Humbi të atin me Covid, e bija nga Infektivi: O Zot si e solla këtu?! Kërkoj dosjen mjekësore

16 Shk 2021
54 699 Shikime

#rtvora #rtvoranews
E dëshpëruar nga humbja e babait për shkak të Covid, kjo zonjë denoncoi nga spitali Infektiv mungesën e shërbimit ndaj të atit.
Për Ora News ajo deklaron se nuk e kanë lejuar të transferojë të atin.
Nga ana tjetër ajo ka pikëpyetje nëse babait të saj iu shërbye si duhet ndaj kërkon dosjen e plotë mjekësore të shtrimit të tij.
Siç pretendon ajo, nga mjekja që e ka ndjekur i është thënë se i kanë bërë skaner dhe mushkëritë i kishte rëndë por nga burime të brendshme të spitalit ka mësuar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur.
“Nuk kishte asgjë, e sollëm këtu. Çfarë na thoshte babai që si kishin bërë.Ne patëm mendimin sikur na e hodhën. Është e rëndë të ikë babai me këtë peng. Themi o Zot si e sollëm me duart tona. Këta na thanë që i bënë skaner dhe ne nga një burim i brendshëm na thanë që nuk i kishin bërë skaner se po ta lëviznin i ikte oksigjeni. Çfarë duhet të besojmë ne? Kemi shumë pikëpyetje. Ishte rasti i dytë dje nga Shqipëria ku nga spitali i Brukselit thoshin që donim të transferonim pacientë dhe spitalet shqiptare, nuk e di kë, nuk i jepnin dosjet që personi të transferohej jashtë shtetit. Dy doktoresha nga Brukseli u përpoqën dhe doktereshë Mirela Qato ua mbylli telefonin se ishte e zënë me pacientë të tjerë. Kërkoj dosjen e babait tim, dua ti shoh skanerin dhe atë që thoshte ajo se të dy mushkëritë i kishte copë-copë. Dua ti shoh. Jam duke pritur për sendet dhe dosjen mjekësore, kam të drejtën time”.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/humbi-te-atin-me-covid-ne-spital-e-bija-nga-infektivi-o-zot-si-e-solla-ketukerkoj-dosjen-mjekesore/
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Komente
 • Me vjen keq per humbjen. Por media qe perdorin dhimbjen per biznes eshte e turpshme.

  Artur AhmetiArtur AhmetiOrë më parë
 • O njerëz po pse i çoni të afërmit tek spitalet e Tires? Nuk e morët vesh akoma? Këta mbasi i rjepin ose i hedhin nga dritarja ose i lënë pa kuruar e ushqyer. Si përfundim i mbani dhe i kuroni në shtëpi më mirë se ti lini në duart e kasapëve me bluza të zeza se të bardhat i nxinë ata.

  Nadire AsllaniNadire AsllaniDitë më parë
 • 😣😣

  Malvin KolaMalvin Kola15 ditë më parë
 • Pse se nise perpara ti jashte po e shtove nje here dhe pastaj deshe ta coje jasht Ikni mi legene ben politik me babain e vdekur

  Margatira PalizioMargatira Palizio16 ditë më parë
 • Ngurshellime per baban po ketu nuk e gjene te drejten

  Pranvera HoxhaPranvera Hoxha16 ditë më parë
 • Une pata vjehrin rende por u sherua ne shtepi me infermier me oksigjen she ilacet me te mira me ushqim te mire dhe kujdesin e familjes..kura vajti reth 3-3.5 milione por u sherua duke patur tension dhe diabet..

  ardian kryemadhiardian kryemadhi17 ditë më parë
 • Zoti te dhente force ta perballosh dhimbjen. Mos i coni te afermit tuaj ne spital o njerez kete e kam thene qe ne fillim te kesaj pandemie.Gjeni nje doktorr qe vertete keni besim dhe beni ca te mundeni nga aty e veshtire shume por kjo eshte koha dhe realiteti qe po jetojme. Se aty po ndodhin vrasje ne mase. Me mire te ikin te lumtur nen kujdesin e te dashurverve te tyre se sa te te poshteruar e deprivuar pas asnje lloj meshire e kujdesi.

  Pra BPra B17 ditë më parë
 • A moj moter tani e more vesh qe ne shqiperi mjeket quhen kasape dhe kriminele por taksirati jone te paguajme pasoja te tilla

  Ariona DhimoAriona Dhimo17 ditë më parë
 • Tek infektivi me vdiq mami, ju keshilloj mos i çoni njerzit tuaj aty se do te vdesin

  Wieder NeuWieder Neu17 ditë më parë
 • Katastrofe katastrofe per klyshat e kurves. Infermieret aty ne shqiperi jane klyshe gjak pirse. Hecni ne spitalet elushnjes te arthe keqe aty shikoni cfar katastrofe ndoth jane te gjithe edvin kristaq rama komunista te kurves . Ne lushnje as qe nuk hyne brenda ne shpitale nese nuk ke euro ose leke si i thine dollare. Ne lushnje te shikonje pake shteti cfar behet nese ka shtete

  Simoskristo KristoSimoskristo Kristo17 ditë më parë
 • Bravo keshtu e duan kasapet

  Flutura SelimiFlutura Selimi17 ditë më parë
 • Çfarë mund të presësh më shumë në SHQIPËRI, ky është një problem nga shumë problemet që largohen njerëzit nga SHQIPËRIA.

  Ardian KociArdian Koci17 ditë më parë
 • I vrafte zoti ato doktor qe bojn gjyna😭😭😭😭

  Fatbardha MurrajFatbardha Murraj17 ditë më parë
 • Kush hyn aty nk del gjall ma

  Eri ErjonEri Erjon18 ditë më parë
 • Ngushellime zonjes por dhe jasht esht njelloji si ktu

  Gersi DodaGersi Doda18 ditë më parë
 • Ku e keni cuar ke ato kriminela ngushllime qoft i xhenetit

  Peme GrricaPeme Grrica18 ditë më parë
 • Sa keq ngushëllime juve.

  A. B.A. B.18 ditë më parë
 • Nuk eshte rssti I vetem Kunai im vdiq ne Itali ne Nentor ne Itali dhe sot e kesaj dite ne familjaret nuk dime te verteten nga ka vdekur. Doktoresha e infektivit ne Tirane tha qe ka semundje te rende dhe pas dy ditesh filloi intubimi. Ju kerkua ti shohej aerozoli nuk ja dhene....zonja ka shume te drejte dhe e besoj me 1000%. dhe nuk eshte e vetme. Ngushellime zonje me vjen shume keq per humbjen. Ke shume njerez me vehte jeton ne nje vend qe nuk te pergjigjet njeri. Do te sygjeroja te beheni grup i madhe dhe te gjitha rastet si ky te hetohen si ceshtje kriminale

  Ani BeeAni Bee18 ditë më parë
 • Zoti ju forcoft zonje e nderuar, ky esht hall mbi hall te mjeret ne ku jetojm.

  Marco MauroMarco Mauro18 ditë më parë
 • ZOTI ju lasht shnosh,mos u merzitni.

  klementin oroshiklementin oroshi18 ditë më parë
 • Te kush t ankohesh ore moter ato Spitale t gjith shperdorohen nga Rilindasit dhe Jan lavatriqet parave

  Mike SiegenthalerMike Siegenthaler18 ditë më parë
 • Ore jeni ne vete nga covid po vdesin shum ne bot ai pleqeri ca besimi do se ngelet duke i ren meqaf doktorve na cat karin

  Jorge MartinJorge Martin18 ditë më parë
 • Mos e krahasoni boten me Shqiperine per asgje si nata me dite .Atje ka ligje.ketu hajduta.Mjekesia eshte kfhyer ne biznes.I vrafte Zoti keto kriminela!!!!!!Kush ka shkuar ne spital ka vdekur.Fatkeqesi e madhe per kete popull

  Sano HysaSano Hysa18 ditë më parë
 • Po pse akoma i zini bes doktorreve ato jan shushunja per para edhe po spate gje vdes me corona jepi na 10 milione leke shiko ngushellime

  Bujar ShotiBujar Shoti18 ditë më parë
 • Sa dhimje per familjen tuaj.ne edime shum mire qe doktoret shqiptar jan vrases te korruptuar.

  Viktor TushajViktor Tushaj18 ditë më parë
 • Te lumt mos u dorzo

  Albaa AlbaaAlbaa Albaa18 ditë më parë
 • Ke shume te drejt moj zonj po aty jan kafsh te gjith mjekut do shkerrdhuer fisi te gjitheve jan hajdut

  mat salmat sal18 ditë më parë
 • Spitali infektiv eshte kthyer ne kampin e Auschwitz, kush hyn aty nuk del me gjalle. Ngushellime familjes

  Fredo ShehuFredo Shehu18 ditë më parë
 • Me vjen shum keq zonje ka shum raste keshtu qe ndodhin per fat te keq por nese dicka kan ber me qellime atehere e prijetofshin ne femijet e tyre

  james Messajames Messa18 ditë më parë
 • Ku e ke mjeksin o edi rama o shkerdhat

  Redi SulejmaniRedi Sulejmani18 ditë më parë
 • Shtet i denegjerum shtet moterqirash,shtet graqorash,shtet mashtrus shtet pis.shtet fundrin.

  Tirana MidhjeTirana Midhje18 ditë më parë
 • Mjeksia shqiptare ka 30 vjet qe eshte korrupsion e keshtu do te vazhdoje edhe per 30 vjet te tjera

  Artur ValteriArtur Valteri18 ditë më parë
 • Jan hajdut mos i beso hidhi ne gjuq

  Virsion PriftiVirsion Prifti18 ditë më parë
 • Ngushllime familjes Uroj qe organet kopetente te fillojne me urgjence investigimet mbi sherbimet mjeksore sepse diqka po zihet ne kete sektor POPULLI THOT KU KA ZE NUK ESHTE PA GJE Mjeket shqiptar jetojne si mbreter 🤔 Linde pyetja me qfare te ardhurash 🤔🤔🤔🤔

  Landa MemiaLanda Memia18 ditë më parë
 • Nuk kan dhen dosje sepse kan dasht ti marin leket vet shteti,,, hajduta kriminela robet ku ti ken politikan shkerdhata duhet me ju hy ne oarlament me kallash se spo marrin vesht

  ALKUKESALKUKES18 ditë më parë
 • Ngushellime te sinqerta moter ! 🙏🙏

  Lindita ÇelajLindita Çelaj18 ditë më parë
 • Ti ke të drejtë po ktu drejtësia ka vdekur s'ka drejtësi njerzore vetëm ☝️ është i Plotfuqishëm i Gjithëdijshëm i Drejtë dhe i Urti Po më vjen shumë keq për vajzat që kërkojnë një zgjidhje po që s'do të zgjedhin asgjë me kto duar të ndyra që lyhen gjdo sekond me gjakun e pafajshëm ALLAHU e mëshiroftë babain tuaj Insha'Allah është në xhenet Dhe juve ju dhashtë Sabër Amin 🤲

  Liseta BerishaLiseta Berisha18 ditë më parë
 • Mjer ne ku jetojm mjeksija falas mjeket ma te mir jan neper spitale private ne shtet jan shumica praktikante ngushellime moj moter edhe un nga pakujdesija e mjekes humba mbesen

  Flora QitajFlora Qitaj18 ditë më parë
 • Jan ber shum krime në këtë spital!

  M MM M18 ditë më parë
 • Ah mej zonj ata kriminela ja moren jeten babait

  VAN _ VAN _VAN _ VAN _18 ditë më parë
 • Doktoret e kane kthyer spitalin ne biznez dhe jane bere kasaper s kane me meshire ka hyre leku dhe pa leke s ben asgje.mjere ai qe ze hadhi

  Nori CuniNori Cuni18 ditë më parë
 • Kerkoje me kembngulje. Ngushellime per babane e dhimbeshme

  Da DaDa Da18 ditë më parë
 • ju te rroni ta kujtoni por nji gje duhet te dini ne shqiperi spitalet jane kthyer ne kasaphane ku i vrasin i vjedhin ku mjeket jane bere huiligane

  Kujtim KabashiKujtim Kabashi18 ditë më parë
 • Zoti te mart hak moj zonje. Keta jan kasaper

  Vlore VloreVlore Vlore18 ditë më parë
 • A moj xhan e ke cuar me doren tende ne kasaphan ,aty esht mekat te cosh njeri

  Xhiku GolemiXhiku Golemi18 ditë më parë
 • Çfare skandali turp e turp per keta mut mjekesh palaçe

  Saimir GjoniSaimir Gjoni18 ditë më parë
 • Po ata jan mjek fashist , nuk meritoine rrespekt , akuza drejteperdrejt qfar leshin ben prokuroria???

  Azem DervishiAzem Dervishi18 ditë më parë
 • Vetem nga Spitalet nuk me behet me jetuar ne Shqiperi, jane cope cope, jetoj ne Angli 23 vjet punoj e paguaj taksa, operacionet, xray, scanner etj i kam pa leke, falenderoj zotin qe jam i sigurte.

  ELTON ELEZIELTON ELEZI18 ditë më parë
  • Punoj vete ne Spital ne front line per NHS gati 12 vjet, e di si funksion se i shof me sy perdite,i kan lene m, bas dore operacionet, se po fokusohen te pacientat me covid 19, ne Spitalet e Londres kur vijne ambulancat i lejne me ore te semuret te presin ne karroce ne corridor njeri m, bas tjetrit se nuk ka kervate, kurse ne Kent hospital nuk ka vend ne mortery per trupat, e kan instaluar 2 big frozen from mortery to lorry per trupat e i m, bajne aty nga 300 ne each lorry, doctorin e merr vetem ne tel me 111 ose 999 ku je keq fare e doctori te jep udhezime ne phone pa te examinuar face to face, te japin wrong medication etj , kan n, dodhur shume pacienta qe kan ardhur ne spital te emergency care nga reaksion i pelicilin qe i jep Doctori ne telefon e jane te pa kenaqur nga doctoret ne telefon, se ka shume doctor junior qe nuk marrin vesh , se doctorat e vjeter shumica jane semure, vi gjilente jam se kam guxim punoj ne Main Theatre (anastestic)

   ELTON ELEZIELTON ELEZI17 ditë më parë
  • Edhe une jetoj ne Angli spitalet ne pegjithesi jane te sigurta pajtohem me ty. Gjithsesi pas kesaj pandemie e mbrapa gjerat kane ndryshuar shume. Psh cdo semundje tjeter po lihet pas dore vecanerisht te semuret me kancer dhe lista e pritjes ne NHS ka shkuar mbi 10miljon edhe ketu po i vrasin te vjetrit ne mase sidomos ato ne shtepija te pleqeve. Plus qe diagnozat po behen nga telefoni, imagjino cfare mund te shkoje keq?!🤯 Besimin mos e humb po je vigjilente gjithashtu. 🤗🤗

   Pra BPra B17 ditë më parë
 • Mos e pafshin piken e hajrit kto tposhter, nqs genjejn ju thafte dora e kemba ishalla.

  Ermal GjoniErmal Gjoni19 ditë më parë
 • Ngushullime Zoti ju dhent Forc 😞 Mbrohemi nga virusi e na vrasin doktoret e tmerrshem

  2Pac Makaveli2Pac Makaveli19 ditë më parë
 • Ngushëllime zonjë , këta jan kanibalët e shëndetësis shqipëtare jemi zhveshur nga çdo humanizëm si komb !

  Baba Tomorri 1Baba Tomorri 119 ditë më parë
 • Ngushellime families 😰😰😰😰😰😰😰

  Julian FierJulian Fier19 ditë më parë
 • Un qe po te shkruaj, kam pasur 4 vet me kovit ne familje dhe nuk i kam cuar ne spital, por duke u be hizmet ne shtepi me uthell molle me mjalt, vitamina c, d, a te gjitha llojet e vitaminave, ushqim te mir, sot Jan me mir, plus arin e paster.

  Paske DaciPaske Daci19 ditë më parë
  • Ufllen e molles a ekini pi a qysh e kini perdor

   Fifa ThaciFifa Thaci17 ditë më parë
 • Ngushllime per ba bajn. Por dosjet do ti japin ata se nuk ka veshtersi ti shkruaj edhe pas vdekjes per te mbushur mendjen familjarve.

  Paske DaciPaske Daci19 ditë më parë
 • NGUSHLLIMET E MIA . O ZOJE PO TI AKOMA SI PASKE NJO KETA KRIMINELA POR KETA E KANE NORME SE I THTO KRYEMINSTRI

  kim genkim gen19 ditë më parë
 • Po kur e din qe atje nuk i bejne gje njerzve pse i cojne ne ate spital?

  J LJ L19 ditë më parë
 • Votoni Ramoviqin se do bahet me mire rredh vtit 2030 mund te bej diqka por ju duhet te prisni edhe 9 vjet te tjera me buk pa buk se keshtu e do partia

  Artan NdojArtan Ndoj19 ditë më parë
  • Sa bukur ke than bravo Artan ku ikan syt kta shqiptar qe eduan Edi qe eshte Milloshevic po aj imerr vet votat ne tovolin ska nevoj me votu njeri imerr me kriminelat etij me bandat eti et Sajmir droges

   Leo LeoLeo Leo18 ditë më parë
  • Qofsh Ar ne Te Tan aspektet e jetes ashtu si ne mendim,Artan!

   Gezim AllarajGezim Allaraj18 ditë më parë
 • O moj vajz perse e keni cuar ne spital, ato nuk Jan te interesuar per njerzit, por per parat

  Paske DaciPaske Daci19 ditë më parë
 • Ngushellime babait

  Drita RungoDrita Rungo19 ditë më parë
 • Behu e forte moj vajze ngushellime

  ARDJAN KUQJAARDJAN KUQJA19 ditë më parë
 • Ne radh te pare ngushellimet emija per baben tuaj edyta eshte takerkosh gjeri ne fund te drejten tende sepse eshte babai yt mos eler kur te drejten tende te hub as edhe njere se ne shiperi eshte ber babilloni nuk meret vesh sekudh vdes eskush eshte gjalle pra shqipri esapi nuk ka shtet shum njeres kot kan ikur nga kovit 19 por kjo nuk eshte aspak evertet si mund te vdes nje zotri brenda nje ore ose nje dite enuk te thon as te vrteten pra kjo ngelet enigme se nuk dime seq behetaty brenda neper spitalet edhe njer ngushellimet emija per babentend uprefte ne paqe

  Albano LicoAlbano Lico19 ditë më parë
 • Ore nuk e keni mare vesh akoma ju qe eshte plani per shpopullim te njerezimit kjo covid? Kane mare license me ju mbyt me mjekim te gabuar dhe ju thone vdiq nga covid per panik dhe rritur numrin qe te frikesoheni dhe tju ven ne tutel

  Onufri onufriOnufri onufri19 ditë më parë
 • Ngushëllime moj motër zoti të dhëntë force & durim ke shum te drejt per ate qe kerkon por fatkeqësisht se lutjet tona shkojn në vesh të shurdhër u ngopet me RRENA & RRENA

  Raina JustinRaina Justin19 ditë më parë
 • Po mire moj zonje kur e kishe mire babain,pse e dergove ne spital?E merrje direkt e coje jashte shtetit mos prisje deri sa shkoi gjendja e tij ne ate pike.

  arti artinarti artin19 ditë më parë
 • E nderuar ,te rroni ju dhe femijet tuaj! Kjo doktoresha duhet te denancohet te SPAK

  Lindita IsakuLindita Isaku19 ditë më parë
 • po vdesin 36 vjecar kjo thot babai 😏😏

  Illyria IllyriaIllyria Illyria19 ditë më parë
 • Po kush ka dal i gjall.nga ai spitali efeltiv te ter ben me kem te vete he dalin te vdekur i vdesin vet doktoret

  Deni RindiDeni Rindi19 ditë më parë
 • Po mos i coni te infektivi se po i vrisni tamam njerezit me duart tuaja.atje duan lek

  Rudina DakoRudina Dako19 ditë më parë
  • @Ledi Ledi injoranca është problem në gjithë botën, faleminderit!

   Arsim RrafmaniArsim Rrafmani18 ditë më parë
  • Po po kudo kjo po ndodh i vrasen se shperblehen marin lek doktorrat dhe spitali ...kane urdher .,!!

   Llambrini BilbilushiLlambrini Bilbilushi18 ditë më parë
  • @Arsim Rrafmani ik more byth qim se ne shqiperi nuk kan kushte as ni spital se jan 50% e doktorrave me parti ti a nuk sheh per dit te gjith kur i vrasin edhe i vjedhin as ni vend ne dot nuk ndodh vetem ne shqiperi pote ishte nje nga familja jote cfar kishe ba ti apo jik eke perblem mete vdek gjith ky moter qimi ed kurva thot kem kushte ashtu edhe ministra del bashk me samqirin e thot te vem mask kurse me statistika 1200 vet juk kan vdek nga virusi se thu ti ka me dergu ne burg popullin api keta komunista jua qifsha ropt te gjithve se e shkatrun ket vend

   Ledi LediLedi Ledi18 ditë më parë
  • @Arsim Rrafmani kshu ndodh dhe në vendet e tjera, doktorët i vrasin vetë pacientët dhe e nxjerrin që vdiq me kovid

   Jul QesariJul Qesari19 ditë më parë
  • Po të ishe në ndonjë vend tjetër, besoj do të përfundoje në burg. Deklarata të tilla të papërgjegjshme, po i çojnë njerëzit drejt vdekjes. (Njerëzit, të ndikuar nga deklarata të tilla, u drejtohen spitaleve në një gjendje tepër të rënduar, kur dhe doktorët s'kanë çfarë të bëjnë më). Pastaj, a ka doktorë maskarej? Sa të duash!

   Arsim RrafmaniArsim Rrafmani19 ditë më parë
 • Ozot omjek.ju.doni kanop okriminela

  Parid KruciParid Kruci19 ditë më parë
 • Zonja ministre thote ne kemi arritur kulmin e mjeksise o .....ti japin mandatin...trete dhe tekaterin

  Luan LezemerjaLuan Lezemerja19 ditë më parë
  • Mjere njerezit qe do te mbeten viktima te ketoj korrupsioni dhe antihumanizmi .

   Rudina BaniRudina Bani18 ditë më parë
  • Po dhe Pellumb Pipero tha mjekesia Shqiptare eshte njelloj si ne Europe rrini te qete 👍 Sa i ra Covidi iku ne Itali per kurim 🙈

   Bum bum QukulldumBum bum Qukulldum19 ditë më parë
 • bravoo prit dosjen

  Ermira BreguErmira Bregu19 ditë më parë
 • Ngushellimet e mia te sinqerta per humbjen e babait tuaj, per keta qe po mbysin njerez me duart e tyre vetem kam nje pyetje, a e dini rendesine qe i jep Zoti jetes se nje njeriu, ku thote kush vret nje njeri eshte si te kesh mbytur gjithe njerezimin, kush shpeton nje jete njerezore eshte si te kete shpetuar gjithe njerezimin, kjo eshte vlera e madhe qe i jep Zoti yne i Madheruar njeriut. dhe keta monstra qe po i mbysin keta njerez a e din qe Zoti jua merr hakun shum shpejt aty ku i dhemb zemra ke femija ke me te afermit Amin.!

  liljana zunaliljana zuna19 ditë më parë
  • @Anna23 Anna23 Zoti sheh çdo gje moter vonon por kurr nuk harron.!

   liljana zunaliljana zuna18 ditë më parë
  • Te lumte goja po tek femija me shum se atje u dhenb shpirti si na dhemb dhe ne shpirti

   Anna23 Anna23Anna23 Anna2318 ditë më parë
  • AMIN O ZOT 🙏🙏🙏

   Bardhe FilajBardhe Filaj19 ditë më parë
 • Ketu po vdesin te rinj pa bere 40,kur ka mbingarkese vetem Zoti te shpeton nje familjar semuret dhe e gjithe familja se perballon dot.Ngushllime per baben zonje

  Boni's GamesBoni's Games19 ditë më parë
  • @Eljona Stroni xhiro do bajm moj zoj kur skena me se te merrena kena maru shkollen dhe askush spyt per ne akena buk a jo e ju te qeveris futni ne pun veq njerezit e tuj dhe ato qe ju lepihen por zoti do ju ndeshkoj ta dini prei meje se ikeni ba shum hile kti populli te gjith ju politikanet e qelbur

   Zyra LapiZyra Lapi5 ditë më parë
  • @Zyra Lapi ata mjeket punojne dit nate pa pushim ne kembe..mos e futni shpirt ne gjynah se po beni mekat..ka 1 vit rama edhe mjeket qe kerkojne disiplin per maskat dhe distanca ..po u pergjerohen qe nje viti..sepse duhej kohe edhe per mjeket...tani e gjithe bota eshte ne kolaps...po si nuk e kuptoni..po vetem mallkoni e shani ..po juve cfare po beni pervece se xhiro pa pike pergjegjesie

   Eljona StroniEljona Stroni18 ditë më parë
  • Ty te marrt me vete o zot i madh moj plehe qe flet keshtu ato nuk po vdesin mbingarkesa po nga mos kujdesja

   Zyra LapiZyra Lapi19 ditë më parë
 • O zot sa gjyna ngushellime familjes qoft i paharruar qoft i gjenhnetit Amin

  Ornela XhindoleOrnela Xhindole19 ditë më parë
 • Gjyna

  Gobaj DnakGobaj Dnak19 ditë më parë
 • ME VJEN KEQ TI ZONJE TI NUK DEGJON ÇA BEHET KETA JAN KRIMINELA NGUSHELLIME

  Adem KreshtaAdem Kreshta19 ditë më parë
 • Po mire mi goc ngushellime Po normal ne te gjithe boten spitalet kane probleme se nuk i perballojne dot pacientet por nuk e bejne me qellim

  Margatira PalizioMargatira Palizio19 ditë më parë
  • Kta nuk.jan mir...se kuptojn pse dalin tani ktu ne tv...fatin e ka shkruar zoti

   nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz18 ditë më parë
  • @Bum bum Qukulldum Ke te drejte. Edhe ajo rilindasja e Rames qe dilte cdo nate ne tel. dhe lavderonte spitalet tona kur u semur vete shkoi me vrap ne Turqi. Shqiptari eshte o lele b... ime. Prandaj nuk behemi dot shtet normal sepse jemi gjithsekushi ne koke t'vet.Na mungon dhembsuria dhe solidariteti. Nuk jemi rrace e mire fare.

   JoniJoni19 ditë më parë
  • Joni Kjo si Pipero .... Spitalet ne Shqiperi tha jane si ne Europe 😌 kur i ra Covidi iku ne itali per kurim 🙈 kte problem ka shqiperia se kur si djeg bytha vet nuk i intereson halli tjetrit por shkruan idjotsira deri kur e provon vete dhe pastaj kur e provon thot kto flasin kshu se nuk e dine hallin tim🙈

   Bum bum QukulldumBum bum Qukulldum19 ditë më parë
  • Kur flet per spitalet ne te gjith boten perfshin edhe Shqiperine..?! Po ti vete jeton ne te gjithe boten apo ne Shqiperi se me duket nk e paske idene fare per spitalet e Shqiperise. Zgjohu...

   JoniJoni19 ditë më parë
ALworld