LIVE Rezultatet e zgjedhjeve 2021 ne Shqiperi/ Perditesimet e fundit Tv Klan News

27 Pri 2021
126 377 Shikime

Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Is this the albanian tv?

  soiung toiuesoiung toiue8 ditë më parë
 • Is this the albanian tv?

  Rock girlRock girl10 ditë më parë
 • O Ilir Meta akoma ke fytyr e del e flet? Ik shpejt.

  Ariana CullhajAriana Cullhaj12 ditë më parë
 • Vazhdo, vazhdo Edo. Rregullo Shqiperine dhe ne me ty jemi. 👍👍👍👍

  Ariana CullhajAriana Cullhaj12 ditë më parë
  • @Lee Bowie definitely, have been using flixzone for since november myself :D

   Gus LelandGus Leland8 ditë më parë
  • a tip: watch movies at Flixzone. Been using it for watching lots of of movies during the lockdown.

   Lee BowieLee Bowie8 ditë më parë
 • kruje para mbrapa hahaha

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
  • Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

   Rock girlRock girl10 ditë më parë
 • tani kruje luli hahahaha

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
  • Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

   soiung toiuesoiung toiue8 ditë më parë
 • shtypi krimbat edi

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
  • Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂

   soiung toiuesoiung toiue7 ditë më parë
 • maloket per cobejn jane me dhi dhe sale hahahaha

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
  • Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

   soiung toiuesoiung toiue7 ditë më parë
 • iliri ne litare

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
 • iliri eshte katastofe per vendin ik zhduku MALAKA

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
 • maloku malok mbetet hahaha

  aleks kallosaleks kallos12 ditë më parë
 • Is this the albanian tv?

  Corina NiculescuCorina Niculescu12 ditë më parë
 • God, why i this on italian tendencies?

  Antonio Maria MacriAntonio Maria Macri12 ditë më parë
 • Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

  Marjana DidiMarjana Didi12 ditë më parë
  • Futu te news 24

   Never UpNever Up12 ditë më parë
 • Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂

  LindaLinda12 ditë më parë
  • @Never Up filloi prap 😂

   LindaLinda12 ditë më parë
  • @Fabi filloi prap, 🤣

   LindaLinda12 ditë më parë
  • tek news 24😃

   FabiFabi12 ditë më parë
  • @Linda se kapa liven😭

   FabiFabi12 ditë më parë
  • @Linda iku lajvi

   Never UpNever Up12 ditë më parë
ALworld