Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike!

15 Shk 2021
136 627 Shikime

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Ne kerkim te nenes biologjike

  Razije PuprriqiRazije Puprriqi13 orë më parë
 • o Allahu im te lutem kush meka bo keq ti e din ktheja te lutem se une e ti e dim qfar ka bo denoje si dit ti te lutem

  Lumturije BeqiriLumturije Beqiri21 orë më parë
 • You who tried to ruin someone else life should show a lot of care. As you try to spit them you will spit yourself... and attract the curse upon yourself...😉 Life is an endless choices..., but which suits you the best!!!

  Elona VelcaElona Velca22 orë më parë
 • Allahu na falte për mallkimet me vetëdije dhe pa vetëdije 🙏🙏O zot na fal të gjthve🙏🙏🙏🙏

  Katerina BicaKaterina BicaDitë më parë
 • Un kam nje tip qe nuk mallkoj mos mallkoni kurr Amin o zot

  anxhela Sinanianxhela Sinani2 ditë më parë
 • Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes alworld.info/u/video/hXmyzXurjreEq5o

  Rruga HyjnoreRruga Hyjnore2 ditë më parë
 • Allahu i Madh na falte e na misherofte ne te gabueshmeve !!!! 🤲🏻🕋

  Valbona ShtembariValbona Shtembari2 ditë më parë
 • Amin

  Tauland SharkaTauland Sharka3 ditë më parë
 • Allahu na rujt

  adelinagilliadelinagilli3 ditë më parë
 • Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.

  Fiona BrittonFiona Britton3 ditë më parë
 • Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋

  ARR ShkoderARR Shkoder3 ditë më parë
 • Po shum e vertet

  anxhela Sinanianxhela Sinani3 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢

  Antipatrea AntipatreaAntipatrea Antipatrea4 ditë më parë
 • O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏

  Flurije KukalajFlurije Kukalaj7 ditë më parë
 • Shume e drejte

  Ledio ShametiLedio Shameti7 ditë më parë
 • Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume

  scorpion1908scorpion19088 ditë më parë
 • Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet

  Vjollca KordhaVjollca Kordha9 ditë më parë
 • Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼

  Fatmire MehmetiFatmire Mehmeti10 ditë më parë
 • Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin

  Lut LutiLut Luti10 ditë më parë
 • Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija

  Gogle AcountGogle Acount11 ditë më parë
  • Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.

   fejza islamifejza islami4 ditë më parë
 • Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Mendore

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn

  Agron CemalliAgron Cemalli11 ditë më parë
 • Amin ZOTI çofte I bekuar Amin

  Gimi DociGimi Doci11 ditë më parë
 • Zoti na falte

  ll llll ll11 ditë më parë
 • Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”

  Dituria HyjnoreDituria Hyjnore12 ditë më parë
 • ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMI12 ditë më parë
 • O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.

  Μ_ ΣΜ_ Σ13 ditë më parë
 • alworld.info/plus/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA

  Besmir KoçiaBesmir Koçia13 ditë më parë
 • 👍

  Xhejn NdreuXhejn Ndreu13 ditë më parë
 • Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin

  noku nokunoku noku13 ditë më parë
 • Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"

  Albanian BassAlbanian Bass13 ditë më parë
 • Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

  zeqie Zendelizeqie Zendeli13 ditë më parë
 • Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲

  Enkelejda BykuEnkelejda Byku13 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯

  Shpresa MemaShpresa Mema13 ditë më parë
 • Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak

  Aneta LipeAneta Lipe14 ditë më parë
 • Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!

  Ems G63Ems G6314 ditë më parë
 • Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah

  Marsela ShotiMarsela Shoti14 ditë më parë
 • Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲

  Beca BecaBeca Beca14 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/aInLrKx6a9eLoac

  Polikseni ZoutaPolikseni Zouta14 ditë më parë
 • Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond

  Atifete GashiAtifete Gashi14 ditë më parë
 • ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

  Sevdail BajraSevdail Bajra14 ditë më parë
 • Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!

  Albanian BassAlbanian Bass14 ditë më parë
 • 🙏🏻🙏🏻

  Zeli KZeli K14 ditë më parë
 • Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻

  Zeli KZeli K14 ditë më parë
  • Jjjj ldnmltë

   Naser BytyqiNaser Bytyqi14 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌

   Gjuha ArabeGjuha Arabe14 ditë më parë
 • Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲

  ShalaShala14 ditë më parë
 • Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.

  Medina MedinaMedina Medina14 ditë më parë
 • Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber

  Rudina Caca BykuRudina Caca Byku14 ditë më parë
 • Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin

  Soel Soel TVSoel Soel TV14 ditë më parë
  • Amin

   Aferdita ShemuniAferdita Shemuni9 ditë më parë
 • Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲

  smile foryousmile foryou14 ditë më parë
 • Zoti na falt qa kemi ber gabim

  Five ForeFive Fore14 ditë më parë
  • @Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎

   AFRIM ##AFRIM ##12 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓

   Gjuha ArabeGjuha Arabe14 ditë më parë
 • Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin

  Islam-PeaceIslam-Peace14 ditë më parë
 • Allahu ta shperbleft me tmira.

  mario beqirimario beqiri15 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻

   Gjuha ArabeGjuha Arabe14 ditë më parë
 • Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot

  Arjana KalemiArjana Kalemi15 ditë më parë
 • I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit

  Erion AhmetiErion Ahmeti15 ditë më parë
 • a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.

  MusaraMusara15 ditë më parë
  • Amin

   FF FOREVERFF FOREVER13 ditë më parë
  • 😔😔😔

   Davide MetaDavide Meta14 ditë më parë
  • Amin

   Erion AhmetiErion Ahmeti15 ditë më parë
 • 1

  MusaraMusara15 ditë më parë
  • 8ξ7 €)₩05

   Πέτρος ΦωτιάδηςΠέτρος Φωτιάδης12 ditë më parë
  • 9

   Πέτρος ΦωτιάδηςΠέτρος Φωτιάδης12 ditë më parë
ALworld