Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

21 Shk 2021
1 302 419 Shikime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
 • Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMA31 minutë më parë
 • Data 28

  Zylfi SadikajZylfi SadikajDitë më parë
 • ♥️

  Rimesa Rinesa_shalaRimesa Rinesa_shala2 ditë më parë
 • Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

  Laci 33Laci 332 ditë më parë
 • Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

  Hotel VelkomHotel Velkom2 ditë më parë
 • Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

  Hotel VelkomHotel Velkom2 ditë më parë
 • Palim total nga Juli

  Dren MorinaDren Morina2 ditë më parë
 • Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

  Anna AnnaAnna Anna2 ditë më parë
 • Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

  Blero DurajBlero Duraj2 ditë më parë
 • 15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

  Marjo.Marjo.2 ditë më parë
 • Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

  Drane GjergjiDrane Gjergji3 ditë më parë
 • Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

  Drane GjergjiDrane Gjergji3 ditë më parë
 • Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

  Drane GjergjiDrane Gjergji3 ditë më parë
 • O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

  Drane GjergjiDrane Gjergji3 ditë më parë
 • Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

  Ikra SaitiIkra Saiti3 ditë më parë
 • Si i shkojne servilat mrapa

  keli zhurikeli zhuri3 ditë më parë
 • Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

  Teuta LukaTeuta Luka3 ditë më parë
 • Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

  Anny GjokhilajAnny Gjokhilaj3 ditë më parë
 • Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

  Dona RudiDona Rudi4 ditë më parë
 • κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida Balla4 ditë më parë
 • Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

  Ada KasmiAda Kasmi4 ditë më parë
 • Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

  e se s4 ditë më parë
 • Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

  Xh. HXh. H4 ditë më parë
 • Ashtsex

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Me mbrojt

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Glückli

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Vellamoterbashkim

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Veqesesesenipluher

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Bota eshte

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

  Armend BllacaArmend Bllaca4 ditë më parë
 • Punpapun

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Ejsidi

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Segzistonledhatime

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Gabimeat

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Gabimeat

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • Sesh zakonisht

  Isa M.Isa M.4 ditë më parë
 • ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

  Jonida BallaJonida Balla4 ditë më parë
 • Pravo juli

  Kujtim KananiKujtim Kanani5 ditë më parë
 • Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

  Sara ItalySara Italy5 ditë më parë
 • arjan konomi mkalli hahahahhaha

  Hasani BleronHasani Bleron5 ditë më parë
 • Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

  Sara ItalySara Italy5 ditë më parë
 • o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

  Besa QinamiBesa Qinami5 ditë më parë
 • Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

  Ylli BullaYlli Bulla5 ditë më parë
 • Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

  abbsnn coseabbsnn cose5 ditë më parë
 • Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

  Coco JumboCoco Jumbo5 ditë më parë
 • Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lani lenaLani lena5 ditë më parë
 • Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  Coco JumboCoco Jumbo5 ditë më parë
  • @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

   Coco JumboCoco Jumbo5 ditë më parë
  • Sindi eshte shume e mire

   abbsnn coseabbsnn cose5 ditë më parë
 • E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

  Lani lenaLani lena5 ditë më parë
 • Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

  Ben BeniBen Beni5 ditë më parë
 • Sidi ke shum dret

  Matilda MoniMatilda Moni5 ditë më parë
 • Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

  Erisa QoseErisa Qose5 ditë më parë
 • kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

  Albanian BloodAlbanian Blood5 ditë më parë
 • Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

  Kralb OzKralb Oz5 ditë më parë
 • nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

  Sevda BerishaSevda Berisha5 ditë më parë
 • ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

  mirela ismailimirela ismaili6 ditë më parë
 • .

  Dt Lideri YTDt Lideri YT6 ditë më parë
 • E kan qa

  Arigona KasajArigona Kasaj6 ditë më parë
 • Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

  Andi TironAndi Tiron6 ditë më parë
 • Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

  ermenisa fekaermenisa feka6 ditë më parë
 • Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

  Anton GAnton G6 ditë më parë
 • Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

  aola wiliaola wili6 ditë më parë
 • Sindi eshte shume e mire

  Valbona NurcellariValbona Nurcellari6 ditë më parë
 • Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

  Anton GAnton G6 ditë më parë
 • O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  Alb123Alb1236 ditë më parë
  • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

   aola wiliaola wili6 ditë më parë
 • Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Sidorela sidaSidorela sida6 ditë më parë
 • Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

  Megi DapiMegi Dapi6 ditë më parë
 • Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

  Gotshot 83Gotshot 836 ditë më parë
 • Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

  Mr. MorningstarMr. Morningstar6 ditë më parë
 • Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

  Ali JaanAli Jaan6 ditë më parë
 • 15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

  nairodMusic.nairodMusic.6 ditë më parë
 • Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda6 ditë më parë
 • Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

  Mr. MorningstarMr. Morningstar6 ditë më parë
 • Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

  Bleron FetaBleron Feta6 ditë më parë
 • O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda6 ditë më parë
 • Arjani be like: hajdeni te baba

  butrint beshiributrint beshiri6 ditë më parë
 • Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

  butrint beshiributrint beshiri6 ditë më parë
 • Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda6 ditë më parë
 • Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda6 ditë më parë
 • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

  X xxX xx6 ditë më parë
 • Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

  Ina Bimbela GrijalvaIna Bimbela Grijalva6 ditë më parë
 • naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

  your dadyour dad6 ditë më parë
 • Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

  Amarilda GjeciAmarilda Gjeci6 ditë më parë
 • Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

  Albany AkakakaAlbany Akakaka6 ditë më parë
 • o Juli ti qenke tip ore bravo prz

  Moza MozaMoza Moza6 ditë më parë
 • O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

  Korina YmeriKorina Ymeri6 ditë më parë
 • Ana je as

  Albany AkakakaAlbany Akakaka6 ditë më parë
 • Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

  Albany AkakakaAlbany Akakaka6 ditë më parë
 • Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

  Albany AkakakaAlbany Akakaka6 ditë më parë
 • Super

  Best Sisters ForeverBest Sisters Forever6 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

  Best Sisters ForeverBest Sisters Forever6 ditë më parë
 • O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

  Fatjan BashaFatjan Basha6 ditë më parë
 • Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

  Adriatik DikuAdriatik Diku6 ditë më parë
 • H

  denis berberidenis berberi6 ditë më parë
 • Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

  Albany AkakakaAlbany Akakaka6 ditë më parë
 • Respekte Arjan konomi je shum I mir

  Albany AkakakaAlbany Akakaka7 ditë më parë
 • Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

  Stelio TobliStelio Tobli7 ditë më parë
 • Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

  Rroni RroniRroni Rroni7 ditë më parë
 • Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

  Rigel HoxhajRigel Hoxhaj7 ditë më parë
 • Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Esmeralda MuratiEsmeralda Murati7 ditë më parë
 • Asnjona per darsem shqiptare😑

  Erza AliErza Ali7 ditë më parë
ALworld