Grushte e shkelma brenda kzaz 30 në Tiranë, shoqërohen 5 persona (dëmtojnë dhe makinën e policisë)

26 Pri 2021
65 640 Shikime

Një konfrontim fizik ka ndodhur mes të pranishmëve në shkollën 1 Maji ku po bëhet numërimi i votave të njësisë 30.
Sicc shihet nga pamjet e siguruara ekskluzivisht nga Fax Neës, përplasja ka qenë mjaft e ashpër mes të përfshirëve në sherr.
Ata fillimisht e kanë nisur në formën e një debati, por më pas janë goditur me njëri-tjetrin me grushta, shkelma dhe më pas kanë përdoru dhe karriget.
Policia ka qenë prezente në vendin e ngjarjes, por ka qenë e paaftë për të shuar sherrin, madje duke hasur vështirësi t’i ndajnë nga njëri-tjetri.
Është dashur ndërhyrja e më shumë forcave policore për të bërë e mundur që të shuhet sherri, por përpjekjet për dhunë kanë vazhduar dhe jashtë shkollës 1 Maji.
Mësohet se janë shoqeruar 5 persona, por gjatë shoqerimit të një prej tyre, shihet se personi në fjalë mundohet të kundërshtojë policinë. Ai madje godet me grusht edhe makinën e policisë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALworld Channel HERE: alworld.info/plus/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • ky eshte shteti qe po grabit kete popull budalla dhe me ne fund i fut ne vlla vrasje turp turp tju vij der kur do vazhdojm keshtu

  Kujtim SollakuKujtim Sollaku3 ditë më parë
 • intelekti i shqiptareve e ka vendin ne shpelle .

  Sokrat AllkoSokrat Allko4 ditë më parë
 • KY esht shteti mutit qe keni bo po vritni miletin ta gzoni

  Taip MashaTaip Masha5 ditë më parë
 • Si mekon njerz teger as ne banglladesh kjo sndodh veq ne shqiperi e nks sheh ksi sene turp

  Selami Hasani HasaniSelami Hasani Hasani10 ditë më parë
 • Shqiperia eshte perzuer me gjak serbi greko

  Lili AdamoLili Adamo13 ditë më parë
 • Po' keto grushta dhe shqeplma te gjakosur nuk i ka PA ambasadorja apo i ka syt te Vogela turp turp turp qe i vodhen votat dhe te manipoluara Sic Kan Dash magjorances dhe ambasadorja sepse 8 vjet nuk ju mjaftoj per te vjedhur dhe tani ne bashkepunim me ambasadoret Jane fitues

  Lili AdamoLili Adamo13 ditë më parë
 • Edhe presim me hi ne eorop ma mir me hi ne grop turp

  Marklelaj555 Mark1Marklelaj555 Mark113 ditë më parë
 • KUR HUMIN SKAN CBEJN TJTR

  MixEMixE15 ditë më parë
 • ik te ikim me mir rrugeve te botes se të të bëjnë këtë hajvanet thes boksi

  OLGERT OLGERTOLGERT OLGERT15 ditë më parë
 • Zgjedhje te lira dhe te ndershme bravo se deritani ekishte faijn Sala potani eka rrumpalla qe hante ngjala 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Shaban PojanaShaban Pojana15 ditë më parë
 • Ske ca ju ben ketyre lloj njerzve ,kan lindur per ngateresa

  Flutura SelimiFlutura Selimi15 ditë më parë
 • Shqiperija do vuaj gjithmon nga injorantet

  Feim MerkajFeim Merkaj15 ditë më parë
 • esi pou to kseris ime ego?????

  POL1S TSAOUSIDISPOL1S TSAOUSIDIS15 ditë më parë
 • O popull mos votoni per askend dhe fain e ka populli qe vritet me neri tjetri kurse deputetet mbushin xhepat e tyre ti si popull vuan per mendjen qe ke mos voto per asnje dhe mos te vriteni te vriten partit

  Folle FolliaFolle Follia15 ditë më parë
 • Ishte me mir ne kohen e Enver Hoxhes per disa gjera per rrespektin, disiplin

  Folle FolliaFolle Follia15 ditë më parë
  • Asnji t'mire dhe kurrfare respekti nuk ka pase ne regjimin e Enverit. Frika,servilizmi dhe xhelozia jane peshqeshe te asaj periudhe kolere,qe nuk pranonte njeriun e afte dhe mbi t'gjitha nuk lejonte konkurencen e ndershme. Jane ato elemente qe sot nuk e lene demokracine e brishte shqiptare me ece perpara. Ish kuadrot komuniste,kane zaptu gjithe jeten ekonomike te vendit,duke instalu nje kapitalizem antihuman,duke ia ngushtu rruget antikomunistave te vertete. Jane ata kuadro,qe sot na paraqiten si te shkathet,d.m.th.,si "zogj kurvash",se vetem nje i tille mund t'livadhis ne dy sisteme.

   Vladimir QorajVladimir Qoraj12 ditë më parë
 • E cfar presim luftra midis njeri tjetrit pothuajse vlla me vlla Rrac me e keqe ne rruzullin toksor esht Shqiotari me vjen turp te them se jam Shqiptare

  Folle FolliaFolle Follia15 ditë më parë
 • Sa m’ka marre malli per vendin tim....I paster, pa korrupsion, me njerez te dashur qe nuk u ndihet zeri....me nje nivel te larte kulture dhe ekonomike ku liria e fjales dominon gjithe shtresat shoqerore

  Hasta La Vista BabyHasta La Vista Baby15 ditë më parë
 • Po ne paskemi qen pupull budallej ku e cojn veten per hajdutat ata vjedhin bejn qef kta kapen me grushta turp turp

  Fatian MucayFatian Mucay15 ditë më parë
 • Filloj Lirua dhe Sala avazin duke porositur delet per zhurem kaos dhe anarshi

  EQUILIBRIUM衣EQUILIBRIUM衣15 ditë më parë
 • Keto zgjedhje turp per kombin shqiptar dhe te dal ai analisti nano eye thot nuk ka opozit.ka nje diktatur e surrelit o anilist I kazanit kete ta ka than struci surrelit

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini15 ditë më parë
 • Keta do na qeverisin neve ,keta të vrasin pa e marrë pushtetin, pa le kur duan vota. 🤫👎🏾

  يوسف سميريوسف سمير15 ditë më parë
 • Rrifuni rrifuni🤣🤣🤣🤣a do ta rruaj njeri per ju me dat 27 ee

  Flamur XhajaFlamur Xhaja15 ditë më parë
 • EH MOJ SHQIPERI KU ISHE DHE KU KE PERFUNDUAR TÈ VRITESH PER POLITIKANET VETEM NÉ SHQIPERI NDODHIN KETO

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA15 ditë më parë
 • Ma ha menja naj Malok i prapambetur..

  Klodi DinaKlodi Dina15 ditë më parë
  • Ik o kar ai cunu me jelek tkuq qe i ra atyne me gju surratit ene ngrusht osht tironc

   Tony MontanaTony Montana9 ditë më parë
 • Turp Turp

  Hira BafticHira Baftic15 ditë më parë
 • Sa turp edhe do te boni shtet me vjen keq per vendin tim

  Ibrahim HoxhaIbrahim Hoxha15 ditë më parë
 • Kto tradirà jane te Lima duar a nga njerez qe vijne nga jashte Jax nuk eshte kafeteri inistitucion i rendesishem qe duhet te mbrohet korrekt nga policia pamjet japan carte se cfore po ndodh nese nuk ka shtet zagare ulerasin👎🏿

  Martin PerlekaMartin Perleka15 ditë më parë
 • Keta jane derra jo njerez, moshe e madhe turp i zotit kush i shef, zihen si kalamajt

  Ilir RichardsonIlir Richardson15 ditë më parë
 • Perfundimisht ky shtet ka pjerdh nuk behet me

  The UniqueThe Unique15 ditë më parë
 • O shtazet e egra popull mute per Parti mbyten mes vete hajde Legena hajde.

  Milaim GrdellaMilaim Grdella15 ditë më parë
 • Barbona te mutit. Late nam . Doni te futeni dhe ne Europe. Kafshe te mbaruara.

  Mary JonsonMary Jonson15 ditë më parë
 • Keto jane kriminelat e Rame drogaxhiut

  Arben DervishiArben Dervishi15 ditë më parë
 • Larg Europes

  EL DoniEL Doni15 ditë më parë
 • Gomer original gomer

  Albania TironaAlbania Tirona15 ditë më parë
 • Shka faj germany sfar visat juve subanallah allahu akbar

  lali te dualali te dua15 ditë më parë
 • Nuk ka dy te keqinj por nje pale e keqe dhe nje pale e mire.

  Genti GentiGenti Genti15 ditë më parë
 • Ça grushti te that hengri ai boli lakuriq 👍🏻

  Genti GentiGenti Genti15 ditë më parë
 • Turp mo po fshatar hesapi njerez te pa gdhendur

  Arjan ZogaArjan Zoga15 ditë më parë
 • Trupi. Math ceka. Bejete. Ne. Define. Tone. Nike. Shake. Nje. Ghu. Kemi. Po. Njereze. Sejemi. Si. Shai. Me. Shqipetarin. Hemi. Turep. Shqiperija. Jone

  Bise NBise N15 ditë më parë
 • Merrni mesim si votohet nga Kosovaret jo ksht o kafsh

  Skenda 1234Skenda 123415 ditë më parë
 • Hahahaaaaaaa sa kam qesh,kushedi sa pare u kan premtuar atyre qe po zihen keshtuuu,ziuni ju se ata qe do ven ne pushtet po han e po pin shampanj e ostrike e karrikaleca.

  Vlora VloraVlora Vlora15 ditë më parë
 • E mor rrota karash pasa ba ky ven ja qift partia nanen

  Lukas FranklyLukas Frankly15 ditë më parë
 • Zjarrrrrrrr cosa roft Cul gjati Edi

  Qosh Dibroni 2021Qosh Dibroni 202115 ditë më parë
 • Pakistan Hesapi Turp MQ.

  matteo 7matteo 715 ditë më parë
 • A ka ma turepe me i pere shqiptarine me shqiptari ne Keqezi te rehene, Kuku qefaer njerze tekjeni qefare kulture te kafesheve pore nuk ju vene ase shtiti ase populli. Pake duhet tepreki koken meju pere shkijete e greket e ruse knaqene tuju shikue pore kuku per ne qe e hupume edhe ate morale e ate bese shqipetare.nga gurbeti

  PolazganejetePolazganejete15 ditë më parë
 • Haaaaaaaaaaaaa bjeri Llazi bjeri haaaa

  Ymer HaxhiajYmer Haxhiaj15 ditë më parë
 • ZGJEDHJET E PRILLIT

  Kacurri LinzaKacurri Linza15 ditë më parë
 • Une se kuptoj,,,si ka mundesiiiii,,, po kaq te trash jeniiii??? ,sinqerisht qe Skam fjale,,,mendova shyqyr nje her po shkojne votimet ashtu si duhet,,,,por jo u gabova,,kurr skeni per tu ba njerez, me gjithe keto rrjete sociale qe ju shikon gjithe bota, sinqerisht per te ardhur keq,,,,as qe me interreson motivi, me interreson ajo cfare shikon e gjithe bota, turp turp turp

  Hekuran DurrajHekuran Durraj15 ditë më parë
 • Prandaj nuk bëheshin zgjedhje në kohën e Enverit? Diçka dinte ai.

  Ernesto Che GuevaraErnesto Che Guevara15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂 ca bohet 🤣🤣🤣

  Dajli KociDajli Koci15 ditë më parë
 • Futja me pistolet ca beni kot

  lule luleelule lulee15 ditë më parë
 • Ka kafshet e PD se po humbasin

  lule luleelule lulee15 ditë më parë
 • Turp turp vetem nè shqipri ndodhin.

  Landi LekaLandi Leka15 ditë më parë
 • Te ziesh me vllezrit e tu shqiptar per bythen e politikes shum e ulet ..un jam dakort tja qi motren serbit dhe atyre qe se duhan shqiperin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Arbjos ZeqoArbjos Zeqo15 ditë më parë
 • Qe populli budall, kta rrehen ne mes veti per politikan qe ju vjedhin qdo dit.🤕😩

  USA AmericaUSA America15 ditë më parë
 • Po ekan fajîin qeveritaret se ekan mesuar popullin me lek ne dore,bej gabime tete paguaj hidhu nga kat kater po hidhem vetem me jep lek me sa po shikojme ska me sinqeritet secili per vete,me vjen keq per popullin Shqiptare si eshte katandisur.😢

  Tina BonheurTina Bonheur15 ditë më parë
 • 5 min pushim 😂😂😂

  Fikret BujziFikret Bujzi15 ditë më parë
 • rrihuni ju qifsha grat mir e keni

  Eno FierEno Fier15 ditë më parë
 • Kta te shkretit hajne boksa ftyres, kurse politikuajt e tyre ose bossat e tyre i hajn pikrishte paret e tyre🤦‍♂️

  Rezin DerkaRezin Derka15 ditë më parë
 • Policat po ti shohesh ate me bluz te kuqe e lene te bej cte doje kurse tjetrin e mbajne qe te gjuaj si te doje edhe ketu futet politika, me pak fjale vari jarin

  Bledar MollajBledar Mollaj15 ditë më parë
 • Nuk u ngopet nje her me te vjedhur more njerez te poshter 🤬 gjyna populli shqiptar ngeli rrugeve te botes

  Elis ElisElis Elis15 ditë më parë
 • Policia komplet në anën e sulmuesit....sigurisht se është i PS

  John InesiJohn Inesi15 ditë më parë
 • Ah budallenjtë e mutit, s'u bët njëherë të vetme njerëz !

  Tofik NazërajTofik Nazëraj15 ditë më parë
 • Lufte

  Arjel XhajaArjel Xhaja15 ditë më parë
 • Jane zgjedhje te lira pa frena.

  Gianmarco 07Gianmarco 0715 ditë më parë
 • yt u qifdha robt popull moteriqr vrituni mesjetarer e mutit

  albanian til die tiranaalbanian til die tirana15 ditë më parë
 • Po' Ca' keni ore qe rrifeni skeni per te fituar gje kshtu ....fiton ps lereni gjigandin te punoje ju te tjeret ne shpi se kuptoj sa qef keni te perlesheni mish per top kot

  Alma BulkuAlma Bulku15 ditë më parë
 • A ju qifsha motrrat ngoj barbona

  mafia mafiamafia mafia15 ditë më parë
 • Shtet Banditesh

  Ardi AArdi A15 ditë më parë
 • Po ca boni merr injoranta njerez qe vriteni per Politik ah Enver Hoxha paske qen BURR me popullin shqiptar

  Matteo SparazzaMatteo Sparazza15 ditë më parë
 • E morri edi kurva pushtetin, por prit nuk ka pare gje akoma

  JoniOn120fpsJoniOn120fps15 ditë më parë
 • kto te pd osht per tja qi rracen jan mesu me dele gjith diten dhe me arinj

  tit kullatit kulla15 ditë më parë
 • Po nuk po fiton populli po mafja kuptoni ja qifsha robt te pakten

  Bobi 88Bobi 8815 ditë më parë
 • Po ca fitojne keshtu apo..ca grusht sa per tu zgjuar

  Eli AlEli Al15 ditë më parë
 • Turp I botes po' injorant ngeli ky popull! po' pse kta demokratet nuk din te pranojn humbjen po' kafsh ngelen

  BARVINBARVIN15 ditë më parë
 • gabel.jini ju turp

  bona berisha okbona berisha ok15 ditë më parë
 • Nje shtet qe jeton me 5$ne dite ,jemi specie mua nuk me intereson partia fare as edhe nje Pushtetaret kan qene te lige qe ne kohen e Noeut kur u krijua bota

  DJ KlitiDJ Kliti15 ditë më parë
 • Ashtu ju lumte mo

  dushi21dushi2115 ditë më parë
 • ✌✌✌✌✌✌✌esht 2021 turp per te tidha gabime

  Astrit HatijaAstrit Hatija15 ditë më parë
 • Ja dhe kafshet qe zihen per karige e karve

  Nervin GjyliNervin Gjyli15 ditë më parë
 • Popull arab

  gjergj kastriotigjergj kastrioti15 ditë më parë
  • Jo e gjergj me tvogel se Jan Shqiptar dhe asnji nuk di Arabisht vetem Anglisht Italisht

   Land LLand L15 ditë më parë
 • Sa gjyna e hangri nje grusht ai i shkreti ja kan prish pinin

  edi parisedi paris15 ditë më parë
 • Hani ni pace me pilaf mos te ziheni

  Pace PilafPace Pilaf15 ditë më parë
 • po he shyqyr o vllezer, se thashe ku eshte kultura jone !? pse nuk ka sherr !? dhe ja me ne fund bravo o v llezer shqiptare !

  antuan petriusantuan petrius15 ditë më parë
  • Po pra ...menduam se do hynim ne histori per te pakten 1 pale zgjedhje ..por hic

   Eli AlEli Al15 ditë më parë
 • O zot a ban njeri kshtu per parti tybe nuk bejn per familjar kshtu e shife qa bejn per parti

  dashuria ime bardhokdashuria ime bardhok15 ditë më parë
 • Shqiperia nuk mund te jete keshtu .

  DJ KlitiDJ Kliti15 ditë më parë
 • O njerez e di qe te tgjith do me kundervehen po dota shprereh ket mendim qe Enver Hoxha ka pas te drejt qe eka majt ket popull ne diktatur !!! po pse kshu do shkojm ne ne Europ ?

  Alma OsmaniAlma Osmani15 ditë më parë
  • As qe e dine keta cfare do te thote BE..edhe saliu meta basha e mona ja kane blere mendjen jetij populli dhe jane tallur sa i ka dashur koka..ata e dine qe nuk do lodhen shume edhe po te fitojne zgjedhje se ky popull do 100 vite te ndyshoje qasje dhe sjellje

   Eli AlEli Al15 ditë më parë
 • Puuu rrace e poshter, per karrige behet, jo per popullin e gjore😁😁

  Bardhe FilajBardhe Filaj15 ditë më parë
 • Njerz te Eger

  faton ujkanifaton ujkani15 ditë më parë
 • Kafsheri esapi yyyyyyy ju q 🤮

  Renato ResuliRenato Resuli15 ditë më parë
 • london boys: what a shame !!

  Starboy MStarboy M15 ditë më parë
 • 😔😔

  Jim CullinsJim Cullins15 ditë më parë
 • Keta rrifen nder veti ata pisat lart ne politik nuk ju intereson maj nje jav per popullin

  mevlan zeqirimevlan zeqiri15 ditë më parë
 • O popull ca beni pse ziheni..per deputetet..ata flene shalte e grave..ju hani karrike kokes..ese plas pistoleta..

  Avdi HoxholliAvdi Hoxholli15 ditë më parë
 • U vrafshin te gjith sto qe kan votuar per patin demokratike i vraft zoti nje nje dit te gjith e

  Altin RizaAltin Riza15 ditë më parë
  • Motren ku ta keni

   Altin RizaAltin Riza15 ditë më parë
  • Altin o varikars Bq pse mallko robt mdetyro te te shaj kot I terheq fjalet qe thash per ty Po prap je bq

   John MackintoshJohn Mackintosh15 ditë më parë
  • Tqifsha ropt altin riza!

   John MackintoshJohn Mackintosh15 ditë më parë
  • Jo votuesit se shqipetare jemi..boll te edukohen se ngelem tu prit BE.por me kete lloj kulture kane frike edhe ata te na afrojne

   Eli AlEli Al15 ditë më parë
  • U tvdekshin tgjith brezat si foshnje ne bark mor qifsh tet moter

   Landi VogelLandi Vogel15 ditë më parë
 • O gomer mo u vrisni se mbreti fiton

  Erlind KamberajErlind Kamberaj15 ditë më parë
 • Ju qift kina nanen dy palve se

  ATHINA MURUZIDIATHINA MURUZIDI15 ditë më parë
 • O injorante..... 🤣🤣🤣 Lufte per asgje

  Manjola BojniManjola Bojni15 ditë më parë
  • Ati jan leket ne qeveri

   Lgtv LgtvLgtv Lgtv15 ditë më parë
 • Su beme kurrë njerëz.

  LEO MURRAYLEO MURRAY15 ditë më parë
  • Jo tgjith dmth

   John MackintoshJohn Mackintosh15 ditë më parë
 • Ku ishit nkohen e diktatorit qe spat ni trim me hek qahe at kriminel e tash vrisni njerin per ni gjys fjale ore tpodhter rac e prisht

  Milazim HoxhaMilazim Hoxha15 ditë më parë
  • Nkohen e xhanxhit kto ishin neper ara e fusha po thuaj jemi popull kurve sdim rregull dhe norme dhe skemi per tu ba naiher njerez jemi poplli ma vk qe egsiton

   Julio EspanaJulio Espana15 ditë më parë
ALworld