Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021

9 Pri 2021
1 350 046 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Me pelqeu Ledjana sa suportive u tregua ndaj Andit dhe Jasmines.

  Snow White's AdventuresSnow White's Adventures17 orë më parë
 • Ledjana me Ke do Dali Jasmina Doli

  Alteo DaikoAlteo Daiko3 ditë më parë
 • Kcgxdyivijskorhihtihbbmpobrobdbihytgbdopxkdnkrirhpiujhrbrbrtururiirgojdbfodkxhjxbxkkdbvffjdooxuxhxbmd.dbdkxixb

  FreeFire EdushiFreeFire Edushi4 ditë më parë
  • Odhrjhtvuhrobz .ora

   FreeFire EdushiFreeFire Edushi4 ditë më parë
 • Durimi 😂😂😂😂

  Armando RusiArmando Rusi14 ditë më parë
 • Jasmina beri gabime te mdha gjat rruges dashuria nuk ka kufij por e dojn njeri tjetrin shume

  Gjevdet BujupaiGjevdet Bujupai24 ditë më parë
 • Ky Andi ka jetu n‘amerike? Nana ime ma mir flet anglishten dhe ska jetu kurr n USA ( aksentin po menoj) na futet te gjithve tu fillu prej emsionit e tani edhe personazhe cartooni!

  Kralb OzKralb Oz25 ditë më parë
 • Jasemina mashtrues mjerë ai mashkull që merret me te fytyra e saj si një GOGOL TA SHPIF DITEN VOJHALLI TA KESH NE SHTRAT U PU PU

  Raina JustinRaina Justin25 ditë më parë
 • Ku eshte sara

  Enver DautiEnver Dauti25 ditë më parë
 • Reklamat na shpifen

  saliji merxhansaliji merxhan28 ditë më parë
 • Atdheu te mos te vij dhe te mos pranoj anji nga djem tjer moj Antonel dhe te ngelesh si 💩💩💩 dhe te shporresh nga aty se nuk je per asgje

  saliji merxhansaliji merxhan28 ditë më parë
 • Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618594448

  DEK GandhiDEK Gandhi28 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/lpzKzqVon7myo5Y

  Katastrof albaniaKatastrof albania28 ditë më parë
 • Nuk rrembehet puthje o Ahmak .! Ik budall se të mbyti ahmaku .! Puthja fitohet o Ahmak .! Nuk ke lidhje për dashuri të ëmbel .!!!

  Kadri BerishaKadri Berisha29 ditë më parë
 • Qfar ka lidhje qe e ke emrinë Andi ? Emrin Durim nuk të ban të kulturuar .!

  Kadri BerishaKadri Berisha29 ditë më parë
 • Andi po sillet me Jasminen sikur njeri i pa pjekur .!! E ka shum gabim . Edhe nderhyn shumë teper sikur Fationi i ma ma hershem .! Nuk duhet me e nderpre vajzen që e don ! Por duhet me e rrespektue o njeri .!

  Kadri BerishaKadri Berisha29 ditë më parë
 • Na e shpifen me reklamat

  Flora CenguFlora Cengu29 ditë më parë
 • Andi yll

  GIRL995A AmeliaGIRL995A AmeliaMuaj më parë
 • Yasmins yll

  GIRL995A AmeliaGIRL995A AmeliaMuaj më parë
 • 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🎉💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  GIRL995A AmeliaGIRL995A AmeliaMuaj më parë
 • Ju du te gjith

  GIRL995A AmeliaGIRL995A AmeliaMuaj më parë
 • I love you all

  GIRL995A AmeliaGIRL995A AmeliaMuaj më parë
 • Kush esht ajo shoqja e Andit ne Instagram ce kan be bashkpunim?

  ju aju aMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/Zny8nYlmgcaQpNU

  Filma NostalgjikeFilma NostalgjikeMuaj më parë
 • Love love love me pelqen ky cift shpresojm te jene te vertete mos na genjejne

  Alvin LekaAlvin LekaMuaj më parë
 • Andi distanc...

  Diana NiemannDiana NiemannMuaj më parë
 • Andi je me lart shummmm...

  Diana NiemannDiana NiemannMuaj më parë
 • Antonela ik shporru bashke me Atdheun se te dy te neveritshem jeni..... 😒

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Moj Jasmina u tregove e shkathet si u deklarove se per pak te iku pashaporta Amerikane se ta kishin marr te tjerat

  Arjan ProgniArjan ProgniMuaj më parë
 • E bejne te gjithe per pak fame se ska njeri ndjenja per asnje

  DeeJay D.I.P.DeeJay D.I.P.Muaj më parë
 • Kjo antonela se pse eshte bere kshu🤨

  Xheni VlogsXheni VlogsMuaj më parë
 • O kalamaj boll se ne qat koken

  Ylber HasaniYlber HasaniMuaj më parë
 • Bora me mire lere perputhen dhe jepe reklamat sei lodhe njerzit

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • Good luck Andi 😆

  ohcupeohcupeMuaj më parë
 • Andi alamet cuni jazimia si mace

  Ilir.m Ilir.mIlir.m Ilir.mMuaj më parë
 • 36:35 Juli per Andin : ‘Bravo , bravo Durimi ‘ Ahahahahha

  Chris chrisChris chrisMuaj më parë
 • O interesi do me ik ne amerik po dhe andin eke posht shaleve si lev makine bravo rinia jote leshit

  vilma mecjavilma mecjaMuaj më parë
 • Falenderoj perzemersisht komentuesit per faktin qe ekzistojn

  ester curriester curriMuaj më parë
 • Normal qe e don targat e makines New York🤣🤣🤣

  Rron SelmaniRron SelmaniMuaj më parë
 • Me mekuu kjo Ledjana qe flet cdo minut si nen hije 🤣😂😅 kujt i ra ne vesh apo vetem mua

  doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Muaji i shenjt po vjen , Allahu na ndihmoft , agjerim te leht t gjithve ❤❤❤❤❤

  Beby EngelBeby EngelMuaj më parë
  • Amin

   THE KINGTHE KINGMuaj më parë
 • Sha kjut jan Andi dhe Jasmina

  adela kolaveriadela kolaveriMuaj më parë
 • Aplikacioni perputhen osht i vetmi sen qe nuk i ka dhezur olses 🤣🤣🤣🤣 n fund t muajit fitimi total do jet 8-12 euro se 2,3 vet e kan shkarkuar ja kan dhen gjith Botes ne tiktok ti shohin falas

  Diellza MustafaDiellza MustafaMuaj më parë
 • Sara sesht me ne program e keni vene re

  Hekri TropliniHekri TropliniMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  Romina NdojaRomina NdojaMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  Romina NdojaRomina NdojaMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  Romina NdojaRomina NdojaMuaj më parë
 • Si I shkoi Antoneles mendja qe zarfi I princit kishte leke...Mesa duket zarfat e Atdheu Kane pasur leke

  Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • Aristela dhe princi me te miret

  Lindita AzemiLindita AzemiMuaj më parë
  • Une jam ma i miri, por une se uli veten me shku aty 😂😂😂😂😂

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • O bora me shume ty fol se te tjeret hap me mire nje program per reklama se u kepute

  Pamuce KalacePamuce KalaceMuaj më parë
 • Andi,je shume djalosh!😊

  Mira MustafajMira MustafajMuaj më parë
 • Pse me se heqin kte shkurren antonelen

  Mimmo RelaxMimmo RelaxMuaj më parë
 • Dava kosovar🚫

  aesthetic thinking uwuuwuuwuaesthetic thinking uwuuwuuwuMuaj më parë
 • Mooooore... Jasmina esht e vetmja vajz qe del ne takim me cunin qe i pelqen dhe nuk i buzeqesh.. me nerva gjithmon o zooooot

  Paola BorakuPaola BorakuMuaj më parë
  • i Pelqen vetem per ket emision, e kupton, kur te perfundoj emisioni, kurr ski per te ndegjuar per keta 👍

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • A esht perputhen ktu apo Teatri Kombetar ? 🤣

  Rregullat e JetësRregullat e JetësMuaj më parë
  • Jo, eshte Teatri i femijeve

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • Kush e ngjoj arjanin beby kiss mir se e thot po sa lezet i ka

  FF MANDIFF MANDIMuaj më parë
 • Kjo Jasmine erdhi si pule ,tani asht kthy ne gjel.kujdes andi mos u rrembe.

  Gazmir MuratiGazmir MuratiMuaj më parë
 • Kjo antonela eshte njeriu me fake qe kam par ne jeten time po per ju ?

  krenar beharikrenar behariMuaj më parë
 • Sara sduhet te jete me pjese e emisionit. Eshte shume e shpifur si femer

  Just MeJust MeMuaj më parë
 • Sa agresive ndaj Andit kjo Jasmina, flet si me qene Njerka e Hirushes apo motrat

  Just MeJust MeMuaj më parë
 • Kjo Jasmina sikur me ha buken mor vlla

  Mondi LameMondi LameMuaj më parë
 • Antonela dhe ledjana Jane shoqe❤️🤗

  Lusila LusilaLusila LusilaMuaj më parë
 • Aman moj jasmina po' ku do gjesh cun me te mir se andi.ti je problemi qe del me cuna bon dhe xhelozen je qesharake

  Sara ItalySara ItalyMuaj më parë
  • @Sara Italy po thuaj se gjitha Femrat aty kan ardh per fam edhe me Fitu Leke, imagjino si munnd te perputhesh kur e ki ate presion, do te jesh ter kohen ne vezhgimin e kamerave, Takimet kur i ben e vren se ato Femra nuk dojn mu njohf por vetem vemdenje, duhesh perher me mendu se qka deklaron para publikit, nje fjalt e pa pershtatshme, krijon shum armiq etj, edhe vetvetiu futesh ne ate boten e aktrimit, une edhe me marr shum leke nuk kisha mundur me marr pjes ne ket fake emision

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
  • @Fatmir Az normale sepse ashu si bon kjo nuk esht e sigurt per vete do siguri nga andi

   Sara ItalySara ItalyMuaj më parë
  • Jam i bindur se keta dy kurr skan per tu perputhur ne realitet, prej emsionit ndoshta do te dalin si te perputhur per sy e faqe por shpejt do te ndegjojm qe keta jan ndar, ndoshta pas emisionit nuk do te ndegjojm kurr ma per keta

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • as qe e di ca rreklamash rreklamojn kto se gjithmon i jap skip😂😂😂

  UK ALUK ALMuaj më parë
 • Jasmina eshte e lekundur,thot bej cte them une e mos bej si bej une,ke shume tengelluk,Andi eshte me i mire

  Adde SadikuAdde SadikuMuaj më parë
 • 1 milion aufrufe Respekt man prej ni lidhje dashurie kta u bonen Vip

  Dj Rumba Mix DjDj Rumba Mix DjMuaj më parë
 • Andi: Jam brevan terpijan 🤣🤣 I’m dying 🤣🤣🤣

  Ness LNess LMuaj më parë
  • ne ks te vjetrit ikan fol keto fjal, ama tani keto fjal nuk folen, 😂😂😂😂

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • Bravo adi jasmina juv dua shum jeni shum te mir zoti mos juv dajt kur inshallla🤲

  Suela DurmishiSuela DurmishiMuaj më parë
  • ne realitet kurr nuk kan per tu ber bashk, nje Femer qe i hyp gjdo mashkulli aty, nuk besoj qe Andit nuk i pengon

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • Ua si qenka kjo more bir ce do ate stres e gjalla

  Floreta TafaniFloreta TafaniMuaj më parë
 • Sindi esht 100 her me e bukur se Ola..

  Mia TipsMia TipsMuaj më parë
  • @Fatmir Az ajo eshte e dalur nga mendorja

   Lusila LusilaLusila LusilaMuaj më parë
  • edhe ma e sinqerta prej Femrav aty eshte, pa marr parasysh defektet qe i ka ajo

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
  • Aaaaa mos u tall ti

   Lusila LusilaLusila LusilaMuaj më parë
 • O Anndi mos u be preh e Jasmines . Ti je yyll djal , ajo eshte per mos o zot booo. femer qe nuk durohet mos u terheq mos u bej budall . U bere budall sh keq 😒😒👎

  Tia KokaTia KokaMuaj më parë
 • Sa keq kur mungon mbreti Mevlani se na është ber si i shpise, besoj qe edhe Ledjanes i ka mungu ta ket perball Mevlinn

  Arian AzemiArian AzemiMuaj më parë
 • Jasmina 100% me te meta mendore

  Real FreedomReal FreedomMuaj më parë
 • tha se i mbaj femnat e veshtira o Andi po don met majt Jasmina ty se sa per ty ti problem e ki me te shtira shihet ,po ju ka qu Jasmines e te mban ajo e lun me ty si don

  LeoLeoMuaj më parë
 • Jasminen me ta fal ta kan fut jo me ta zgjedhesh😩😩😩😩

  Arona NailsArona NailsMuaj më parë
 • Kam nje propozim qe e beni me mire me reklama fillim mbarim . Na e shpifet cdo tre minuta reklama

  Tia KokaTia KokaMuaj më parë
 • Me mire te kishte hyre olsa ne takimin 4 minutesh me muratin sesa sindin se e kan lan sindin si mut

  Fatlume ShehuFatlume ShehuMuaj më parë
 • Po bse moj bora e lejon at far mashkulli ne emision um vjen keq per linditen

  Engjulli GRfesstEngjulli GRfesstMuaj më parë
 • Do dhe ça klikime ky morroklla se provokon ky se i mesovi aty

  Genti PeqiniGenti PeqiniMuaj më parë
 • O jasemin jam fanci jot nuk kam nevioj per budalleje ai nuk te kupton Ty kurr se budallejt nuk piqen me. Te mirin si je ti rsp

  Genti PeqiniGenti PeqiniMuaj më parë
 • Kete emision e presim si nena kur pret djalin mas 5 vajzave🤣🤣🤣 👇a jeni edhe ju te keti mendimi

  ariola dautiariola dautiMuaj më parë
 • Per me shume video jashte studios ndiqni kanalin tim.

  Perputhen ChannelPerputhen ChannelMuaj më parë
 • O Arjan na cave b... me ket baby kiss😤🤬

  Xhino VloraXhino VloraMuaj më parë
 • Olsa ne kufje deklaro per andin moj se e la emisjonin😂

  HB BANDIT.HB BANDIT.Muaj më parë
 • Omg si femij ne shkoll fillore me bllok ne facebook

  Arlinda XhaferiArlinda XhaferiMuaj më parë
 • O Andi, nuk do xhakete nga Perla Jasmina🙄 Do diamante, veshje, kepuce e canta nga Gucci, Valentino, Luis etj

  blerina kelmendiblerina kelmendiMuaj më parë
 • O andi ik se na cave tra.. N, nje legen nje djal kot, ca te beri prici mo vlla, ti je si pune e eres, flliqsire

  Meta KsaMeta KsaMuaj më parë
 • Po kush po e rrun per ty o ani kosoves se sna ha trapi per ju ok

  Lulzim MucaLulzim MucaMuaj më parë
  • mirre veten me te mir o plaku, pak pozitivitet, se fundi fundit shqiptar jem, pse me urretje KS AL

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • rrace si sajmina nuk rrin pa futur ne sherr njerzit e ka ne gjak mjer kush esht pran .

  xhelil spahixhelil spahiMuaj më parë
 • Pl

  Xhevdet JahjaXhevdet JahjaMuaj më parë
 • Andi: karamelet, Haribo tana i ha 🤣🤣!

  Nertila FjerzaNertila FjerzaMuaj më parë
 • Po ajo Antonela ca ishte vesh si hajdute 😅

  Anonymous SagaAnonymous SagaMuaj më parë
 • Andi je i vertet asni si ti sesht👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐😍

  Atid ItarbaAtid ItarbaMuaj më parë
 • Bora perfundimisht na ke care k*** me kto publicitat

  Emanuele GaianiEmanuele GaianiMuaj më parë
 • Anxholo me sindi 👑👑 un mendoj se shkojn shummm 😍

  Blerta RepajBlerta RepajMuaj më parë
 • A e kini degjuar kengen per ANTONELEN alworld.info/u/video/gIjVx4eipNSffc0

  GrandFamilia RecordsGrandFamilia RecordsMuaj më parë
 • Si I tha arjani jasmines mos kishe pire ndonje gote moj

  hedllo hellowhedllo hellowMuaj më parë
 • Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

  Lediana PrengaLediana PrengaMuaj më parë
 • Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

  Lediana PrengaLediana PrengaMuaj më parë
 • Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

  Lediana PrengaLediana PrengaMuaj më parë
 • Kush public ka votuar qe Atdheu te kthehet , nuk e kuptoj ? Publiku ne komente flet fjale ofenduse ndaj Antoneles (i meriton ) Ajo ka ofenduar Atdheun shume keq publikisht! Atdheu nga ana tjeter ka ofenduar Antonelen ! Keta nuk Jane 15 vjec qe nuk din cfar bejn , Jane Te ritur ! Epo te shahesh e te peshtyhesh dhe te vish ta lepish prap , nuk kam pare ! Qofsh ti qe je Atdhe (qe hiqeshe dhe si i drejt ) Po si thon kot , para ta fut koken edhe ne m....,,

  Valentina BitriValentina BitriMuaj më parë
  • oj Zemer, keta jan te ftuar per te ber show deri ne qershor, deri kur te perfundoj emsisioni, pra ai vjen vetem per audienc edhe normal qe edhe fiton lek

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
  • Do thoja paraja

   Valentina BitriValentina BitriMuaj më parë
ALworld