Imitimet - Mozzik , Xhensila , Ardian Bujupi & Kidda - (Roped with Olsi - Episode 09)

30 Dhj 2020
2 205 038 Shikime

Një parodi nga Olsi Bylyku dhe Klis Golikja për Covid-19!
Ndiqni episodin e plotë: alworld.info/u/video/Zn3Y2J99fKudn5o
Falenderime për:
Geraldina Sposa - bit.ly/rwogeraldina
Luppo - bit.ly/luppotr
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Urban FURNITURE - bit.ly/urban-furniture
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #NewYear #OlsiBylyku #DesignAngle #BesardKallaku #ErionIsai #EgliTako #MeritonMjekiqi
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producentë: Alter CUCA, Josmira HYSA
Regjisor: Alter CUCA
Skenariste: Olsjon BYLYKU, Florinda MERKO
Editing & Camera: Arlind KOLA
Research: Florinda MERKO
SFX Artist: Pranvera METOLLI
Design: Glen BAKU
Marketing: Fabjola BELEGU
Menaxhere Sociale: Vada DURO
Asistentë: Borana DURO, Aleks MUSAJ, Mario METOLLI
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALworld dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2020 © All Rights Reserved

Komente
 • Tu lajt tepsi aaaa 😂 lale lele lale qe kur ne u mbyll lokali

  Δημοτικό Σχολείο Φυλής ΑττικήςΔημοτικό Σχολείο Φυλής Αττικής7 orë më parë
 • Kush e beson like. Jan sikur i kan kenduar keta nje lloj

  Δημοτικό Σχολείο Φυλής ΑττικήςΔημοτικό Σχολείο Φυλής Αττικής7 orë më parë
 • Olsi merru me keto kenget mix parodi sepse edhe ia thua per texte, po edhe nuk ka shqipe qe merren me parodi kengesh si neper bote. Ngjom mu 😁🤩

  Eravsi EraEravsi Era8 orë më parë
 • I papar eshte

  Ginger LollyGinger Lolly12 orë më parë
 • Lott..fiksim i ka bere😂😂😂😂😂💓😂💓😂

  Rigelsa GjokaRigelsa GjokaDitë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Gjino tv GjinoGjino tv GjinoDitë më parë
 • P

  ALBANIA TVALBANIA TVDitë më parë
 • J

  ALBANIA TVALBANIA TVDitë më parë
 • Sa lot

  ALBANIA TVALBANIA TVDitë më parë
 • O zot desh vdrka sa kam qeshur zoti te rujt

  Uerda MaliqajUerda Maliqaj2 ditë më parë
 • Haahahahahahahha

  Toni ToniToni Toni3 ditë më parë
 • Lol

  Emanuela ZaimiEmanuela Zaimi3 ditë më parë
 • 🤣😅🤦‍♀️🙃

  Emanuela ZaimiEmanuela Zaimi3 ditë më parë
 • Bravo 👏 olsi je shume I mire per 👏 ❤ 💙 🙌 ne aktrim

  sweet gissele tuqisweet gissele tuqi3 ditë më parë
 • Ama gallat ishte ne karantin per ato ne shkoll i thote msusja jep detyrat prit sa ti gjej si jep fare

  Guyyy YyhuikkkGuyyy Yyhuikkk4 ditë më parë
 • 😅😅😅😅jam knaqur duke parë imitimet e xhensilës edhe të tjerat kanë qënë të bukura por si imitimi i xhensilës ka qënë më i bukuri😅😅😅 Like kujt i ka pëlqyer imitimi i xhensilës se mua po 😅😅😅😅

  Becky LynchBecky Lynch5 ditë më parë
 • Hahhaahsh

  Krenar NariKrenar Nari5 ditë më parë
 • Komt krejt lesh hahahahhahahahahhahahahahhaha

  erlind peposhierlind peposhi6 ditë më parë
 • A

  enkeleda gurraenkeleda gurra9 ditë më parë
 • Hahahaha hahahaha 😂😂te lumete olsi

  Anxhela SterguAnxhela Stergu10 ditë më parë
 • Ua gjesila paska moter binjake😂😂

  Armelja PajoArmelja Pajo11 ditë më parë
 • Haha o zot i madh olsi je njeshi😂😂sa mire qe na e ktheve buzeqeshjen😂😂😂

  Nori MuratiNori Murati12 ditë më parë
 • Shume bukur

  Nazmi AvdiaNazmi Avdia13 ditë më parë
 • BIG SONG 😂😂😂😂

  ema elenaema elena14 ditë më parë
 • Hahahahahahah Ueee pz sa lot

  Angjela BitriAngjela Bitri14 ditë më parë
 • Olsi na shkrive😂😂😂😂😂

  Fijoneda ZijajFijoneda Zijaj15 ditë më parë
 • 😭και😆

  Bela LULJABela LULJA15 ditë më parë
 • Të lutem bëj Leon pjeshkë

  Alfred MemajAlfred Memaj16 ditë më parë
 • 🙉🙉🙉🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Faslliu NikosFaslliu Nikos17 ditë më parë
 • Shum mir hahah

  Orlent BunguOrlent Bungu18 ditë më parë
 • 😍😍😍😙😙😙😙😙

  Faslliu NikosFaslliu Nikos18 ditë më parë
  • 😚😚😫😫😷😷😷😷

   Faslliu NikosFaslliu Nikos17 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😷😷😷

  Faslliu NikosFaslliu Nikos18 ditë më parë
 • Fenomenal

  Daa RmesDaa Rmes19 ditë më parë
 • imitimi i xhensiles dhe i ardian bujupit super. hhahhahahahahhahahahah

  Alesia AlimemaAlesia Alimema23 ditë më parë
 • 😂😂 👏👏

  Vjollca AlvoraVjollca Alvora24 ditë më parë
 • Super

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada Kqira25 ditë më parë
 • Sa kam qesh more olsi. Pika te rente sa bukur i imiton.

  next nextnext next26 ditë më parë
 • Super

  2 22 227 ditë më parë
 • Me gjith ramen dhe ti

  2 22 227 ditë më parë
 • Re

  Agjelos kAgjelos k27 ditë më parë
 • Sa mir. E. Ke. Lujt. Rolin e. Gjensilës olsi. Bylyku😂😂😂

  Ervin ErvinErvin Ervin27 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  Sejda RejsiSejda Rejsi28 ditë më parë
 • Haha

  Evina KociEvina KociMuaj më parë
 • 😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣

  Labinora JefkajLabinora JefkajMuaj më parë
 • Hahahahahahaha super te gjitha 😹😹😹😹😹😹😹😹

  Hermes KondakciuHermes KondakciuMuaj më parë
 • Olsi je i madh 👏👏👏👏

  Sonila JahoSonila JahoMuaj më parë
 • Hhahahahahha🤣🤣🤣🤣🤣

  Marsel MarselMarsel MarselMuaj më parë
 • Wow super

  Leonora MisiriLeonora MisiriMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Leonora MisiriLeonora MisiriMuaj më parë
 • 😂😂😂😂 Linda para kohe me duket. Me gjith kete te qeshur qe kam bere 😂😂😂

  Sidorela sidaSidorela sidaMuaj më parë
 • Ha ha ha 😅😅

  Ari LikollariAri LikollariMuaj më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❣️❣️💖💖❣️❣️💖❣️❣️💖💖💖💖💖❣️💖💖💖❣️💖💖❣️💖❣️❣️💖💖❣️❣️💖💖💖💖💖💖💖💖❣️

  Dhurata MurraciDhurata MurraciMuaj më parë
 • 💖💖💖💖😍😍😍😌😌😌😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😌😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😌😘😘😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😘😘😌😍😍😍❤️😘💖🌷❣️💖💖💖💖💖

  Dhurata MurraciDhurata MurraciMuaj më parë
 • Pandamia super 👌👌💛💛

  Razije GjikaRazije GjikaMuaj më parë
 • 💙💙💙💙❤❤❤❤🌟🌟🌟💋💋

  Razije GjikaRazije GjikaMuaj më parë
 • Haaàaaaaaaaaa😂😂

  Razije GjikaRazije GjikaMuaj më parë
 • Bukur

  aliy Muzaqialiy MuzaqiMuaj më parë
 • Sa. Super. E. Ka. Imitu. Mozziku

  Flori FloriFlori FloriMuaj më parë
 • Super

  Esma MujoEsma MujoMuaj më parë
 • Sa shkerdhat😂😂😂🤣

  Ledion StrugaLedion StrugaMuaj më parë
 • Hahahahahah sa kam qesh pz😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

  Erison EriErison EriMuaj më parë
 • O zot o Ols sa kam qesh jam mekure hahahhahaha:;Rroft Roped With Olsi;:Shkelqevet te dy Renis Gjoka.Olsi Bylyku 💘💝❤️💖💖

  FF A70kLFF A70kLMuaj më parë
 • super 😘😘😘😘😍😍😍😂😂😂

  Jtree SamsJtree SamsMuaj më parë
 • Super fare ajo xhensila o olsi

  Hasa AltinHasa AltinMuaj më parë
 • Do ishte super sikur te beje disa kenge te tjera ne versionin tend😂👌👌👌👌👌👌👌👌

  Albina HoxhaAlbina HoxhaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣hahahahahaha

  ff enriff enriMuaj më parë
 • 😂😂😂 sa kam qesh o zot sa bukur

  Fatbardha MemaFatbardha MemaMuaj më parë
 • So kam qesh o zot jeni njesha

  Sonila KapllaniSonila KapllaniMuaj më parë
 • hahhahhhha je njesh olsi.

  Ilma MadanaIlma MadanaMuaj më parë
 • Je shum lart boy 💪🏽💪🏽💪🏽

  Hellboyz 666Hellboyz 666Muaj më parë
 • Super🤩

  Adriatik KishtaAdriatik KishtaMuaj më parë
 • E bukur

  Ismail LilaIsmail LilaMuaj më parë
 • 👿👿👿👿👿

  Ismail LilaIsmail LilaMuaj më parë
 • Ahhahahahahs

  agon baciagon baciMuaj më parë
 • Hahahahah

  agon baciagon baciMuaj më parë
 • 💋💋

  Lona OsmaniLona OsmaniMuaj më parë
 • 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

  Eni_ECA_Academy_0692789689Eni_ECA_Academy_0692789689Muaj më parë
 • Hahahahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  poema berishapoema berishaMuaj më parë
 • Hahahahah

  Xho FrejzerXho FrejzerMuaj më parë
 • Hahahaahha ooo lottt 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lori CaniLori CaniMuaj më parë
 • Hahahahahahahahhahahahahhahahahahahhah😂🤣😂🤣😂🤣

  Livis ndreuLivis ndreuMuaj më parë
 • Ajo pjesa e xhemsiles loot💅👄💋💎💎😂🤣

  Livis ndreuLivis ndreuMuaj më parë
 • lot😂😂😂

  Suna BekiriSuna BekiriMuaj më parë
 • 😭😭

  Astrit MucaAstrit MucaMuaj më parë
 • ahahahah

  ismet hasaismet hasaMuaj më parë
 • Lottt te lumt😂🤣😂😅😂😅😂😍😂🤣😂🤣

  Elona HaliliElona HaliliMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  omer omeromer omerMuaj më parë
 • 😳

  Arjan DemaArjan DemaMuaj më parë
 • 😂😂😂

  Klarisa KlarisaKlarisa KlarisaMuaj më parë
 • 😂🤣🤣🤣

  Bad GirlBad GirlMuaj më parë
 • Zoti trujt se kom dek tu kesh

  Lorijenta KryeziuLorijenta KryeziuMuaj më parë
 • Lot hahaha

  MSH.ULTIMATE KINGMSH.ULTIMATE KINGMuaj më parë
 • Lottt😂😂😂

  Tiran TiranTiran TiranMuaj më parë
 • Like kush e dogjon akoma ne 2021

  antolinantolinMuaj më parë
 • Super Vidjo ???????😂🤣😂🤣😂🤣😂🤭🤭🤭🦅🦅🦅

  Altin HakramaAltin HakramaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Tesmije MemediTesmije MemediMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂sa qesha😂😂😂😂

  Veneranda ZeneliVeneranda ZeneliMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Egi maEgi maMuaj më parë
 • 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂 Olsi Olsi

  ff enriff enriMuaj më parë
 • Karagjoza 🤣🤣🤣

  Klevis KaltaniKlevis KaltaniMuaj më parë
 • Me mire se origjinalet🤣🤣🤣🤣

  Aurora M.Aurora M.2 muaj më parë
ALworld