Jemi shum te gezuar, per te ardhmen...

1 Pri 2021
192 873 Shikime

Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
 • Pershendetje nga gjermani Respekt jeni mat miret suksese ne jet❤️❤️

  bujamin hamzibujamin hamzi6 ditë më parë
 • Jeni shum te mir

  Andi ZogjaniAndi Zogjani8 ditë më parë
 • Mir i keni punt ta sh hajdeni naj bebush ma shpejt epresim me Padurim ishalla

  Elemdina BujakuElemdina Bujaku10 ditë më parë
 • Ashtu qifti mai bukuri ne bot edhe mi mrekulluashi ne bot valla

  Fatime AhmetajFatime Ahmetaj10 ditë më parë
 • Shum te mir jeni

  Memet IsmaniMemet Ismani10 ditë më parë
 • Je shum e bukur 💎NJOMZA💎

  Eriola BeqaEriola Beqa11 ditë më parë
 • Jeni qifti ma i mir edhe mundeni ti be ni ende video tjera ju dua shummmmm♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Medina BajramiMedina Bajrami11 ditë më parë
 • Ju dua zemra

  Amar TopalliAmar Topalli11 ditë më parë
 • Amunu me ba ni prenk

  Amar TopalliAmar Topalli11 ditë më parë
 • Njomzen e du pak ma shum

  Amar TopalliAmar Topalli11 ditë më parë
 • Ju dua shum 💋💋💋💋💋💋

  Amar TopalliAmar Topalli11 ditë më parë
 • Urime edhe banesa e re ♥️♥️♥️

  Suela BajramiSuela Bajrami11 ditë më parë
 • Brravo rinori dhe njomza jeni me te miret ne bote 🌹🌹🌹💖😍😍😍😍😍♥️♥️😍😍

  Suela BajramiSuela Bajrami11 ditë më parë
 • love you RN forever❤︎♡︎❥︎❣︎♥︎☺︎︎☹︎★✰✯☆✩✵𑁍𓃱✌︎ʕ•ᴥ•ʔ

  Lori_my_ SweetLori_my_ Sweet11 ditë më parë
 • Jeni shume te bukur veq vazhdoni me sukses ♡

  Emine MujiEmine Muji12 ditë më parë
 • Rinori as always: KJO OSHT TORTUR !!!

  PASHAPASHA12 ditë më parë
 • Jeni te mrekullushëm☺️☺️

  Isuf MaliqiIsuf Maliqi12 ditë më parë
 • Shum i mir koka plani njomza

  Saraa SmajliSaraa Smajli13 ditë më parë
 • Ju dua shum

  Reis ShabaniReis Shabani13 ditë më parë
 • Angela

  Danush HasaniDanush Hasani13 ditë më parë
 • Si quhet sdudio ne insta

  Jeta BexhetiJeta Bexheti13 ditë më parë
 • Zoti ju rujt ishalla e gezoni duqanin edhe jeni copule ne te mir ne yotube njyren e shkronjave gold 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  Hazire NebijaHazire Nebija14 ditë më parë
 • A jeni ne ,germany

  Erlisa ErlisabehluliErlisa Erlisabehluli14 ditë më parë
 • O zot po te buker jeni veq vazhdoni couple.rn💕❤❤❤

  Arlinda KocaArlinda Koca14 ditë më parë
 • Jeni shume të mirë🥰🥰

  Shqipe RaqiShqipe Raqi14 ditë më parë
 • A eshte ky lokali juaj?

  Alban MaliqiAlban Maliqi14 ditë më parë
 • Atje do te jet dhoma me bo video

  Ubejd BahtijariUbejd Bahtijari14 ditë më parë
 • Shpresoj ta rregulloni studion e njomzes bukroshes dhe te filloj te punoj ju dua 💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝

  lindita bajramilindita bajrami14 ditë më parë
 • Vtm qyre e qikaq. Kot fare 😥🤯

  Giulia GiuliaGiulia Giulia14 ditë më parë
 • Zoti ju rujt

  Myrt TemajMyrt Temaj14 ditë më parë
 • 14:15 dhoma per bebin 👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼🤩😘😍😘😘🥰😍🥰🤩🥰😍🥰😘🥰😍🥰🤩🤩

  Ardit DedaArdit Deda15 ditë më parë
 • Zoti ju shperbleft qfar ingjizime me te mira

  Mobi CikiMobi Ciki15 ditë më parë
 • A mundeni me pa ni prenk se moti skeni pa ju lutem kush don boni like bosht dhe zoti ju rujt gjithmkn e ishalla nuk keni brbleme nemes vete

  Tuana MorinaTuana Morina15 ditë më parë
 • As SHOTA me AZEMIN sjon pershtat si ju COUPLE. RN🐣❤️ JU DUAAA NJOMZEN PAK MA SHUM💖💖

  Tayna_sh Dorotina shalaTayna_sh Dorotina shala15 ditë më parë
 • Zoti ju ruajt pergjithhmon juve te dy sepse na kenaqet ne videot e juaj te bukura je dua shum ❤❤❤❤💜💜💜💜😇😇😇💕💖

  mimoza qoqajmimoza qoqaj15 ditë më parë
 • ju lumt ju duam shummmmmm njomza rinor a❤l you njomza

  Hatixhe HaliliHatixhe Halili15 ditë më parë
 • Po gezona qe Njomza e ka realizu andrren e saj.SUKSESE Njomza!❤💜

  Selvije AbaziSelvije Abazi15 ditë më parë
 • Une punoj me qasi tenda t diellit (Qadra) ajo nuk pastohet po mundet mu ndrru matriali ose me ndrru komplet tenden 🙂

  Gent AhmetajGent Ahmetaj15 ditë më parë
 • Jeni qifti ma i mir ne bot qe kam par love you njomza rinor cuble rn jeni shum shum te mir zoti ju dhant ca ju don zemra dhe floket i ke shum te mira njomza ju prshndes shum jeni 1 ma te miret dhe me plq shum videot e juaja baj💋❤️👍🏻🇦🇱🤩🥰

  Frst name Last nameFrst name Last name15 ditë më parë
 • Jeni qifti nr 1 mat mirt

  Mihrije ShaqiriMihrije Shaqiri15 ditë më parë
 • ju jeni nder qiftet e preferuara te miat ju uroj te gjithat te mirat e zotit zoti ju bekoft nje familje te madh un jam gjith fanc i juaji edhe qithmon do te jeni ju kam ne zemer kalofsh nje vit sa me te mir

  Gladion TotajGladion Totaj15 ditë më parë
 • Love you 😽💞😽💞

  love_is_1love_is_115 ditë më parë
 • Ju duaaaaaa shume i love couple.rn

  Almalik DerriAlmalik Derri15 ditë më parë
 • Jeni me te miret e ksaj bote!.💝💜😍👏☺❤👑💐💖💕

  SMOLSIES SMOLSIESSMOLSIES SMOLSIES15 ditë më parë
 • 👌

  sweet girlsweet girl15 ditë më parë
 • JU DUA SHUM. Jeni nje qift shumm i mir meritoni shumm dashuri,respekt.Gjithmon jetoni keshtu te buzqeshur dhe te lumtur⛓🏹😍 JU DUAM SHUMM

  FJOLLA__ Osaj_FJOLLA__ Osaj_15 ditë më parë
 • love you ju dua shum .😍😍😍😍💗💗💗💜💜💜💜💜

  sms lovesms love16 ditë më parë
 • Njomza veq suksese ne punen tende I love you ❤🥰😘😍💜💖💗💋❣️💕💓💝💚💛🧡

  Anila QorrolliAnila Qorrolli16 ditë më parë
 • A e keni mar at 100k plake?

  Anes HyseniAnes Hyseni16 ditë më parë
 • Ma tmirt

  clash royale videoclash royale video16 ditë më parë
 • Jeni

  Omer SelmaniOmer Selmani16 ditë më parë
 • Loxhk

  Omer SelmaniOmer Selmani16 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Omer SelmaniOmer Selmani16 ditë më parë
 • Ju jeni qifti mai mir ju dua shum meritoni shum merita💙ju pershendes nga anglia😘😘

  Lume SpahiuLume Spahiu16 ditë më parë
 • Jeni qifti numer 1

  erina xhoni gameerina xhoni game16 ditë më parë
 • Jeni një çift teper i bukur vetë vashdoni keshtu

  Nurije GashiNurije Gashi16 ditë më parë
 • Hahahahhahahahajj

  Eurona SokoliEurona Sokoli16 ditë më parë
 • Shumm tmir jenii

  Arian AzemiArian Azemi16 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  HIPHOP albaniaHIPHOP albania16 ditë më parë
 • "Dhe mos harroni ju dua aq shume sa nuk mund te them me fjale!"❤💋❤💋

  Anisa MuharemiAnisa Muharemi16 ditë më parë
  • ♥️♥️

   Suela BajramiSuela Bajrami11 ditë më parë
  • ♥️♥️🏵️

   Suela BajramiSuela Bajrami11 ditë më parë
 • Ju lutem qe ne videon tjeter boneni part 2 me telebati challenge plss 😇

  Anisa MuharemiAnisa Muharemi16 ditë më parë
 • Me gold

  Vlera DestaniVlera Destani16 ditë më parë
 • 13:22 Rinori : o mos i kallxo kurgjo Njomza a jo a aha okej pro... 2 sec later Qitu kemi me bo sallonin 🤣🤣🤣🤣

  its Doraits Dora16 ditë më parë
 • Njomza logon me Gold, ma mire vrehet. Un logon tem e kom gold edhe zi ne instagram adora.aesthetic. Shum ma mire vrehet. Suksese 🥰❤

  Girl and The WorldGirl and The World16 ditë më parë
 • zoti ju rujt sa t mir qe jeni ju dua nga shkupi

  Besjana shkretaBesjana shkreta16 ditë më parë
 • ❤❤

  semran selmasemran selma16 ditë më parë
 • Love youuuyy❤️❤️❤️❤️❤️

  Era KadrijajEra Kadrijaj16 ditë më parë
 • Shum pa lidheje

  Sllamniku FlorimSllamniku Florim16 ditë më parë
 • Jeni cifti ma i miri mos u ndani kurre Jeni bo per njeri tjetrin

  Djellza HykosmaniDjellza Hykosmani16 ditë më parë
 • Sa te mir jeni ua honksha zemren❤

  Besarta SkenderiBesarta Skenderi16 ditë më parë
 • O ju jeni qifti ma I mir qe egziston

  fatmir pogafatmir poga16 ditë më parë
 • Tan naten rri duke prit kur qitni video e meritoni qmimin numer 1 jeni cifti ma i mir ne bot

  Ferdie MorinaFerdie Morina16 ditë më parë
 • Jeni qift fantastic dhe shum frymzues...love you 😄😄😄👍👍👍😎😎😎

  sherife kllokoqisherife kllokoqi16 ditë më parë
 • Ju dua shum jeni qifti 1 me i mir 💋💋💞💞

  Alea BytyqiAlea Bytyqi16 ditë më parë
 • A mendoj edhe dikush tjeter si une qe kur tha Njomza ket dhomen muni vet me paramendu une e menova dhoma e bebes ehehhheeh

  Suada AsaniSuada Asani16 ditë më parë
 • Ju dua

  Reis MemajReis Memaj16 ditë më parë
 • Vegan mu doken mat paster, mas 1 sekon e kap mishin e pules ndor 😂😂😂

  Adifete AliuAdifete Aliu16 ditë më parë
 • Khuuuuuu na mytet me prenka a naleni more ju najher qfar budallsh o Allah

  Riardd AlijaaRiardd Alijaa16 ditë më parë
 • Pershendetje qifti im i preferum Faleminderit qe na knaqeni me kto video kaq te bukra ma ndreqni diten e naten kur tju shoh juve e shpresoj qe sukseset sju ndalen asnjeher juduaaa pa fundd ❤️❤️🥰🥰

  Rinesa SalihuRinesa Salihu16 ditë më parë
 • TE ARDHMEN SE DINI JU POR ZOTI RESPEKTE NGA UN

  Elhan AlijiElhan Aliji16 ditë më parë
 • The best couple👑👑

  Lorena SinaniLorena Sinani16 ditë më parë
 • Ishalla vetëm dashuri në jetë ❤️

  Xhensuida BuciXhensuida Buci16 ditë më parë
 • Ju dua shum

  Egzona Jehona krasniqi channelEgzona Jehona krasniqi channel16 ditë më parë
 • pse nuk kini nxjerr video tesh sa dit

  Gesart MllojaGesart Mlloja16 ditë më parë
 • Ju duam shum💗💗💗

  Blendiona GashiBlendiona Gashi16 ditë më parë
 • Ne oren 15:15

  Nesla CaniNesla Cani16 ditë më parë
 • Bane naj Prank mo😅 ju dua shum💞💞💞

  Eldion BazajEldion Bazaj16 ditë më parë
 • Mir i keni punt tash hajdeni naj bebush ma shpejt e presim me Padurim ishalla ,Repsect per ju jeni te veqant u dhasht zoti shendet dhe gjithqka qe doni juve ,💕👸🏼🤴🏻

  Joanna UsaJoanna Usa16 ditë më parë
 • Omggggg the bestt couple. Videot tuaja jann superr mezi pres ti postoshhhhhh. Nuk kamm fjale per juu dyyyy Jeniiiii yjee💫 Lovvvvv uuuuuuuu♥️♥️🥰🥰❤️❤️😍😍💗💝💖💕

  Kela KotarjaKela Kotarja16 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍

  The Heart LyricsThe Heart Lyrics16 ditë më parë
 • Ju a myslimana jeni ju ? Or njer se dini ca jeni tu bo knej e din qe o muslimanë e knej bon tatto nket fee nuk esht e ligjshme tattuja nuk jom tu thon ce mos e bon osht vendimi i juj amo keni mu djek nxhehnem amo vet po ju tregoj

  Maya Music NYCMaya Music NYC16 ditë më parë
 • Oj njomza akemenu meba naj her fmi me rinorin💞💕💞💕

  Kaltrina thaqiKaltrina thaqi16 ditë më parë
 • Jeni qifti me i buker qe e kam oa ne jetë ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘💙💙💙💙💙💙🤎🤎🤎🤎🤎🤎💜💜💜💜💜💜💜💛💛💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚🧡🧡

  Besart MustafaBesart Mustafa16 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Merite BytyqiMerite Bytyqi16 ditë më parë
 • Jeni cifti ma i miri qe kam par un dhe ju lumturoj nje gezim te buker ju dua me zemer❤❤❤❤

  Dion VeseliDion Veseli16 ditë më parë
 • juu duaaaaa shummmmm ❤❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋💘💘

  Zyrafete MaxhuniZyrafete Maxhuni16 ditë më parë
 • Jeni nje qift shum i mire dhe shum i kendshem ju uroj fat ne jet dhe lumturi banesa ishte shum perfektte jashtzakonish e mir ju dua shum ❤️😍

  Sabina BerishaSabina Berisha16 ditë më parë
 • Prsh njomz dhe rinor jeni qiftat shumë te mir ishalla ju run zoti😘💕🦋💝♥️

  Couple ReCouple Re16 ditë më parë
 • si po i nderton ato siper dyshekut .... aj dyshek kushton shume shtrejtt ,,,,

  Jordana GjokaJordana Gjoka16 ditë më parë
 • Sa mir njomza ti i zgjedh ma te bukura❤❤🎁🍇👏👏👏🤲

  Egzon BerishaEgzon Berisha16 ditë më parë
ALworld