MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

7 Mar 2021
2 769 455 Shikime

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente
 • Super kenge

  Blerim TurkollariBlerim Turkollari6 orë më parë
 • Bro!! Noizy let down so many people that helped him on the way up!! Duda, Ak47, Mali G ... the line never ends. Icy, Eddie B, Don vidi and so many just suck up to him. Noizy needs to remember that back in UK people helped him when he got kiddnaped etc

  Antoni RuciAntoni Ruci13 orë më parë
 • Kush meno se ky diss esht tritol

  florinjoflorinjo14 orë më parë
 • Muzik vari karin

  Tattoo FatjoniTattoo Fatjoni18 orë më parë
 • E fucke noizyn me kte keng bravo 👏 noizy esht bythqir I pabes

  Armando AlbaniaArmando Albania20 orë më parë
 • Super Keng i ke .. .... disit

  Geri MurraniGeri Murrani20 orë më parë
 • ❤❤❤

  Mariglena HoxhaMariglena Hoxha20 orë më parë
 • Ky e ka ber super diss per tgjith ata klyshat e kurvave

  KRIMINELIKRIMINELIDitë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Antonio QeramixhiAntonio QeramixhiDitë më parë
 • alworld.info/u/video/nmKbppWejsawY6c

  Crazy StanCrazy StanDitë më parë
 • I VETMI SHQIPRI QE NUK SHAJTI THMI OSE QKA PO DI UN E TREGOJ A TI NOYZIA ROSPIA OTRKARI

  Shukri KrasniqiShukri KrasniqiDitë më parë
 • SHUM E FORT 1 KAFFE E KE PREJ MEJE FORT FORT

  Shukri KrasniqiShukri KrasniqiDitë më parë
 • Po folka si burim.ademi🤣

  Hava HavaHava HavaDitë më parë
 • Super DISS 😃

  Doci BlendiDoci BlendiDitë më parë
 • 1:53 super

  Kejdi SkenderajKejdi SkenderajDitë më parë
 • Fiks o matolale

  Ferari :Ferari :Ditë më parë
 • Flak🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Refs TvRefs TvDitë më parë
 • Bravo matolal je gjigand nojzi shok bukshkels

  gazi gazigazi gazi2 ditë më parë
 • Krenar per vlerat artistike Mato.. 👍🦅 Pa hatermbetje per 🦅 e tjere, ky djale ka sukses . Dua te shoh 1 here te vetme, me nje text gjigant bashk me Noizin Getoarin & grupin Hellbanians do dali basii 🎼 me i fuqishem i gjith koherave Bejeni per artdashesit e 🇦🇱 Mendojeni 😉

  Aldi ÇullhajAldi Çullhaj2 ditë më parë
 • L

  Bada BigBada Big2 ditë më parë
 • Ere bishe shume e bukure kenga edhe pse jame fanci nozyt

  Pellumb BajramiPellumb Bajrami2 ditë më parë
 • Je ma i miri

  GAME PLAYER1GAME PLAYER12 ditë më parë
 • Ti se thu dot rr dhe na bon p9

  Niko MekshiNiko Mekshi3 ditë më parë
 • OTR👑

  ALINDRO TOSKAALINDRO TOSKA3 ditë më parë
 • Do hash rakun tim

  Eglis MucaEglis Muca3 ditë më parë
 • Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT

  Besnik ObocBesnik Oboc3 ditë më parë
  • Ky eshte e Ardhmja e Hip Hopit ne shqiperi 😉

   Doci BlendiDoci BlendiDitë më parë
  • un

   brajan karabrahimibrajan karabrahimi3 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼

  Agim FarieAgim Farie4 ditë më parë
 • Adonis

  Fatos MustafajFatos Mustafaj4 ditë më parë
 • 🖕🖕🖕🖕🖕🖕

  Ernest GamingErnest Gaming4 ditë më parë
 • pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻

  ff trolex 444ff trolex 4444 ditë më parë
 • Ik mso rr

  Enes Musabelli_OfficialEnes Musabelli_Official4 ditë më parë
 • Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....

  Ajet FranceAjet France4 ditë më parë
 • Shum bukur

  AlesiaAlesia4 ditë më parë
 • BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Kamela HoxhaKamela Hoxha4 ditë më parë
 • Hahahhaah

  AIDA DEMIRIAIDA DEMIRI5 ditë më parë
 • O mato o kar

  Mevlute ManallariMevlute Manallari5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

  Rezarta je më i miri MaloRezarta je më i miri Malo5 ditë më parë
 • Wwaaaa super e bukur

  Emanuela SterkajEmanuela Sterkaj5 ditë më parë
 • Kar Noizy t'a dha famen

  Xhuljano NarkajXhuljano Narkaj5 ditë më parë
 • Bravo

  Luis LuisLuis Luis5 ditë më parë
 • Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

  Ilsa RildiIlsa Rildi5 ditë më parë
 • O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

  GT NO3LGT NO3L6 ditë më parë
 • mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

  Anasue Ana27444Anasue Ana274446 ditë më parë
 • Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

  Iphone PhoneIphone Phone6 ditë më parë
 • Mati gjigand mato talent mato kolloz

  Andi AzizajAndi Azizaj6 ditë më parë
 • ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

  Elvis VishaElvis Visha6 ditë më parë
 • Hallall ta boft zoti

  Ajet ShimaAjet Shima6 ditë më parë
 • 💪🔥💪🔥💪🔥💪

  Merudual IsoMerudual Iso6 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/eITasW1kjs1wo68

  djalingatropojadjalingatropoja6 ditë më parë
 • Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

  Dejvi DejvidDejvi Dejvid6 ditë më parë
 • IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

  KAFKA FFKAFKA FF7 ditë më parë
 • Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

  Xhoni TrokaXhoni Troka7 ditë më parë
  • @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

   Xhoni TrokaXhoni Troka6 ditë më parë
  • Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

   Dejvi DejvidDejvi Dejvid6 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Dj ERIXDj ERIX7 ditë më parë
 • super

  ergys shkoderergys shkoder7 ditë më parë
 • Nojzy esht kar derr o kar

  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ7 ditë më parë
 • Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

  djalingatropojadjalingatropoja7 ditë më parë
 • Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

  djalingatropojadjalingatropoja7 ditë më parë
 • diss me i bukur ky eshte 😉

  Kuj desKuj des7 ditë më parë
 • Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

  White WolfWhite Wolf7 ditë më parë
 • Aty rri m bablok

  Dafi DafiDafi Dafi7 ditë më parë
 • Prej noizyt more fam

  maksi Pocimaksi Poci7 ditë më parë
 • 👍

  Amir DulloviAmir Dullovi7 ditë më parë
 • bumping this in the town (oaktown,ca)

  Renato Otto D'AngeloRenato Otto D'Angelo7 ditë më parë
 • Po Kari Po ✓

  Sonila SonilaSonila Sonila7 ditë më parë
 • Flamma vs Resto ? Like

  TonyTony7 ditë më parë
 • Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

  LEOPARDO KrasniqiLEOPARDO Krasniqi7 ditë më parë
 • Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

  Diablo-AgarioDiablo-Agario7 ditë më parë
 • patoumnozin

  Besnik StemaBesnik Stema7 ditë më parë
 • OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

  RT_MAFIOZIRT_MAFIOZI8 ditë më parë
 • Bravoooooooooooo je njish

  RT_MAFIOZIRT_MAFIOZI8 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

  Florin DemiriFlorin Demiri8 ditë më parë
 • E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

  ff mikel ff mikelff mikel ff mikel8 ditë më parë
 • Matua thjesht mori fam nga noizy

  dritan samsungdritan samsung8 ditë më parë
 • ky mato prej noyzit mori fam

  best musicbest music8 ditë më parë
 • Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

  Orsi AllaOrsi Alla8 ditë më parë
 • Degjenerim per noyzin

  Enes QailiEnes Qaili8 ditë më parë
 • Ti noizyt ka merr ngoj noizy

  Esmeralda CerrikuEsmeralda Cerriku8 ditë më parë
 • Bravo

  Klajdiklevi GerbolliKlajdiklevi Gerbolli8 ditë më parë
 • bravoooo

  Devin SherifiDevin Sherifi8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike

  War QueenWar Queen8 ditë më parë
  • A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂

   Elian PepkolajElian Pepkolaj6 ditë më parë
  • kurr ma mir ske fol vlla

   ALESIO ALESIOALESIO ALESIO7 ditë më parë
 • Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.

  Ana NAna N8 ditë më parë
 • Po kari po

  dibrani otrdibrani otr8 ditë më parë
 • U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣

  Haker OfficialHaker Official8 ditë më parë
 • Varrosi > mato

  Luca2 BekshiuLuca2 Bekshiu9 ditë më parë
 • Eyd

  Urim RexhaUrim Rexha9 ditë më parë
 • A

  Geni DemiriGeni Demiri9 ditë më parë
 • Tka re stresi tka bo pidh

  Emra KajtaziEmra Kajtazi9 ditë më parë
 • Kari

  Emiljano DobiEmiljano Dobi9 ditë më parë
 • Ma

  Emiljano DobiEmiljano Dobi9 ditë më parë
  • Yendufhfi

   Emiljano DobiEmiljano Dobi9 ditë më parë
 • Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!

  Kristyan NaydenovKristyan Naydenov9 ditë më parë
 • Big diss

  Isuf PreciIsuf Preci9 ditë më parë
 • Noiyzin ska bit nane ma rrezu

  Haqif HoxhaHaqif Hoxha9 ditë më parë
 • Ik mor kar do mi bo diss noizyt

  Haqif HoxhaHaqif Hoxha9 ditë më parë
 • Këto bojn lojna kalamajt besojn

  Fatjon SulaFatjon Sula9 ditë më parë
 • Kar mos rrej mo shkerdhat qite dhe kyt ne insta qite kar muti

  Armeni ne yotubeArmeni ne yotube9 ditë më parë
 • We

  Ramiz KucaRamiz Kuca9 ditë më parë
 • ik re rrot anej more fam nga ato

  Klevis BicakuKlevis Bicaku9 ditë më parë
 • t filliqi varrosi 🥵🥵🖕🏿

  ALBANIA BLOODALBANIA BLOOD9 ditë më parë
 • Do mandatin ti ?

  Dorian SaliajDorian Saliaj9 ditë më parë
 • Bravo mato

  Tetova TetovaTetova Tetova9 ditë më parë
ALworld