Iu vdes babai në Infektiv, dy vajzat plasin bombën: E lanë në karrige, mos i sillni prindërit këtu

16 Shk 2021
92 794 Shikime

Dy vajzat e një pacienti që ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv, kanë bërë një deklaratë tronditëse për gazetaren e Fax News Fjona Çela.
Vajzat shprehen me zë dhe me figurë, se u janë kërkuar para që babanë ta nxirrnin nga Infektivi në mënyrë që ta çonin në një spital jashtë vendit. Vajzat e Rifat Lalos shprehen se kanë prova që vërtetojnë se babait të tyre nuk i janë bërë as skaner dhe asnjë trajtim mjekësor.
Deklarata:
Na thanë që vetëm këtu kishte oksigjen, na thanë që nuk kishte vende të lira në spitale, vendosëm që ta sillnim këtu. Babai na merrte çdo çerek ore dhe na thoshte se nuk i bënin asgjë, e kishin lënë afër derës dhe kishte ftohtë. Doktoresha Migena Qato nuk kishte një etikë mjekësore, ajo thoshte që po i bëjmë skaner, dhe babai thoshte nuk i bënin asgjë. Babai thoshte që të dilnin, ne komunikuam dhe me mjekë në Bruksel dhe tghoshin që nuk është gjendja aq e rëndë sa e thonë ata aty.
Ishim me mëdyshje nëse duhet ta nxirnim apo jo nga spitali, kërkuam që ta çonim në një spital tjetër. Babai thoshte jepni pare dhe më nxirrni nga këtu. Nuk kam për tia falur kurrë vetes këtë, që e shtruam babanë këtu. Kurrë më asnjë të afërm në publik, e vërtetuam këtë mbrëmë, me ikjen e babait tonë. Na tha se e kishin lënë në një karrige, nuk e prekte njeri me dorë, babai ynë ishte intelektual. Kemi shumë pikëpyetje, babai ynë ka ikur me brengë në zemër, na iku tak fak.
Ne kemi burim nga brenda që nuk i është bërë skaner, ju lutem mos sillni prindërit këtu, të afërmit, e kemi të provuar që nuk i është bërë asgjë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALworld Channel HERE: alworld.info/plus/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Oh bre u myta tu qajt motra ju kam.Ket e ka perketu motra me Baben n'Kosove kan fut ne Ndihm shpejt Babin per Prishtin kur ka then nje infermier ah spaskemi oksigjen ne rrug Baba jem nderoi jet 😭

  Admin SelcaAdmin Selca13 orë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaDitë më parë
 • kejt n er if fkrnc be e nrjr nrjg e h er ju r bfhf b er he b ry he gjë ntjt n ty Jr n ty Jr n r Jr n ty h b er if ntjt h ry yt h th if b ry if btjt it b er if n er h b ry if n f if bfhf n ty h ngjr b ry kg hit ngkg ngkg nrjr ntjt n ty Jr nrj ntjt h ry Jr ntjt he

  Jonida BallaJonida BallaDitë më parë
 • 😪😪😪😪😪😪😪

  Tanija RrushiTanija Rrushi3 ditë më parë
 • Bo bo,hajr mos pafshin

  arjan franiarjan frani5 ditë më parë
 • Mjekën që nuk bëjnê punên e tyre me shpresên qê tê marrin lekë , i zêntê gjynaja e tê sémurêve .E pagofshin me fēmijêt e tyre .

  leana messileana messi5 ditë më parë
 • O zot.sa keq me.vjen sepse dhe une kam humour babin para 7 muajsh dhe met vertet te len me shum pik????????kshtu kan than per babin kto pjes e trupin esht e demtuar dhe met vertet qe 7 muj dhe je ende me.dhimbje ne.shpirt une jetoj ne kosove por njejt si.ne.shqiperi zoti ju dhasht gajretin ishalla 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me lot ne sy ket mésange e shkrujta 😭😭😭😭😭😭😭

  Florije ShalaFlorije Shala5 ditë më parë
 • Ngushellime famijes Por me ata te semur mendor qe udhehrqin duhet vetdrejtesi Me vjen keq ,por:te marin njeriun e shtrenjt?.ec e meru njeriun me te shtrenjt

  Miranda BollanoMiranda Bollano6 ditë më parë
 • Te. Vjen. keq. per. Shqiptaret te. Mbajne. Pergjejsi. Keto. Plera. ite. Iki. njeriu. si. dele Te. Roni. vete. Ngusllime. kjo. eshte. Politika. Shqiptare Remuj

  Festim KertushaFestim Kertusha6 ditë më parë
 • Realiteti Shqiptar qysh nga 90 .

  Indrit CaraIndrit Cara6 ditë më parë
 • Ne kte spital Para nje jave ka ndruar jet nje person nga berati 53 vjec qe ishte shum mir nga gjendja shendesore, te nesermem erdhi lajmi qe vdiq, shpresoj i lutem zotit qe te ket ndo nje njeri qe ta edhi ne here kte spitl, dhe kush ka per te vdekur me mir te vdesi ne shpi se sa ne kte vend te qelbur shtet i koruptuar.

  Klodian GajtaKlodian Gajta6 ditë më parë
 • Po ju jap, Gushllimet e mia, zs 🇦🇱 🇧🇻

  Zekirja ShabaniZekirja Shabani7 ditë më parë
 • Oj motra dhe vllezer Shiptare, sa shum gjeja qe ndodhin ne te gjitha, TROJET, SHIPTARE, turpi botes, keto pune nuk te bejne as, BOLLCEVIKET. POR JA,😪 Shiptari Shiptarit, ja benka, vllezer e motra, merni e behuni human, per njeni tjeterin 😢 😭 😪 se jemi nji popull e nji komb me nji 🇦🇱 Shiptare 🇦🇱 🇧🇻 zs

  Zekirja ShabaniZekirja Shabani7 ditë më parë
 • O tmerr oj motra o tmerr i qoft theu i leht oj zonja se o heret o von do te shkojn ne burg ata te pergjegjsit o zot po vetem nji shqiptar te lshoj ket tok asht per nji humbje e madhe per ne te gjith

  Leon MrnLeon Mrn7 ditë më parë
 • Para dy ditesh vdiq komshia ime.Ashtu sikur thoni dhe ju per babain tuaj Me dhimbje e them, po aty te vdesim😭😭😭 Ngushellime vajza! Zoti duhet ta zhduke kete fare njerezish kanibale

  Luiza GjokaLuiza Gjoka7 ditë më parë
 • Po ne kafsh jan kthyer kto mieket car tmerri Po i vrasin njerzit e shkret zoti mart hak turp turp

  Rovi KokaRovi Koka8 ditë më parë
 • Zoti na rujt te gjith na kolerja kshu esht ne te gjith boten

  Agron SheshiAgron Sheshi8 ditë më parë
 • Si nuk heton prekuroria mor ça bëhet

  Ymer HaxhiajYmer Haxhiaj8 ditë më parë
  • Cfare prokurorie thu or mik! Ska as shtet, as prokurori, as gjykata, as polici, as shendetesi, asgje ska mbet me ne kete vend!!! Gjynah e mjere populli i thjeshte!. Duhen pastru te gjithe plehrat,qe nga i gjati bashke me Salen dhe deri te infermieri dhe polici me i fundit.! Pastrim i llumit qe po i merr frymen popullit cdo dite!.

   Alf AlfAlf AlfDitë më parë
 • Mjer ke zen kjo smundje ne shqipri gjynaf vajzat e shkreta ngushllime behuni te forta nuk ka shtet dhe mjeksia shofin xhepat qe i vraft zoti qe marin jet njerzish i shkoft shpirti xhenet babait dhimbje malle.🙏🏻

  Eduarta AllkanjariEduarta Allkanjari8 ditë më parë
 • Ncncncn zoti mart hak ne kta njerz tpa shpirt

  Esat BeqiriEsat Beqiri8 ditë më parë
 • po pse e dergoni ne spital moj moter?ju akoma nuk e keni kuptuar se ç’far behet ne shtetin shqiptar?ktu po nuk dhe 300 mij lek ne dit minimumi e ke robin e vdekur 100%

  no name jo emërno name jo emër8 ditë më parë
 • Te rroni ta kujtoni.qoft i xhenetit .ky osht shteti jon ky qe don vota e pasuri e per popullin zdun me ja dit rrein mashtroin te ka karaktert qe mushin xhepat e spitalet i lein si ne afrik .zoti ndimoft popullin 🤲

  Luan BlacLuan Blac9 ditë më parë
 • 😭😭😭😭Zoti I vraft jarabi

  Dr ZeDr Ze9 ditë më parë
 • Zzoti I vraft.na.moren.ne.qaf.o.motra Kto.Jan.si.enver.Hoxha.kur.flisje.ai.te.pushkatonte.kurse.kto.te.marrin.jeten.pa.eni She.ta.myllin Gojen

  Didge X5Didge X59 ditë më parë
 • Skandaloze!Nuk mendoj, se keto zonja jane te paguara, per te folur ne kete menyre. Keto "certifikojne"nje realitet te hidhur:Shendetesia Shqipetare, ka probleme te medha!Jo qe, falas i ka vdekur nena ,dhe nuk behet fjale, por ka vdekur cdo shprese. Le te behet propagande gjithe diten dhe gjithe naten .Faktet jane pak kokeforte, por flasin shume!!!!!!!!Kush e provone , tregone!Ngushellime familjes!

  Behar HBehar H9 ditë më parë
 • Jam dakort me fjalët e vajzave, mjer kush bie në duart e tyre!! Larg spitaleve në Shqipëri! Jemi tmeruar nga ç’kemi par e dëgjuar!

  Nadire AgarajNadire Agaraj9 ditë më parë
 • Wow 😳, zoti mart hak!!!! 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲për të gjithë ata që humbën jetën nga mungesa e ndihmës!! 😢😢😢

  Nadire AgarajNadire Agaraj9 ditë më parë
 • Ojjjj QELBËSIRA popull votojni për MAFIOZAT, Banditat, Tradhtarët

  Gua KipGua Kip9 ditë më parë
 • Shtet i poshtrr mos shkoni o popull ne spital se jane bere kasap po korin leke me popullin e shkrete

  Liljana KarakashiLiljana Karakashi10 ditë më parë
 • PO CFARE MJEKESH JANE ATA QE NE SHKOLLEN FILLORE THONE DO BEHEMI MJEKE SE BEHESH I PASUR

  Antipatrea AntipatreaAntipatrea Antipatrea10 ditë më parë
 • Te besoje moj moter,se edhe babait tim Migena kriminelja i hoqi oksigjenin.Zoti na marrte hakun,i shofte ci mban pragu.Se aty nuk ka shtet,te gjith njesoj jane.Zoti ju dhente force ta perballoni kte dhimbje shume te madhe.Se ta marri zoti e pranojme por ta mari robi eshte e tmerrshme

  ori oriori ori10 ditë më parë
 • Ta shofi ramo qafiri kete video cojani .. votoni prape qafiret qe po ju poshtrojne.. duhen varur qe nga ata qe drejtojne .. cohuni o popull dele se po ju vrasin

  Lajdon YorkLajdon York11 ditë më parë
 • NGUSHELLIMET E MIA FAMILJES ZOTI JU DHENT FORCE PER KETE DHIMBJE

  flori bimiflori bimi11 ditë më parë
 • O sa keq me vjen per keto bija se do ta kene peng sa te kene jeten keto flasin une qaj i ruajte Zoti ishalla te gjithe nga fjome qe ra

  BB11 ditë më parë
 • Turp, mjek pa vler ju nuk krahasoheni as me kafshet.

  Engjellushe IstrefiEngjellushe Istrefi12 ditë më parë
 • tek privatet nuk eshte se ska vend por gjoja ne pandemi nuk duhet te marrin pacienta vetem shteterori.nje njeri i imi shkoi sa me be tamponin te hygeja dhe e nxoren jashte spranojm te semure me covid i than.kur di spitale te tjeta private qe marrin njerez fahehurazi

  A.MA.M12 ditë më parë
 • heronjte e shqiperise alias katilat hajdutat dhe krimiminelet e shqiperise

  Edi SinaEdi Sina12 ditë më parë
 • Ku Eshte Kryeministri ktu ku eshte policia ku eshte Shteti luajn me jetet Tona per kto duhen protesta o njerez ...

  Ilir CaniaIlir Cania12 ditë më parë
  • @Ilir Cania 👏👏

   Mistery girlMistery girl4 ditë më parë
  • @Mistery girl EPO per kto skan koh njerzit se jan mesuar te nenshtrohen se jan dele un ngrihem I pari qe neser po sme ndjek kush ..

   Ilir CaniaIlir Cania4 ditë më parë
  • Bravo e mendoj si ju dhe une, nuk mund te lejojm te ndodhin para syve tane keto padrejtesira kaq te medha dhe te jemi indifferent

   Mistery girlMistery girl4 ditë më parë
 • Të gjith ato mashtrues që jan ne spitale pacinfatin e këtyre viktimave

  Raina JustinRaina Justin12 ditë më parë
 • E tmershmeee po ca behet kshu o zot jepu forc familjes

  cloe cloecloe cloe12 ditë më parë
 • NUK I MBUSHET MENDJA ASKUJT QE NUK KA KOVID POR PO I VDESIN VET PO I VRASIN PO I MARRIN ORGANET E TRUPIT EDHE KAM 1 PYETJE NE SHKOLLE A E KENI MESUAR CFARE TEMPERATURE NORMALE DUHET TE KETE TRUPI?

  Exclusive MarExclusive Mar12 ditë më parë
 • Keto kriminel i veafte zoti se keto skane pike ndjenje dhe nuk duan te ja dine ju jane qenjA njerzore sikur te jemi derra por zoti bente dore ke cdo e keqe

  Uarda ZabeliUarda Zabeli13 ditë më parë
 • Ata mjek aty jane heronj.Mendoni fluksin e te semureve nga gjithe Shqiperia. Mos I akuzoni kot.

  Sela MalajSela Malaj13 ditë më parë
 • Cohuni o popull seper pake do ju qinje ne bythe me fal per shprehjen

  Simoskristo KristoSimoskristo Kristo13 ditë më parë
 • Ky është genocid

  Birgit CangonjaBirgit Cangonja13 ditë më parë
 • Kurre sdo e dergoja spital kurre. Une jam infermiere vet edhe kurre sdo e shtroja spital . Nena ime kaloj covid me 50 % ngarkese,me oksigjen 80 edhe e kam mbajtur shtepi ,doktoresha plehra me tha do te ngel peng se do te vdes ,me mire te me vdes ne shtepi thash se ke ju 😭. Edhe mami im e kaloj me sukses. Mbajini ne shtepi kujdesuni per to ! Askush nuk i do si i duam ne ! Dhashe jeten as skisha frike per veten i kam sherbyer me shpirt. Ska si prinderit. KUDO QE I KENI TI RUAJ ZOTI!!

  Anila NilaAnila Nila13 ditë më parë
  • @Nëntori i 3 Vlorë Nuk jane te gjithe "TIRJA". Aty ku punoj une ka koleg qe punojn me zemer ka koleg me emri "tire" qe kane cmimet e tyre se jane te pafytyr nuk meritojn titullin ,mjek apo infermier.

   Anila NilaAnila Nila8 ditë më parë
  • Meqënse jeni infermiere doja t'iu bëja një pyetje lidhur me profesionin tuaj , aty ku shërbeni ju tarifat janë si ato të tires , apo më të arsyeshme .

   Nëntori i 3 VlorëNëntori i 3 Vlorë9 ditë më parë
  • @Alto Mare Mos ki merak se ne nje forme apo tjeter ju del ,te jeni i sigurte Por cfaj kane ato te shkrete qe marrin mallkimet e ketyre te pashpirteve.

   Anila NilaAnila Nila10 ditë më parë
  • Te lumt goja...o zot zoti ti ruaj gjith prinderit tan...dhe o zot ishalla ta provojn vet kte dhimbje ata doktora te papergjegjshem😢

   Alto MareAlto Mare11 ditë më parë
 • Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

  Rock girlRock girl13 ditë më parë
 • Edvin nudisti dhe fara keqe Komuniste dhe këtë kriminela doktor duhen vare mes Pazarit. Ngrehu o popull se po ju mbysin persegjalli. Po dhe këto kanë faj jetojn në Belgjikë dhe çon babin në atë spital hale dhe në atë vend hale Shqiperi

  Tony MontanaTony Montana13 ditë më parë
 • Medet kujt i bie te shkoje ne spital, qe nga viti 90 e deri ne sot edhe 30 me vone keshtu do jete per popullin e shkrete ,derisa keta kasape se mjek nuk mund ti quajsh nqs nuk ver dore shteti keshtu do vuajm

  ll llll ll13 ditë më parë
 • ZOTI e di sa tire ka Shqperia

  Arlindo MuajArlindo Muaj13 ditë më parë
 • Ka qene demokrat prandaj e kane lene te vdese, spitalet jane vetem per socialistet.

  Papi papuPapi papu13 ditë më parë
 • Shtet plehër shtet i kiruptuar ata njerëz ua dhan votën që jan në atë karige edhe nga populli paguhen i vret pa u ndier shteti plehrat e parlamentit u rënt një bomb aty brenda ..

  Lavdurie VeliajLavdurie Veliaj13 ditë më parë
  • Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

   Rock girlRock girl13 ditë më parë
 • ngushullime

  Katerina GiannouKaterina Giannou13 ditë më parë
 • Jan lodh nga puna duhet ligji i rrept mos ta shofi me ate profesion te shkojn bari ne mal

  Frange KolaFrange Kola13 ditë më parë
 • Ojjjj motor ngushëllime ketu ne Shqiperi jan mizerabile 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

  Z bZ b13 ditë më parë
 • thjesht skan dhen lek ato, prandaj e kan len ashtu, spak duhet ti hetoje,,, ato sjan spitale private jan nga taksapaguesit,, faqeziu ka vendos mafien e tij

  Fatmir lushiFatmir lushi13 ditë më parë
 • Tè rroje Rama dhe hajdutet e Rames Kjo eshte shendetesia e silindjes

  Raimonda ProkoRaimonda Proko13 ditë më parë
 • Omg ca behet ne shqiperi Trajtohet njeriu me keq se kafsha

  Raimonda ProkoRaimonda Proko13 ditë më parë
 • 1970 mafia me blueze te Bardha

  Mike DheftoMike Dhefto13 ditë më parë
 • Po nuk te ze njeri per sherbim moj zonja te nderuara para 90 es qeveria te pushkatonte kurse sot qeveria te shfaros nga faqja e dheut

  Ilir KapeIlir Kape13 ditë më parë
 • Behuni te forta vajza. Ngushellime familjes.😔

  Slime ChanelSlime Chanel13 ditë më parë
 • Votoheni prap jepjani voten 🙏

  bona kbona k13 ditë më parë
 • O zot cpo behet .kshtu sa gjyna njerzit e shkret...zoti na rujt

  Flora KovaciFlora Kovaci13 ditë më parë
 • Shteti per nje person qe vdes nga kovid 19 mer 7000 euro shperblim nga Europa ngushellime familjes

  Aurel HaliliAurel Halili14 ditë më parë
 • Po ju jeni vet budallaqe si skuptoni ato i vdesin njerezit vet sa injorant jeni shkoni shkon e çoni prap njerezit.

  Renado DauldzhiuRenado Dauldzhiu14 ditë më parë
 • O zot cfar tmerrit ma mire te vdesin ne shtepi se me i cua ne spital me lujt me jeten e tyre Doktor infermjer etj te gjithe hajdutaaaaaaa

  Diella DurgajDiella Durgaj14 ditë më parë
 • Sa gjynaf Po me vjen vrasesit me të medhenj ne bote doktoret jane dhe e keqja se gabimet e tyre i mbulon nje pllake mermeri

  Alda ZavalinaAlda Zavalina14 ditë më parë
 • Ikni në shtëpi të drejtorit ,qiuni ropt ,hidhini një tritol,shkërdheini të 14!! Motërqirat!! Rracë e poshtër!!!

  Shpetim FreskuShpetim Fresku14 ditë më parë
 • Ngushellime familjareve ky esht shtet pa shtet

  Adi VeizajAdi Veizaj14 ditë më parë
 • Maskarenjte jane mesuar me lek qe tu sherbejne njerzeve.

  vangjel kiriaivangjel kiriai14 ditë më parë
 • Jan gjera te verteta keto qe thon. Se na e kan treguar edhe njerez qe kan dal nga ai spital. Dhe ska as doktora dhe as infermiere,nuk din te gjejn as damaret per te ber sorum. Ku perfundove o shqiperi,me doktora me shkoll te bler me lek.jeni mostra plehra

  Vlora VloraVlora Vlora14 ditë më parë
 • Kete duhet te japin mediat, jo ate pallen e gjat qe na del me dy valixhe me vaksina, sa her i dalin te palarat sheshit.

  Lupo 89Lupo 8914 ditë më parë
 • Dikur i vrisnin pa gjygj sot perseritet ne menyra moderne. duhet te fillohet me vetedrejtesi.

  Gianmarco 07Gianmarco 0714 ditë më parë
 • Shtet SUPER PLEHR... 😡😡😡

  iFlexiFlex14 ditë më parë
 • O shqipetare,Po i lini moj zemer prinderit te vdesin ne dashurin e femijeve te familjareve o zote i madh. Ca halli i madhe na ka zene ne me keta doktorra te pa afte.😢😢😢😢😢😢

  Ana JahajAna Jahaj14 ditë më parë
 • Horrori shaqit rroqi

  Geni TafaniGeni Tafani14 ditë më parë
 • Kjo eshte Albania ,, , , , , cfare kerkon populli me teper

  Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras14 ditë më parë
  • Kerkojm te ikim gjith dhe kto specje mi i lane ktu edhe te thejn koken ate kerkojm

   Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek Jsjsjsjjajsj14 ditë më parë
 • Shqiperia" qe duam" thot ai mullari ...kur ndodh ne Tirane nji gja e till .çfar ndodh neper qytetet e tjera.ngushllime familjes

  Viktor NikaiViktor Nikai14 ditë më parë
 • Ngushellime vajza uroj qe ato doktore e infermiere aty ta vuajn nen lekuren e tyre se dhe shteti eshte kriminel me to se e di gjithe shqiperia sec ndodh aty dhe nuk bejn gje hane me kriminelat e bluzave te zeza

  Fabio FabioFabio Fabio14 ditë më parë
 • Ngushellime per babane. Po ketu kane vdekur dhjetera cuna e goca te reja nga Covidi. Askush' ska dale te beje si qen ne televizor. Ju thoni keni burime te brendshme qe i kane thene mjeket s'ke gje xhaxhi. Pse cili mjek te thote: Xhaxhi do vdesesh? Ne cdo spital mjeku te mban me shprese. E tepruar kjo dalje publike dhe akuzat pa kuptim.

  DiversantDiversant14 ditë më parë
  • Diversanti eshte nga ata qe len pacientet me vdek .Ato gjera qe ndodhin ne spital dihen nga te gjith

   Luljeta HallvaxhiuLuljeta Hallvaxhiu13 ditë më parë
  • @Doro Saraj pa merak juve ju bi...e ndor atyre do shkoni...dhe kur të shkoni atje i mbushni xhepat me zor ju bluzave tbardha e pastaj i shani.. pleher legen

   nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz14 ditë më parë
  • @Doro Saraj Emrin plehre dhe familjen ik tregoja fisit tend me ate mbiemrin e xhelatit me te madh qe ka qene ne krye te ministrise se brendshme. Po pikerisht nga kafshe si ty nuk behet ky vend, se jeni mesuar t'i ndani njerezit ne demokrate dhe socialiste. Nuk po them tmos e duash babane. Por sic kane vdekur 1500 ne spitale, ashtu jane sheruar dhe 62 mije te tjere. Po ik mos na hap barkun

   DiversantDiversant14 ditë më parë
  • @nsjznhs hsuznhz atëherë dhimbja të rente ty me të rinj e me të vjetër që ta shohësh sa dhemb

   Doro SarajDoro Saraj14 ditë më parë
  • @Doro Saraj o.pleher....ku.ka njeri që nuk do prindin...po mos akuzoni njerëz kot...po.iken rinia jo më pleqëria...ësht sëmundje vdekjeprurëse.. o.legen njeri na cat k...duke fajesu bluzat e bardha

   nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz14 ditë më parë
 • Asnje dokumentacion nuk merrni dot..shteti esht pale me ta...pse svdesin njerezit e qeveritareve..por vetem populli i varfer

  Bert PiroliBert Piroli14 ditë më parë
 • mbase ju a con zoti te kalamajte,aty ku ju dhemb me shume o rrob qirat e spitaleve..

  Alex BledarAlex Bledar14 ditë më parë
 • Përse u erdhët në Shqipëri pse u kthyet dhe përse i latë prindërit në këtë ferr të gjithë Insha'Allah ikin nga këtu na vjen keq për vendin tonë që u bë kështu

  Liseta BerishaLiseta Berisha14 ditë më parë
 • Nxjerrin pretekse vetem per te detyruar familjaret per te paguar..!kta duhet te hetohen per krime njerezore dhe mjekim te gabuar me dashje!prandaj ka ndodhur vetvrasjet...SPAK Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

  Bert PiroliBert Piroli14 ditë më parë
 • O zot kur do ndryshojn gjerat ne shqiperi kaq vite vetem vuajm shqiptaret nga mjekesia eshte kulmi te jesh duke vdekur dhe te kesh frik te vesh ne spital kulmi 😭😭😭😭

  l ll l14 ditë më parë
 • Kjo eshte skandal kryeministri bene reklama vete ne aeroporte mere nje valinxhe me vaksina ovellezer o mtra jemi ne emigrim dhe jemi izoluar ketej dhe nuk vijme dote por e ndjem nje urejtje te madhe me ato qe ndodhin ne shqiperi ketu ku jemi dhe ata qe sjane ne gjendje te rende dhe izolohen ne shtepi dhe nga spitalet i marin tre here ne dite dhe i pyesin qe a jane mire qe per keta ne jemi te huaj dhe na respektojne a keni pake ndienja o popullnuke po e shifni situaten pse nuke ngrini dite te herta po shohim ne shqiperi

  Take TukeTake Tuke14 ditë më parë
 • ÇA VETE NE SHKODER ZOTI KRYEMINISTER IK TE SHEFQET NDROQI SHIKO ÇA BEJNE KETA KRIMINELA NUK MARIN VESH KETA MOSTRA MALLKUAR QOFSHI POPULLI DO JU NDESHKOJ

  Adem KreshtaAdem Kreshta14 ditë më parë
 • KETO JAN KRIMINELA PSE MOJ ZONJE E MORET NE QAF MALLKUAR QOFSHIN NGUSHELLIME

  Adem KreshtaAdem Kreshta14 ditë më parë
 • O ZOT SA KAM QAR 😭😭😭😭PRINDI ESHT GJE E SHTRENJTE

  Majlinda DedaMajlinda Deda14 ditë më parë
 • Nuk them se ne vendin tone jemi mire po eshte gjynah te hidhet puna e mjekeve kaq poshte.Njera nga motrat tha se jeton ne bruksel po harroi te thonte qe edhe brukseli eshte njesoj me shqiperine.Qe per nje mjek e kerkon ne dimer dhe e gjen ne vere.E them nga pervoja personale.Dhe nje gje ndoshta nuk e kuptuan spitalet private kane oksigjen po nuk mund te pranojne te semure me kovid se eshte privat. Keshtu funksionon ne te gjithe boten.Ne greqi shteti iu lut privatit dhe nuk rane dakort tek cmimi

  Mboon RisaMboon Risa14 ditë më parë
  • Ka shume per tu permiresuar ne ato spitalet por po' vdesin ne gjithe boten.. un e kalova ne fillim ne itali u bera keq e as tamponin me bene..mjeku komunikonte nga telefoni. Uroj qe shqiptaret te behen Pak me te pergjegjshem se dalin PA maska perqafohen shkojne dasma funerale pa problem. Nuk po' e perballojne dot spitalet e vendeve te perparuara imagjino shqiperia.

   Anjeza KorreshiAnjeza Korreshi12 ditë më parë
 • Spitalet kane qene shendet publike . Po tani jane kthye ne spitale vdekje jane te betuar qe njerezit ti hekin qafe gjynah 🇦🇱🇦🇱😭😭

  lela lelalela lela14 ditë më parë
  • Kur ka qënë shëndet publik se unë këtë kohë se kam patur fatin ta jetoj.

   Nëntori i 3 VlorëNëntori i 3 Vlorë9 ditë më parë
 • Moj vajza qaj bashk me ju po qaj se te njeten gje pesoi vellai im nga najada como e kompani maskarenjt na than do komunikosh me mua dhe tre dit nuk na coi telefonin dhe per 5 min doli nuk e di kush tha ne intubim s kaloi 3 min tha vdiq po ka zot vdekshi spaku te hetoj keto qe themi per ato viktima drejtesi

  john kallimanisjohn kallimanis14 ditë më parë
 • Ngushellime vajza te roni vete.Qofte i xhenetit.babai juaj.

  Bena ResnjaBena Resnja14 ditë më parë
 • Po si moj e paskeni cuar baban ne spital shteteror ju?Nuk e dini ju qe Edi Rama mer gjith ato leke nga te vdekurit?Sa me shume te ket aq me shume mer ai.Ju bej thirrje ju lutem votoni te gjith sivjet dhe votoni nje parti te re qe ti shfuqizojm ata te tre (PS,PD,LSI)

  Alma CanajAlma Canaj14 ditë më parë
 • Ate doktoreshen duhet ta denonin.ngushllimet familja.zoti e befte mire

  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksinTani Leka aman kur do filloj kjo vaksin14 ditë më parë
 • A sa gjynah ,ca po ndodh ne kete vend o zot

  linda lindalinda linda14 ditë më parë
 • O ZOT NA SHPETO se kut ska mjek ktu ka vec njerez te pa shpirt ktu po spate lek nuk te vjen pastrusja te pastroj ktu po spate lek ste vjen infermjerja te shikoj ktu po spate lek ste vjen doktori tkapi me dor ku jetojm . ZOTI NA RUJT

  lu 525lu 52514 ditë më parë
 • Yte maskarenj zoti ashtu do ja u bej dhe ju zoti..ajo doktoresha do ta gjej.ashtu do tja bejn dhe asaj..skan shpirt skan zemer.pusuuuu..

  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksinTani Leka aman kur do filloj kjo vaksin14 ditë më parë
 • Kriminele me bluza te Bardha. Vetem per te zhvatur hallexhinjte. Fuck the government.

  Avni BebjaAvni Bebja14 ditë më parë
 • Ky spital do tritol o popull!!! Vetem doktora ska ata gezohen kur vdesin njerzit

  Gjergj KastriotiGjergj Kastrioti14 ditë më parë
ALworld