Kapet 26-vjeçari që vau vëllain e vogël në Maqellarë - News, Lajme - Vizion Plus

30 Pri 2021
62 118 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Policia e Dibrës dhe FNSH kanë arrestuar Florian Tonuzin, 26-vjeçari që vrau vëllanë e tij, Benard Tonuzi, një ditë më parë në Maqellarë. Ai e goditi atë disa herë me thikë në oborrin e shtëpisë.Ai ishte fshehur në një banesë të braktisur në fshatin Kurbeg.Krimi në familje ndodhi pak pas mesnate në fshatin Allajbegi. Floriani dyshohet se e qëlloi me thikë pas një konflikti që pati me të.Fqinjët rrëfyen se dy vëllezërit nuk kishin shfaqur probleme me herët mes tyre.Florian Tonuzi, kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu. Ai ishte dënuar më herët pasi kishte dhunuar fizikisht babain e tij.

Komente
 • Qeka trap fare ky

  La La LaLa La La12 ditë më parë
 • O zot sa gjinaf😭😭 e mart per mrapa ishalla vellai psikoate budalle inojrant te gjith te keqijat ike 😠😠😠😠

  Falco OrselaFalco Orsela13 ditë më parë
 • Psikopat ,cuna me te meta mendore kalbeni mor brenda qenin mos te shof me drit me sy kur sdon vellan baben familjen e tij ,turp

  Xhiku GolemiXhiku Golemi13 ditë më parë
 • Qr ky qenka Zombi jo robt

  Mirel FufajMirel Fufaj13 ditë më parë
 • Ua ca behet kshu rrif babin vrit vllain mire qe kan shpetuar te tjeret

  Loz ManLoz Man13 ditë më parë
 • O maskara njeri po vrite vellai keto njerez duhen varur ne mes te gytetit prija mishin copa copa futi krip qe vuaj ti dali shpirti avash avash o plerat e m.....it

  Guten AsenovaGuten Asenova14 ditë më parë
  • Shum keq si ta ben dora te rrafesh babain mer pler dhe me keq vret dhe vllaun burgim per jet

   Loz ManLoz Man13 ditë më parë
 • Mjer ai qe iku ,dhe nena e shkret ,ndersa ky ter jeten koridoret e banjat e burgjeve ka per tpastruar legen ,

  Koxha BeratKoxha Berat14 ditë më parë
 • Ti qa hallin ati nuk te prk kush me dýr edhe ban krim

  Gjovalin GjoniGjovalin Gjoni14 ditë më parë
 • Ju thafshin duret ishalla

  ines schalerines schaler14 ditë më parë
 • E familje vari lesht qenka tvu qit zoti fare.o turpi i shqiperis

  Michele VicardiMichele Vicardi14 ditë më parë
 • Vriteni aman mos e nxirni ky nuk do njeri me tek i mori jeten te vllajt paska dhunuar dhe baban ska pik vlerë me .. keq me vjen per nenen e shkret qe kerkon te mos e vrasin po nuk meriton jet me ky

  Landi MerkajLandi Merkaj14 ditë më parë
 • Çfare tmerri

  Pupu KakaPupu Kaka14 ditë më parë
 • Mjer nena

  Nertila DulaNertila Dula14 ditë më parë
 • Nuk esht e braktisur shtepia oooooooo injoranta

  Haki IlnicaHaki Ilnica14 ditë më parë
 • O zot imadh ca nuk po' mdodh zoti na ruojt

  Bruno BruBruno Bru14 ditë më parë
 • E paten then komunistes e me parshem...do na kujtoni nje dite..Ja perse e pasken patur fjalen..te arrijè deri sa te vrasè vellai - vellanè..?!..boo booh..Ngushellime familjareve..

  Santi SantinoSanti Santino14 ditë më parë
 • Mjerë shqipria ku po shkon. Po bëhet kijameti...

  Iam Ben by the wayIam Ben by the way14 ditë më parë
  • Lere mos e pyet

   Bruno BruBruno Bru14 ditë më parë
 • Te kaloje visite te psikiatri

  Kujtim JaupiKujtim Jaupi14 ditë më parë
 • Sa gjyna mjer nena e shkret ca I shofin syt nje djal i vdekur dhe tjetri ne burrg

  tsiou tsioutsiou tsiou14 ditë më parë
  • Nena ka pjell budall ,mjer kujt i bie per pjes

   Xhiku GolemiXhiku Golemi13 ditë më parë
  • Kurre mos dalte nga Burgu

   Agim RamadaniAgim Ramadani14 ditë më parë
 • vareni legeni pleren se nuk esh njeri ai o zot te ta kisha kap do ja kisha fut plum direkt pleres 😡😡😡

  Elbasan ElbElbasan Elb14 ditë më parë
 • E shkreta nane .çfarë hallit ka ska ca ban prej hallit njërin djalë vdekur tjetrin psikopat paaaa e shkreta .

  Mirela MirelaMirela Mirela14 ditë më parë
 • Budallenj meshkuj mos kesh parë,njeri reh babain tjetri vret vëllain😂😂😂

  Gjergj Kastriot DRAGOIGjergj Kastriot DRAGOI14 ditë më parë
 • Ah medet kujt i bien per pjese keto disfata. E tmerrshme gjithandej

  Cim BashaCim Basha14 ditë më parë
 • Bravo Polizia.

  Edmond HilviuEdmond Hilviu14 ditë më parë
  • Policia o tote kanari.ik meso Shqip

   gandia playagandia playa14 ditë më parë
 • Ej o pilica ta kapin familjaret jo ju sido qe te ket ber e kan djal

  Emilia EmiEmilia Emi14 ditë më parë
  • @Agim Ramadani e ca fitove po e mbyte o njeri, do m, bysesh veten tende ne burg, e vravi te marri denimin qe i takon nga gjykata si i ka bota ketej jashte, ca te besh jeta ka te papritura, duhet te jesh i forte

   Ilir RichardsonIlir Richardson11 ditë më parë
  • @Agim Ramadani eshte shume e veshtire se jane femijet e tyre nuk vret dot nje te huaj kur te vret femijen

   Jana PetruJana Petru14 ditë më parë
  • Po te me vraj femijen me doren time e kisha mbyte

   Agim RamadaniAgim Ramadani14 ditë më parë
ALworld