Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin

24 Pri 2021
623 556 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • oh nuk shifesh me kta thonjt..eh cben televizioni gjith kurvat u bon te famshme

  ari Toniari Toni13 orë më parë
 • Akoma rron kjo

  FierFierDitë më parë
 • Vetem humor nuk esht ky

  Sefer IlnicaSefer Ilnica3 ditë më parë
 • Humor PA kripe vetem pordhe

  Ylli MeceYlli Mece3 ditë më parë
 • 😅😅😅👏

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri4 ditë më parë
 • 🤩🤩👏👏❤️😅😅🇦🇱❤️❤️

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri4 ditë më parë
 • O budall i dhe 2000 lek

  game tvgame tv6 ditë më parë
 • O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎

  Albin RamushiAlbin Ramushi6 ditë më parë
 • Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.

  Fidar ShkodFidar Shkod7 ditë më parë
 • Ca buzesh qija mor ropt.

  ff Kristiff Kristi7 ditë më parë
 • Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin

  Iris LakoIris Lako8 ditë më parë
 • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

  Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • Me lot😂😂

  Kristina BruzdeilynaiteKristina Bruzdeilynaite9 ditë më parë
 • Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah

  Brajan CukaBrajan Cuka9 ditë më parë
 • Limited e tedishen😂😂😂😂

  Perparim NabolliPerparim Nabolli9 ditë më parë
 • Ju lumtë dora qëm shtypët like

  Leonard GjoniLeonard Gjoni10 ditë më parë
 • 🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄

  marjana kotarjamarjana kotarja10 ditë më parë
 • Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂

  Nori MuratiNori Murati10 ditë më parë
  • Smund te regjistroem

   Nori MuratiNori Murati9 ditë më parë
  • @Albania Smile a e kuptova por me vjen keq

   Nori MuratiNori Murati9 ditë më parë
  • @Albania Smile pse

   Nori MuratiNori Murati9 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

   Albania SmileAlbania Smile9 ditë më parë
 • Haha 😊😊

  Klementina LocinKlementina Locin11 ditë më parë
 • Humor burgu

  elvi salkurtielvi salkurti11 ditë më parë
 • Pava mi makin policie

  Leonard GjoniLeonard Gjoni11 ditë më parë
 • E faleminderoj njanin se mka shtup like

  Leonard GjoniLeonard Gjoni11 ditë më parë
 • 0 tcgvvvvv6

  Jo NiJo Ni12 ditë më parë
 • Sa femer kare Kurv me patent nendetesje

  Jam Nga MallakastraJam Nga Mallakastra12 ditë më parë
 • Humorhub

  Lanti GuciLanti Guci12 ditë më parë
 • Short film alworld.info/u/video/f3-6s2-NeKmmmtk&ab_channel=kossay Thanks

  east maneast man12 ditë më parë
 • As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆

  Altin MansakuAltin Mansaku13 ditë më parë
 • hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt

  Vizion_GamingVizion_Gaming13 ditë më parë
 • 6:38 hahahahahahahahahaha lot

  Agon GashiAgon Gashi13 ditë më parë
 • Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂

  Arta CelajArta Celaj13 ditë më parë
  • Haaahaaahaa🤣🥰🥰të

   Leonard GjoniLeonard Gjoni11 ditë më parë
 • Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra

  Leonard GjoniLeonard Gjoni13 ditë më parë
 • Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve

  Klevis belgjikKlevis belgjik13 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha

  Drita TukaDrita Tuka14 ditë më parë
 • Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋

  Idajet GjyriqiIdajet Gjyriqi14 ditë më parë
 • bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum

  Olta BallancaOlta Ballanca14 ditë më parë
 • Je katulik

  Ira Kerri IRA KERRIIra Kerri IRA KERRI15 ditë më parë
 • O kisha lacit

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • Hahahahhahahahahah

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • Hahahahhahahahahah

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • Visi sa I fort eshte pz lot

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • I madh ky pz

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • Hahahahahahaha

  pantera nerapantera nera15 ditë më parë
 • 🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

  Artiola CacaArtiola Caca15 ditë më parë
 • shpirti ime 🥰😍😍

  Mashurk BazikeMashurk Bazike15 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

   Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P

  Henisa VretoHenisa Vreto16 ditë më parë
 • Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.

  Lenci KullolliLenci Kullolli16 ditë më parë
 • hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂

  Una TinaUna Tina16 ditë më parë
 • Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin

  fatjon ballcajfatjon ballcaj16 ditë më parë
 • Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda16 ditë më parë
 • Si haka qo

  Ona TopiOna Topi16 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍 super🙂

  Ona TopiOna Topi16 ditë më parë
 • Haha

  besi besibesi besi16 ditë më parë
 • 👎👎👎👎👎👎

  Edison KurtiEdison Kurti17 ditë më parë
 • Zero qeshje.

  Pray for AlbaniaPray for Albania17 ditë më parë
 • Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔

  Xhorxho BeratXhorxho Berat17 ditë më parë
 • Lot😂😂😂😂

  M.HM.H17 ditë më parë
  • STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • o kish e lasit o kish e lasit ahhah

  Servisi ServisiServisi Servisi17 ditë më parë
 • policit: si je gjigand

  Servisi ServisiServisi Servisi17 ditë më parë
  • STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️

  Sara MuhametajSara Muhametaj17 ditë më parë
  • E kan bo per klanifornian

   bali shehubali shehu8 ditë më parë
  • @Mashurk Bazike 😂😂😂

   Krisi KrisiKrisi Krisi12 ditë më parë
  • njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu

   Mashurk BazikeMashurk Bazike15 ditë më parë
  • @HUMOR & INFO ec mor

   RubinRubin15 ditë më parë
  • STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh

  hell boyshell boys17 ditë më parë
 • duhet ta merrni megin me shume

  Poxhani FamPoxhani Fam17 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy

  S TS T17 ditë më parë
 • humour pa lidhje

  Esmeralda DoçiEsmeralda Doçi17 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Deku’s WaifuDeku’s Waifu18 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Shkoj panamera😂😂

  sefer goliqsefer goliq18 ditë më parë
 • Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️

  elhami bajramielhami bajrami18 ditë më parë
 • Kush po tpyt 🤣

  LACJAN1 KDLACJAN1 KD18 ditë më parë
 • 7:14 👮‍♂️ 😂😂

  Elvi HoxhajElvi Hoxhaj18 ditë më parë
 • palidhje

  Fitim XhauriFitim Xhauri18 ditë më parë
 • Je njesh

  Agim PriftiAgim Prifti18 ditë më parë
 • Ah porsheja e mir o hahaha

  Besir IbraimiBesir Ibraimi18 ditë më parë
 • Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓

  Alesia HekaliAlesia Hekali18 ditë më parë
 • Megi Pojani dhe franci jane te papare

  Kuspa BarjamKuspa Barjam18 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans

  Amor AmorAmor Amor18 ditë më parë
 • Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale

  Alb4everAlb4ever18 ditë më parë
  • O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂

   Lenxhi XxxtentacionLenxhi Xxxtentacion17 ditë më parë
 • o jo nuk ja saj fytin

  Servisi ServisiServisi Servisi18 ditë më parë
 • 6:21 o tu hapshin trut😂🤣

  Celular LineCelular Line18 ditë më parë
 • 🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂

  Celular LineCelular Line18 ditë më parë
 • Hahahahahaha

  Ismail QemaliIsmail Qemali18 ditë më parë
 • Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍

  Lorena Lorii12Lorena Lorii1218 ditë më parë
  • E madhe esht 💉💉💉

   KujtimKujtim18 ditë më parë
 • Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔

  Stefan DishoStefan Disho18 ditë më parë
  • @dilara rexhepi dilara kerko "dmk-vari k" e shpjegon mire te kenga

   Divin CodinoDivin Codino13 orë më parë
  • Qka esht vk

   dilara rexhepi dilaradilara rexhepi dilara11 ditë më parë
  • @Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare

   Stefan DishoStefan Disho14 ditë më parë
  • Hahahhaha femra spaske par ti stefan

   Idajet GjyriqiIdajet Gjyriqi14 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie

  GE NiGE Ni18 ditë më parë
 • janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!

  Illyrian KingIllyrian King18 ditë më parë
  • Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka

   Leonard GjoniLeonard Gjoni12 ditë më parë
 • Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣

  Fredi TechnologyFredi Technology18 ditë më parë
 • Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania

  Bledar LutaBledar Luta18 ditë më parë
 • O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Julian FierJulian Fier18 ditë më parë
 • Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹

  Julian FierJulian Fier18 ditë më parë
 • E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.

  laureta derhemi sokolilaureta derhemi sokoli18 ditë më parë
 • Na e shpifet 🤮

  Sara TamaraSara Tamara18 ditë më parë
 • Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.

  Andi albania03Andi albania0319 ditë më parë
 • 7:11 makina qe u fut n qender😂

  Rei iOSRei iOS19 ditë më parë
 • Tu qesh me lot

  Gezim StrokaGezim Stroka19 ditë më parë
 • O kisha Laçit 😂😂😂

  Arti MakaArti Maka19 ditë më parë
 • Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena

  Thomas CarlsaThomas Carlsa19 ditë më parë
 • Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari

  Thomas CarlsaThomas Carlsa19 ditë më parë
 • Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...

  Numi bashaNumi basha19 ditë më parë
 • Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo

  Saimir CanakuSaimir Canaku19 ditë më parë
 • Une thash ca kishe, a je kore?

  Daniel HysiDaniel Hysi19 ditë më parë
 • Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin

  Biku LaqBiku Laq19 ditë më parë
 • O kisha lacit deka

  Nona XpNona Xp19 ditë më parë
ALworld