Ky djalë bën aktin që do e kishte zili çdo punonjës policie.

25 Pri 2021
151 986 Shikime

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALworld Channel HERE: alworld.info/plus/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Shum respekt për guximin tënd o trim je hero allahu të bekoft

  doliio volaydoliio volay12 ditë më parë
 • Respekte pa fund per kte djal trim qe ka shpetuar jete njerezish Zoti bekoft👏

  hoiy vinosahoiy vinosa13 ditë më parë
 • per mendimin tim shum gabim inditeti i ti

  Sadri PacaSadri Paca13 ditë më parë
 • Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

  gioyu comigioyu comi15 ditë më parë
 • Hero 💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  BSLL OffBSLL Off16 ditë më parë
  • Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

   doliio volaydoliio volay12 ditë më parë
 • Policet shqiperi barkderra tu ngren fasule😂

  selami hamzaselami hamza16 ditë më parë
  • @hoiy vinosa duhej dhen medalje ketij heroit por si dha rendesi kryeministri

   selami hamzaselami hamza12 ditë më parë
  • Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

   hoiy vinosahoiy vinosa13 ditë më parë
 • O Hero ik se fshesaxhi do te bej shteti shqiptar

  orgest orgestorgest orgest16 ditë më parë
 • Na cat rrocken me kete bythqirin

  orgest orgestorgest orgest16 ditë më parë
  • Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

   gioyu comigioyu comi15 ditë më parë
 • JE HERO VETEM TI JE PER SHQIOERIN TE LUMT TE FALT ZOT PRINDIT QE KAN NJE FEMI SI TI JAM SHUM KRENAR QE SHQIPERIA KA NJEREZ TE TILL SI TI KE SHPETUAR JET NJERZISH DHE ZOTI KURRE NUK KA PER TE BRAKTISUR AMIN PA FUND PER TY O VELLAI I TE GJITH SHQIPTARVE

  SHQIPËRIA E BUKUR PA RINISHQIPËRIA E BUKUR PA RINI16 ditë më parë
  • O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

   gioyu comigioyu comi14 ditë më parë
 • Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

  gtoss chddygtoss chddy17 ditë më parë
  • Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

   gioyu comigioyu comi14 ditë më parë
 • Je nje hero te rujt zoti

  Noel SallahiNoel Sallahi17 ditë më parë
 • Bravo djale tipik patriot shqiptare bravo zoti te rujt

  Guild AmerikaGuild Amerika17 ditë më parë
 • O kara ku i Kini maskat shqiperi e vend I dhjer

  DADO DADODADO DADO17 ditë më parë
 • Do e kishte zili dhe kaçaknorsi😂

  Afrim ImeriAfrim Imeri17 ditë më parë
  • ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

   gtoss chddygtoss chddy17 ditë më parë
 • Ky djale eshte qe qeveria shqiptare duhet ti japin nje titull nderi komit Shqiptare se e meriton per heroizmin qe dha ne Tirane per te shpetuar shume koka njerzish qe ishin te pafajshem ,dhe ky djale mori guximin dhe rrezikoj jeten e tije .Nje merite e madhe qe ka lane ky hero per mendimin ti ,ti gezohen prindit dhe te fisi ktije djali guximtare.

  Prenk KolaPrenk Kola17 ditë më parë
 • Flori djale me zemer te madhe dhe trim.

  Tatjanka CukoTatjanka Cuko17 ditë më parë
  • Superman

   chding zuurechding zuure17 ditë më parë
 • Hallal qumshi nones o cun trim..zoti tr bekoft.ke shpetu jet njerzish..zemerluan dhe njeri 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  bilisha colibilisha coli18 ditë më parë
  • Rroft ku djal trim.

   chding zuurechding zuure17 ditë më parë
 • Pure Albanian men...👊

  Xhev CXhev C18 ditë më parë
 • Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

  Flutura SelimiFlutura Selimi18 ditë më parë
 • Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

  Natassa PietriNatassa Pietri18 ditë më parë
  • Te bekoftë zoti !!!

   bilisha colibilisha coli18 ditë më parë
 • Te rujt Zoti ishalla.

  vinasu maajvinasu maaj18 ditë më parë
 • Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

  Bekim MuratiBekim Murati18 ditë më parë
 • O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

  Drita ShatriDrita Shatri18 ditë më parë
 • Ke bekimin e te gjith shwiptareve te lumt

  Vlore VloreVlore Vlore18 ditë më parë
 • Ky duhet te jete ne krye te policise nje bravo te madhe

  chding zuurechding zuure18 ditë më parë
  • Thjesh bravo

   vinasu maajvinasu maaj18 ditë më parë
 • Zotit t’rujte 🙏

  Rusha PalushajRusha Palushaj18 ditë më parë
 • Bravo bravo nje shembull kur esht fut ashtu kur e kemi pa jemi habit o zot shyqyr qe tè rujti ZOTI se mun te rrezikosh edhe shtyllen kurrizore me ate menyr qe u hodhe bravo pershendetje NGA Italia

  Qamile MerjaQamile Merja18 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

  Natasha Wick-MyrtoNatasha Wick-Myrto18 ditë më parë
  • Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

   chding zuurechding zuure18 ditë më parë
 • Bravo djali, ne bot kur ndodhin kto gjera nuk reagon njeri pevec shtetit ikin me vrap

  Ledina XhuvelajLedina Xhuvelaj18 ditë më parë
 • Bo bo çfar i ka bër ky Shqiponjave dhe Reneas,jua ka djeg pinin komplet

  Enton DalaniEnton Dalani18 ditë më parë
 • Rroft ku djal trim.

  Sinankolloni SinankolloniSinankolloni Sinankolloni18 ditë më parë
 • Superman

  Enver MalajEnver Malaj18 ditë më parë
 • Bravo djali, je hero Keto gazetaret shume shume te vobeketa me pyetje te teper rendomta

  Via EstatesVia Estates18 ditë më parë
 • Pse janë pa maska?? Kot pyes. Dmth pyetje pa vend për ngjarjen

  A. S.A. S.18 ditë më parë
 • 3:27 P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ hotgirls.to ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1619426847

  Klenton LlabanKlenton Llaban19 ditë më parë
 • Te bekoftë zoti !!!

  Ελενα ΣαρικαΕλενα Σαρικα19 ditë më parë
 • te lumt o djal trim ke ber nje cest shum mir te lumt me shpirt vlla . zoti te rujt .

  FATJON BIBAFATJON BIBA19 ditë më parë
 • Buongiorno a tutti, io sono il commento italiano che stavi cercando 🤣

  Lorenzo AngelettiLorenzo Angeletti19 ditë më parë
 • Thjesh bravo

  Luis MeniLuis Meni19 ditë më parë
 • Nje djalosh guidare dhe me zemer te madhe bravo bravo bravo hallall questi nenes

  Silvan SulejmaniSilvan Sulejmani19 ditë më parë
 • Bravo Hero bravo 🎖👏🏻

  Eagle ShEagle Sh19 ditë më parë
 • Sado te te shperblejne,ti meriton shume me shume! BRAVO!!!

  Fatbardha KovaciFatbardha Kovaci19 ditë më parë
 • Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

  Fatbardha KovaciFatbardha Kovaci19 ditë më parë
 • Meriton te behet polic👏 se polic aty pari nuk kishte prandaj!

  Pranvera MehmedajPranvera Mehmedaj19 ditë më parë
 • Bravo te qofte shume guxhimtare duhet te beje pjes ne rather e policis

  Gentjan KolleshiGentjan Kolleshi19 ditë më parë
 • Zili nuk ka asnji policë,por çdo njeri di,të ishte në vendngjarje një polic i reneas do e kishte realizuar më bukur.

  Moisi GuriMoisi Guri19 ditë më parë
 • ja ke dhi gjithe policave bark ledha e pijaneca qe hane buken kot .. keshtu duhen policat .... jo si polica e peqinit qe vine era raki dhe era hudhra e qep qe ne mengjes ....

  bert latifibert latifi19 ditë më parë
 • Bravo Djal Guximtar 🇦🇱👏👏👏👍

  Shuajb RuhanShuajb Ruhan19 ditë më parë
 • Nje bravo per ty zoti te rujt hero 👏👏

  luir Xhakolliluir Xhakolli19 ditë më parë
 • Djal trim e guximtar shpetoi shum jet kshtu cunash i duhen kti vendi Te rujt zoti me gjith famlje Zoti te dergoi ne at moment te lumt fluturove si SHQIPONJA,,

  Flutura HaxhiuFlutura Haxhiu19 ditë më parë
 • Bravo o njeri i mire! Hero! Sakrifikon veten per njerzit! Shembull i vecante!

  Vjollca BenaVjollca Bena19 ditë më parë
 • Respekte per kete djal te ri

  Kiana KurrajKiana Kurraj19 ditë më parë
 • Hallall mor djal me te vertet trim dhe guximtar se ndryshe do behesh kasapane me njerez te pa fajshem.per mendimin tim direkt me forcat speciale

  marimanga ezezmarimanga ezez19 ditë më parë
 • Bravo, o trim! Lum prinderit qe te kane! Bere nje akt heroik qe meriton shume. Ti je njeriu i dites. Nje shqiptar me zemer te madhe. Vure jeten ne rrezik per te shpetuar jete njerezish. Ti meriton dekoraten me te larte e shperblimin me te madh nga shteti. Nga populli ke marre bekime pa fund. Rradhen e ka shteti. Te lumte! Te lumte! O njeri me zemer njeriu! O njeri i sakrifices!

  rustem murrjarustem murrja19 ditë më parë
 • O zot shiqir ka njerz te mire...o ty djal lum ajo familja qe te ka eduku..zoti te te rujte.

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek Jsjsjsjjajsj19 ditë më parë
 • Hallall ta befte Zoti o djale flori..BRAVO..

  Enkelejda HabiliEnkelejda Habili19 ditë më parë
 • O legjende, ishalla votojme per ty ne te ardhmen o bishe

  FromthemountainFromthemountain19 ditë më parë
 • Bravo te lumte

  daniel danidaniel dani19 ditë më parë
 • SUPER MEN

  makfirete nuredinimakfirete nuredini19 ditë më parë
 • Hallall qumshti i nanes

  Gazmir MuratiGazmir Murati19 ditë më parë
 • kto gazetaret me kot ska ku shkojn bejn pytje idjoteee

  Jaila JailaJaila Jaila19 ditë më parë
 • Hallal o djalosh meriton me të mirën lavderim ju uroj të mirat gjithpërfshirëse meritën i takon presidentit dhe kryeministrit për të reflektuarë

  Bexhet ZBexhet Z19 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Edisnarda KasaEdisnarda Kasa19 ditë më parë
 • 👏🏻🦸🏻‍♂️

  Perla PerlaPerla Perla19 ditë më parë
 • Ja keshtu duhet te jete policia shqiptara te jen te shkathte e trima jo barkalece qe ju meret fryma e liliputa te shkurter pa shkoll me deftsa te blera pa stervite

  lac serlac ser19 ditë më parë
 • Ka shqiperia me se fund djale shembullor hero

  brillobrillo19 ditë më parë
 • zoti te bekofte ky esh shembulli rinise shembullore bravo krenari kombi👏👏👏❤

  ĎÊŇΊÂĎÊŇΊÂ19 ditë më parë
 • hallall qumshti i nenes zoti te rujt e te dhente shendet o djale zoti te bekofte ne cdo rruge te jetes tende dhe familjes qe te ka edukuar e rritur me kete trimeri ky eshte shembull per rinin shqiptare se shpetoj pale sa jete njerzish nga ai drogaxhi po eshte familje e mire te shkoj ta falenderoj kete djal trim qe e neutralizoje ate djal se do kishte bo gjak te madh se pastaj ketu dalin me te meta mendora te rinjet

  lac serlac ser19 ditë më parë
 • ca teatri eeeeeee .ca coincidence sot qe jan zgjedhjet pse se beri dje.po kush i ha kto .

  Iris KrifsaIris Krifsa19 ditë më parë
 • Super nderhyrje.Shqiptaret jane vertet te guximshem.

  Jeta DritaJeta Drita19 ditë më parë
 • Si Skenderbeu ne sheshin e tij Bravo heroi I shqiptareve 👏👏👏💫💫💫

  rai regirai regi19 ditë më parë
 • Hallall❤🇦🇱🤲

  Xh BeXh Be19 ditë më parë
 • Ky eshte Shqiptar model ,je rrac fisniku👏

  Ben GjoshiBen Gjoshi19 ditë më parë
 • Brravo te qoft

  Ditmir GelajDitmir Gelaj19 ditë më parë
 • O zot ca shumtaraqi ky ftyra pin e sdin ca bojn i marin jeten dikujt i prishin lumturin i prishin jeten BRAVO DJALI HALLALL TA BOFT ZOTI

  Orges DuneOrges Dune19 ditë më parë
 • Qe cfar lloj kurve kjo gazetarja e euronewsit I Robqire I të Qifshaaa Robt cjan ato pytje injorante pa tpushu goja 1 sek vec tu ol budallalliqe

  Ylirian BloodYlirian Blood19 ditë më parë
 • Shteti duhet ta shperblei ..eshte guxim i madh nje hedhje e till shum i fort ka ven veten e tij ne rrezik per shpetimin e shum te tjereve .mos te kish ber ky kete nderhyrje te till do ishin ber lakra te tjeret

  Arlinda AliajArlinda Aliaj19 ditë më parë
 • Rrespekt per kete djale trim ...jo per plehrat e politikes se vajten ta takojne per te marre ndonje vote..🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩

  ebukura edheutebukura edheut19 ditë më parë
 • Sa bukur eshte hedh

  Arif ManiArif Mani19 ditë më parë
 • Bravo Zoti te ruajte, parandalove nje tragjeti te madhe, bravo rinia, Zoti ju ndihmofte

  Aferdita Lleshaj. Falenderojme ZotinAferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin19 ditë më parë
 • Bravo ti qenke per forcat speciale

  Gentjan CikuGentjan Ciku19 ditë më parë
 • RESPEKTE DJALOSH

  Bashkim ArkaxhiuBashkim Arkaxhiu19 ditë më parë
 • Paska zemre mire ne Shqiperi Aleluja Aleluja Aleluja Gloria Padre kreatore e suo figlio Zhezu Kristo 💓❤️💓💓🏡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏👌💯👍💯💪

  Edison NothoriusEdison Nothorius19 ditë më parë
 • Te lumtë,je hero i vërtetë.

  sadik bajraktarisadik bajraktari19 ditë më parë
 • Po ik o djal se te vret ai mos dil ne televizor

  Emiljan LlapushiEmiljan Llapushi19 ditë më parë
 • vireni polic djalin se qenka akrobat jo si keta barkaliqet qe nuk ngren dot poturet

  Gert AliaGert Alia19 ditë më parë
 • Ky te vere masken njehere! Gjithsesi Bravo nje qytetar model! Bravo

  ualalabala bilohuuuualalabala bilohuuu19 ditë më parë
  • Allahi qoft ramet nety muj rahmet

   Nurije HaxhiajNurije Haxhiaj19 ditë më parë
  • Shpetove nena baba femi motra dhe gra pa juqu kukamen te dera

   Nurije HaxhiajNurije Haxhiaj19 ditë më parë
 • Bravissima 👏👏👏👏👏🙏😘

  Nexhmije ShembitrakuNexhmije Shembitraku19 ditë më parë
 • ky djal e meriton rrespektin e shtetit.dhe qdo qytetari.

  Ylli PolarYlli Polar19 ditë më parë
 • Je.krenarija.e.shqiptarve.

  Ibrahim GrecaIbrahim Greca19 ditë më parë
 • Bravo te Qofte ! 👍

  Michele BeshajMichele Beshaj19 ditë më parë
 • Bravro te qoft a ja thyve ndonje kock

  Dylber DikuDylber Diku19 ditë më parë
 • Tashi ky tipi direkt deputet .Thot se kam mendue jeten time vetem per te mbrojtur jeten e qytetarve po ik o rrot kari pallosh se makina eshte fut me shum per prapagand per mos te shikojn njerzit se si po behen zgjedhjet

  Mercedes-Benz Mercedes-BenzMercedes-Benz Mercedes-Benz19 ditë më parë
 • Jepini djalit pashaporte diplomatike🤣🤣

  Reald RbkReald Rbk19 ditë më parë
 • Hallall qumshti nenes

  Fernando Domínguez GarcíaFernando Domínguez García19 ditë më parë
 • Bravo djalosh Ti je shembull per tu ndjekur

  Marije GogoMarije Gogo19 ditë më parë
 • A di gjo ku ishte nisur mjeti thot ajo tarrafilja per babrru 😂bravo djalit

  Anton pika dilliAnton pika dilli19 ditë më parë
 • BRAVO te lumte njeri i vecant 👋👋👋👋👋👋

  Bona GolajBona Golaj19 ditë më parë
 • Me shum gazetar se sa polic. Gjithmon Shqiptaret e kan Mbrojt Shiperin. Jo politikanet shkojn e vijn e pasurohen m shum.

  Ali MuratiAli Murati19 ditë më parë
 • Hero respekt 🤝

  bluntblunt19 ditë më parë
ALworld