Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi

24 Pri 2021
201 134 Shikime

Komente
 • un e mesuam mir se kush esht ilir kurva dhe dim te gjith shqiptaret se esht anti shqiptar se po mos te ishte anti shqiptar sot do ishna ne europ por dhe ju pamfleti nuk i jepni te sakta gjerat pse nuk e nxjerrni me vidio e me audio duke folur ato jan fakte ta ndigjojn vet populli duke folur , te pershendes pamfleti

  Paulin PalokaPaulin PalokaDitë më parë
 • meta, stregjyshi ja ka lan ama ett shiprin

  Nisan RashitiNisan Rashiti2 ditë më parë
 • Po shiko ca flet faqe ziu ruajeni se mos iken se e duam te varur ne es tiranes

  Nazmije SulceNazmije Sulce3 ditë më parë
 • Kapne sa nuk ka ikur ky bandit monstra caushesku pro rus

  Bejtulla HasaniBejtulla Hasani4 ditë më parë
 • MOS U BENI KAQ TE ZGJUAR JU TE PAMFLETIT ME KETO KOMENTE

  Marko GjiniMarko Gjini5 ditë më parë
 • embelsire .

  Endi PotkaEndi Potka5 ditë më parë
 • Moj rraki moj rraki sec ma more mendjen ti ti rakia bukoroshe..qe do me shpjesh qoshe me qoshe...njer rrusi njer greqi .me se fundi burrgun do ta ha shqipwri...ngushellimet e mia ..

  Leonardo BreguLeonardo Bregu6 ditë më parë
 • Pa pa pa pa shejtani do lufte.. Cdo te eqe byca ty o i shkret...pe evropes dhe pe botes sodomos pe amirikes..

  Leonardo BreguLeonardo Bregu6 ditë më parë
 • Ka futni Kore nuk ashte i marr metà po ju nuk e kuptoni

  Pal MarinajPal Marinaj7 ditë më parë
 • Ky esht spijuni i rusis

  Ben FraniBen Frani8 ditë më parë
 • Ku ka qene te shesheli ne Serbi kem fakte 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

  Alen GoreticAlen Goretic10 ditë më parë
 • Ujku, ujku, ujku ndërsa çakalli bën kërdinë. Mos e kruani bythën me Metën, po merruni me atë filosllavogrekoarrumunin

  Ilirjan XholiIlirjan Xholi12 ditë më parë
 • Ah MONIÇKA, ku të çon lakmiçka e madhe. KASHATA E MADHE TA XEN FYTIN.

  Fatmira RukaFatmira Ruka12 ditë më parë
 • flisni dhe per lepirsin e tij qe i rri si peder nga mbrapa Tedi blushi

  Gazi FloririGazi Floriri13 ditë më parë
 • Edi ik, salihu ik, meta ik.

  Kastriot RamaKastriot Rama14 ditë më parë
 • burge te perjeteshem grabiqaret e skiptaris

  giannis kriavrisigiannis kriavrisi14 ditë më parë
 • Ha ha ha qar iliri ki esht fantazem perzotin

  Viktor XhurxhiViktor Xhurxhi15 ditë më parë
 • Ky vet po do me bo vendin dikund Azil per pato flet fjalë banale

  Lugina e PreshevesLugina e Presheves15 ditë më parë
 • oooki familje cim kret lekt ckai paska vjedh doyi cojka ne rusi

  Rustem XhemailiRustem Xhemaili15 ditë më parë
 • Ku te doje le te shkoje vetem te zhduket nje here e pergjithmone nga Shqiperia, e mos te harroje te marre me vete dhe ate dordolecen e vet.

  Mimoza PashaMimoza Pasha15 ditë më parë
 • #U versulen HIENAT per te shqyer KERMAT#----

  agim jahjaagim jahja16 ditë më parë
 • Kjo tregon se Ilir Meta i perket diktaturës dhe është kaq i fortë qe e ve dhe me amerikën.perse vall urren ai presupozohet se është i paster i ndergjegjegjshem demokrat ashtu siç kërkon posti një shembull për brezat e ardhshëm.

  Thea ManThea Man16 ditë më parë
 • Fare lehte bllokoini llogarite pronat dhe lereni te punoje skane pare kurre adnje dite pune keta dhe partine e tij

  Marsela FrasheriMarsela Frasheri16 ditë më parë
 • Tashti KERCE Vallen e Baftiarit Kurse Zonje madhe. Vallen. e Ariut

  Robert TekiuRobert Tekiu16 ditë më parë
 • Iku dhe baftiari

  Robert TekiuRobert Tekiu16 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  Soinas DoyiSoinas Doyi16 ditë më parë
 • Pamflet na ke mbushur me genjeshtra gjithe kohen, njelloj si Rama . Ju dhjefsha razen.

  Mentor BegajMentor Begaj16 ditë më parë
 • Po ky bohet tap me raki dhe nk di cfr fol cohu enver 🤣

  Renato DalipajRenato Dalipaj16 ditë më parë
 • meta ik

  Roza10 Roza10Roza10 Roza1017 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  foopyu noouifoopyu nooui17 ditë më parë
 • Mbrapa diellit

  Flamur ShahaFlamur Shaha17 ditë më parë
  • Pjerdh se lirohesh

   Soinas DoyiSoinas Doyi16 ditë më parë
 • Like te erdhi fundi

  erlan gashierlan gashi17 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  beedsj roiuebeedsj roiue17 ditë më parë
 • Ju pamflet jeni e zeza e kombit.Ju jeni rrenca.shpifes,shkatërrues të çèshtjes kombetare.Ju jeni argat të shkaut...vetem e vetem për ...karrigën e patronit...

  no nameno name17 ditë më parë
 • mos ta pranoje asni shtet per vec burgut alkatraz demin me vdekje don ky njeri

  festim shkinafestim shkina17 ditë më parë
  • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

   foopyu noouifoopyu nooui17 ditë më parë
 • Florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë e metës ku janë florinjtë e florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë fiorinjtë burg burg burg burg burg burg burg e

  Demir PasoDemir Paso17 ditë më parë
 • More fund o tradhetar i ndyre . Ke turperuar nje Skrapar heroik dhe emrin shqiptar . Helm tu befte buka e ktij vendi qe te rriti dhe e kafshove si qen i terbuar .

  dodo17 ditë më parë
  • skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

   beedsj roiuebeedsj roiue17 ditë më parë
 • Yrikim brava po mos fliste kjo do behesh luft civile bravo yrikim

  Vera VeraVera Vera18 ditë më parë
 • Nuk ka se ku do te iki funderrina.Duhet te bej 100 vjet burg pastaj te shkoj ne Rusi,monstra

  Demetrio NoteDemetrio Note18 ditë më parë
  • Boo na iku floriri ne rusi

   vinasu maajvinasu maaj17 ditë më parë
 • ikni ooo komunista o legena

  Godfather44Godfather4418 ditë më parë
  • Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

   vinasu maajvinasu maaj17 ditë më parë
 • Do burg jo azil politik hajdut politik

  Valentin CekuValentin Ceku18 ditë më parë
 • Dil,ne,television,dhe,ulurit

  Sefer SinaSefer Sina18 ditë më parë
 • Amerika eshte mesuar ti shaj miqte si psh shahun e iranit Noriegen e panamase e tjere ne latin amerike por po dalim tek miqte e medhej Saddam Hussein e Kadafin e libise apo diktatoret e Saudi Arabise e mos dalim ne afrike se eshte larg si Hidiamini ha qe hante njerez kur si shko mas qefi amerikes keshtu te ndodh por nxirreni jashte Ameriken se me mire behet sben investime e fabrika amerika ore te mjere,asnje megdanolls se ka hapur se fundja i bejme me te mira qoftet ne.

  Toni JonssonToni Jonsson18 ditë më parë
 • Pjerdh se lirohesh

  Martin MarkuMartin Marku18 ditë më parë
 • Ilir Meta, mere edhe Albin Kurtin me vete atje ne Rusi sepse edhe ai esht aleat i Rusis gjithashtu edhe paguhet nga Rusia.

  Gazmend TGazmend T18 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  vinasu maajvinasu maaj18 ditë më parë
 • * TË PËRFUNDOJË SI EL GADAFI 🇱🇾 * ⚔️🇦🇱⚔️

  ss divizionss divizion18 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  tit kullatit kulla18 ditë më parë
 • Po ku do veje ! Nuk ka leke se ja bllokoi leket neper bankat europiane e amerike e azi ,! TANI I KA IKUR TRURI BUDALLAIT KATUNDARIT TE CEPANIT

  Andrea LuigiAndrea Luigi18 ditë më parë
 • Ti qifsha ropt

  Gua KipGua Kip18 ditë më parë
 • shqiptaret duane vdekjen e ilir kokepalarit filorus me gjthe saliserbin dhe lulburdellon po shkuane keta ne litar per shqipteret do jete festa me e madhe qe nga koha e skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

  Taulant BoraTaulant Bora18 ditë më parë
  • vendit.

   vinasu maajvinasu maaj18 ditë më parë
 • Ju lutem o vllezer te Kosoves, silleni Albin Kurtin te udheheqi shqiperine e kosoven bashk. Po kandidoi Albin Kurti, ka per ta fituar direkt se shqiptaret e dine qe ai esht lider i madh shqiptar

  VardVard18 ditë më parë
 • Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

  Edison NothoriusEdison Nothorius18 ditë më parë
 • Boo na iku floriri ne rusi

  Elton CelajElton Celaj18 ditë më parë
 • Do ishim duke folur Serbisht po të mos kishim Amerikën.

  I LOVE ENGLISHI LOVE ENGLISH18 ditë më parë
 • NE VRIME TE MIUT DO E GJEJME KETE QELBESIRE TE KOMBIT SHQIPETAR!

  Kyro DKyro D18 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  Ardian LaskoArdian Lasko18 ditë më parë
 • Ca koke ke like me florrinj esht brenda qe esht xhunga xhunga

  Anri FejzajAnri Fejzaj19 ditë më parë
 • Ce do Putin kte koqen po' doli nga presidenti 😀 te hedhin nga siberia ti ngri Monika nga bytha -50

  Ervin ZotajErvin Zotaj19 ditë më parë
 • Κy maskaraj duhet djegur I gjall ne mes te popullit

  Blendi TopuziBlendi Topuzi19 ditë më parë
 • Nuk i ka hije nje kryetarit e nje shteti ky duhet te shkoje ne neuropsikiater te sherohet.

  WALLTER P38WALLTER P3819 ditë më parë
 • Ky eshte kokrra e budallait. I shpall lufte AMERIKES truthari.

  Bashkim NeziriBashkim Neziri19 ditë më parë
 • Panfleti eshte zeri i se vertetes.Une i kundershtoj te gjithe personat qe flasin kundra jushe. Jepni argumenta ne qfs panfleti genjen.Respekte dhe kam shume kenaqesi tju degjoj. Bravo jeni te mbrekullueshem.

  lindita kryekurtilindita kryekurti19 ditë më parë
 • Duhet sa më shpejt kjo klasë e stërvjetruar e korruptuar që flasin nën ndikimin e drogës e alkoolit të largohet dhe të dënohen për dënimin që i kan shkatuar dhe po i shkaktojnë vendit.

  Zyma ZymZyma Zym19 ditë më parë
 • Ik ilir muti me kokmadhen

  gjoniii gjoniiigjoniii gjoniii19 ditë më parë
 • Qeverisja e Politika e poshter per shum politikan të Shiprin e kosovs duhet per me lyp Azil në Rusi a serbi

  Affe AffeAffe Affe19 ditë më parë
 • ruset nuk mun majn veten e vet o koqe edhe putini nuk di ku te shkoj

  Komenti KomentiKomenti Komenti19 ditë më parë
 • ilir meten e sulmojne gjithmon para zgjedhjeve, kur merr ca mandate thone prit njeher se nuk esht aq i keq

  Vis FortunaVis Fortuna19 ditë më parë
 • Po ky Blushi qa i rri mbrapa tan kohen, hahahaha qa budalli asht

  Loni BetoniLoni Betoni19 ditë më parë
 • I Rane puplat harabelit nga skrapari.

  Ingrit KorreshiIngrit Korreshi19 ditë më parë
 • JO POLITIKAN POR SEKT I ARDHUR NGA QARQE TE CAKTURA . POLITIKA E NGRITI NE ARKIT ME TE LARTA TURP PER SKEN POLITIKE 30 VJEQARE HUMBJE E MADHE PER KOMBIN

  Bardhok MarkouBardhok Markou19 ditë më parë
 • Sa më shpejtë në burg dhe sekuestrim lekët që u ka vjedhur shqipëtarve

  Stilian BelloStilian Bello19 ditë më parë
 • Jutepamfletit Kinder metes vetempet meten flisnim jokaq hashiqare

  Gela SelimiGela Selimi19 ditë më parë
 • Poro Rus

  Xh KerolliXh Kerolli19 ditë më parë
 • Ky esht trathtari mei madh pas esat pash spiunin hajduti i gjith koherave ilir floriri

  Bejt BejtaBejt Bejta19 ditë më parë
 • Leket ika ne rusi ky o pamflet I rru bythen sja bllokon dot asnjeri potarrasin ne burg po mir doishte

  Teli TeliTeli Teli19 ditë më parë
 • A ka 1 njeri te mir ne ate vend qe punon per vatanin e vet dhe popullin e vet,a ka a sa une po e kuptoj spaska pas as nje her ,

  H HH H19 ditë më parë
 • ABC... PERSONAL MENDIM. TÈ LUMTE PAMFLETE NET. BRAVO PAMFLET NET. KA RASTE QE EDHE ME FJALE ZEMERA TÈ BAHETE MAL. RUAJNA ZOT SIKUR DEKLARATATE TUAJA TÈ KTHEHENE NE REALITETE, ATEHERE VLERA E THENIEVE TUAJA, DO ME KUJTONIN JEZU KRISHTIN, I CILI ME GJITHESE I PA FAJSHEN E GOZHDUANE PER SE GJALLI. ATEHERE PER RREGUL TRESHI, KETA "TRIMA" KOMUNISTE C'FARE MERITOJE PER TÈ "MIRATE" QE I KANE SJELLE POPULLIT SHQIPETAR.???!!!... LIRIA E SHQIPETAREVE, VDEKEJE TRADHETAREVE.. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE.

  Ndue KabaliNdue Kabali19 ditë më parë
 • Ky cope gomari skraparllime raki ne trurin e tij te semure ,duhet qerruar nga skena politike dhe duhet ndeshkuar fort me ato qe thote

  Jakov SollomoniJakov Sollomoni20 ditë më parë
 • Jo jo ketu te vej ne burk ai dhe te tjeret si qy

  Nurie ThomoNurie Thomo20 ditë më parë
 • Ja e verteta u kan me armikun famkeq russ

  Bujar IljaziBujar Iljazi20 ditë më parë
 • Ketij gjakpiresi mental kunt president muti po I vjen fundi. Shkurt...te paguaje vuajtjet qe I ka shkaktuar dhe demet e pa llogariteshme qe I ka sjelle popullit shqipetar nje fshatar mental qe dreqi e di si arriti te na coje drejt grapes. Burg per te degjeneruarin dhe.

  Fatmir KolaFatmir Kola20 ditë më parë
 • Ky soj njeriu " trim i çakërdisur" ka dalë përfundimisht nga binarët. Ky president , kjo figurë groteske është turpi ynë. Është njësuar me shokun e tij të ngushtë të armëve Sali përbindëshin , njeriun që ka tundur nga themelet Shqipërinë.

  Arber VajkaliArber Vajkali20 ditë më parë
 • Rode i poshter ......

  Shuki LipertShuki Lipert20 ditë më parë
 • mir politikanet genjejn po boll more me lajme te rreme boboooo bobooooo u kthyen televizionet me tifozllek e mediat

  Erald NexhipiErald Nexhipi20 ditë më parë
 • Jo nuk duhet te largohet pa i paguar ato qe i ka ber popullit duhet te vej ne burg

  Serxho VloreSerxho Vlore20 ditë më parë
 • Me vjen keq per perkrahasit e tij qe e kane besuar por shoke e vllezer ky person ka rjedhur ky Sanco-Panco ka deshtuar,nuk besoj si ky shtet mban ne krye njerez pa karakter dhe te demshem te shoqerise.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika20 ditë më parë
 • 9

  Aldo NunaAldo Nuna20 ditë më parë
 • Me. Ameriken. me. Zonjen Rusia. Shtet. Mafjoz. armiku.kombit.me.Serbin Kur.do.hyj.ne.burge.ky.i.drogom Ajdut. Me.Ameriken.perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha20 ditë më parë
 • Po po pirdhni ju te pamfletit ky per burg qe qekur dritan prifti i publikoj kameren e fsheft, tani do e kapi Amerika,ketu kush ka lek nuk e rrun fare,po te ju hek ju na lista se vetem genjeshtra keni.

  w.w.w albw.w.w alb20 ditë më parë
 • Merreni muster te Kosoves votoni vv e pshtoni kombin nga tradhtaret

  Ha si HalperHa si Halper20 ditë më parë
 • President ilir merda rrugac politik

  Gjergj MjedaGjergj Mjeda20 ditë më parë
 • 1:34 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ hotgirls.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1619297262

  jeffy Salentesjeffy Salentes20 ditë më parë
 • Jo Shqipnia, por president lopa asht van kunra USAs...

  Ura GuriUra Guri20 ditë më parë
 • Thefte qafen marrte me vete dhe saliun

  Blue SeaBlue Sea20 ditë më parë
 • Kete horre duhet Burgos per tere jeten.Eshte shume i dessen per vendin.Ky eshte marria vendit.

  Naim CerkiniNaim Cerkini20 ditë më parë
 • pse ky tjetri ashte ma i mira a ky eka te garantuar ne serbi vllau i vuqiqit ky esat pash toptani numer 2 i quajtur edi rama .por ne jemi njerz qe harrojm dhe per ta luftuar nji oligard i bashkohem tjeteit oligard .keta te gjith duhet larguar nga postet e pozitat sepse keta jane virusi i kombit e shteteve shqipetare ne dardani vllezerit tane i larguan oligardet sa do pakë dhe radhen e kem ne ne nenen shqiperi qe ti largojm keta hajdut sepse keta virusa te gjith te njejt jane mallkuar qofshin

  Tokat IlireTokat Ilire20 ditë më parë
 • Ilir meta dhe sali berisha dotju ndodh eikur Qaushevskit

  Ljuban TadivLjuban Tadiv20 ditë më parë
 • Ne Burg Plehra 🙏sa me shpejt

  Albano GashiAlbano Gashi20 ditë më parë
 • Smeret me plehra Putini👍

  Albano GashiAlbano Gashi20 ditë më parë
ALworld