve barut"

  VardVard13 ditë më parë
 • Rrespekt Arian ksi kang ju vyn trojeve shqiptare

  Dardan DeqaniDardan Deqani13 ditë më parë
 • Lavdi Deshmorve qe Gjaku i tyre Ujit Lulet e Kosovës se Lir. As nje Koment nuk ju ba Temes se Kanges, veq Krejt Agjerim , Agjerimi Terrta Merrta ! Po kujna po i Han K... Zoti nuk ka than me Agjeru, por kane Thane Disa Njerz Arab qe njofen si Dijetar te Kohes qe Kete Rregull e kane ba qe Njeriu me u Pastru nga Yndyrnat e Teperta. Po Qka jav Kom Qi Robt jeni ba Si Turq. Pfuuu jav Qifsha Gjakin e Nanes te Prisht ! A Shqiptaret kane derdh Gjak per Komb Shqiptare, a per mu ba Arab e Turq. Nja e dyta i Shef Inshalla , Elhamdyrilah , Vallah ! Qka ban keto Pse nuk Folni Shqip me than , Ishalla thuj Dhasht Zoti, Elhamdyrilah thuj Falenderim Zotit, Vallah thuj Per Zote .

  I LL Y R I A NI LL Y R I A N14 ditë më parë
 • ZOTI te begatoft vlla,cdo keng e jotja te jep emocion,rrespekte gold ag.

  Hamid KusiHamid Kusi14 ditë më parë
 • Bravoo gold ag. Kush i ka ber dislike ja qr

  FF VINCENZOFF VINCENZO14 ditë më parë
 • Goja te lumte. 🙏

  Elvisa RamaElvisa Rama14 ditë më parë
 • Mos vdekshi kurr. Ju lumte goja. Rifat Berisha bilbili i kengeve folklorike. 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Lulzim KrasniqiLulzim Krasniqi14 ditë më parë
 • Dukagjini i historis e lavdis se UQK🇦🇱

  Bardhok PrengaBardhok Prenga14 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱❤🇽🇰🇽🇰

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE14 ditë më parë
 • 👑 KING A.G. 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  CISCO POLOCISCO POLO15 ditë më parë
 • Allahu e rujatë kombin shqiptarë 🇦🇱❤🤲 Allahu ua pranoftë agjërimin 🤲 ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🖤🤲

  hoiy vinosahoiy vinosa15 ditë më parë
 • Ju lumt goja e kendoft zemra po ju jini legjenda te gjalla zoti jau shperbleft 🇦🇱🇦🇱🙏🙏🇦🇱🇦🇱

  Dina DinaDina Dina15 ditë më parë
 • Shum vend i bukur aty dhe kënga si gjithmon hit

  Leo TropojaLeo Tropoja15 ditë më parë
 • ❤❤❤❤🥀

  Naser DaniNaser Dani15 ditë më parë
 • Te lumt vlla tpershendes nga zemra e shqiptarve 🇦🇱SHKUPI🇦🇱 Nje Arian ka lind nana sban mo.tjeter❤

  Armend SulejmaniArmend Sulejmani15 ditë më parë
  • Safemoon 🚀🚀🚀

   hoiy vinosahoiy vinosa15 ditë më parë
 • Renaft Shqiperija ime ❤🇦🇱😍🙏🙏🙏

  Ali KrasniciAli Krasnici15 ditë më parë
 • LAVDI Deshmorëve Vokshnjon! VOKSHI si gjithmonë vatër e trrimave!

  Berat PanxhajBerat Panxhaj15 ditë më parë
 • Bashkpunimi me i miri qe kam ndegjuar deri me tani 👏

  katy katykaty katy15 ditë më parë
 • Ky kengetar eshte nje nga me te miret ne gjithe shqiptarine

  Gezim ZekaGezim Zeka15 ditë më parë
 • ju lumt goja o trima shqiptar🇦🇱👐🏻🇽🇰

  Arbnor FazlijaArbnor Fazlija15 ditë më parë
 • Te lumt vlla se na knaqe me kangt e tua qdo her e ma e mir kanga jote. Veq vazhdo kshtu e mos u ndal asniher se talentin, zanin dhe suksesin e dashnin e krejt shqiptarve e ki bekim e dhurat prej Zotit. Zoti te rujt zemra te knoft. Je i pazavensushem ❤️❤️🌟

  Endi HoxhaEndi Hoxha15 ditë më parë
 • Zdi sa her e kam ndigjue kongen dhe nuk lodhem kurrën e kurres me e ndigjue miljona her konget e tua o ARIAN AGUSHI sepse konget e tua jan hit të rujt i madhi zot familjarisht ta rrit e ta bëftë hise të madhe zoti djalin o ARIAN AGUSHI.un qe po shkruaj me këtë e-mail të huaj jam shqiptare jam qik Kosove jam nga Lluka e Deçanit Kosovës por emaili asht i të fejuarit tim i cili asht i huaj.ndaj asht ky emër i huaj... JAM KRENARE QË JAM KOSOVARE JAM KRENARE QË JAM SHQIPTARE. 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Tirth SinghTirth Singh16 ditë më parë
 • Ma i miri je 😍🤗 Nk ngopem tu i degju konget e tua ✨🇦🇱

  Samanta XhepaSamanta Xhepa16 ditë më parë
 • UQK respekt 🙏🙏🙏

  ValVal16 ditë më parë
 • Wtf is this

  FurryBearFurryBear16 ditë më parë
 • Can anybody translate it? 🙊 Greetings from Turkey ❤️🇦🇱🇹🇷

  um rrum rr16 ditë më parë
 • Falun Dafa practitioners in Tokyo held a series of activities during the weekend of April 24-25, 2021, to mark the 22nd anniversary of the April 25 Appeal in China. Practitioners demonstrate the exercises as part of their weekend-long activities in Tokyo. Practitioners gathered in a park in the morning and demonstrated the Falun Dafa exercises. Practitioners collect signatures at busy locations throughout Tokyo. After finishing the group exercises, the practitioners went to busy stations, including Tokyo, Shinbashi, Akihabara, and others, to raise awareness of the 22-year-long persecution of Falun Dafa practitioners by the Chinese Communist Party (CCP). They displayed posters, distributed informational materials, and talked to passersby. Many people signed a petition to support practitioners’ efforts to end the persecution. A man said, “The CCP imprisons innocent people. It’s absolutely not allowed.” A passerby said, “The CCP is conducting forced organ harvesting from living people. It is too cruel, and must be stopped.” A practitioner said that April 25 is the day that Falun Dafa practitioners raise awareness of the persecution. A practitioner said that practitioners in Japan have recently reached government officials and citizens to inform them about the persecution of practitioners in China that has persisted for more than 20 years. They hope that people will step forward and work with practitioners to end the persecution. Practitioners peacefully protest the persecution in front of Chinese Embassy in Japan. Practitioners went to the Chinese Embassy in Japan to protest the persecution. They displayed banners which read, “Falun Dafa Is Good, Truthfulness-Compassion-Forbearance Is Good,” and other messages. They called for an end to the persecution. Practitioners held a candlelight vigil in Tokyo to mourn the practitioners who lost their lives due to persecution by the CCP. As evening enveloped Tokyo, practitioners held a candlelight vigil to mourn the practitioners who lost their lives due to the persecution in China. Over the past 22 years, Falun Dafa practitioners have continued to peacefully protest and raise awareness about the persecution to help people clearly see the evil nature of the CCP. They believe that the day when everyone is awakened to the truth will come.

  tyuhf sdftvhutyuhf sdftvhu16 ditë më parë
 • Safemoon 🚀🚀🚀

  Godfornothing19 19Godfornothing19 1916 ditë më parë
 • Safemoon

  Godfornothing19 19Godfornothing19 1916 ditë më parë
 • Gjithashtu të gjithve ju dêshiroj agjërimin e letê🤲❤🇦🇱👌🇨🇭🙋

  Drita AlijaDrita Alija16 ditë më parë
 • Me tu renqeth trupi kur knojn dy Bilbyla bashk.!👍🏻👍🏻🤲🏻

  Oda e Zymer Bashes Sllapuzhan-SuharekOda e Zymer Bashes Sllapuzhan-Suharek16 ditë më parë
 • tpart na kan msu MOS ME DEK ME MARRE 🤝🤝

  Klodian KoleciKlodian Koleci16 ditë më parë
 • Like kush e don prejlepin gang gang bitch

  Broke NiggaBroke Nigga16 ditë më parë
 • Lavdi 👐🏿 Respekt 🤝👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👐🏿👐🏿

  Nein NichtNein Nicht16 ditë më parë
 • 🇭🇷

  J JJ J16 ditë më parë
 • Shum muzik e mir brravoooooo

  Avni RekaAvni Reka16 ditë më parë
 • Zoti te ruajt e tebekoft ne namiljen tande Imadh je Arjan agushi faleminderit per kto kang kaq mira

  Rukije LjumaRukije Ljuma16 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏼💪🏼

  Shkupi 24Shkupi 2416 ditë më parë
 • Zemra u knoft Rifat lexhenda. Goldi duetin ma te mirë qe e ke der mei sod. zani i pasteri i Rifat Berish's asht sikur Uji i Drinit T'Bardhë Suksese

  Labinot DemajLabinot Demaj16 ditë më parë
 • Respekt per Bacin Rifat

  Besnik MulakuBesnik Mulaku16 ditë më parë
 • Ahllahu te rujte Gold je djale me zemer te madhe hallall te qofte 👏🏻🇦🇱🇦🇱💪🏼🤲🏼

  Artan XhafaArtan Xhafa16 ditë më parë
 • Bravo👍🏽 ban dhe mi knu deshmoreve nga ilirda

  Kumanova uckKumanova uck16 ditë më parë
 • Zoti ju rujte

  Fabi FabiFabi Fabi16 ditë më parë
 • E ju kendoft zemra,evv baca Rifat je i par Rrespekt...🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Prend NokajPrend Nokaj16 ditë më parë
 • Keta jan dy Kengetar te mrekullueshem. Ju rujt zoti e te lumt na qe ju kemi.

  Xhavit KastratiXhavit Kastrati16 ditë më parë
 • Like akoma pa fillu se e di qe do jet super hallall tkoft

  FF ARJELFF ARJEL16 ditë më parë
 • O ju knoft zëmra 😍😍

  Rexhep GodanciRexhep Godanci16 ditë më parë
 • 🤗🇦🇱🇦🇱

  Arsim MziuArsim Mziu16 ditë më parë
 • 🖤❤💛💙🇦🇱🇽🇰🕌🕋

  KOSOVO IST KOSOVOKOSOVO IST KOSOVO16 ditë më parë
 • Zoti e rujt 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰❤❤

  Renis KeciRenis Keci16 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱 Lavdi

  DoniMusliuDoniMusliu16 ditë më parë
 • Ta renqeth trupin,, lengjed e gjalle #Glod_AG

  Malboro BLUMalboro BLU16 ditë më parë
 • Golld je tamam shqiptar atdhetar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respekt vella

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi16 ditë më parë
 • Pjesa me cifteli o super brqvo6

  Igli MijaIgli Mija16 ditë më parë
 • Ju lumt kenge shum e bukur 🙌❤❤❤

  Bukurie KaqamakiBukurie Kaqamaki16 ditë më parë
 • Ti je Diamant 💎 💎 💎 RESPEKT

  maximilian Lahimaximilian Lahi16 ditë më parë
 • Rifat Berisha 👌🏻👌🏻👌🏻

  Ariton LatifiAriton Latifi16 ditë më parë
 • Amin

  Evelina TrokaEvelina Troka16 ditë më parë
 • Rifat Berisha #Legjend e Gjallë, Bravo #Shqipe ;)

  DjBennyDjBenny16 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Illyrian EmpireIllyrian Empire16 ditë më parë
 • Emozione pa fund ,respekt.

  Italia AlbaniaItalia Albania17 ditë më parë
 • The lunt goja

  EHL1XEHL1X17 ditë më parë
 • 💥Flaka e maleve 💥

  Omer AzemiOmer Azemi17 ditë më parë
 • Gjithmon kendon Zani i Kosoves 🇦🇱

  Finalfantasy Stream BoyFinalfantasy Stream Boy17 ditë më parë
 • Bravo Gold ag na mban gjall krenarin qe kem per deshmort,me keng te perkushtuar mir dhe me shum talent ! Lavdi deshmorve u perkujtofshin sat ket djell e jet nket tok !

  B.R OrllatiB.R Orllati17 ditë më parë
 • Shum e bukur kenga te dyve suksese. Gol

  Memi UkaMemi Uka17 ditë më parë
 • Shum kenge mir ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  erblina salihierblina salihi17 ditë më parë
ALworld