Kosherja - Episodi 4, Sezoni 1, 4 Prill 2021 - ABC News Albania

4 Pri 2021
138 294 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Sa e mir prezantuesja ♥️ I vetmi program humori qe e shikoj e me ben me qesh 😊

  Alba XhekaAlba XhekaDitë më parë
 • Sh mire, keshtu vazhdon I, se humor I paster, pa banalitet ka lezet, bravo 🙏😜👌👌👏👏👏👏

  Klo DifiKlo Difi7 ditë më parë
 • 🐦🐥🎼alworld.info/u/video/mYmol3drhNeNgLc🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi Gogoli7 ditë më parë
 • Kjo bjondja Tik Tokse si Roza Lati fiks fare 😂😂😂

  Fiona BrittonFiona Britton7 ditë më parë
 • Kot fare

  Banu ÜlcukBanu Ülcuk8 ditë më parë
 • Jona te rrin shum keq korseja sdukesh bukur

  Angela MilaAngela Mila9 ditë më parë
 • Kjo Jona dhe Luana skan pik gustoje per veshje,

  Oxford UkOxford Uk9 ditë më parë
 • Ti merni te keqen Edi rama , ... vetem edi e ndryshon Shpirin, u bere ti klloun te talesh .

  Mira miraMira mira10 ditë më parë
 • U mblodhen ter aktorët e deshtuar te refuzuar nga cdo emision humori dhe u formua nje koshere me deshtake

  M. GengoM. Gengo10 ditë më parë
 • KUSH ESHTE KY QE BEN SIKUR BEN HUMOR.NGA ESHTE KY QE PELLET KESHTU.

  Georgo AleksandrisGeorgo Aleksandris10 ditë më parë
 • ik ore morra,,,u bete te gjithe ''humorista''

  arben hysiarben hysi10 ditë më parë
 • pse bertet o koqe!!

  arben hysiarben hysi11 ditë më parë
 • si quhet kjo aktorja nga kosova.

  suport song suport songsuport song suport song11 ditë më parë
 • pfffff

  Ardian maxharrajArdian maxharraj12 ditë më parë
 • Kosherja 😍😍

  Alabab Aka47Alabab Aka4712 ditë më parë
 • Hahaha po pse me mbaroi lufta 😆🤪

  Deti JonDeti Jon12 ditë më parë
 • kosherja e plehrave socjalist

  Gjin jakuGjin jaku12 ditë më parë
 • Neveria Shqiptare dhe m'e gjere. ...., neveria ballkanike. .....

  Nazmi BenoNazmi Beno12 ditë më parë
 • Krejt kot vetem politik 🤮🤮

  Migi KikiMigi Kiki12 ditë më parë
 • Hera e pare qe e pashe shume mire aktore te talentuar

  Djana ShimaDjana Shima12 ditë më parë
 • 1💎💎💙💚💚❤🙂

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa12 ditë më parë
 • Super bukur

  Anduena SefgjiniAnduena Sefgjini12 ditë më parë
 • Shummmm dobët....Kot fare ...0

  Aria FreeAria Free12 ditë më parë
  • toni i zerit te Besit shume i larte.nuk duhet te ulerasesh qe te degjohesh

   Mirela BiduliMirela Biduli11 ditë më parë
 • Bravi Bes Kallaku spektakel i mrekullueshem

  Djana NuhiDjana Nuhi13 ditë më parë
 • Vk

  Jurgen IsufajJurgen Isufaj13 ditë më parë
 • HaHhahhahha sa bukur e bo kicen kjo

  ana Annaana Anna13 ditë më parë
 • Emisoioni i vetem qe shikoj nga fillimi deri ne mbarim

  Alabab Aka47Alabab Aka4713 ditë më parë
 • Shirli 😍

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhen13 ditë më parë
 • WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617658839

  Avnish BhabraAvnish Bhabra13 ditë më parë
 • Pse mbaroi lufa ore hahahahahahsah

  Alabab Aka47Alabab Aka4713 ditë më parë
 • Hahhahaah me lott

  Alabab Aka47Alabab Aka4713 ditë më parë
 • Si Llazina ska tjeter.e pa par

  Eleni ZotaEleni Zota13 ditë më parë
 • Besi je nje 🤩💫

  Jonka PalokaJonka Paloka13 ditë më parë
 • shume e bukur Kosherja me pelqen shume Shirli ...dhe te gjithe aktoret sidomos ata te teatrit...nje gje kam une ...qe imitoni politikanet dihet tani si te gjithe edhe qe ai djali qe luan me Besin mundohet ti ngjasoje Erion Isait mire e beni se keni autoresine po cne imitoni dhe Olsi Bylykun ??

  Moza KitaMoza Kita13 ditë më parë
 • 🤣🤣😂😂

  Semi TafiliSemi Tafili13 ditë më parë
 • Jona spahiu i paska mar parasysh kritikat e publikut javen e kaluar mbi paruken dhe veshjen me vjen mire qe ke ardh vetvetja kete here ka lezet 🌹🌹♥️♥️

  Anna AnushiAnna Anushi13 ditë më parë
 • kjo molomënia ka veshur korse per te ngritur cicat kart,kur eshte drrase dhe shkop hahahahaha

  AmigdalaAmigdala13 ditë më parë
  • Na mir pa c... e pa b... se te gjitha selikon vajza nuk deshiron me ban nderhyrje shum with bukur Po duket si yll

   Albina BalajAlbina Balaj13 ditë më parë
  • Fiks ,esht vesh si raft librash .hahahahaha

   ana Annaana Anna13 ditë më parë
 • Olta daku je e papare

  Suzana AdemiSuzana Ademi13 ditë më parë
 • zysha e zoomit hahhahj

  jane temoryjane temory13 ditë më parë
 • Bravo djema shum lart vaso legjenda

  Flori ZeneliFlori Zeneli13 ditë më parë
 • O zot sa bukur me lot 😂🤣😂🤣

  GX Valerio08GX Valerio0813 ditë më parë
 • Shirliiiiiii moj e mrekullueshme, me kenaqe😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Rina KantoRina Kanto14 ditë më parë
 • Pse bertet o pall? Se ke kuptu akoma qe ke ra n'qytet a si?

  M.HM.H14 ditë më parë
  • ky kujton se eshte akoma ne maje te malit!!

   arben hysiarben hysi11 ditë më parë
 • Besi me pelqen si prezantues, por te luuuutem kontrolloje pak tonin e zerit. Nuk po them ne rolet e tua, por si prezantues. 😊👏

  Rashel 11Rashel 1114 ditë më parë
 • Boooo sa bertet o Besooo

  Tata TataTata Tata14 ditë më parë
 • E qeshura ime do të arrij brenda 1 jave me postë të shpejtë.

  eaStudio HDeaStudio HD14 ditë më parë
  • Hahahahahahaha mu mu duk sikur pash lajmet

   Tata TataTata Tata14 ditë më parë
  • Hahaha epike

   It's MeIt's Me14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhen14 ditë më parë
 • Kllouni i preferuari

  esmer vasiliesmer vasili14 ditë më parë
 • 0:28 von.ind.in

  White EversWhite Evers14 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Valbona GjokaValbona Gjoka14 ditë më parë
 • Kllouni the best😂😂😂

  Vanessa RegisVanessa Regis14 ditë më parë
ALworld