Haul më i madh që keni parë deri më sot| Yoins Haul| Angela Ak

21 Shk 2021
52 257 Shikime

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Site Yoins: ys.ggood.vip/WQP7
Discount code:YZL15 for 15% off,YZL20 for 20% off if order over $65
Set fustan e xhaket: ys.ggood.vip/WQOX
Fustani roz me lule: ys.ggood.vip/WQOZ
Fustani me fjongo perpara: ys.ggood.vip/WQP3
Fustani i zi: ys.ggood.vip/WQP5
Pizhame: ys.ggood.vip/WQP1
Seti tie dye: ys.ggood.vip/WQOT
Seti i zi: ys.ggood.vip/WQOV

🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
instagram.com/angela.akolli/?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
instagram.com/klajdi_dodaj/?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
facebook.com/Angela-Ak-1816897241743780/

Komente
 • O anxhela Je shum e mirë 👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻❤❤🧚‍♀️🤗

  Cela CelaCela Cela14 orë më parë
 • Te lutem bej vidjo dy here ne jave . Plissss🙏🙏🙏

  Lule te vetmuaraLule te vetmuara14 orë më parë
 • Na e fillove diten me gezim

  Jane LexiJane LexiDitë më parë
 • angela pse nuk po hedh video

  Anisa sAnisa sDitë më parë
 • Angela mund te presesh qe plaga te behet kore dhe hiqe se mua me ka ndodhur e njejta gje dhe per 2 muaj nuk do te ngelet asedhenje shenje

  EstiaEstiaDitë më parë
 • 😍😍

  Armanda VelcaniArmanda VelcaniDitë më parë
 • Nn

  Klaudia NikaKlaudia NikaDitë më parë
 • Cemi anxhela😘😘😘😘 je idhulli im dhe te dua shumeeee Te lutem do me lumturoje shume😁 po do merrje parasyshe te beje nje vidjo me " vellezerit ose motrat me te keqija" LOVE YOU💝

  Manjola KuliciManjola Kulici2 ditë më parë
 • E kam ditur qe do te zgjedhesh pizhame😂😂😂😂

  Rukije HoxhaRukije Hoxha2 ditë më parë
 • Angela si quhet qyteti ku jeton jam shum kurioze

  Ariela ElaAriela Ela2 ditë më parë
 • Angela! te dua shum . Je e preferuara ime.Me ktha pergjigje.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰😇😇😇😇🤤❤❤💕💕💕

  Amaris IsufajAmaris Isufaj2 ditë më parë
 • Pse nuk be njdenje video live

  Astrit PrriniAstrit Prrini3 ditë më parë
 • Si gjithmon shkelqen💖💖😘😘

  Xhulian BonusoXhulian Bonuso3 ditë më parë
 • Love your energy 🥰🥰🥰

  Olta & XheniOlta & Xheni3 ditë më parë
 • Ne fakt cdo video je origjinale dhe per kete me pelqen, lum kljdi qe te ka, te shkruaj nga belgjika, dhe te pershendes fort, angela

  Luzios LurosLuzios Luros3 ditë më parë
 • 💖💖💖💗🇦🇱🇦🇱jam selena

  Goni AbaziGoni Abazi3 ditë më parë
 • O Angjelaaaaa je me e mira i gezofsh rrobat shum te mira.ahahahahahahha sa kam qesh me klajdin jeni qifti me perfekt qe kam par.edhe milo esht shum i mir.😘😘😘😘me te bukura bixhamet jan edhe te shkojn shummm me te vertet

  Paparakos OkPaparakos Ok3 ditë më parë
 • je yll

  Blerta GajrakuBlerta Gajraku4 ditë më parë
 • Pse je kaq e mire?😍 Mund te te pyes cila eshte video jote e pare ne ALworld?

  Bora KastratiBora Kastrati4 ditë më parë
  • @#sEcReT oNe# Faliminderit shume

   Bora KastratiBora Kastrati4 ditë më parë
  • @Bora Kastrati alworld.info/u/video/mYC2zWiIfdqHjJo

   #sEcReT oNe##sEcReT oNe#4 ditë më parë
 • Anxhela je me e mira të pëlqen shume

  Matilda ProkoMatilda Proko4 ditë më parë
 • Pershendjetje cila eshte instagrami yt se ketu me dalin shume me emrin tend Te lumtem me trego respekte nga Amerika

  Valentina XhilajValentina Xhilaj4 ditë më parë
  • Je e mrekullueshme ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕

   Valentina XhilajValentina Xhilaj4 ditë më parë
  • Faleminderit zemer ❤️❤️❤️❤️

   Valentina XhilajValentina Xhilaj4 ditë më parë
  • @angela.akolli ❤️

   ANGELA AKANGELA AK4 ditë më parë
 • Shumë rroba të bukura ke 😊😊

  Shanel IsmailiShanel Ismaili4 ditë më parë
 • 😊😊😘😙😻

  Shanel IsmailiShanel Ismaili4 ditë më parë
 • 9:25 si dollap dukesh 😅pa u ofenduar 😄😍

  ALEYNA_SOLAKER FANALEYNA_SOLAKER FAN4 ditë më parë
 • 5:54 angela te betohem qe dhe une mendova se ishin pizhame kur hape qesen😅😅😂😂por kur e veshe ishte aq i bukur 💕💖💓i gezosh te gjitha bukurosheee 💞❣💟💙💌💛💌💛❤💓💖💕💛💌💜💚💜💚💜💙💌💙💌💟💞💙❣❤💕💖💕💌💓💓💌💛💜💛💜💜💚💚💜💙💌💟💙❣💞💖

  ALEYNA_SOLAKER FANALEYNA_SOLAKER FAN4 ditë më parë
 • Une edua anglsn shume te dua shum te pershendes love🤩❤❤❤

  Agnesa MamutiAgnesa Mamuti4 ditë më parë
  • Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

   ERSERS4 ditë më parë
 • Introjaaaa girlllll💖💖

  Dream Style By IlaryDream Style By Ilary5 ditë më parë
 • I love you Anxhela❤️❤️

  Matilda DakaMatilda Daka5 ditë më parë
 • 16:32 sa mir eshte kur e gjesh nje person me te njejtin humor fhe merrni vesh vetem me fjal palidhje 😂😂😂💋💋👌♥️

  Jehona KrasniqiJehona Krasniqi5 ditë më parë
 • 👑👑

  Katerina DurajKaterina Duraj5 ditë më parë
 • Angela zemer me degjo bli cfare te te doje zemer mos degjo ca thon te tjeret jo e shpifur jo e shkrurter rendesi ka qe te te pelqejne ty . E dyta per ate shenjen qe ke ne qaf beje me paste dhembesh per nje 3 ore do te iki vere pak qe te te qendroi . Kaq kisha per te thene une . Me me pozitivja je me e bukura vazhdo keshtu sepse ke arritur nje cilesi shume e shume te madhe ... . Kush mendon keshtu si un per bukuroshen angelen te bej nje like dhe vendosni nje emoji i cili i perket Angeles . Ju pershendes te gjitheve. ☺😊❤❤❤❤ .

  Maria GjikaMaria Gjika5 ditë më parë
 • O sy bukreee sa e mir je ❤❤

  Fabiol RexhepiFabiol Rexhepi5 ditë më parë
 • Angela te lutem bej nje video per per komshjet tane

  gramoz zerellarigramoz zerellari5 ditë më parë
 • Angela edhe kutr motra ime kishte ditelindjes une vajta te parukjerja ajo me dgji veshin dhe jo qafen.Nisa te qaja per brenda sepse nuk desha te me thoshte parukjerjaj qe pse po qaja

  gramoz zerellarigramoz zerellari5 ditë më parë
 • 😘😘

  sasha bankssasha banks5 ditë më parë
 • Angela je shumë e mire!

  sasha bankssasha banks5 ditë më parë
 • Je si yllllll❤️❤️❤️

  Kadife HatjaKadife Hatja5 ditë më parë
 • sa e ke bler ate bluzen e crop top te zezen aman dhe ku?

  Xho esaXho esa5 ditë më parë
  • ys.ggood.vip/WQOV Po te le linkun qe ta gjesh direkt zmr ☺️

   ANGELA AKANGELA AK4 ditë më parë
 • shum bukur dukesh

  tina gashitina gashi5 ditë më parë
 • Jeni shume te mir zemra

  Tina DokoTina Doko5 ditë më parë
 • Angela te shkonin pothuajse te gjitha veshjet , yll je ti cdo gje qe vesh te shkon ❤️😍

  Erjona LikaErjona Lika5 ditë më parë
 • o angela aii dollapi jot ka me plas 🤣🤣shum i vogel aa ti do nje super dollap ♥️

  tila tilatila tila5 ditë më parë
 • 4:10 thash se do thoshte klajdi ca eshte kjo perde😂😂😂😂

  Hoxha GeneralbaHoxha Generalba6 ditë më parë
 • mua me pelq super shum floket e shkurtra per mua priji une ne shtator i preva dhe e dalloj ndryshimin po i preve duam video ne

  ani dervishiani dervishi6 ditë më parë
 • Sa bukur ajo hyrja 👏👏😍

  Miss GMiss G6 ditë më parë
 • sa te bukura 🤩🤩🤩

  Egi maEgi ma6 ditë më parë
 • Aman milo me bluzen tende hahha 😅😅 shume te bukura te gjitha 😍😍😍

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD6 ditë më parë
 • Angjela te dua shume😍😍

  Sina HimaSina Hima6 ditë më parë
 • Menyra me e mire per te nisur diten me energjine qe me percjell 🌻☀️❤️ Much love

  Esma FEsma F6 ditë më parë
  • Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

   ERSERS4 ditë më parë
 • ❤️❤️

  matilda Amimatilda Ami6 ditë më parë
 • Me kete video me keni gajasur se qeshuri me batutat qe shkembeni. Love you Anxhelka!

  E RE R6 ditë më parë
 • fol pak m avash dhe me serioze o goc 🤦🏻‍♀️

  inw inwinw inw6 ditë më parë
 • Sec kam 1 parandjenjt qe ti ke harxhuar 200 ose 170 e sa € ose ti japin falas😂😂😂👑❤

  stan treasurestan treasure6 ditë më parë
 • Haahahha klajdi flet gjithmon ato qe mendoj un hahha king ësht pzt..❤️😘

  Elmedina RexhepiElmedina Rexhepi6 ditë më parë
 • Ti gezosh te gjithaa shpirtii❤❤❤❤ te gjitha te bukuraa😍😍😍😍 your hauls are my favourites🥰🥰🥰

  Arbenita DemaArbenita Dema6 ditë më parë
 • 😍😍😍💓💓💓

  Mediha PajtimMediha Pajtim6 ditë më parë
 • Sa te bukura te gjithaaaa 😍😍 T'i gezosh 💕 Mezi pres te arrij dhe une te bej hauls kaq te medha sa ty haha. Introja e videos me pelqeu shumeeee💕💞

  Danja's ChannelDanja's Channel6 ditë më parë
 • ZEMRERRRRRRRRR💗💕💕💖💜💖💛♥💗💙💗❤💗💓💖💓💕💚💛💕💜💖💜💖♥💗💚💗💙💗💓💛💖💛💕💜💖💛💖💚💗💚💗💓💛💖💛💕💜💕💜♥💖💚💖💓💗💛💖💜💜💖💛💕♥💖💚💙💖❤💗💓💖💛💖💜💕💕💛💜💜💕♥💕💚💖💓💖❤💓💗💓💖💛💗💜💖💜💖💜💜💗💜💕💛💕♥💕💚💓💖❤💗💓💗💛💖💛💛💕♥💖💚💗💙❤💗

  ALEYNA_SOLAKER FANALEYNA_SOLAKER FAN6 ditë më parë
 • Per ate djegen ne qafe lyeje me colgate ose me ate qe lane dhembet .

  Xholina LiciXholina Lici6 ditë më parë
 • Ore, po ato qe bleve te asos me ulje kur do i shohim???

  Do RiDo Ri6 ditë më parë
 • Edhe unë Anxhela nuk kam super trup

  Kejsi strugaKejsi struga6 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍

  Kejsi strugaKejsi struga6 ditë më parë
 • Beji floket prap blond te tregojn me te re!🥰

  Orgesa orgesaOrgesa orgesa6 ditë më parë
 • Ate fustanin e zi po ti vesh një rip ne mes do ngjaj super ♥️🤔🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌹👏

  Fhuijhg GghhjFhuijhg Gghhj6 ditë më parë
 • Mund t'a besh me Aloe Vera❤️nje shoqja ime e ka provuar dhe ka fonksjunuar

  Fhuijhg GghhjFhuijhg Gghhj6 ditë më parë
 • un thash ska haul pa corape jo pizhame hahaha

  ARJEL QERIMIARJEL QERIMI6 ditë më parë
 • Percjell shume pozitivitet 😍

  Përralla me zë shqipPërralla me zë shqip6 ditë më parë
 • Angela shume bukur dukesh, te shkon cdo gje qe vesh ,urime zemer ❤

  samsung assamsung as6 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  dea musabelliudea musabelliu6 ditë më parë
 • Je me e bukura dhe me e mira

  djora allmetadjora allmeta6 ditë më parë
 • Je shum e bukur e mir dhe e bashur LOVE❤❤💋💋

  lolalola6 ditë më parë
 • Sa haul i bukurrrrr me e miraaa lov youu elda💛💘💘💕💫⛓🤍❤️

  Elda XheloElda Xhelo6 ditë më parë
 • Bej edhe nje video per hallowinin

  Genta KotajGenta Kotaj6 ditë më parë
 • Je e shkelqyer ❤❤

  arbjona abaarbjona aba6 ditë më parë
 • Ndjehem si dollap😂😂😂😂lot,je shum e bukur🤗😘❤👑

  Kristina NdojKristina Ndoj6 ditë më parë
 • Ishin shume te bukura 😍😍😍...ti je akoma me e bukur 😍😍❤❤

  Esmeralda MemushajEsmeralda Memushaj6 ditë më parë
 • Dukem si dollap ahahahahahhahahahaha vdiqaaaa jee shum e mir 🤩

  Viki VikiViki Viki6 ditë më parë
 • Anxhela a ke dëshirë te besh nje haul na SHEIN ? ❤ Intro ne fillim super 🤗

  Angela AnAngela An6 ditë më parë
  • Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

   ERSERS4 ditë më parë
 • Like like hahhahaha

  xhuli Sulajxhuli Sulaj6 ditë më parë
 • 😍😍

  Gerta MeGerta Me6 ditë më parë
 • anxhela je shum e mirrrewew nuk e di se pse te kam kaq shum xhannn te dua shummmm te lutemm me kthe nje pergigje tani telutemmm

  Saranda VloraSaranda Vlora6 ditë më parë
 • Ti je 🌹♥️😘

  Rezarta ReziRezarta Rezi6 ditë më parë
 • Ke shenj tek qafa 😂❤

  Lori LoriLori Lori6 ditë më parë
 • Anxhela na shkrive me pelqen shume kur ben vidjo me rroba super yll je

  Miranda SuloMiranda Sulo6 ditë më parë
 • Angela pse nuk ben nje video ku flet grqey

  good lifesgood lifes6 ditë më parë
  • Greqisht

   good lifesgood lifes6 ditë më parë
 • PERSHENDETJE ANGELA A MUND TE POROSISIM NGA SHQIPERIA TLT ME KETH E PERGJIGJE PS;JE SHUME E MIRE

  wellcome krujawellcome kruja6 ditë më parë
 • I love you 😘♥️

  LonaLina ShabaniLonaLina Shabani6 ditë më parë
 • je shum e bukue bej me shum video me haul te dua shumë

  habibe demiri12habibe demiri126 ditë më parë
 • Sa her qe te shoh qe qet nje video ne youtube ma ndreqq diten moj goccc Te adhurojjjj 💝💝

  Gree llaGree lla6 ditë më parë
 • O Anxhela je shumë e mirë dhe shumë e bukur

  Vasilika TemaVasilika Tema6 ditë më parë
 • Super e bukur 😍😍😘 Ndonjëherë të imitoj ty sa e mira je

  Roeljo KacolliRoeljo Kacolli6 ditë më parë
 • Chanel i varfer 😂😂

  jera nsjera ns6 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

  Sara FejzullaSara Fejzulla6 ditë më parë
 • Angela kur e pash bluzen qe e kishe bler thash ce deshi po sate shkon❤❤shummmm bluza qe ke veshur shkurt .muhabeti ti je nje kukull e bukurrrrrrrrr ju duam shummmm😍😍❤❤rrobat ti gezosh🌷🌷🌷🌷🌷💋💋💋💋

  Sara FejzullaSara Fejzulla6 ditë më parë
 • Si mund te mungonin pizhamet dhe dukesh Si flutur me to😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘dhe heres tjt KUR tflasi klajdi versuli mil on😂😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Nòrá 13 fansNòrá 13 fans6 ditë më parë
 • 🤣🤣 o zot Sa kam qeshur me ato tie dye vdiqa, ndersa fustani roze I pari so cuteee te shkojne shume te shkurtrat

  Lol 123Lol 1236 ditë më parë
 • Love

  Klara HysenajKlara Hysenaj6 ditë më parë
 • I shkreti klajd 🤣🤣

  Klara HysenajKlara Hysenaj6 ditë më parë
 • Me bukur me floke te drejte ❤️😘

  reina reireina rei6 ditë më parë
 • Intro ishte art 🥶💗

  Eglantina UzuniEglantina Uzuni6 ditë më parë
ALworld