Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

1 Mar 2021
1 142 101 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..

  Aria XhemoAria Xhemo17 ditë më parë
 • Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish

  saliji merxhansaliji merxhan18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0 Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny

  TNTN19 ditë më parë
 • 😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha

  Meriton BerishaMeriton Berisha26 ditë më parë
 • Antoela 😍

  Meriton BerishaMeriton Berisha26 ditë më parë
 • lediana dopio buzzz si buzet e lopes

  Nilda GjoniNilda GjoniMuaj më parë
 • Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty

  Ylli BullaYlli BullaMuaj më parë
 • Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit

  Bosnaa BosancerosBosnaa BosancerosMuaj më parë
 • O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha

  Ensar SlmEnsar SlmMuaj më parë
 • Qyreje oj ledjana

  Saxhide BulliqiSaxhide BulliqiMuaj më parë
 • Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx

  berti llaniberti llaniMuaj më parë
 • bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal

  Luan KadrijaLuan KadrijaMuaj më parë
 • Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun

  DENALD VEJZATIDENALD VEJZATIMuaj më parë
 • Alkooli Lejohet Ne Fen Islame Wow 😂 sa i mencur doktori

  Azra KayaAzra KayaMuaj më parë
 • Ledian shum e budallaqe 😏😏

  niemandniemandMuaj më parë
 • Lop Ledijanaaa

  sehare iseinisehare iseiniMuaj më parë
 • Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss

  Harisi officialHarisi officialMuaj më parë
 • انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب

  عماد مرزق لوقا حناعماد مرزق لوقا حناMuaj më parë
 • E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Antonela eshte si fantazem

  Kukes AlbKukes AlbMuaj më parë
 • Ledjana eshte yll

  Kukes AlbKukes AlbMuaj më parë
 • Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume

  Sabahete DukaSabahete DukaMuaj më parë
  • as un nuk e di

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • hajde lope hajde lediana lopajana

  Erkan RamadaniErkan RamadaniMuaj më parë
 • Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.

  arki fetarAarki fetarAMuaj më parë
 • Ledjana idjote

  Ermela LutiErmela LutiMuaj më parë
 • O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash

  Berat RamadaniBerat RamadaniMuaj më parë
  • Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter

  Boni's GamesBoni's GamesMuaj më parë
 • Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!

  Valka NeziriValka NeziriMuaj më parë
 • Gugyt

  Bekim BerishaBekim BerishaMuaj më parë
 • Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra

  Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
  • Tknaqen me reden ledjan

   Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
 • Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.

  Riza BarrukuRiza BarrukuMuaj më parë
 • Me te hap barkun 🤮🤮🤮

  Riza BarrukuRiza BarrukuMuaj më parë
 • ik o ledjana o budallaçke femer

  Semi FilipiSemi FilipiMuaj më parë
 • Evvvv po mir ja paske ban bre

  AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAaAaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAaMuaj më parë
 • Respect blerim edhe arjani sonte

  Hamza SalkurtiHamza SalkurtiMuaj më parë
 • as un nuk e di

  fjora barcifjora barciMuaj më parë
 • Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍

  Armand CapokuArmand CapokuMuaj më parë
 • O Doktor o gllup

  WhiteBoyWhiteBoyMuaj më parë
 • SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY

  Astrit CelaAstrit CelaMuaj më parë
 • Kush i ben skip kur flet Erlindi?

  Casey HCasey HMuaj më parë
 • Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

  ArbesaArbesaMuaj më parë
 • Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • 👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • 👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.

  Shauka HodanShauka HodanMuaj më parë
 • Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA

  k vak vaMuaj më parë
  • Loccoooooooo❤️

   Shauka HodanShauka HodanMuaj më parë
 • Hiqeni ate aristelen se na shpithi

  Uejni ElbasanUejni ElbasanMuaj më parë
 • Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !

  Hoxhaj RexheHoxhaj RexheMuaj më parë
 • Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...

  Jessica XhepaJessica XhepaMuaj më parë
 • Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru Kisha resp per tyy Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎

  your's foreveryour's foreverMuaj më parë
 • Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante

  suzi kocisuzi kociMuaj më parë
 • pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli

  djana pjetridjana pjetriMuaj më parë
 • Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.

  Remtixs Vater 2.0Remtixs Vater 2.0Muaj më parë
 • Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!

  Remtixs Vater 2.0Remtixs Vater 2.0Muaj më parë
 • shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten

  Reyan ReyanReyan ReyanMuaj më parë
 • All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë: "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar". Kaptina ;El-Maide: vargu 90

  Ghost ModeGhost ModeMuaj më parë
 • 23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!

  eduard salihueduard salihuMuaj më parë
  • Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...

   Ghost ModeGhost ModeMuaj më parë
 • O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.

  Ghost ModeGhost ModeMuaj më parë
 • Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere

  Viki BrusselViki BrusselMuaj më parë
 • A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët

  denisa lekadenisa lekaMuaj më parë
 • Loccoooooooo❤️

  Yllka BajramiYllka BajramiMuaj më parë
 • Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute

  Yllka BajramiYllka BajramiMuaj më parë
 • Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia! Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!

  namesurname86namesurname86Muaj më parë
 • Baxhelleri, humbje kohe!

  namesurname86namesurname86Muaj më parë
 • Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?

  E BE BMuaj më parë
 • O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!

  LeoLeoMuaj më parë
 • Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.

  Elvana RrasaElvana RrasaMuaj më parë
 • Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision

  Zemri ZiberiZemri ZiberiMuaj më parë
 • Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir

  Gazibaba texas bandaGazibaba texas bandaMuaj më parë
 • Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!

  Princess AuroraPrincess AuroraMuaj më parë
 • Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.

  Adriatik AAdriatik AMuaj më parë
 • Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë . Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!

  Nertila FjerzaNertila FjerzaMuaj më parë
 • ti je gabim antonela puna erit ti je

  Arabnor krasnoqiArabnor krasnoqiMuaj më parë
 • Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum

  kosova dardaniakosova dardaniaMuaj më parë
 • Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze

  MīT ' ĒVĀD StuĐioMīT ' ĒVĀD StuĐioMuaj më parë
 • Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne ALworld a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli Allahu te udhezofte vllai dashur

  Amra DenisAmra DenisMuaj më parë
 • Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja

  Amra DenisAmra DenisMuaj më parë
 • e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p

  Erjosa AgolliErjosa AgolliMuaj më parë
 • Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli

  Amra DenisAmra DenisMuaj më parë
 • Bora idiote cfare te ndalon te beje feja

  Jo skanderbeuJo skanderbeuMuaj më parë
 • Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith

  Albi GrembiAlbi GrembiMuaj më parë
 • Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme

  Miri BuciMiri BuciMuaj më parë
 • Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮

  ROVENA RustaniROVENA RustaniMuaj më parë
 • Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.

  Alba TabbiAlba TabbiMuaj më parë
 • Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht

  Xhemal XhemaliXhemal XhemaliMuaj më parë
 • Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.

  Ardita SabaniArdita SabaniMuaj më parë
 • pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene

  Bukurije SejdijajBukurije SejdijajMuaj më parë
 • Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤

  JetaJetaMuaj më parë
ALworld