Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

3 Pri 2021
158 025 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Je ylle vertete aurela 👏👏🥰⭐⭐⭐❤😂😂

  Teuta SeferiTeuta Seferi18 orë më parë
 • Brava AURELA qe permende fshatin panaja fshatin e veres, rakise, zogjve te pjekur ullinjve, vajit te ullirit por dhe te njerezve me tradita dhe vlera te larta njerezore😘

  Alma LazajAlma LazajDitë më parë
 • Na shkrivo moj aurela 👏👏👏👏👏

  Serxho VloreSerxho VloreDitë më parë
 • 😄😄😄

  Blerta GjokaBlerta GjokaDitë më parë
 • Shume e bukur

  Ardiana GjataArdiana Gjata2 ditë më parë
 • 🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

  Bosi BosiBosi Bosi2 ditë më parë
 • EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA2 ditë më parë
 • 🐦🐥🎼alworld.info/u/video/mYmol3drhNeNgLc🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi Gogoli3 ditë më parë
 • Shum bukur bravo

  Naim SadikuNaim Sadiku3 ditë më parë
 • Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃

  Mirela ÇelajMirela Çelaj4 ditë më parë
 • Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘

  Alba GuzunaAlba Guzuna4 ditë më parë
 • AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱

  Suela LifoSuela Lifo4 ditë më parë
 • Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂

  Esmeralda SaliEsmeralda Sali4 ditë më parë
 • Aurela

  raisa shenaraisa shena4 ditë më parë
 • E dashuron aurela

  Linda AllmucaLinda Allmuca4 ditë më parë
 • Na kenaqet jeni shum te mir

  Fato VeliuFato Veliu4 ditë më parë
 • Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

  Diana ZeliaDiana Zelia4 ditë më parë
 • Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

  Zarina MitrushiZarina Mitrushi5 ditë më parë
 • ✓✓✓✓

  Jashar QenanajJashar Qenanaj6 ditë më parë
 • Me lot kam qesh

  Dava HaliliDava Halili6 ditë më parë
 • Ooooo zot

  Dava HaliliDava Halili6 ditë më parë
 • Ka lezet vlonjatja e tundi

  Angry gamerAngry gamer6 ditë më parë
 • O aurela o dashuriiii

  Filloreta ZanajFilloreta Zanaj6 ditë më parë
 • Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

  layy yyylayy yyy6 ditë më parë
 • o Aurela o ylll

  awkdnmpoawkdnmpo6 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Edmonda HamatiEdmonda Hamati7 ditë më parë
 • e madhe je Aurela❤😂😂👏

  Lili SumajLili Sumaj7 ditë më parë
 • Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

  Valbona LamajValbona Lamaj7 ditë më parë
  • @DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk

   Valbona LamajValbona Lamaj2 ditë më parë
  • Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora

   DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA2 ditë më parë
 • 😅😅😅

  anxhela loveanxhela love7 ditë më parë
 • Si e ka titullin kënga në fund

  fabjola berberifabjola berberi7 ditë më parë
 • Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

  Enrik RushanEnrik Rushan7 ditë më parë
 • Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

  Vasilika SinaniVasilika Sinani7 ditë më parë
 • Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

  Ana BekteshiAna Bekteshi7 ditë më parë
 • Yll bote na kenaqe

  Christian HoxhaChristian Hoxha7 ditë më parë
 • Sa i madh albano hahahahaha

  Mario BrunelliMario Brunelli8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  eda lutajeda lutaj8 ditë më parë
 • O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

  Donika MazajDonika Mazaj8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

  Ina XheloIna Xhelo8 ditë më parë
 • Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

  Valentina KulemaniValentina Kulemani8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA8 ditë më parë
 • Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

  Evja DavidhiEvja Davidhi9 ditë më parë
 • O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

  Tereza VrapiTereza Vrapi9 ditë më parë
 • U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

  Emilia EmiEmilia Emi9 ditë më parë
 • Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

  Klaidi MerkaiKlaidi Merkai9 ditë më parë
 • Aurela Gace je gjigande

  Festim YzeiriFestim Yzeiri9 ditë më parë
 • E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

  Enrik RushanEnrik Rushan9 ditë më parë
 • Shum bukur

  Enrik RushanEnrik Rushan9 ditë më parë
 • Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

  Enrik RushanEnrik Rushan9 ditë më parë
  • Harram ato goca qe ta japin ty

   Kland DelKland Del7 ditë më parë
 • Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska9 ditë më parë
 • Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

  Rudina SubashiRudina Subashi9 ditë më parë
 • E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

  Enrik RushanEnrik Rushan9 ditë më parë
 • Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

  Eva RriskaEva Rriska9 ditë më parë
 • Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi9 ditë më parë
 • 13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi9 ditë më parë
 • Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

  Omi OmiOmi Omi9 ditë më parë
 • Sa bukur qe e luane

  Nurie ThomoNurie Thomo9 ditë më parë
 • Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi9 ditë më parë
 • Preku preku🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi9 ditë më parë
 • Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

  Blerina VeiziBlerina Veizi9 ditë më parë
 • Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

  Michele KetaMichele Keta9 ditë më parë
 • Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

  Shpresa XhShpresa Xh9 ditë më parë
 • A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

  Jeta CiliaJeta Cilia9 ditë më parë
 • Shum per te qeshur😂👏👏

  Veli RekaVeli Reka9 ditë më parë
 • Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

  Jeta CiliaJeta Cilia9 ditë më parë
 • Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

  Alba GuzunaAlba Guzuna9 ditë më parë
 • Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj9 ditë më parë
 • Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj9 ditë më parë
 • Me mir e ben humorin aurrela gace

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj9 ditë më parë
 • Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj9 ditë më parë
 • Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

  King Kong2.0King Kong2.09 ditë më parë
 • Aurela je ❤️

  Speranza CastelliSperanza Castelli9 ditë më parë
 • Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

  Jesmina HarapejJesmina Harapej9 ditë më parë
 • Arela e nadhe si gjithnje

  Vlore VloreVlore Vlore10 ditë më parë
 • Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

  lyon lyonlyon lyon10 ditë më parë
 • O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

  Sali RerzaSali Rerza10 ditë më parë
 • Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

  ELJO IsLamiELJO IsLami10 ditë më parë
 • Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

  giax giaxvegiax giaxve10 ditë më parë
 • Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

  Mimoza UkaMimoza Uka10 ditë më parë
 • 😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

  Jtree SamsJtree Sams10 ditë më parë
 • Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

  katerina koutsoukoukaterina koutsoukou10 ditë më parë
 • Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

  Sazan BobociSazan Boboci10 ditë më parë
 • 🥰🤪😎

  Gen KolajGen Kolaj10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Bali AjetBali Ajet10 ditë më parë
 • Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

  Aferdita XhelajAferdita Xhelaj10 ditë më parë
 • O sa e bukur bravo aurela

  Vita RohaniVita Rohani10 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Fatmira KondiFatmira Kondi10 ditë më parë
 • Cfar idiotisch

  Mimoza JeschkeMimoza Jeschke10 ditë më parë
  • Aurela je shum e mir

   Trendelina HysaTrendelina Hysa9 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

  Mimoza PriftiMimoza Prifti10 ditë më parë
 • Aurela diva 👏👏👏

  Juljana StafaJuljana Stafa10 ditë më parë
 • Na kenaqe mi motra

  Lindita CianciLindita Cianci10 ditë më parë
 • Je i.pa paree

  Vesa SerenaVesa Serena11 ditë më parë
 • te gjitha rolet i bon Aurela

  Morena 5Morena 511 ditë më parë
 • Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

  Fatbardha AbdullahiFatbardha Abdullahi11 ditë më parë
  • @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

   Raiden ColemanRaiden Coleman9 ditë më parë
  • Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

   Karter HarperKarter Harper9 ditë më parë
  • Aurelia esht 1shi

   Hamide DervishiHamide Dervishi9 ditë më parë
 • O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

  Mimoza SadushajMimoza Sadushaj11 ditë më parë
  • poo shpirt😘😘😘

   granitOffcialgranitOffcial11 ditë më parë
 • O sa kam qesh

  Richie SpiroRichie Spiro11 ditë më parë
 • Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥

  esi dakuesi daku11 ditë më parë
 • Aurela numer 1

  best- onebest- one11 ditë më parë
 • Emison rreth ilirëve me 5 episode. m.alworld.info/u/video/i4nKzqudb6VridU

  DIY WorldDIY World11 ditë më parë
 • Albano eshte MARADONA i humorit ne vendin tone

  Sander LiloSander Lilo11 ditë më parë
  • @rosa Imed un nuk thashe qe eshte ai dhe do mbes ai edhe 38 vjet, por sot per sot eshte me i miri. Pershdetje

   Sander LiloSander Lilo10 ditë më parë
  • @rosa Imed ke fole drejte,,,

   Ergi HoxhaErgi Hoxha10 ditë më parë
  • Se nuk ben ndonje humor COC ,,po' thuaj ska me aktore te mire ,,,se ka rrjedh truri shqiptar neper bote

   rosa Imedrosa Imed10 ditë më parë
 • O sa gallat 😂😂🤣🤣🤣 deshi sdeshi gezimja ja beri gropen 😂🤣🤣😂😂😂😂😂

  Mishel NakoMishel Nako11 ditë më parë
ALworld