Klanifornia - Episodi 9 - Sezoni 3 (03 Prill 2021)

3 Pri 2021
140 652 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • I papar Albano n cdo pjese

  Esti DragotiEsti Dragoti4 ditë më parë
 • eljona yll,me jet te gjat bebi

  Oxford UkOxford Uk4 ditë më parë
 • ALBANO- yll fare ne te gjitha puntatat.!

  Dashmira BakiuDashmira Bakiu4 ditë më parë
 • Shum bukur

  Franci DervishiFranci Dervishi5 ditë më parë
  • 🤩🤩🤩

   Franci DervishiFranci Dervishi5 ditë më parë
 • Shume bukur.

  Dava HaliliDava Halili6 ditë më parë
 • 🔝Ylla⭐🇦🇱⭐

  19 9819 986 ditë më parë
 • Albano me ngjethe mishin 😭😭😭

  Rashel 11Rashel 117 ditë më parë
 • 😂😂😂😂Aurelaaaa aktore e lindur 😂😂😂

  Rashel 11Rashel 117 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏 Bravo

  Gjergj DervishiGjergj Dervishi8 ditë më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho8 ditë më parë
 • Marina eshte shtatezene

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhen8 ditë më parë
 • ngelet duke kopju Key & Peele o varikarsa

  just comntjust comnt8 ditë më parë
 • Ktheni dore, kthehuni aty ku ju ka me shum lezet, mos kerkoni te beheni si portokallija... Po' beni 2xl se kishte lezet skam lon program pa' ju pare biles i kam par nga 10 here ..... Ktheni mo plak te qeshim akoma sidomos ne kto e perjudha.

  Benard KasaBenard Kasa8 ditë më parë
 • Legjendë je albano

  Fetie DuroFetie Duro8 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem.Urime

  Kfkf FbfbKfkf Fbfb9 ditë më parë
 • Prezantuesja eshte shume fake....

  Rei KristiRei Kristi9 ditë më parë
 • Shume humor professional the gjithe shume te pergatitur bravoo

  Arlinda DemirajArlinda Demiraj9 ditë më parë
 • Me Kete puntat jam kenaq duke qeshur ju lumt keshtu vazhdoni ju pershendes nga Gjermania

  Shaban SinademiShaban Sinademi9 ditë më parë
 • Hahaha Aurela. Je e forte❤️

  Esmeralda BerohitiEsmeralda Berohiti9 ditë më parë
 • Jeni te afte...keni nje orespektive brilante..vec ju lutem mos ftoni politikane te ketyre 30 viteve..se jane ftyrat ma te ndyra te historise shqiptare ...

  tonin sokolitonin sokoli9 ditë më parë
 • Sa kam qesh 🤣🤣🤣😂🤣

  Kreshnik TrezhnjevaKreshnik Trezhnjeva10 ditë më parë
 • Ne emisionet me te. bukura dhe artistat me te frekuntuar per humore sukse ne vazhdimesi BRAVO

  IndoDoesStuffIndoDoesStuff10 ditë më parë
 • Bravo ju qoft emisioni me i bukur qe me pelqen me shum klanifornia 🥰❤️💞

  Sara HoxhaSara Hoxha10 ditë më parë
 • Pse nuk ishte Sulejmani i madherishem?!

  Shpetimi HasaniShpetimi Hasani10 ditë më parë
  • @elja kucuku 👍😇

   Shpetimi HasaniShpetimi Hasani10 ditë më parë
  • Ske ce do se do jene te njejtat batuta perseri me mire keshtu sic ishte sot

   elja kucukuelja kucuku10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ori OriOri Ori10 ditë më parë
 • Salianjin babalen duhej ta kishe ftuar bashke me griden do ishte me interesante.

  Brux BelgeBrux Belge10 ditë më parë
 • Bravoo☆!

  Leonidha HoxhaLeonidha Hoxha10 ditë më parë
 • 👍

  JoelJoel10 ditë më parë
 • Super 🇦🇱🔥🔥🔥

  Mehmet VercaMehmet Verca10 ditë më parë
 • Si eshte ermi I vertet I santuca monelles?

  J. SonoJ. Sono10 ditë më parë
  • Eliona Pitarka

   elja kucukuelja kucuku10 ditë më parë
  • Eliona Pitarka

   landi xhurajlandi xhuraj10 ditë më parë
 • 👌👏👏👏👏👏👏🍷

  Enkelejda LirioniEnkelejda Lirioni10 ditë më parë
 • Eneda Tarifa njish per aktore😍👌

  M.HM.H10 ditë më parë
 • Ju lumte jeni te gjithe artista ju lumte keshtu vazhdoni humoret me te bukura ne te gjithe shqiperine

  Etleva AbzovaEtleva Abzova10 ditë më parë
 • Ae dha rubriken Sulejmani I madherishem sot

  Noel HalilajNoel Halilaj10 ditë më parë
 • Gilberto mos vdeksh

  Klaus FNRKlaus FNR10 ditë më parë
 • Bravooo

  G__ GersiG__ Gersi10 ditë më parë
 • Ahahhaha dollibashet lot 🤣🤣🤣🤣

  bamir ahmetajbamir ahmetaj10 ditë më parë
 • Jeni shum te mire bravo

  Ola KeshiOla Keshi10 ditë më parë
 • One man show.

  AKwoodAKwood10 ditë më parë
 • Sa kam qeshur me Eneden edhe me Egin. Jeni yje te dy

  Fatbardha AbdullahiFatbardha Abdullahi11 ditë më parë
 • Dua të të bej gropën ishte super 😂🤣😏

  Baar BaarBaar Baar11 ditë më parë
 • Dua te te bej gropen ishte super 😂😂

  Ylli BullaYlli Bulla11 ditë më parë
 • Titulli I ketij emisioni nuk ka kuptim.

  lili shytalili shyta11 ditë më parë
 • albano je i papar 🦅🦅

  Ilaz VocaIlaz Voca11 ditë më parë
 • ju lumte na kenaqte

  Lero XhaxheLero Xhaxhe11 ditë më parë
 • Uaaa sa mire qe e kishit marre dhe Eneda Tarifen i shtoi lezetin!!!!❤️

  elja kucukuelja kucuku11 ditë më parë
 • Wow sa bukur sot Klanifornia 👏👏👏👏

  Justi InaJusti Ina11 ditë më parë
  • 6⁶⁵666⁶65⅚6⁶⁶66

   Violeta IdrizajVioleta Idrizaj10 ditë më parë
 • The Best bravo e bete portokallin te duket lecke👏👏👏👏

  Mimoza mMimoza m11 ditë më parë
 • Hahahahaha tani daxhes

  Lorenc KodraLorenc Kodra11 ditë më parë
 • Pandelin majka si puna e atyre burruave qe nuk mund nxjerrin qimen prej qulli dhe bien vet ne qull i ka borgj shum Tiranes per theatrin

  Nebi DedaNebi Deda11 ditë më parë
 • Booooooo!,,, Klanifornia IK! Cte te qaj me pare... kush ju paguan juve. gjynah..kjo eshte thjesht TURP! I marci te keqen Al Pazarit me Te MADHIN Gent . Juli dhe kokoridhja ME TE DOBETIT. Materiali bernut .....domosdo i bere nga ( kotmekotet) kokoridhja dhe Juli..me siguri. Ndero zanat Juli. e ke mare shkollen vetem nga babai... TURP, PESHTJELLOSJE, MEDIOKRITET. Mesoni nga EDI RAMA se nuk e arrini dot. Me gjithe shpirt qesh me te. Humori eshte i veshtire dhe do llogjike jo ze te larte .....dhe ....HIC

  K LK L11 ditë më parë
 • 2:11:47 😂😂

  fisnik bajramifisnik bajrami11 ditë më parë
 • Prezantoja maman gilbert 😂😂😂😂

  XhonsmithXhonsmith11 ditë më parë
 • Gilbert je me i miri 😍😍😍😍

  Drisilda RapiDrisilda Rapi11 ditë më parë
 • Jeni shum mire vazhdoni kshu 😘😘😍😍

  Drisilda RapiDrisilda Rapi11 ditë më parë
 • 😁😁😁👏👏👏

  Maria ReMaria Re11 ditë më parë
 • Pa lidhje

  PSYCHØPSYCHØ11 ditë më parë
  • @Elidjana Seitaj te gjej mamin tan

   PSYCHØPSYCHØ7 ditë më parë
  • Ik gjej mamin

   Elidjana SeitajElidjana Seitaj11 ditë më parë
 • Interpretimi i Fan Nolit 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  ElaS ** ElaSElaS ** ElaS11 ditë më parë
 • 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪✌✌✌💖💖💖💖💖💖

  Francesko TottiFrancesko Totti11 ditë më parë
 • Komenti i pare

  many videosmany videos11 ditë më parë
ALworld