Kënga e preferuar e Përputhasve

14 Mar 2021
905 759 Shikime

Cila eshte kenga e preferuar e pjesetarve te perputhen

Komente
 • I sinqerte juli

  Silvana LleshiSilvana LleshiDitë më parë
 • Mua me plq kenga e mevlanit💘

  DREAM OF CHARLI D'AMELIODREAM OF CHARLI D'AMELIO2 ditë më parë
 • 1:30 hahahahha Sara si derkuc hunt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣lot

  Ges MirditaGes Mirdita16 ditë më parë
 • O Juli to ke nje pelqim per aristelen PSE nuk I thua qe ke nje pelqim per te

  Ona TopiOna Topi17 ditë më parë
 • Juli pse nuk vjen ne kosove me pa vendet se edhe ketu ka pamje te bukra se pershembull shqiperia nuk e din te gjitha vendet e kosoves

  Progressive house list Arbnor 83Progressive house list Arbnor 8318 ditë më parë
 • Fsdsaavvs

  Dark MoonDark Moon26 ditë më parë
 • kenga ime e preferuar eshte kqk

  YT MASAKRAYT MASAKRA28 ditë më parë
 • Little bit

  Alesia ImeriAlesia Imeri29 ditë më parë
 • Sindi 😂😂

  averyxzaveryxz29 ditë më parë
 • Habii amore

  nusha gjokanusha gjokaMuaj më parë
 • 800K views

  ST BRUDAST BRUDAMuaj më parë
 • Aristela e veshur si sallat jeshile

  Diys whith myDiys whith myMuaj më parë
 • Juli me I madh nga perputhen

  Marsida KolaveriMarsida KolaveriMuaj më parë
 • e harove sindin ben edhe nje tjeter

  besmir mismibesmir mismiMuaj më parë
 • Pershendetje Juli je i madh

  Vasilika GjiniVasilika GjiniMuaj më parë
 • Alessio 😍😘😘😘❤

  Elmas KajaElmas KajaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 ky rrushi capital brra pa titull hahhhaha

  Aldo MaliAldo MaliMuaj më parë
 • Kënga ime e preferuar mevlani

  Biorki VodhaBiorki VodhaMuaj më parë
 • Mockingbird yeahhhhgh

  ElijahElijahMuaj më parë
 • Se

  Bashkim GipsiBashkim GipsiMuaj më parë
 • sindin e harrove😭

  Tea MustafaTea MustafaMuaj më parë
 • Pyte dhe sindin se gjyna

  Alesio 77Alesio 77Muaj më parë
 • Gëga e prefrum ha beby

  Bule SinametaBule SinametaMuaj më parë
 • Po kesh qikja jasemina si me.pas.nta cncn qdo.program qishtu kesh lavire

  Fitore GashiFitore GashiMuaj më parë
 • Sara e Jasmina qenkan keq fare hahahah

  Xhulio SerjanajXhulio SerjanajMuaj më parë
 • Super❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  shyqeri Temashyqeri TemaMuaj më parë
 • për julin

  valbona elshanivalbona elshaniMuaj më parë
 • Ju lunt të ghithve që e keni qit bravo

  valbona elshanivalbona elshaniMuaj më parë
 • Pyeti njer per kengetaret e preferuar?

  IridaIridaMuaj më parë
 • Me pak fjal kan shije vk sic Jan edhe vet.

  B SkylineB SkylineMuaj më parë
 • Un e Arjani paskemi te njejtin telefon identik 🤣

  Riselda KalajRiselda KalajMuaj më parë
 • Kzkosis

  ermal xhafaermal xhafaMuaj më parë
 • Shuj❤️ - shuj🖤 o julo🇦🇱

  Gerti ArapiGerti ArapiMuaj më parë
 • 5

  Spartak MuskollariSpartak MuskollariMuaj më parë
 • Më pëlqen kënga e Mevlant Kçk

  Gezim CaniGezim CaniMuaj më parë
 • Shum e bukur kanga habibi

  Elena LoveElena LoveMuaj më parë
 • Kenga ime thot Lediana ik moj se per fam e beri ai pa i plasi per ty dhe ato buzet i ke skandal boll i fryve

  lorenzowgf prolorenzowgf proMuaj më parë
 • Pse o plera u mbaruan kenget shqiptare qe thoni kenge te huaja europjan te mbaruar ju pervec Mevlanit

  lorenzowgf prolorenzowgf proMuaj më parë
 • LIKE PER MARINET UN MARIN E KAM PZ

  Ela FetaEla FetaMuaj më parë
 • 4,3,2,1 u nisem 😂😂😂😂😂😂😂😂

  vesel Kadriuvesel KadriuMuaj më parë
 • Ledjana kenga ime juli po nuk esht kenga jote

  Silva CakaliSilva CakaliMuaj më parë
 • Harrove sindin pa e pyetur juli

  Arta PrendiArta PrendiMuaj më parë
 • S rnuiuwecjooyyft you 💋 from the same as the urrhrrututjt it I rzwblie dkgc it was good a

  Ylber BajramiYlber BajramiMuaj më parë
  • Hu

   Ylber BajramiYlber BajramiMuaj më parë
 • Kenga ime e preferua esht Marin #Meek #meek

  LIGHT FFLIGHT FFMuaj më parë
 • Pordha modhe anej nga perputhen julo

  darko darkodarko darkoMuaj më parë
 • Sa bukur ☺☺🙂

  Klevis PrekaKlevis PrekaMuaj më parë
 • E mevlanit shuj shuj

  Juljana FilajJuljana FilajMuaj më parë
 • Little bic thote njeri

  Edmond HodajEdmond HodajMuaj më parë
 • Juli -> ledjanës çou , ajo lopa çohet me të vërtetë në këmbë 😂😂😂😂😂😂😂 sa injorante që është

  Leda BeqirajLeda BeqirajMuaj më parë
 • Si nuk e permeni njeri Rihannen , qekan tgjitha pa shije muzikore 🙃

  Er JoniEr JoniMuaj më parë
 • E forte ledjana. Kenga ime 🤣🤣🤣

  AnitaAnitaMuaj më parë
 • Prap Sindin nuk guxoi me e pyet!!!😅

  Sailor moon foreverSailor moon foreverMuaj më parë
  • Me te nuk flet si ta pyet. Ajo gati sa nuk e largoj nga studio pse ta pyet.

   Hyseni AlbertHyseni AlbertMuaj më parë
 • Po Sindin pse nuk e pyet ndonjehere? Apo mos nuk I keni sqaruar akoma keqkuptimet?? 🤔

  Laura MyftariLaura MyftariMuaj më parë
 • Ja kto 2 karet Marini thon.. jo moj deficentee jo

  toto rinatoto rinaMuaj më parë
 • Doli me i shkathët nga të gjithë juli bravo për .ptetjet që. I bën atyre para emisjonit

  Diana ZeliaDiana ZeliaMuaj më parë
 • Beni subscribe kanalit tim ne youtube! Shikoni video te bukura nga Shqiperia jone e dashur ❤️❤️

  Dailylife AlbaniaDailylife AlbaniaMuaj më parë
 • Jasmina dhe sara fliskan se nuk e dija kte

  Tina TinaTina TinaMuaj më parë
 • O Juli po sindin pse nuk e pyeta ke ka keng te preferuar

  Ismete KorraIsmete KorraMuaj më parë
 • Nfillim e lujshe nifar roli i padalun i shpellav jo i internetit e ti pe kallshe krejt 100% veq per interes je hin ktu ti lidhje tjeter nuk muj met pa ty shum mki deshpru veq per klikime per lek

  sv Valonsv ValonMuaj më parë
 • JULI IK NE PYLL NUK JE PER EMISIONE TI TI JE FALLCO ATY NUK PERPUTHEESH TI ME AS NJE SE JEGOMAR

  Sofie NeranxiSofie NeranxiMuaj më parë
 • Nese i pyet per librin e preferuar do te mbesin te Abetarja perpos Arjanit

  benny bennybenny bennyMuaj më parë
 • Po sindi pse nuk e pjyete

  rauf kalemasirauf kalemasiMuaj më parë
 • Juli mos i ndal kto video,kshtu ju njohim më mir gjithve dhe mer dhe pak sarcasm emisioni.

  Cocktail VideosCocktail VideosMuaj më parë
 • Mevlani alworld.info/u/video/c3e5ypCnfdJ6ndU. 🤣

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • Arjani alworld.info/u/video/kni1r6h3bcaAmb8

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • Sara alworld.info/u/video/n2Oxlaaha5qnmrc

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/eJ3OqXp1ebebhNU

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/gaPSvYGlapWCgd0

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • Nuk ben mir qe sindin e perjasjton E paske pas me te vertet ofendim ateher dhe se pranove bere viktimen si gjynah. Po te ishe aq i mir sa iqesh nuk e perjashtoje sindin nga pyetja.

  fatjona milofatjona miloMuaj më parë
 • Më fal, e kanë për gjynah këta shqiptar të pëlqejnë këngët shqiptare apo na treguan që dinin anglisht. Dhe ne emigrantët plasëm duke ju kushtuar traditave tona duke filluar nga gjuha këngët vallet ushqimet e shumë të tjera. Do vij një ditë që kur të kthehemi në atdheun dhe shtëpitë tona do na duket sikur jemi jashtë shtetit 😜

  Nota PoezieNota PoezieMuaj më parë
  • @Hyseni Albert ne jemi jashtë dhe hidhi një sy you tubit tim çfarë poezish dhe tekste ka. Mund edhe të rregjistrohesh nëse të pëlqejnë

   Nota PoezieNota PoezieMuaj më parë
 • Shumica me muzike te felliqur, sic jane vete! Bllah, volla

  kristineviolinkristineviolinMuaj më parë
 • O Julli Po se puthe Ledianes ne shpella se vdes per cun Do seks

  Keti GjiniKeti GjiniMuaj më parë
 • @aventurat e julit e ndjeva ate wow 1:15 🤣 e qen direkt ke parakolpi

  Juri HabiliJuri HabiliMuaj më parë
 • Kanga e perveruar 1:30 marin mik mik

  Hazir DajqiHazir DajqiMuaj më parë
 • Lottt gjoja sara dhe jasemini Jam zen😂😂ato vtm po flasin😂😂😂😂

  Mateo KejsiMateo KejsiMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/hp_Olomrr8mlqsk

  Travel TravelTravel TravelMuaj më parë
 • Ak mundësi t'a slimatish si fillon prputhenë te lutem te dua me gjith shpirt ❤️

  Amra DAmra DMuaj më parë
 • Po sindin pse se ke pyetur qa ka ndollur mes jushte

  Alta aldaAlta aldaMuaj më parë
 • 1:56 O Bora pse bën foto 😂😂😂😂😂

  Vishaj ArtanVishaj ArtanMuaj më parë
 • Sa pyeti zysh Boren, ajo gjithe nerva"ulu aty... 😅"

  Morena BodlliMorena BodlliMuaj më parë
 • Po pse o juli se pyet sindin asnjeher me kto pytjet apo nuk flet ende me at

  Nuhi NuhialiNuhi NuhialiMuaj më parë
 • Arian Konomi esht nivel tjeter. Depeche Mode🖤

  N.p.l. lN.p.l. lMuaj më parë
 • Kenga jote e preferuar? Ok e morrem vesh HAHAHAHHAHAHA

  N.p.l. lN.p.l. lMuaj më parë
 • O juli pse se pyet sindin asnjeher 🤣

  MateoArtDesign MCMateoArtDesign MCMuaj më parë
 • Ne c date e ke bere kete o juli Te vtese une per ty ☺😊💐✋💋💋💋🌟🌹🌸👏👏👏👏👏

  Gisi SulejmaniGisi SulejmaniMuaj më parë
 • Qika qika

  Rokenio PrekaRokenio PrekaMuaj më parë
 • e pat rinianin duke lexuar skenarin🙄

  Hasan KryshevciHasan KryshevciMuaj më parë
 • Kenga ime e preferual Mevli shuj shuj

  Sonia KokomaniSonia KokomaniMuaj më parë
 • O juli po sindin pse nuk e pyet asnjeher

  Sonia KokomaniSonia KokomaniMuaj më parë
 • Po' si thoni ju do jet Antonella sonte

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • Po' kta sara e Jasmina jasht emisionit Jan shoqe ne emision zihen spo kuptojm Ca' roli luajn

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • E harrove Sindin Julo, qenkeni zene me duket 😛

  Megi ShabaniMegi ShabaniMuaj më parë
 • Pyeti a keni bere ndonjer trilece

  MORNINGSTARMORNINGSTARMuaj më parë
 • Hahahahahah sindin se pyeti fare

  aulona islamiaulona islamiMuaj më parë
 • Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë 🇩🇪🇩🇪📚

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Fillove dhe ti per klikime te besh video

  Një Copëz JetëNjë Copëz JetëMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣KCK haaa me lot

  Flora ZyberiFlora ZyberiMuaj më parë
 • Sindi SKIPPPPPPPPPPPPPP 😂

  elena elenaelena elenaMuaj më parë
 • Eredaze-Torn Apart

  Avdyl OsdautajAvdyl OsdautajMuaj më parë
 • please click in my channel and see my new video...

  Ilkaa's worldIlkaa's worldMuaj më parë
ALworld