Klanifornia - Opinion - Edi Rama

17 Pri 2021
948 969 Shikime

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Kur fatkeqesia u duket shqiptareve humor. Vertet per te ardh keq. Kryeministri drogaxhi, "aktori" cigan bythelepires. Ky lloj niveli kete nivel humori meriton.

  Elian AliaElian Alia3 orë më parë
 • 😂😂😂🤣🤣🤣

  Rozeta FerkoRozeta FerkoDitë më parë
 • Artist boti, nudo nudo, haha

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi2 ditë më parë
 • Haha bravo Edi,

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi2 ditë më parë
 • Nuk rruhet se ashtu eshte moda

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi2 ditë më parë
 • Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.

  Ola MiraOla Mira3 ditë më parë
 • 22:22 ja futi Rama 😅

  eri.pokeri Alberi.pokeri Alb3 ditë më parë
 • Albano 👑 i humorit Shqiptar .

  eri.pokeri Alberi.pokeri Alb3 ditë më parë
 • Go Rama Go je Gjigand! haha

  DjUlerimaDjUlerima4 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Blerim PergjegjajBlerim Pergjegjaj5 ditë më parë
 • A vdeksha une per kete .. Bossi

  xhina 007xhina 0075 ditë më parë
 • Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Kevin KolleshiKevin Kolleshi6 ditë më parë
 • une jam fejuar 9 her mo 🤣

  Bleona OrhanBleona Orhan8 ditë më parë
 • 😭😭😭

  Jurgen KolaJurgen Kola8 ditë më parë
 • Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

  Eri ErmalEri Ermal8 ditë më parë
 • Haaaaaaaaaa

  sartv _57sartv _579 ditë më parë
 • Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

  sartv _57sartv _579 ditë më parë
 • E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

  sartv _57sartv _579 ditë më parë
 • Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano

  Leonard HysaLeonard Hysa9 ditë më parë
 • Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

   Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

   Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Merni bashen e futja ne B....

   Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

   Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

   Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
 • Jepi nje shuplak hahaha hahaha

  Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
 • Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

  Angel AngelAngel Angel10 ditë më parë
 • Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

  Angel AngelAngel Angel10 ditë më parë
 • Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

  Angel AngelAngel Angel10 ditë më parë
 • أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

  مورتي مورتيمورتي مورتي10 ditë më parë
 • HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

  9 H9 H10 ditë më parë
 • Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

  Ilmi HoxhajIlmi Hoxhaj11 ditë më parë
 • Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

  Naser RexhepiNaser Rexhepi11 ditë më parë
 • Fitoj pisi

  Isni ShatriIsni Shatri11 ditë më parë
 • Bisha

  Aurel MetolliAurel Metolli12 ditë më parë
 • Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ

  Ramazan AsllaniRamazan Asllani12 ditë më parë
 • Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

  Lindsey RodenbergLindsey Rodenberg13 ditë më parë
 • Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

  Ze VerZe Ver13 ditë më parë
 • CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

  BENARD GUGABENARD GUGA13 ditë më parë
 • Edvinov ramoviq drogirash

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - Kosova13 ditë më parë
 • Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

  Besnik LushaBesnik Lusha13 ditë më parë
 • Saliut

  Ermira KasaErmira Kasa13 ditë më parë
 • Si vjen ke kemba

  Ermira KasaErmira Kasa13 ditë më parë
 • Bravo

  Ermira KasaErmira Kasa13 ditë më parë
 • Po ti more

  Ermira KasaErmira Kasa13 ditë më parë
 • Ca rrote kari ky Rama

  Johnny DeppJohnny Depp13 ditë më parë
 • Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

  Klebeta BollatiKlebeta Bollati13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

  OsmosisOsmosis14 ditë më parë
 • Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar

  Mirela SoMirela So14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

  Elisa ElisaElisa Elisa14 ditë më parë
 • Je Njesh EDI RAMA!

  klotilda cenkoklotilda cenko14 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

  Olgert GertyyOlgert Gertyy15 ditë më parë
 • E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

  Bes NikBes Nik15 ditë më parë
 • Je i lart Gilbert

  Brian MerdaniBrian Merdani15 ditë më parë
 • Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Zeus TvZeus Tv15 ditë më parë
 • Top show

  Alban ShabaniAlban Shabani15 ditë më parë
 • Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

  rema remarema rema15 ditë më parë
 • Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

  Zeus TvZeus Tv15 ditë më parë
 • Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

  Zeus TvZeus Tv15 ditë më parë
 • 😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

  Selman BulicaSelman Bulica15 ditë më parë
 • bravo edirama bravo

  Selman BulicaSelman Bulica15 ditë më parë
 • Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

  Anxhela BanajAnxhela Banaj16 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Zoti Rama je shume i zgjuar

  Ardonisa GalantziArdonisa Galantzi16 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo16 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo16 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo16 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Armadinio GamerYTArmadinio GamerYT16 ditë më parë
 • Shume bukur

  Arnaldo VeliajArnaldo Veliaj17 ditë më parë
 • Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

  Fatos BurrajFatos Burraj17 ditë më parë
 • Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist

  Rate RespiRate Respi17 ditë më parë
 • Pyt

  Adelio KapllanajAdelio Kapllanaj17 ditë më parë
 • Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

  Αλμπι κοτσι FILE TEMAΑλμπι κοτσι FILE TEMA17 ditë më parë
 • Eshte shume per te qeshur

  Gezim KabaGezim Kaba17 ditë më parë
 • Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

  Suela HykaSuela Hyka17 ditë më parë
 • Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

  olsi kocliolsi kocli17 ditë më parë
 • ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

  Dani khtteDani khtte18 ditë më parë
 • Qfar publiku pldh

  Armend ZikolliArmend Zikolli18 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏

  Alen GoreticAlen Goretic18 ditë më parë
 • i paska vu dhomt albano

  DBICYDBICY18 ditë më parë
 • Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

  Ardian GjataArdian Gjata18 ditë më parë
 • Per te qeshur apo per te qar

  chico malochico malo18 ditë më parë
 • Fitore PS 💜🌷

  Xh1 016Xh1 01618 ditë më parë
 • BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Bad BoyBad Boy18 ditë më parë
 • 😂 😂 😂

  Alda ZejnoAlda Zejno18 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

  shpresa Odei Dahen Kamil konjashpresa Odei Dahen Kamil konja18 ditë më parë
 • Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda19 ditë më parë
 • Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

  bouytt guytbouytt guyt19 ditë më parë
 • Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

  Vasil tasoulasVasil tasoulas19 ditë më parë
 • Hahahahahah sa qeshqa

  Eva BushajEva Bushaj19 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO15 ditë më parë
 • Albano je i madh mire ja bete😂😂

  krijime me mjete te reciklushmekrijime me mjete te reciklushme19 ditë më parë
  • Rama e jo basha

   bouytt guytbouytt guyt19 ditë më parë
 • Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!

  Nimet BeqoNimet Beqo19 ditë më parë
 • E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

  freestyloo231freestyloo23119 ditë më parë
 • Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

  oiuet souiuoiuet souiu20 ditë më parë
 • Albano legjend

  negisa neginegisa negi20 ditë më parë
 • Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

  Edra HoxhaEdra Hoxha20 ditë më parë
 • 💙✌🇦🇱

  FF ALBOZFF ALBOZ20 ditë më parë
 • Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

  Liza BarLiza Bar20 ditë më parë
  • Njoni me ps se tjt 😂🤣

   oiuet souiuoiuet souiu20 ditë më parë
 • Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

  ed juniored junior20 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  O. D.O. D.20 ditë më parë
 • 14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

  yasio boloyasio bolo21 ditë më parë
 • te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

  M PointM Point21 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Lo veLo ve21 ditë më parë
 • Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

  Argjent JashariArgjent Jashari21 ditë më parë
 • Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂

  PapaTili TiliontopPapaTili Tiliontop21 ditë më parë
  • Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣

   yasio boloyasio bolo21 ditë më parë
 • Rama e jo basha

  celu linecelu line21 ditë më parë
ALworld