Jashtë Loje |Ledjana Prenga| Marrëdhënia me Mevlanin dhe planet e së ardhmes

25 Mar 2021
513 572 Shikime

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.
Autore & Moderatore: Sidorela Gjoni
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#JashteLoje#TopChannel

Komente
 • Je vajz shume e mire dhe me kultur dhe edukat Lediana 😀🤷‍♀️❤💥🌹🌺🌺🌺persh italia 😀

  Mirela ÇelajMirela Çelaj12 orë më parë
 • Vajza me e mire dhe e edukuar e per💋

  Ela elaEla ela13 orë më parë
 • Bràvo

  Amada GjiniAmada Gjini19 orë më parë
 • Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏☝️

  Pullum LeciniPullum LeciniDitë më parë
 • Nje vajze per te mar shembull per te gjith vajzat shqiptare nje kultur qe pak vajza ekan ...sukse paterjote zoti te rujte me gjith familje

  Soni KitaSoni KitaDitë më parë
 • un

  MS LOVEMS LOVEDitë më parë
 • Vajza me e kulturuar dhe me shpirt te mire...zoti ta bekoj me miresi kete vajze

  Justina TakaJustina Taka2 ditë më parë
 • Ne ate vend eshte ulur Grida duma qe ka kaq shume per te thene dhe kjo qe ka kaq shume per te mesuar

  Bella ElisaBella Elisa2 ditë më parë
 • Kjo 20 viece mevlani po shko 40 vjec 🤦

  ffon topffon top3 ditë më parë
 • Kokra e malokes qe thote jam ne universotet,Edhe Kur flet duhet sa vlen nga inteligjenca e dobet!Mevlani eshte e kundertta!Ziti qofte me ty Mevlan!

  Festim LitiFestim Liti3 ditë më parë
 • 🥰❤🍀

  BrunildaBrunilda3 ditë më parë
 • Ledjana esht shum e mir e shkon shum mir me Mervlanin♥️♥️

  Halit LumarakuHalit Lumaraku4 ditë më parë
 • Ledjana je e mrekullueshme per tu admiruar vajze shume shume shume e mire te uroj sukse ❤️

  Maria TitiMaria Titi4 ditë më parë
 • Ledi-ana dukesh qe je nje vajze shume e mire Nje keshille prej meje - mos i beso kujt sekretet tuaja Ne gjermani ka ndodhur qe shoqja me e ngushte i ka marre burrin aq me keq babain e djalit te vetem dmth i ka prishur familjen Shoqja jo vetem qe i ka marre sekretet por edhe e ka joshur dhe shtyre drejt se keqes Me mire ta mbash per vehte se te mbetesh e zhgebjyer qe mund te jete edhe me pasoja

  Omi OmiOmi Omi5 ditë më parë
 • Ledjana me kenaqe

  Aurora GoroveciAurora Goroveci6 ditë më parë
 • Vajz me vlera👏 bravo Ledi❤👑

  Anna LisaAnna Lisa7 ditë më parë
 • Ledjana na dhe pozitivitet 🤗😊

  Goku GokuGoku Goku7 ditë më parë
 • Cfare palestre thu ti moj, po ku i ke muskujt?! Je e gjitha e bere, njerzit qe bejne palester i kane krahet, kembet, barkun me muskuj. Te rrofte silikoni 👏🏻

  Tringa NilajTringa Nilaj7 ditë më parë
 • Ledjana je nje shembull shum I kompletuar me gjith cilesit qe duhet te ket nje femer ,lum kush te ka ne familje dhe shoqeri, gjithashtu me behet shum qehfi qe lexoj gjith kto komente pozitive per ty. Te uroj shum fat ne cdo hap te jetes se e meriton vertet.

  sonila alicka Alickasonila alicka Alicka8 ditë më parë
 • U puthe me ate bythqirin

  Altin RizaAltin Riza8 ditë më parë
 • Ik mi debile femer

  Altin RizaAltin Riza8 ditë më parë
 • Ledjana esht egoiste me mevlanin e ka loj te dashurin e ka jasht peogramit Mevlani esht djal shum i mir

  Roberto ShehuRoberto Shehu8 ditë më parë
 • 🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥 Pinokjo👎👎🤥🤥🤥

  Greta LeoniGreta Leoni9 ditë më parë
 • 😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎😂🤣🤣🤣

  Greta LeoniGreta Leoni9 ditë më parë
 • Duket se eshte 👑 MIRDITORE👑

  Al3ß8A Al3ß8AAl3ß8A Al3ß8A9 ditë më parë
 • Lediana e bukur sikur zana Mevlani shikimin e zemren tek ty i ndali ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘 Mevlani❤️Lediana

  Taso BejtoTaso Bejto10 ditë më parë
 • TË KEQEN E DUARVE SA TË MËDHAJA I KE O LEDIANA MUSI BURRË ME FUND JE!!!

  Eva EvisaEva Evisa10 ditë më parë
  • Nder gjith ketyre komenteve positive duhet te shkruaje edhe ti😏

   Anna LisaAnna Lisa7 ditë më parë
 • Dukesh sa te ka dhene efekte dukesh nga by...... et

  Lize Sumzaku ioLize Sumzaku io10 ditë më parë
 • Ndersa une them qe ti je bushtra me madhe qe ka globi 💩💩💩💩

  Lize Sumzaku ioLize Sumzaku io10 ditë më parë
 • Super vajz me e mira qendro kshu sic je mos ndrysho 🤩🤩🤩🌟💖💖💖😍💕💕

  Odeta OdetaOdeta Odeta12 ditë më parë
 • Shm inteligjente bravo Po ke edukaten I ke te gjitha

  Ronnieoo GjikaRonnieoo Gjika12 ditë më parë
 • Ti je primitive femer siq thojn gac e mbuluar

  Vjollca ShalaVjollca Shala13 ditë më parë
 • Shume vajz me edukat bravo Ledijana😘😘

  Almedina IseniAlmedina Iseni13 ditë më parë
 • Je. Vajz. Super ❣️

  Juli GjergjiJuli Gjergji13 ditë më parë
 • Cfare vajzet o zoot i madhi🙏🙏 do doja shume ta nifja mamin e Ledjanes jam e sigurt qe do jet zoj gru tu pa kte e kuptoj se nga kush asht rrit. Jo si nana asaj dhelpnes Antoneles mram pfffff cfare nanet e ulet gjynah me than ama teper e ulet!!! Je vajze teper e sjellshme sme intereson historia jote e vertet apo e pa vertet me mevlanin ti mbetesh vajza ma me vlera ne tv.

  Mirela SoMirela So13 ditë më parë
 • Ledjana je yll bote😍🤩

  Sadete TakaSadete Taka13 ditë më parë
 • Lediana tduaaaaaaaaaaaa

  Selime KrasniqiSelime Krasniqi14 ditë më parë
 • Sa shume zgjuarsi ka kjo vajze!!mbi te gjitha kenaqesh kur e degjon sa bukur di te shprehet

  Brunilda XhafaBrunilda Xhafa14 ditë më parë
 • O ledi

  xhuljeta halilajxhuljeta halilaj14 ditë më parë
 • Lum Mevlani ✨

  Hello It'sMeHello It'sMe14 ditë më parë
 • Shkurt dhe sakt je vajz me me vlera bravo❤💯

  Egla EglaEgla Egla15 ditë më parë
 • 😅😂🤘🤘 Po Ledjana Po Ik mjj nga perputhen se sa per fam po rrin aty ti. Ik se po t presin jasht me t dhen lule dhe me dal xhiro. Nuk je per Mevlanin ti moj goc.😅😂🤘🤘

  erisa vercaerisa verca15 ditë më parë
  • Ik andej

   anisa fireanisa fire14 ditë më parë
 • Goca ma e mir. Ne perputhen

  San ZejSan Zej15 ditë më parë
 • Po KTU ma teper qenke vetvetja she sa sa ne neperputhen

  San ZejSan Zej15 ditë më parë
 • Po jam cudit Mon lediana cfar vajze e mir ne perputhen krejtsisht ndryshe. Dukesh se edhe be perputhen me edukat por KTU me ma shum

  San ZejSan Zej15 ditë më parë
 • Lediana vajz shun ms karakter she sjellje the mir

  San ZejSan Zej15 ditë më parë
 • Lediana vajz e edukuar

  San ZejSan Zej15 ditë më parë
 • Patriotet e mi nga Rresheni me te miret e programit ju uroi suksese te dyve💥💥💥💥💥💥

  Tony ZotajTony Zotaj15 ditë më parë
 • Të lumte ledi

  LUANI KTU BZZZLUANI KTU BZZZ15 ditë më parë
 • Super vajz👏👏👏👏

  Emi ItaliaEmi Italia15 ditë më parë
 • Gazetarja : Pse Xhoni Bravo? Ledjana: Duke marr parasysh une si femer dhe Xhoni , e kupton? 😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Sidorela LuljaSidorela Lulja15 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂

   Alb Tironci!Alb Tironci!13 ditë më parë
 • Sa e mire qe je pz 😍😊 Atje te perputhen kot fare ishalla del me mevlanin 😊

  Klaos HaldedaKlaos Haldeda15 ditë më parë
 • Ledjana eshte Femer e bukur dhe e edukuar yll fare dhe moderne e sinqert nuk nervozohet nuk flet me ze te lart shembull mashalla mos te marim mesysh

  smile foryousmile foryou16 ditë më parë
 • Ledjana je Ylll me vertet shume succese me te gjitha!

  katekate16 ditë më parë
 • 🤩

  Milan acMilan ac16 ditë më parë
 • Xhoni dhe aventurat e julit 😂😂

  Ergys seferiErgys seferi16 ditë më parë
 • Nga je mir je dhe kaq ..po nuk je me e mire se te tjerat.ti do bure me pair.

  Nafie SkotiNafie Skoti16 ditë më parë
 • 😱🤩😱alworld.info/u/video/lWfH2GaNsK6njMk

  Anila GegaAnila Gega16 ditë më parë
 • IKNI NE PALESTER TANI TE BEJ SHTANGA SE ESHTE BERE SI BUALL , SHKO DHE NE HENE PO AJO BUALLICE DO NGELESH

  Thello SinovarfiThello Sinovarfi16 ditë më parë
 • Shum e drejt Lediana😍😍😍😍😍😍

  Oresti FFOresti FF16 ditë më parë
 • PO C'FARE THUA MOJ E MBARUAR DERI TEK TY DO ARRINTE ATDHEU ?? SA E PASKUPULLT QE JE ..O ANTONELA TE KEQEN KU JE NE KRAHASIM ME KETE MASHTRUESE TE STISUR SI LOPE

  Thello SinovarfiThello Sinovarfi16 ditë më parë
 • 👏👏

  Ajda LleshiAjda Lleshi16 ditë më parë
 • Bravo lediana qe ben sakeifice ashtu bej dhe per mevlani mbaje per vete mos dil me djem te tjere qe te behet xhelos se dhe ai te dom mjafton kengen qe te kendovi me shpirt se ini si dy pellumba mos ju pafte syri i keq

  Bitie IsmailiBitie Ismaili17 ditë më parë
 • Na kenaqe ne kete intervist te njohem me shum sesa ne perputhen per disa muaj ,floket mos i bej me te zeza please

  Genta GentaGenta Genta17 ditë më parë
 • T Duuuaaa oj Ledijanaaa vajz si ty skam pa ndonjher je me e mira o zemer⭐️⭐️⭐️🥰🥰

  albania albaniaalbania albania17 ditë më parë
 • Ledjana je goce shume emire dhe me kavajsin nuk shkon fare prandaj mos u prek nga ky paragjykim shiko me lart te uroj gjith temirat

  Adriatik XhafaAdriatik Xhafa17 ditë më parë
 • Bravo Ledjana je nje yll

  Shqipe KrasniqiShqipe Krasniqi17 ditë më parë
 • Bravo Ledjana je nje vajz me edukat Mevlan mos u vono shprehe dashurin

  Qamile MerjaQamile Merja17 ditë më parë
 • Je ylllll bote je me e mira o vajz zoti t bekoft 👍👍

  ledjon ledjonledjon ledjon17 ditë më parë
 • Shume e natyrshme intervistuesja 👏👏👏👍👍

  Omi OmiOmi Omi17 ditë më parë
 • Shume bukur pershkrimi per Antonelen( Vjehrra)👍

  Omi OmiOmi Omi17 ditë më parë
 • ledjana je mr e verteta ne at program un te kam patriote dhe na ke nderu me sjelljen tende bej qa te thot zemra je 1

  Marjana ZefiMarjana Zefi17 ditë më parë
 • Pseudonim ledi 🤦‍♀️ per shkurt mi trashaluke nofk te duket me te thirr per shkurt

  eva 30eva 3017 ditë më parë
 • Xhoni se e emrin burri burg i pelqen emei ncc cfar mashtruse

  Sonila DoqiSonila Doqi17 ditë më parë
 • Ca jan kto intervista ne makin 🤦‍♀️edhe pa duar ne timon .

  Elio StorieteseElio Storietese17 ditë më parë
 • Sa fallco kjo budallja femer ben kot aty brenda emision sikur do mevlanin yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyy tyryly nga mendja vl

  Julian FierJulian Fier17 ditë më parë
 • ca thua o zuske po ti jape dy lek blije dy metra litare e var veten buze gomare

  Kastriot CelaKastriot Cela17 ditë më parë
 • super vajz goja sheqer kur flet je shum e bukur veq vazhdoo ❤❤🥰🥰😘😘

  Suela Ademi AdemiSuela Ademi Ademi17 ditë më parë
 • Oooo Lediana më ndryshove totalisht përshtypjen.Po pse moj vajzë në emision dukesh shumë e papjekur dhe nuk flet logjikshëm.

  name namename name17 ditë më parë
  • E tha dhe vet te intervista. Jan personazhe te nje show, kështu qe ata aktrojn nje pjes. Keto jan kushtet per te qen pjese ne nje program, qe te ofron fame, dhe ndoshta karrierë ne Televizor. Për kte arsyje, nuk duhen besuar dinamiket qe ndodhin ne emisjon.

   lol ciaolol ciao16 ditë më parë
 • ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1616916919

  Dian IpitDian Ipit18 ditë më parë
 • Pse i ki prish buzt moj Ledjan se Nana dhe Zoti ti ka fal me tbukura qe i ke tash

  Nderi KosovesNderi Kosoves18 ditë më parë
 • Ledianaa Je Perfectee Bravo Lum Mevlani qe te Ka.

  Sy KaltriSy Kaltri18 ditë më parë
 • Sa e embel moj lediana trego veten kshtu dhe ne program pse aty rri aq e mbrrolur

  gjakova kosovagjakova kosova18 ditë më parë
 • ❤️

  erlinda shpendierlinda shpendi18 ditë më parë
 • Lediana, vajze me edukate.. Je me e mira nga perputhen, je me e matura! Nuk e di qe nga te percjelli ty asnjihere nje ofendim nuk e ke bere!

  Hanka FeHanka Fe18 ditë më parë
 • Ledjana ti perfaqeson prezanton shum mire femren, vajzen Shqiptare 💐respekte 😘.Te uroj nje fat te mir Mevlanin 🤴👸

  Fatjona JakuFatjona Jaku18 ditë më parë
 • ♥️♥️

  Emi VrapiEmi Vrapi18 ditë më parë
 • Sa e mira je lum ai djale qe te ka fat

  Km MmKm Mm18 ditë më parë
 • Shum mire flet vajza❤❤

  Ilirjeta CuniIlirjeta Cuni18 ditë më parë
 • O Lediana nuse pér shpi quhesh kur,pastron shpiné, lan xhamat dy heré né muaj, mer pluhrat dy heré né javé, bén dreké, darké, lan enét, nder dhe hekuros rrobat, bén shpezat e nderkohe té kujdesesh dhe pér kalamajt, té shkosh dhe né restorant né darket me la pjata ose té bésh tre oré pastrime ditén né restorant,,,,, kur je vetém dihet qé je e rregullt, kur té martohesh e té kesh fémi e té punosh, dua té té ngjoj pèr rregull

  Lola DashiLola Dashi18 ditë më parë
  • 😅😅😅😅 kur lan xhamat dy herë në muaj mer pluhurat dy herë në javë 🤦

   suissesuisse18 ditë më parë
 • auguri 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Elona BernasconiElona Bernasconi18 ditë më parë
 • Shum e mir ishaallah me mevlanin bashk♥️♥️

  Nesa FazlijaNesa Fazlija18 ditë më parë
  • Amin🤲🏻🙏🏻

   V HV H18 ditë më parë
 • Autostop ne Kanada!!!

  Drita CirauloDrita Ciraulo18 ditë më parë
 • Yll je

  Elvana VanaElvana Vana18 ditë më parë
 • Ledianaaaaaaaaaaa super goc pz💋🥰

  ANONYMOUS 1ANONYMOUS 118 ditë më parë
 • Asnji lloj emocioni nuk te jep kjo,Ledjana

  Drita CirauloDrita Ciraulo18 ditë më parë
 • Qe tri vite ne palester e na lodhe moj👎👎

  D ShD Sh18 ditë më parë
  • i shalla esht qekjo e vertet se pom duket se eldijana nuk e ka te vertet me mevlanin se eldijana vetum po thot qe e du mevlanin po ma fud ka me ja ba si teja

   NiceBros TVNiceBros TV4 ditë më parë
 • Far bothe tmir awwww 😍😂

  Anita DeliaAnita Delia18 ditë më parë
 • E nutelo che fa palestra

  Saki ShibaSaki Shiba18 ditë më parë
 • Ledianna ce la culo grosso

  Saki ShibaSaki Shiba18 ditë më parë
ALworld