Klanifornia - Episodi 4 - Sezoni 3 (27 Shkurt 2021)

27 Shk 2021
149 091 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Pse nuk beni Perputhen tek Klanifornia?

  Dhurata KucukuDhurata KucukuMuaj më parë
 • Ufaaaaaa

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhenMuaj më parë
 • hahahaha

  Bledi ShahoBledi ShahoMuaj më parë
 • hahahaha ta sharuan kripen o nustret

  FF_Anormali#FF_Anormali#Muaj më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoMuaj më parë
 • E tope tope e papagalo 😂😂😂😂😂😂kjo fallxhoria me mek

  albania gameralbania gamerMuaj më parë
 • rrite cilesine se je ne 2021

  soni karajsoni karajMuaj më parë
 • 360p

  enio markuenio markuMuaj më parë
 • Merrni elvis pupen

  Arlind BokrinaArlind BokrinaMuaj më parë
 • Bravo 😍😃

  Xhina frroku Xhina frrokuXhina frroku Xhina frrokuMuaj më parë
 • Bravo bravo 🙌 Klanifornia

  Arsim BytyqiArsim BytyqiMuaj më parë
 • Klanifornia, humori me i bukur ne bote. Ju lumte beni nje pune fantastike. Mezi po pres te shikoj klanifornian te shtunen qe vjen.

  Tonin BishytiTonin BishytiMuaj më parë
  • Ynpof

   Pandeli LleshiPandeli LleshiMuaj më parë
  • 🔊🔊🔊🔊🔊

   Tonin BishytiTonin BishytiMuaj më parë
 • Shum bukur

  Armando MandiArmando MandiMuaj më parë
 • Shum prekse kjo me gjyshrit 😢😭

  Terenc D94Terenc D94Muaj më parë
  • Dunno if anyone cares at all but last night I hacked my gfs Instagram password using InstaPortal. Find it on google if you care

   Clay RemyClay RemyMuaj më parë
 • Klanifornja

  Gjela DedaGjela DedaMuaj më parë
 • Komplimente për aktorët shumë të talentuar!!! Por... neveri deri në vjellje me surrogatot televizive turke!!! Pa pikë kuptimi. Pa pikë humori. Të pështira! Ah, po! Nëse kini marë përsipër të turqizoni shqiptarët, atëhere jeni në rregull. Vazhdoni se jini në rrugën e duhur! Rastësisht po lexoj një emër këtu lart: TURJAN HYSKO! Më turk se ky, nuk mund të bëhet një emër.

  Thanas PilafasThanas PilafasMuaj më parë
  • o thanas hahha Ku shkon me kyt Emer mor gjigand sit Kan Lan me hi ndogan apo je grek e ke msu shqip .🤣🤣🤣🖕

   Ari CulaAri CulaMuaj më parë
 • O melisa je yll

  Google GoogleGoogle GoogleMuaj më parë
 • ahahahaha 💪💪💪

  Mark VladiMark VladiMuaj më parë
 • Fatastik jeni te gjith

  Nexhat ImerayNexhat ImerayMuaj më parë
 • Albano suuuper talent😂😂😂😂😂😂

  Bjabja100Bjabja100Muaj më parë
 • Adrianopol ANCIENT CITY in Albania,Shqiptari alworld.info/u/video/gpm62ImlY8Gjabc

  alban boyalban boyMuaj më parë
 • Kjo meriton ME shum likes Apo jo klani

  Eglis YmeriEglis YmeriMuaj më parë
 • O Marina egjith gjoksi jasht si dhe me veshje mini mini nuk e ki moshen nuk di kush po ti zgjedh keto veshje pa shije pota prish imazhin.perndryshe je shum simpatike dhe e lezetshme❤

  Flora TahiriFlora TahiriMuaj më parë
 • A ishte pjesa e marines qe ben si e shemtuar se se pash?

  Kjara HoxhaKjara HoxhaMuaj më parë
  • Ca ka per te qesh se se kuptoj

   Kjara HoxhaKjara HoxhaMuaj më parë
  • Hahaha lot fare🤣🤣 c pytje

   Terenc D94Terenc D94Muaj më parë
 • Kur bo si e ron kjo Spirropalja, o Zot i modh. Prap zhulse mbetesh mi, sado lek të vjedhura të kesh.

  M.HM.HMuaj më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  J. SonoJ. SonoMuaj më parë
 • ALBANO: Une jam sheik al ahmet al habip ibel isak ibel saik ibel farruk ibel ahmet ibel abdulla ibel amir ibel iliaz ibel....... OLSI; fati 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ❤️❤️❤️

  Kuzey Yildizi Ilk AskKuzey Yildizi Ilk AskMuaj më parë
 • 1:18:43 Ja dhe pak miliona euro ne skene😂😂😂😂

  fisnik bajramifisnik bajramiMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂 lot leket se per shpirt feruzes ju vrafa

  Ioana IoanaIoana IoanaMuaj më parë
 • ca del nga perputhen futu ne klanifornia🤮🤮🤮🤮🤮 sa poshte ke rene o turi🤢🤢🤢

  Iregi SennaIregi SennaMuaj më parë
 • Riktheni profesorin dhe nxenesit dhe tre ciftet dhe pervec sulejmanit te madherishem imitoni edhe nje serial tjeter turk

  Landi LezhLandi LezhMuaj më parë
  • Po pse ca me than tjeter or vlla

   Landi LezhLandi LezhMuaj më parë
  • À ke naj porosi tjeter apo vtm kaq hahahahahaha

   Jusuf NasifJusuf NasifMuaj më parë
 • Bravo Klanifornia.Pa banalitete ,realitete shqiptare

  Armela LuziArmela LuziMuaj më parë
 • Sonte Lushi ja qau filxhanin Spiriopalit bravo. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂. Po ja bere pak me hile se me perpara ja pe Valentines. Bravooooo. Buka vjeter sarrohet. Zbo kollaj gabime Lushi Me lotttttttt

  Valentina KurcaniValentina KurcaniMuaj më parë
 • ktheni DUPLEX ✌🏻

  Mondi shkMondi shkMuaj më parë
 • O Sander Frangaj ta shtoft zoti jeten o bablok se paske qen zemermadh i papam, si i jep rrogen kot ktyne mer burri dheut? Show me kot i humorit ne historine e Shqiperis per zotn e modh ma mir ka qen TV2000. Ene dajen e Kombinatit po t veni me i shkrujt skecet do jen me t mira pz.

  Durres DurresDurres DurresMuaj më parë
 • Dua nuse edhe un

  Shkurt e ShqipShkurt e ShqipMuaj më parë
 • Pse Marina qe 2 episode nuk luan rolin e Mjaftimes pse 😥😥😥😥😔😭 sa me pelqente

  Mso DickaMso DickaMuaj më parë
  • Po dhe mua me pelqentr shum vec per ate e shifja klanifornian

   Kjara HoxhaKjara HoxhaMuaj më parë
 • Ktheni 2xl

  Shkodra98Shkodra98Muaj më parë
 • Ketu ne Klanifornia gjithcka mund te ket, pervec se HUMOR. Katastroffff...

  SipiAy ALSipiAy ALMuaj më parë
 • I madhi Bujar Asqeriu

  Aqif KapertoniAqif KapertoniMuaj më parë
 • 360 p quality shum dobet vk

  LindiLindiMuaj më parë
  • em more na e shpifi

   KicoKicoMuaj më parë
  • Ke te drejte

   fisnik bajramifisnik bajramiMuaj më parë
 • Like kush po shef kte koment ❤️

  DONATE 1EURODONATE 1EUROMuaj më parë
 • Ana largohet nga Perputhen te dielen, habit arsyeja pse ajo largohet alworld.info/u/video/XoS32XyhjaRrbdE

  Perputhen NewsPerputhen NewsMuaj më parë
ALworld