Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

29 Jan 2021
569 330 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente
 • Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

  Bela BelaBela Bela2 ditë më parë
 • Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

  _rm_19_ _rm_19__rm_19_ _rm_19_3 ditë më parë
 • Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

  Arjan DArjan D6 ditë më parë
 • Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

  Fatbardha HoxhaFatbardha Hoxha9 ditë më parë
 • Nje keng shum e bukur 🌟

  L. LlL. Ll10 ditë më parë
 • Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

  EE12 ditë më parë
 • Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

  Majlinda GjyzeliMajlinda Gjyzeli14 ditë më parë
 • 😔😔😔😔

  Eliona ElaaEliona Elaa18 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖💖

  Sara SaraSara Sara20 ditë më parë
 • Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

  Margarita BetiMargarita Beti21 ditë më parë
 • Bravo super kenge

  luiza Qoseluiza Qose24 ditë më parë
 • Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

  Andreia AndreiAndreia Andrei24 ditë më parë
 • So beautiful song💙

  Erida SmeliErida Smeli25 ditë më parë
 • Kjo eshte faqja ime e youtube 🤩 alworld.info/u/video/gXennIKOo5igqK8

  Anime TvAnime Tv25 ditë më parë
 • Suksese

  teuta lameteuta lame26 ditë më parë
 • Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

  tjeter kushtjeter kush26 ditë më parë
  • Ai e ka shkrujt

   Gangsters’ league the bookGangsters’ league the book17 ditë më parë
 • Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

  piccola fiorellapiccola fiorella26 ditë më parë
 • Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

  ludjana dybekuludjana dybeku26 ditë më parë
 • O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

  Anila MizaAnila Miza26 ditë më parë
 • Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

  cerri muraticerri murati26 ditë më parë
 • Super kenge 👌😔😔😔

  Valentina TzertziValentina Tzertzi27 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/apWYyGqbZ9Cepd0

  Best MusicBest Music27 ditë më parë
 • Na e coptuat fare zemren me kte keng

  BROOKLYN_BB4LIFE BOYBROOKLYN_BB4LIFE BOY27 ditë më parë
 • 😍🥰🌍👌

  Sonilda BroziSonilda Brozi27 ditë më parë
 • Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

  Samsung PlaySamsung Play27 ditë më parë
 • super kenge👍👍👍👍💖💖💖

  Antonio MatishiAntonio Matishi27 ditë më parë
 • Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

  Gerta DociGerta Doci28 ditë më parë
 • Super 👏👏👏

  Elsa ShkodërElsa Shkodër28 ditë më parë
 • 💔💔💔💔💔

  Viola EViola E28 ditë më parë
 • Super

  Kevi DuloKevi Dulo28 ditë më parë
 • Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

  Lina KajaLina Kaja28 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Silva ValteriSilva Valteri28 ditë më parë
 • Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

  Alba MusaAlba Musa28 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻

  Ida bishaIda bisha28 ditë më parë
 • Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

  RiKi RiKiRiKi RiKi28 ditë më parë
  • Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

   doriana hasajdoriana hasaj28 ditë më parë
 • edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

  Nimet PerviziNimet Pervizi29 ditë më parë
 • 👏❤️

  Enxhi ToraEnxhi Tora29 ditë më parë
 • Super fantastike!

  Turi TtTuri Tt29 ditë më parë
 • Super 👏👏

  Alma FerhatiAlma Ferhati29 ditë më parë
 • Sprr kenge😍💜 i love it

  Desila kodragjiniDesila kodragjini29 ditë më parë
 • Bravo. Shum bukur

  mondi j.kmondi j.k29 ditë më parë
 • Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  lolita chikitalolita chikita29 ditë më parë
 • 💔

  jona jonajona jona29 ditë më parë
 • 💙

  Alexa J SAlexa J S29 ditë më parë
 • 👌🏼

  Anxhela TolaAnxhela Tola29 ditë më parë
 • ❣️

  Monika SedlmeirMonika Sedlmeir29 ditë më parë
 • ❤️🤛🏼

  Sareta BegaSareta Bega29 ditë më parë
 • Er ist so süss🥰❤😍

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra29 ditë më parë
 • Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

  Alin BadeaAlin Badea29 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Rilo BeatsRilo Beats29 ditë më parë
 • Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

  Andia CAndia CMuaj më parë
 • Super kenge👍

  Valbona ValbonaValbona ValbonaMuaj më parë
 • Play in 1.25 speed

  ROBERT SHKURTIROBERT SHKURTIMuaj më parë
 • Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

  mani smani sMuaj më parë
 • o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

  Asi AsiAsi AsiMuaj më parë
 • Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

  Denisa DenaDenisa DenaMuaj më parë
 • Shum Kong e mir 👏👏

  Manu BurreliManu BurreliMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Gioia HykaGioia HykaMuaj më parë
 • Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

  Orges BixhekuOrges BixhekuMuaj më parë
 • Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

  Eris KananiEris KananiMuaj më parë
 • Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

  AlidaAlidaMuaj më parë
 • Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

  ROBERT SHKURTIROBERT SHKURTIMuaj më parë
 • Shm keng e bkr ✔☺

  The BestThe BestMuaj më parë
 • Super Lorenc👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciaoMuaj më parë
 • Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

  Agron SulaAgron SulaMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Jonida BetaJonida BetaMuaj më parë
 • O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

  Juana GerduqiJuana GerduqiMuaj më parë
 • ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

  klara maliqallariklara maliqallariMuaj më parë
 • O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

  Kasandra PakoKasandra PakoMuaj më parë
 • Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

  Bledi LamjaBledi LamjaMuaj më parë
  • T lumt goja danoço

   Lori TironesLori Tirones11 ditë më parë
  • @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

   Bledi LamjaBledi Lamja12 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

   EE12 ditë më parë
  • @Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

   BonaBonaMuaj më parë
  • Bona fjal me vend

   Toni MontanaToni MontanaMuaj më parë
 • Soooo beautiful song 💎

  Danissa SochorDanissa SochorMuaj më parë
 • Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

  Tea ForiTea ForiMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

  Tao BCoolTao BCoolMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Ky refren..💘👏

  Bora ÇelikuBora ÇelikuMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

  Tiana LocaTiana LocaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Super from Romania 👌😍🇷🇴

  Ecaterina MariaEcaterina MariaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 😉

  Qwe DsaQwe DsaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 👏🥰

  Skhendi PepajSkhendi PepajMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Bravo shum e bukur 👍👍

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLIMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Suksese..

  Arbana AmetiArbana AmetiMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

  Ilda KociIlda KociMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 👌💜

  Bashkim KadishaniBashkim KadishaniMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Super

  Vladimir BualliVladimir BualliMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Ersilda KoritariErsilda KoritariMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 😍😍

  Era DeliaEra DeliaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Si kenga dhe zeri super 👏👏

  Xhoana TaloXhoana TaloMuaj më parë
  • @Hitet Shqiptare te bera

   Xhoana TaloXhoana TaloMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Sa e kam prit o zot super 😐😐

  Erisa HajrullaErisa HajrullaMuaj më parë
  • @Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺

   Erisa HajrullaErisa HajrullaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️

  xheni laskuxheni laskuMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • O te lumt ajo goj o vlla....

  Enki StafhasaniEnki StafhasaniMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Suksese!🥰

  Dhurata KelleziDhurata KelleziMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • super kenge suksese🤘

  Rexhino DokoRexhino DokoMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • 😍😍😍

  Ro minaRo minaMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Like kush e plq vr8❤❤❤

  Lorena ManellariLorena ManellariMuaj më parë
  • @Hitet Shqiptare po patjeter

   Lorena ManellariLorena ManellariMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

  Arsi CenaArsi CenaMuaj më parë
  • @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

   Asi AsiAsi AsiMuaj më parë
  • @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

   Asi AsiAsi AsiMuaj më parë
  • @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

   Asi AsiAsi AsiMuaj më parë
  • @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

   Arsi CenaArsi CenaMuaj më parë
  • @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

   Asi AsiAsi AsiMuaj më parë
 • Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️

  Ornela BejdoOrnela BejdoMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Super 😘😘😍😍💖💖

  bora _ borabora _ boraMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Vallaj hic sja boj hallall!

  Sene SeneSene SeneMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Adhurim 🥰❤

  Dajana ShuliDajana ShuliMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
 • Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥

  ꪑꫀꪶꪖ 02ꪑꫀꪶꪖ 02Muaj më parë
  • @Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗

   ꪑꫀꪶꪖ 02ꪑꫀꪶꪖ 02Muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
  • 😘😘🤗🥰🥂

   Cenaj NertilaaCenaj NertilaaMuaj më parë
 • Ze fantastic, Suksese 👏👏👏

  Ervi ErviErvi ErviMuaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   Hitet ShqiptareHitet ShqiptareMuaj më parë
ALworld