Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

26 Shk 2021
1 360 822 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  TNTN4 ditë më parë
 • Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

  Dorian KercukuDorian Kercuku8 ditë më parë
 • Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

  Dorian KercukuDorian Kercuku8 ditë më parë
 • Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

  Dorian KercukuDorian Kercuku8 ditë më parë
 • Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

  Dorian KercukuDorian Kercuku8 ditë më parë
 • 34:44 Andi

  Alban StrakoshaAlban Strakosha14 ditë më parë
 • Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

  David MartinDavid Martin19 ditë më parë
 • Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

  David MartinDavid Martin19 ditë më parë
 • MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

  David MartinDavid Martin19 ditë më parë
 • O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

  bubi kacurrelbubi kacurrel20 ditë më parë
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriber22 ditë më parë
 • Andi ❤

  krenar prenkukrenar prenku25 ditë më parë
 • O Buri Ashte per 7 Gra

  Omer BilaliOmer BilaliMuaj më parë
 • Jasmine turp sa sh bertite

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

  Enis XhEnis XhMuaj më parë
 • Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

  aferdita shalaaferdita shalaMuaj më parë
 • Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

  hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

  Lili HoxhaLili HoxhaMuaj më parë
 • Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • A alapaA

  Agentina BorakuAgentina BorakuMuaj më parë
  • Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

   hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • po doket si 33 se jo 22

  altina krasniqialtina krasniqiMuaj më parë
 • O qfar mbeturina turp

  Sara SaraSara SaraMuaj më parë
 • O te gjitha jeni mbeturina

  Sara SaraSara SaraMuaj më parë
 • Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

  Nevermind BroNevermind BroMuaj më parë
 • Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

  Ali BerishaAli BerishaMuaj më parë
 • bora je bere edhe me e bukur

  lulet e vetmuara _fans_gokçelulet e vetmuara _fans_gokçeMuaj më parë
 • Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

  Zhani IsaZhani IsaMuaj më parë
  • hahahaha

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

  sam smithsam smithMuaj më parë
 • Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

  Fidan NeziriFidan NeziriMuaj më parë
 • Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

  A AA AMuaj më parë
 • Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

  Inna DInna DMuaj më parë
 • Pershendetje

  Diana GjuraDiana GjuraMuaj më parë
 • Qe te dyja fallcooo totalisht

  Manjola FushaManjola FushaMuaj më parë
 • Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

  ludmilla mucaludmilla mucaMuaj më parë
 • Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

  Eluis VlashiEluis VlashiMuaj më parë
 • Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

  Paulin KolziuPaulin KolziuMuaj më parë
 • Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

  Ira TriIra TriMuaj më parë
 • Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

  Besa GoBesa GoMuaj më parë
 • Kjo jasmina me femer trape ska

  Lorena Lorii12Lorena Lorii12Muaj më parë
 • 🐦🎼🌺alworld.info/u/video/nXPUq4ibaLeOf68🐦🎼🐦

  Fredi GogoliFredi GogoliMuaj më parë
 • Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

  Halil MurraniHalil MurraniMuaj më parë
 • Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

  123 123123 123Muaj më parë
 • Uu

  Alea lumiAlea lumiMuaj më parë
 • Antonela je cop 💩

  K QK QMuaj më parë
 • Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

  ErëzaDErëzaDMuaj më parë
 • Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

  Isnije AziziIsnije AziziMuaj më parë
 • Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

  Denis AllaDenis AllaMuaj më parë
 • Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

  Shingjile ZulbeariShingjile ZulbeariMuaj më parë
 • Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

  Shingjile ZulbeariShingjile ZulbeariMuaj më parë
 • Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

  Benin KastratiBenin KastratiMuaj më parë
 • Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

  Bekim MalushajBekim MalushajMuaj më parë
 • Jasmina esht nje k...e vogel

  Vera KlodjanVera KlodjanMuaj më parë
 • ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

  albisouldragonalbisouldragonMuaj më parë
 • Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

  Sabit MaksutiSabit MaksutiMuaj më parë
 • mungon fatjoni

  Elon BytyqiElon BytyqiMuaj më parë
 • Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

  jdkdkkd uggoucucjdkdkkd uggoucucMuaj më parë
 • Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

  Daniela MardodaDaniela MardodaMuaj më parë
 • Vajze sokoleshe

  Skender SkenderSkender SkenderMuaj më parë
 • Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

  Bato DardanianBato DardanianMuaj më parë
 • Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

  Ela XhaferiEla XhaferiMuaj më parë
 • ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

  mira hasamira hasaMuaj më parë
 • Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

  Onur tunaOnur tunaMuaj më parë
 • Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

  Julia WalerczykJulia WalerczykMuaj më parë
 • Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga ALworld per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

  AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Fjal greke

  Miri DotaMiri DotaMuaj më parë
 • 1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

  Miri DotaMiri DotaMuaj më parë
 • Pse lediana zgjedhe dy her

  Qadi CenguQadi CenguMuaj më parë
 • Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

  Qadi CenguQadi CenguMuaj më parë
 • Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin alworld.info/u/video/h2bKy6l1oKSvh7c

  Administratori i pallatit tim - Your VoiceAdministratori i pallatit tim - Your VoiceMuaj më parë
 • Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

  GabrielJaupiofficialkomediGabrielJaupiofficialkomediMuaj më parë
 • jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

  Baad GirlBaad GirlMuaj më parë
 • Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

  suzi kocisuzi kociMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/pKXal6qXlcWPjck qellimi i jetes🤗

  Kajla officialKajla officialMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYfEtICrpbWOp6s shikone kete video ju lutem ju dua

  〽A*L*B*I〽〽A*L*B*I〽Muaj më parë
 • Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

  Mirjani VataMirjani VataMuaj më parë
 • A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

  Alexandre 549Alexandre 549Muaj më parë
 • AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

  Moza ShabajMoza ShabajMuaj më parë
 • 30:19

  Hello It'sMeHello It'sMeMuaj më parë
 • *A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

  DAVID WHO!DAVID WHO!Muaj më parë
 • 🤣Mevlani qe pelqen saren

  INT SARDIINT SARDIMuaj më parë
 • Jasmina jasht sdurohesh me!

  Brb bbxlBrb bbxlMuaj më parë
 • Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

  Shefqet WShefqet WMuaj më parë
 • jasemina haoi kraht ti fluturo tani

  Kemi xanaKemi xanaMuaj më parë
 • Sara kot fare

  Valeria QyliValeria QyliMuaj më parë
 • 20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

  king kinguking kinguMuaj më parë
 • Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

  Isidor DhramiIsidor DhramiMuaj më parë
 • Shume nivel i ulet

  Isidor DhramiIsidor DhramiMuaj më parë
 • Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore

  Isidor DhramiIsidor DhramiMuaj më parë
ALworld