Ju duhen 2 lug Gjizë dhe 10 min Kohë për kto PETULLA pambuk të buta

27 Mar 2021
266 745 Shikime

You need 2 tablespoons Cottage cheese and 10 min Time for these soft Fried dough🥰🥰
Follow Balis kitchen on...
FB: smarturl.it/BalisFB
IG: smarturl.it/BalisIG
YT: smarturl.it/BalisYT
© & ℗ Balis kitchen
Përshëndetje!
Nëse ju ka pëlqyer videoja...
Ndani këtë video (SHARE) me miqtë tuaj në rrjetet sociale!
👍 VLERËSONI VIDEON 👍 (LIKE)
💬 SHKRUAJ KOMENT 💬 ose te paktën një fytyrë buzëqeshje 🙂 (SMILEY)
Nuk është e vështirë për ju, por unë do të jem shumë e lumtur!😊
Jeni abonuar tashmë?
Aktivizoni zilen🔔 për të marë njoftime rreth videove të reja!
Me respekt BALIS KITCHEN.
Hello!
If you liked the video ...
SHARE this video with your friends on social networks!
👍 RATE VIDEOS 👍 (LIKE)
💬 WRITE A COMMENT 💬 or at least a smiling face 🙂 (SMILEY)
It is not difficult for you, but I will be very happy! 😊
Already subscribed?
Activate ringtone to receive notifications about new videos!
Respectfully BALIS KITCHEN.
#frieddough #yummy #doughnuts

Komente
 • Te lumshin duart

  fan pagefan pageDitë më parë
  • Falemnderit 🥰

   Balis kitchenBalis kitchenDitë më parë
 • sikur the veten dy lug gjiz por duheshin me shume prandai mos genje her tneter

  mi nushemi nushe3 ditë më parë
  • 2 lug gjize ju duhen dhe ju skeni te drejt tme thoni mos genje se une ktu skam dal per genjeshtra

   Balis kitchenBalis kitchen3 ditë më parë
 • 🥰

  happy dayhappy day3 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen3 ditë më parë
 • Te lumshin duart , I provova te mira u bene por nuk mu fryne 😔 se di cfare bera gabim 🤦‍♀️

  Clay BoyClay Boy4 ditë më parë
  • Jo nuk ka nevoj te vij brumi se sjan me maje buke

   Balis kitchenBalis kitchen4 ditë më parë
  • @Balis kitchen i hodha nje luge baking powder 😔 a duhet ta le brumin te vije?

   Clay BoyClay Boy4 ditë më parë
  • Maja buke nuk kan e dashur ndoshta mielli ika pas fajet se kto fryhen shume 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen4 ditë më parë
 • Te lumshin duart shum mir poduken, aban edhe pa djath? te pershendes 🥰🥰

  LULU HOTILULU HOTI5 ditë më parë
  • flm shum💐

   LULU HOTILULU HOTI5 ditë më parë
  • Po patjeter mundesh 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen5 ditë më parë
 • Shume te bukura ne i bem sot shumeeeee te shishme dolen te lumshin duart 👍🌷🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🥀🥀🎉🎉🎉🎉🎉🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Makbule CaniMakbule Cani5 ditë më parë
  • ,_"|☆

   Erjona HaxhaErjona HaxhaDitë më parë
  • Ju falemnderit shume ju paqin bo mirë 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen5 ditë më parë
 • Te lumshin duart per petullat me2lug

  Flora ZhulaFlora Zhula5 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen5 ditë më parë
 • Pershendtje duhet me sesbn djathi kackavall

  Pranvera MalajPranvera Malaj5 ditë më parë
  • Nese skeni nuk prish pune mos e shtoni ose djath te thjesht ban 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen5 ditë më parë
 • Per hajr muaj i shejt ramazanit car ke per te na prgatit per syfyr e per iftar.

  Nalog NaloggNalog Nalogg6 ditë më parë
  • Falemnderit para disa ore postova piten Hasellseze ide per syfyr 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen6 ditë më parë
 • Abehen pa djath kaqkavall ju lutem.te lumshim duart shum te mira duken

  Katerina BrahimiKaterina Brahimi7 ditë më parë
  • Falemnderit patjeter qe po behen 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen7 ditë më parë
 • Brava Dhe te lumshin durt Flm per receten

  Manushaqe GjuniManushaqe Gjuni8 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen8 ditë më parë
 • Zoti te bekofte se na knaqe me recetat e tua Un I kam provu Dhe me kan dal shum te mira

  Manushaqe GjuniManushaqe Gjuni8 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur me vjen mire 🥰🥰😍

   Balis kitchenBalis kitchen8 ditë më parë
 • 💖

  Bad GirlBad Girl8 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen8 ditë më parë
 • Te lumshin Duarte u dukan shume te mira doti baj prove edhe une

  evelina talajevelina talaj9 ditë më parë
  • Falemnderit kan super shije 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen8 ditë më parë
 • Amunet ipyetje gjiza a asht pavllaka sithom na

  Nina VickovicNina Vickovic11 ditë më parë
  • Jo gjiza osht urda 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen11 ditë më parë
 • Bravo me.pelqem

  Qeriba SkendoQeriba Skendo11 ditë më parë
 • Receta shume interesante pooo shume vaj perdorni

  Anil LemiAnil Lemi12 ditë më parë
  • @Balis kitchen Ju ndjek im me interes dhe ju urojme Shendet Je e vecante Me pelqejne pastertia dhe shpjegimet e sakta Tuajat

   Anil LemiAnil Lemi12 ditë më parë
  • Po nuk mund te fergohen pa vaj e dashur dhe kto petulla nuk thithin fare vaj por duhet vaj per ti ferguar dhe ndoshta nga kamera pse afer ju duket ashtu pasi i shmangem shume yndyrnave 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen12 ditë më parë
 • Të lumshin duart zemër ❤️ mos e dorëzo kurrë guzhinen të dhëntë Zoti jetë dhe shëndet me familjen tënde zoti të bekoftë edhe më shumë kënaqësi shumë të madhe të përshëndes nëna nga zemra ime nga Greqia 💯 të tjera të dhëntë Zoti jetë 💋❤️👍🇦🇱💞💞💞💞💞

  Φαμπιάν ΑγκολλήΦαμπιάν Αγκολλή12 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur per fjalet e bukura dhe urimet Zoti ju dhasht gjitha te mirat edhe juve ju pershendes shume nga Shkupi 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen12 ditë më parë
 • Po pa djath kackavall ben te lutem flm per recetat

  Emiljano LikaEmiljano Lika13 ditë më parë
  • Po mundeni lirisht 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen13 ditë më parë
 • Shum te mira 👍👏

  Battles GamesBattles Games15 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen15 ditë më parë
 • ju lumshin duart recetat e juaja janë shum të mira 🙂🤤👌😊

  Mexhit ÇitakuMexhit Çitaku16 ditë më parë
  • Falemnderit shume 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen16 ditë më parë
 • Do ti provoje me gjize i kam bere me qumeshte e djath te lumte dora te kam zili

  Vitori DhimpaliVitori Dhimpali16 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur tju bejn mire 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen16 ditë më parë
 • Perveq 2 lugeve me gjize duhen edhe ,veze,qumesht,pluhur per pjekje ,miell,kaçkavall qe i bie se vetem 1 perberes qe e ke cek nuk mjafton thjeshte per klikime vemendje ..perndryshe receta e bukur por mos permend vetem 1 perberes

  Alba AAlba A17 ditë më parë
  • E dashur ashtu shkruhen elementet baze te të gjithe kanalet nese i percjell sjan per klikime por ashtu duken me atraktive 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen17 ditë më parë
 • 😋😋

  SonilaSonila17 ditë më parë
  • 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen17 ditë më parë
 • Ju lumshin duart duken të mira

  LINA SHKURTILINA SHKURTI17 ditë më parë
  • Ju falemnderit jan met vertet shume te mira 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen17 ditë më parë
 • 👍ok bravo

  Vevo VevoVevo Vevo17 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen17 ditë më parë
 • Te lumshin duart.

  Bruna LiciBruna Lici18 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen17 ditë më parë
 • 👍👏👏

  Eva BoraEva Bora18 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen18 ditë më parë
 • Te lumshin duart dhe te falenderoj per receten sepse tek kjo faqe kam gjetur shume receta te vlefshme dhe qe i kam gatuar dhe vete. Po ate ngjyre roze mbi te cilen ben petullat, ku mund te blihet ne Tirane se me duhet dhe mua?

  Ardita SpahoArdita Spaho19 ditë më parë
  • Ju falemnderit shume e nderuar per fjalet e bukura une jetoj ne Shkup dhe ekam bler me heret ne Turki per Tiran nuk edi aka 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen19 ditë më parë
 • Te lumshin duarteke 😎👍👌💞💞💞💞

  Rudina RrasaRudina Rrasa19 ditë më parë
  • Falemnderit shume 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen19 ditë më parë
 • Sa te miraa😋😋😋😋🤩🤩🤩😘😘

  •FATIME_*_BASHA••FATIME_*_BASHA•19 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen19 ditë më parë
 • Të lumshin duart qenkan shum te mira 😘🌺

  Redi RediRedi Redi19 ditë më parë
  • Falemndeirt shumr 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen19 ditë më parë
 • Te lumshin duart urime 👐🌹🌹🌹🐞🐞🐞

  Raimonda ZiuRaimonda Ziu19 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen19 ditë më parë
 • Te mrekullushme, te lumtshin duart 👏👏👏👏👏

  VALBONA FUSHAVALBONA FUSHA20 ditë më parë
  • Ju falemnderit 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • 👍

  Mulqije ZendeliMulqije Zendeli20 ditë më parë
  • 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • Te lumshin duart 👌👏

  Shaqe AjaziShaqe Ajazi20 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • Te lumshin durt.

  Naide BellagoshiNaide Bellagoshi20 ditë më parë
  • Falemnderitn🥰

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • Përshëndetje, ju lumshin duart! A mund të më shkruani emrin e pluhurit të pjekjes? Pasi e provova por nuk më dolën si në video, Faleminderit

  JackJack20 ditë më parë
  • Po zakonisht i bej me dr otker baking powder 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • Bravo ju lumshin duart ❤️

  Fatime CaushajFatime Caushaj20 ditë më parë
  • Jo eshte gjiz nuk eshte as djath as kos

   Balis kitchenBalis kitchen15 ditë më parë
  • @Balis kitchen dua ti pregatiti Dielen neser kysmet per mengjes 💝

   Admin SelcaAdmin Selca15 ditë më parë
  • @Balis kitchen te lutem far esht Gjiz,djath apo kos ?💐🙌

   Admin SelcaAdmin Selca15 ditë më parë
  • Falemnderit

   Balis kitchenBalis kitchen20 ditë më parë
 • Te lumshin durat 👌👌👌❤️💋🙏

  Fredi DurbakuFredi Durbaku21 ditë më parë
  • Ju falemnderit 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • 😋😋👏❤

  Florinda RexhepiFlorinda Rexhepi21 ditë më parë
  • 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • 👍⭐

  Lina AlenLina Alen21 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Bravo te lumshin duar shum ide e mire 😘💐

  Violeta PepaVioleta Pepa21 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur dhe jan shume te shijshme 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Duken qe me sy se Jan speciale te lumte. Je shum e rregull, e paster gatuan mire,. Complimenti👍😊😊😊😁

  maria sofiamaria sofia21 ditë më parë
  • Ju falemnderit shume per fjalet e bukura 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Te lumshin duart brava urime te mira 🌺 gjithmon 💖🌹🌺 😘

  Merita SmoqiMerita Smoqi21 ditë më parë
  • Brava???!!!! Internacional bravo...

   Abazi IbadeteAbazi Ibadete16 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Te lumshin duart brava e urime te mira shendet 🌺🌹😘

  Merita SmoqiMerita Smoqi21 ditë më parë
 • 🤩

  Natasha PapaNatasha Papa21 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🤩🤩

  Gjemile MorinaGjemile Morina21 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Të lumshin duart shum të mira duken 😘👌👌

  Miradije RrahmaniMiradije Rrahmani21 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Mmmm😋👌🤌

  sweet girlsweet girl22 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen21 ditë më parë
 • Shume shume te mira i provova te fala

  Eli KocovaEli Kocova22 ditë më parë
  • Ju befshin mire e dashur ju pershendes 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Pershendetje e dashur urime per punen tuaj te bukur... Doja tju pyesja sikur ne vend te kackavallit te perdor djath parmezan? Te pershendes

  Era EmaEra Ema22 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur patjeter se mundeni edhe parmezan 🥰 ju pershendes

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Të lumshin duart të gjitha recetat e tua të mrekullushme flm 👍👍👍❤️

  T RT R22 ditë më parë
  • @Balis kitchen te lumshin duart shum te mira

   Drilon AdemiDrilon Ademi14 ditë më parë
  • Ju falemnderit shumee 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duert zonj shum bukur i bane petllat te falimendrit per recetat qe na i tregon

  Ze ArZe Ar22 ditë më parë
  • Falemnderit shume 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart na kenaqe me receta te mira

  among usamong us22 ditë më parë
  • Falemnderit me vjen mire qe i pelqeni 😍

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • duart te lumshin aki instagram

  Vera MusliuVera Musliu22 ditë më parë
  • Falemnderit po e dashur @balis.kitchen 😍

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart e dashur shum shpejt dhe leht edhe sa mir pona spjegon goja jote e embel si mjalt bravo ❤❤🌺🌺🌺👏👏👏👏

  Begajete DurgutiBegajete Durguti22 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur per fjalet e tua te embla te pershendes 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • te lumshin duart👏👏👏👏👏

  Erjon TopllariErjon Topllari22 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • 👍👌😘❤️

  Meh MehMeh Meh22 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🤩😍😍😍🥳🥳danke

  Ardita DurakuArdita Duraku22 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰😍

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
  • Danke du beste

   Ardita DurakuArdita Duraku22 ditë më parë
 • Te lumshin duart 👍😘

  Zirafete LimaniZirafete Limani22 ditë më parë
  • Falemnderitn🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin durt 🥰 kismet neser per mengjes te gjith ne shtepi jemi do ti provojm 🙂

  besire ahmetibesire ahmeti22 ditë më parë
  • I kam pergadit te dielen shum te shishme u banen faleminderit 🥰

   besire ahmetibesire ahmeti19 ditë më parë
  • Falemnderit shume ju befshin mire nese i provoni 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart❤!Si gjithmone e mrekullueshme!💐👏💥

  Suzana SaraciSuzana Saraci22 ditë më parë
  • Ju falemnderit shume 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • pershndetje zoj ne radh te par te lumshin duart je duar art doja te pysja ne furr mundemi ti pjekim 👏👏🌸🌸

  Roza BullariRoza Bullari22 ditë më parë
  • Ju falemnderit shume po nese i pjekni do behen si bukë nuk do ken shijen e petullave 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Bravo ooooo shume te mira duken te thjeshta

  Ramize HyselliRamize Hyselli22 ditë më parë
  • Falemnderit shume 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Ma pse dy luge gize jan aty,per mua i fute 500gm.gize👺

  Rossi BiancoRossi Bianco22 ditë më parë
  • Hahahha zonje juve poju duket se 2 lug gjize jan nuk behen me 500 gr

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Të lumshin ato duar te arta se na knaqe me kto receta te mrekullueshme zoti të shperblev që i ndan recetat me ne Do i provoj nesër për mëngjes 😘

  Arbnore BuduriArbnore Buduri22 ditë më parë
  • Amin falemnderit shume e dashur provoji se jan shume te shijshme 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Shum te mir do ti bej neser faliminderit per receten te pershendes shum 🥰

  flora blakajflora blakaj22 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur ju befshin mire nese i provoni ju pershendes edhe une 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Oooo te lumshin ato dy dur...po pastert po me marifet po i gatun kto ushqime nji bravo t’madhe e ke prej meje...prsh nga Mitrovica❤️❤️❤️se na knaqe veq me i pa se le mo me i honger👌😍🙋🏻‍♀️

  no naneno nane22 ditë më parë
  • @Balis kitchen ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌

   no naneno nane22 ditë më parë
  • Ju falemnderit shume e dashur pershendetje te madhe keni edhe nga une prej Shkupi 🥰🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duar oj moter e dashur qdo her pergaditsh per te mir te pershendes nga zema oj punetore 😚😚❤❤👍👍

  Armend ZikolliArmend Zikolli22 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur pershendetje edhe per ty 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart❤❤💋💋🌹🌹

  Teuta SkarraTeuta Skarra22 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Bravo mjmjmj😍👏👏👏👏

  Nexhmije AhmpppetiNexhmije Ahmpppeti22 ditë më parë
  • 😍🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumt 👏

  Sevdas KitchenSevdas Kitchen22 ditë më parë
  • Falemnderit 😍🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • T'u të lumëshin duart 💝 shum të mira u bën un i bej me djarh të bardhë jan me të vertet të buta dhe të shishme

  Mira XhaferajMira Xhaferaj22 ditë më parë
  • Falemnderit shume e dashur po behen edhe me djath te bute por seq marin me gjiz nje shije shume unike 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart👏🏼🙈👏🏼❤

  Aferdita KrasniqiAferdita Krasniqi22 ditë më parë
  • @Balis kitchen Jenni te mire shume

   hasan dautihasan dauti20 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Hmmm javlen perti provuar!

  Nermin AvdiuNermin Avdiu22 ditë më parë
  • Provoji e dashur 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin durt edhe un i pregadit me kos jo me qumsht po doti provoj edhe me qumsht 👍👌❤

  Kejmet IdriziKejmet Idrizi22 ditë më parë
  • Falemnderit provoji ja vlejn 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • shum te mira fantastike neser ne mengjes do i pregadis

  zehra breshazehra bresha22 ditë më parë
  • Met vertet jan fantastike ju befshin mire e dashur nese i provoni 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Shume te shijshme 😋😊

  Semra BelaSemra Bela22 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Super te mira duken te lumshin duart ❤

  Bardha BeratBardha Berat22 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • 👌👌👌👌😋😋😋😋😋❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️

  Klea MetaKlea Meta22 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart shum te mira duken dhe shum te thjeshta do ti provoj

  ioanna122ioanna12222 ditë më parë
  • Falemmderit shume po jan shume te lehta te shpejta por shume te shijshme 🥰😍😍

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Ju bafshin mir

  Blend ThaqiBlend Thaqi22 ditë më parë
  • Falemnderit 😍🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart❤️

  Lame 2020Lame 202022 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Shum te shijshme 💖

  Melda FeratiMelda Ferati22 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Bravo e mira ime që krijon gjëra të reja !!! S ' kam dyshim që janë shumë të mira dhe do ti provoj !!!Të puthura nga larg !!!

  viktoria Konomiviktoria Konomi22 ditë më parë
  • Perqafime edhe per ty mikja ime provoji se jan shume te mira 🥰🥰🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Te lumshin duart a bone pa kaqkavall

  Pej KosovPej Kosov22 ditë më parë
  • 😍🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
  • te lumshin durt arta

   adian kingiadian kingi22 ditë më parë
  • Falemnderit e dashur po lirisht munesh 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Shume te mira duken te lumshin duart ❤️

  Flora NuhiuFlora Nuhiu22 ditë më parë
  • Falemnderit shume jan teper te shijshme 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
 • Shum te mia

  Valbona RexhaValbona Rexha22 ditë më parë
  • Falemnderit 🥰

   Balis kitchenBalis kitchen22 ditë më parë
ALworld