Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

15 Pri 2021
662 597 Shikime

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 instagram.com/gretakoci1
Facebook 👉 facebook.com/GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente
 • yll

  Ergousa DedjaErgousa Dedja6 minuta më parë
 • GRETA , Adhurimi im qe tek "kush ka faj" Love you

  Niki NikiNiki Niki2 orë më parë
 • Fire

  Randika MaduwanthiRandika Maduwanthi4 ditë më parë
 • 🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀

  Shpresa ShalsiShpresa Shalsi5 ditë më parë
 • Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹

  Leo leo LeoLeo leo Leo7 ditë më parë
 • :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  avni ramaavni rama7 ditë më parë
 • 👍

  sander gjonajsander gjonaj8 ditë më parë
 • Shum muszik e bukur

  Ornest RremaOrnest Rrema8 ditë më parë
 • Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem

  Flora GjokaFlora Gjoka11 ditë më parë
 • greetings from SERBIA

  Rino GivensRino Givens12 ditë më parë
 • Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤

  Moira AdemiMoira Ademi12 ditë më parë
 • Gorgeous!! 🤍🤍

  Tanjum DolaTanjum Dola13 ditë më parë
 • Je fantastike

  El ZaEl Za14 ditë më parë
 • Ti je trendafil🌹❤

  mimi sinanimimi sinani15 ditë më parë
 • Super melodia. Bravo !

  varo Anavaro Ana15 ditë më parë
 • Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉

  Vlora LabitVlora Labit16 ditë më parë
 • LOVE YOU

  OLIGISA HALILIOLIGISA HALILI16 ditë më parë
 • O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR

  OLIGISA HALILIOLIGISA HALILI16 ditë më parë
 • ❤❤

  Dilara 3157Dilara 315717 ditë më parë
 • Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️

  Zegjine SatkaZegjine Satka18 ditë më parë
 • Ghutsjueyy3hj

  Erlis RamaErlis Rama18 ditë më parë
 • Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖

  Constantin AmariuteiConstantin Amariutei18 ditë më parë
 • Cool, greetings from Canada!

  Rud WatRud Wat20 ditë më parë
 • Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa

  Romeo QeramaRomeo Qerama20 ditë më parë
 • o yll

  D VD V20 ditë më parë
 • 🤩🤩

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 221 ditë më parë
 • Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..

  Gnoli GnolaGnoli Gnola21 ditë më parë
 • E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..

  Ergi HoxhaErgi Hoxha21 ditë më parë
 • Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  Elona LleshiElona Lleshi21 ditë më parë
 • Super super super kenge GRETA 🥰🥰

  Mikel MekshiMikel Mekshi22 ditë më parë
 • Wunderbar! Grüße von Fifi

  Fitore DobraFitore Dobra23 ditë më parë
  • Dankeschön!

   Fitore DobraFitore Dobra23 ditë më parë
  • Ja gerne ! Ich mag auch

   Fitore DobraFitore Dobra23 ditë më parë
 • 👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻

  Giovanni AidalaGiovanni Aidala23 ditë më parë
 • Love Albanian music From croatia ♥️

  maroje kraljmaroje kralj23 ditë më parë
  • Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri18 ditë më parë
 • Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja

  Aziz ZeneliAziz Zeneli23 ditë më parë
 • 👍

  Tamerlan GasanovTamerlan Gasanov23 ditë më parë
 • Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  Ailsa NiAilsa Ni23 ditë më parë
 • Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱

  Gleda MashaGleda Masha23 ditë më parë
 • Fantastike

  Lirika ShLirika Sh24 ditë më parë
 • eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre

  Ani AnniAni Anni24 ditë më parë
 • Tekst super si vete Gerta

  Flutura SelimiFlutura Selimi24 ditë më parë
 • I love this song Supporting you from Austria 👏

  vbddfy euuytvbddfy euuyt24 ditë më parë
  • Sa bukur😍❤

   Ailsa NiAilsa Ni23 ditë më parë
 • superrr

  Lusha LushaLusha Lusha24 ditë më parë
 • super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon

  Orsida HoxhaOrsida Hoxha24 ditë më parë
 • Super keng ❤❤

  Xhuljana xhekaXhuljana xheka24 ditë më parë
 • Sa bukur😍❤

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci25 ditë më parë
 • ...

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras25 ditë më parë
 • ...G... .

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras25 ditë më parë
 • Bravo 👏🏻

  Jonita KosumiJonita Kosumi25 ditë më parë
 • Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .

  Paul QendroPaul Qendro25 ditë më parë
 • Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  qopoy dnonqopoy dnon25 ditë më parë
 • Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete

  dondon257 has123dondon257 has12326 ditë më parë
 • Super 💖

  Naze KajaNaze Kaja26 ditë më parë
 • Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹

  Melinda ShalaMelinda Shala26 ditë më parë
 • Yll je

  anxhela loveanxhela love26 ditë më parë
 • A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂

  ema elenaema elena26 ditë më parë
 • SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  yasio boloyasio bolo26 ditë më parë
  • Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht

   Kosovari 09Kosovari 0911 ditë më parë
 • 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

  Μirada LezajΜirada Lezaj26 ditë më parë
 • Love.it 😍❤👏

  pioggia pioggiapioggia pioggia27 ditë më parë
 • ...

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras27 ditë më parë
 • O zemra yo are amezyng trendafile.

  Krvavi BalkanKrvavi Balkan27 ditë më parë
 • Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️

  Monika SpaqiMonika Spaqi27 ditë më parë
  • Waiting ...🌹🌹🌹

   vbddfy euuytvbddfy euuyt24 ditë më parë
 • ❤️🔝

  TONIEL TONITONIEL TONI27 ditë më parë
 • Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰

  kolim jonekolim jone27 ditë më parë
 • Shum bukur bravo 😘

  Leda VathajLeda Vathaj27 ditë më parë
 • 💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi27 ditë më parë
 • Omg I really want this In Eurovision same song

  Menofit MenofitMenofit Menofit27 ditë më parë
 • Super 👏👏👏👏

  Geri zoga super HitGeri zoga super Hit28 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏Suksese..

  Rony RonRony Ron28 ditë më parë
 • Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru

  Mari JaMari Ja28 ditë më parë
  • Balkan music is verry different....(perfect)👏

   qopoy dnonqopoy dnon25 ditë më parë
 • Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏

  Serxho VloreSerxho Vlore28 ditë më parë
 • Love you 😘

  TNTN28 ditë më parë
 • 🌹🌹

  VIP NIKLAVIP NIKLA28 ditë më parë
 • Nice! I love it...

  Bacalu IRYBacalu IRY28 ditë më parë
 • greta si zemer je

  Herkula KSHerkula KS28 ditë më parë
 • Suksese zemer .

  Ana DrenovaAna Drenova28 ditë më parë
 • E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏

  Dylan AmericaDylan America28 ditë më parë
  • @Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite

   Arbër 2020Arbër 202027 ditë më parë
  • @Arbër 2020 pse ca ka?

   Dylan AmericaDylan America27 ditë më parë
  • 😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh

   Arbër 2020Arbër 202027 ditë më parë
 • 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋

  sara rossisara rossi28 ditë më parë
 • Je super

  El ZaEl Za28 ditë më parë
 • Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏

  Edi LyteEdi Lyte28 ditë më parë
 • akoma 16 vjece esht greta koci

  ny londonny london28 ditë më parë
 • Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏

  Kadrie RinxhiKadrie Rinxhi28 ditë më parë
 • PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA

  im Unikeim Unike28 ditë më parë
 • 😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

  Eljona Dalina LATIFIEljona Dalina LATIFI28 ditë më parë
 • Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K

  Adem jashariAdem jashari28 ditë më parë
 • Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰

  Raimonta NtompreniaRaimonta Ntomprenia28 ditë më parë
 • Hiti I veres🤗🤗

  Jola TushajJola Tushaj28 ditë më parë
 • SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  Skullk13Skullk1329 ditë më parë
  • Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri18 ditë më parë
  • Vvvg vhjjo

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri18 ditë më parë
  • F

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri18 ditë më parë
 • Te lumt

  ceza noeliceza noeli29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit

  KEJSIKEJSI29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...

  *Stella**Stella*29 ditë më parë
  • @*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞

   ErjonErjon19 ditë më parë
  • @*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui

   lule luleelule lulee27 ditë më parë
  • @lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂

   *Stella**Stella*27 ditë më parë
  • @Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣

   lule luleelule lulee27 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le

  KEJSIKEJSI29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • ❤️

  Adem GuceAdem Guce29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • Bravo👏👌

  Fation Gjergji DjFation Gjergji Dj29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟

  Fjori F.kiosiaFjori F.kiosia29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Vlora SVlora S29 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/q3zX3IdtaKNsbt0 ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS29 ditë më parë
 • Bravooo

  Lumturije BaftiuLumturije Baftiu29 ditë më parë
 • Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏

  Lediana AbaziLediana Abazi29 ditë më parë
  • Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa

   Meti MetiMeti Meti28 ditë më parë
 • Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.

  Greis HanaGreis Hana29 ditë më parë
 • Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈

  Majko FeçanjiMajko Feçanji29 ditë më parë
 • Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo

  Gledja bukurGledja bukur29 ditë më parë
ALworld