“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion - News, Lajme - Vizion Plus

26 Pri 2021
79 604 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion.
#vizionplustv #20vjet
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Ti je ai qe u ,a ben 8 me 2 te gjithve ,, Bravo Tom Dosh,, Zoti te ruajt ty dhe familjen tende😘😘😘😘🤫🤫🤫🤫🙏🙏🙏🙏👌👌👌

  Behare VilaBehare Vila8 ditë më parë
 • Eh popull budall kur edhe ky qen hajdut bir hajduti nji kriminel klasit te par nje kriminel nderkombtar na dilka i mir ateher le ta mar dreqi at popull

  Suba zzzSuba zzz10 ditë më parë
 • Kur i afrohet mikrofon ketij qelbesire qe s'di te flase. ketij trafikanti,

  good daygood day11 ditë më parë
 • Normal kjo pune.Votoni TOM DOSHI, PO ma mire nje Shkodran se HORRAT E TJERE. PO PSE TOM DOSHI ESHTE ME I KORRUPTUAR. ESHTE I FUND IT NE LIST. SPIUNA

  Kacurri LinzaKacurri Linza11 ditë më parë
 • Me aq lek sa ka ble vota e kishte rregullu tan shkodren dhe rrethinat🤣

  Elio NoelElio Noel13 ditë më parë
 • Sa leke shperndave!!???

  Zana SulaZana Sula13 ditë më parë
 • Bravo Dosh të përshëndes nga peqini

  Leonard SinaniLeonard Sinani14 ditë më parë
 • Nuk kam mare kurrë gazetar kaq te pa-pergatitur

  Picarea DesignPicarea Design14 ditë më parë
 • Tom. doshi respekt dhe dalc I paster nga akuzak

  Ledri TahirajLedri Tahiraj14 ditë më parë
 • Kte e qi rama ma von e futt ne burg edhe pse bon ne media si I fort ësht rop qiri ma I madh i veriut

  Artur MarkuArtur Marku14 ditë më parë
 • Bravo

  selfo osmanajselfo osmanaj15 ditë më parë
 • Brravo toma luli iliri jan pucista se paske harru hallall

  Balli KombetarBalli Kombetar15 ditë më parë
 • big toma e tregove veten kush je o mret

  Deni MucaDeni Muca16 ditë më parë
 • 4skata ke

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini16 ditë më parë
 • Sa kollaj i merr 4 deputet kur ka 20 million euro t deklarume

  Rivaldo NDRivaldo ND16 ditë më parë
 • Shiko sa i lumtur eshte qr. Per kete mbeshtetje Rama me siguri i ka premtu mbrojtje penale dhe mundesi investimi ne projektet me fitimprurese ne Shqiperi. Nje krimineli imagjino, ncnc i mjere popull. Hajt na rrofte Sulltani pra, vk. Se mos harroj, robt e fis ku ta kene servilat dhe t paguarit me 1 pjate supe te qeverise. Respekt per socialistet e ndershem. Edhe pse jam kundra, ja respektoj zgjedhjen edhe pse po na cojne ne sulltanat me kte mandat te trete.

  beyond infinitybeyond infinity16 ditë më parë
 • Ky esht burr shteti qe si trembet askujt 💪

  BARVINBARVIN16 ditë më parë
  • @BARVIN po fatkeqsisht ne kena shum politikan qe sdin sa bajn 7×7 prandaj jena ne kete gjendje

   E XE X16 ditë më parë
  • @E X ndoshta dhe 2 klas po' pakten sa bojn 7 x 7 e din, jo si dikush tj qe pretendon te bohet dhe kryeminister

   BARVINBARVIN16 ditë më parë
  • Burr shteti me 2 klas shkoll

   E XE X16 ditë më parë
 • Bravo tom

  YOUTUBE ShqipYOUTUBE Shqip16 ditë më parë
 • Jepja Pd o t qifsha robt zhduke ramen

  Lido LidoLido Lido16 ditë më parë
 • Burre i beses

  Linda AjdaLinda Ajda16 ditë më parë
 • Ky politikan I raungut halabak

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini16 ditë më parë
 • A medet se ky sdin me fol shqip cllogarit diplomen e ktij politike

  Franc SaraciFranc Saraci16 ditë më parë
 • Do qëndrosh opozita ,nuk je për t'u drejtuar,se populli drejton ,populli e ka shtetin,se popullin ke qef t'a vjedhësh.

  Moisi GuriMoisi Guri16 ditë më parë
 • Bravo

  Luan DedejLuan Dedej16 ditë më parë
 • Per bashen ja kputi fill jo tha

  Prinz IriazzuPrinz Iriazzu16 ditë më parë
 • rrespekte nga elb je zotni burr

  ervis shuliervis shuli16 ditë më parë
 • Cfar ftyrash krimineli

  Altin RizaAltin Riza16 ditë më parë
 • Tom. Doshoi. Ta. Njgjat. Zote. Ate jte. Ji. Tamam shkoderjan. Jetoi ne. Athin. Prej. Disa. Vite. Po. Arrita. Qe. Te. Vi. Beharit nje. God. Uj. Kam. Per. Ta dhen. Si. Fjerak qe jam. Je. I. Pa. Perkulur. Je. Isai. Buletini. I. Dyt

  Fredi YzeirajFredi Yzeiraj16 ditë më parë
 • Nuk jam shkodrane ,TOM DOSHI JE I Madhe 🇦🇱

  Fatbardha ShkiratFatbardha Shkirat16 ditë më parë
 • Te lumte Tom Doshi ja ktheve mire Ilir Metes se ai ka dashun me ju vrarrê juve. Fitore Zotri Rama 🌹✌🌹✌🌹

  Linda AliLinda Ali16 ditë më parë
 • Hakmarrje E vrau me pambuk ilir cfurkun

  abcabc16 ditë më parë
 • A i shperdave pakot e ushqimeve per magjypt Toma.

  Mustafa LekaMustafa Leka16 ditë më parë
 • Ik o te qifshin ropte ti ske asnje vote

  GrandFamilia RecordsGrandFamilia Records16 ditë më parë
 • Merr vota dhe ja shet rames kjo eshte e dukshme dhe e qarte arishverish quhet kjo .Kto pse duhen te behen dhe pse duhen te lejohen? Se kuptoj kjo sduhet te ndodhi

  Miranda DedeMiranda Dede16 ditë më parë
  • Ca' vota do Mari ky pler

   Vilson VeloVilson Velo16 ditë më parë
 • Bravo tom

  Erlind KamberajErlind Kamberaj16 ditë më parë
  • @Mathew Zachariah Yea, been watching on flixzone for since november myself :D

   Micheal RahejaMicheal Raheja10 ditë më parë
  • Pro trick : you can watch movies at flixzone. Been using it for watching all kinds of movies during the lockdown.

   Mathew ZachariahMathew Zachariah10 ditë më parë
 • Respekt kan shum njerez per ju meritoni te jeni ne kuvend suksese

  Fato VeliuFato Veliu16 ditë më parë
 • Fitoj krimineli

  Luan ShehuLuan Shehu16 ditë më parë
  • Vendim per perparimin e shqiperis ne strukturat evropiane Nuk e prisja kete, e di qe Rama do ta shpetoj Doshin por ky tregoi qe eshte politikan me zemer

   abcabc16 ditë më parë
 • Tom Doshi burr shteti Jo laskar po' mbamirs burre sa e sa familje Ka ndhimua ky

  Ermal PeçaErmal Peça16 ditë më parë
 • Tlumt Tom Doshi me Luljeten muk ben kualicjon , Doshi Ishalla me Ramen,👏

  Edo ZemraEdo Zemra16 ditë më parë
  • Po kerkon te beni kualicjon kryemafiozin

   Luftim UruciLuftim Uruci16 ditë më parë
 • Tom doshi respekte amerika te merret me ilir meten

  Klark RamaKlark Rama16 ditë më parë
  • Me këto fytyra kriminelesh do behet shqiperia....

   Fatmir KalemiFatmir Kalemi16 ditë më parë
 • Epo qenke ti buk shkeles o burr legen po ti ke thon se ai esht buk shkeles o vari karsa

  klodian jusufiklodian jusufi16 ditë më parë
 • Ik tani lepi bythën e rams

  M MM M16 ditë më parë
 • Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi ❤️🇦🇱

  leonardgjakovaleonardgjakova16 ditë më parë
  • Malsort skan zakon me rrejt malsorin per vota...e me i ble me lel

   Elio NoelElio Noel13 ditë më parë
  • Veq malsor nuk i thohet ktij ky asht nji kurv e keqe qe ju se njihni ky ja ka njollos fisin e prek calit a turp ky fytyr mut me e permend te njohim shum mir se ke shpernda pare me thas me i marr kto mandate kisha e ndalon shitblerjen e votes nuk do e kesh larg ndeshkimin e zotit pis burr me gjith ato zagar qet vin nga mrapa

   Zyra LapiZyra Lapi14 ditë më parë
  • @Fatmir Kalemi jugoret jan 160cm. Veq online na shajn.

   HenrikHenrik15 ditë më parë
  • Malsor lind po bëheshin malok kaçak

   Fatmir KalemiFatmir Kalemi16 ditë më parë
  • I thojn nji fjale te urt a ej ka dukagjini malli shkon me kry kurse ktij toms po I priten rruget ngado per njat po don me nxjerr geshtenja me dore te huj qe mos me u djeg vet ku pra asht toma 👎👎👎

   Rob bladeRob blade16 ditë më parë
 • Bravo

  OO OOOO OO16 ditë më parë
 • njefsha mir per ty

  Afrim NikociAfrim Nikoci16 ditë më parë
 • Bravo tom

  Erion GolemiErion Golemi16 ditë më parë
 • Tom Doshi edhe ky i shitun per interesa te veta ...

  Dark SideDark Side16 ditë më parë
  • Qe ti shpetoj ndeshkimit amerikan dhe te siguroj jeten e tij Toma po tregohet si I penduar politik

   abcabc16 ditë më parë
  • @Eli Al ju bo

   Stolie SinaniStolie Sinani16 ditë më parë
  • @leonardgjakova a degjon cfar thot do baj kualicion Me Ramen

   Dark SideDark Side16 ditë më parë
  • I shitur je kur e fal detin Shqiptar Grekut kur ju jep Toka Sultan Erdoganit!!ky esht Gjak i Prek Calit Piramida e kufirit Shqiptar

   leonardgjakovaleonardgjakova16 ditë më parë
  • @Eli Al nuk esht fjala per pare .

   Dark SideDark Side16 ditë më parë
 • Të lumt Tom Doshi.Meriton respekt

  sadik bajraktarisadik bajraktari16 ditë më parë
ALworld