Me Maçin 35 | NGOP.TV

16 Shk 2021
34 260 Shikime

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Lumadh 🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

  Taynaa TaynkiTaynaa Taynki16 ditë më parë
 • me shpesh dhe me gjat videot me macen se nuk shikohet keshtu 50 sekonda ne 2 jave :( cdo gje ben humor por nuk krahasohet macja e gjall me ato lojrat qe jan si cartana :/ macen edhe nese nuk do beni as nje dublim vec postojeni sepse esht e bukur dhe te gjith e pelqejn, me gjat :) shikojm ca faqe kineze me mace sikur shqiperia nuk ka kafsh shtepiake :/

  Drift SimulatorDrift Simulator16 ditë më parë
 • Hahhahhahahahha o maçi o gjigand

  Klejvi KokonaKlejvi Kokona17 ditë më parë
 • Ku eshte Dashua? E ke ngrënë?!

  Social GirlsSocial Girls17 ditë më parë
 • jepi çik llapës aty 😂😂

  Selistin HametajSelistin Hametaj18 ditë më parë
 • sa e shkurter

  Enes FushaEnes Fusha18 ditë më parë
 • Aventurat

  Niko YzeirajNiko Yzeiraj18 ditë më parë
 • Hahahahah looot

  Sara FugaSara Fuga18 ditë më parë
 • Po shm e shkurter ta kisht zjatur cik me shm

  Xhesi KuqiXhesi Kuqi18 ditë më parë
 • O maci je fantasti

  Ena MitriEna Mitri18 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂na kenaqni me humorin e bukur😊

  Puma 1Puma 118 ditë më parë
 • Ej kur do i jepni ato pjeset e red dead rembetion se prita por ca prita te beja mutin banjo

  ErnestErnest18 ditë më parë
 • Hahaha

  FT-Henri YTFT-Henri YT18 ditë më parë
 • 😂😂

  Julian PushajJulian Pushaj18 ditë më parë
 • Do te beji me floke ai maci, vetem besiiiiiim 😂😂😂

  laert gjokalaert gjoka18 ditë më parë
  • " mirë qe i iku lesht e kokës po me mbeti dhe ne derë"

   Marçela shehuMarçela shehu18 ditë më parë
  • @laert gjoka besiiim

   Marçela shehuMarçela shehu18 ditë më parë
  • @Marçela shehu 😂😂😂😂 besimmmmm dhe vetem bessss immm 😂😂😂😂

   laert gjokalaert gjoka18 ditë më parë
  • Besiiim lyeje me tutkall e barut

   Marçela shehuMarçela shehu18 ditë më parë
 • 😹😹😹

  Vanessa DelajVanessa Delaj18 ditë më parë
 • PERHER KUR SHIKOJ NJE MAC BARDH DHE ZI I THEM SHOKUT MAÇI TE NGOPI😂😂

  Enes ShehiEnes Shehi18 ditë më parë
 • ta kishit bere pak me te gjate do kishte dale super pot skgj

  Eljo HutaEljo Huta18 ditë më parë
 • 4 veta qenkan me qenin 🤣

  Armando KoshenaArmando Koshena18 ditë më parë
 • Ti qe po e shef kte koment ishalla nesr.u bfsh miljoner

  Sara DuciSara Duci18 ditë më parë
  • Çë1ë

   Ardit KallashiArdit Kallashi15 ditë më parë
  • Uuuu, tu thafte goja se na le fukarenj. 😁

   ΣigmaΣigma17 ditë më parë
  • L Ju lumt cuna♥️

   Sara DuciSara Duci17 ditë më parë
  • Me shume se miljoner do doja Shume te zhdukesh ky virusi.

   ginger 07ginger 0718 ditë më parë
  • 😂🤣😂🤣😂

   Emiljano MetajEmiljano Metaj18 ditë më parë
 • 🐱🐱🐱 😃😃😃😃😃😃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  12 sonic. exe12 sonic. exe18 ditë më parë
 • A do e dubloni edhe perputhen ? Ju lutem🙏

  Klodi CelajKlodi Celaj18 ditë më parë
  • Nuk e bejne dot se marin bamm nga top channel

   Generation Smart ProductionGeneration Smart Production18 ditë më parë
  • @BANDIT FF SHORTS dublimi i tyre do te jet lotttt😆

   Klodi CelajKlodi Celaj18 ditë më parë
  • Pooooo perputhen ju lutem

   BANDIT FF SHORTSBANDIT FF SHORTS18 ditë më parë
 • Jeni mat mir Respekt vete vazhdo

  Jeton AvdulliJeton Avdulli18 ditë më parë
 • beje cik me te gjate vidjon oree

  MineldoMineldo18 ditë më parë
 • Mashallah mos e hajm ne sysh macin

  EXO SABIANEXO SABIAN18 ditë më parë
 • Hahahahaha macin eke kur ske uj, thuaj macit të rregulloj balluket 😂😂😂😂

  Ervin Shahaj inTerErvin Shahaj inTer18 ditë më parë
 • O Maçi sa i mire je kshu o bobe ❤❤🥰🥰

  Ervina MusaErvina Musa18 ditë më parë
 • 1

  Terenc MihajTerenc Mihaj18 ditë më parë
 • maci je super

  saimon Hoxhajsaimon Hoxhaj18 ditë më parë
 • 1

  Terenc MihajTerenc Mihaj18 ditë më parë
 • Shum e shkurter te pakten 4 minuta

  Klidion FieriKlidion Fieri18 ditë më parë
 • Berber tamam maci😅😅😆🤣🤣🤣🤣

  vini vinivini vini18 ditë më parë
 • Kaq pak 😐😐😐😐

  Elio BirçajElio Birçaj18 ditë më parë
 • Mos te te marrin m'sysh phy

  Arian GjoniArian Gjoni18 ditë më parë
 • Parukier Mau

  Klea BircajKlea Bircaj18 ditë më parë
 • Kaq re 🤔🤔🤔

  FF KILLVFF KILLV18 ditë më parë
 • Beni sa me shume me macin e duam shume Na kenaq.

  ginger 07ginger 0718 ditë më parë
 • Hahahahahahah maçi legjendë

  Enio VeizajEnio Veizaj18 ditë më parë
 • Jepi llapes🤣🤣🤣🤣

  Ff Armenti DhepaFf Armenti Dhepa18 ditë më parë
 • Jeni me te miret

  petrit rukapetrit ruka18 ditë më parë
 • ky eshte i papar je me i miri Maci😎😎❤️❤️😎💪💪💪🇦🇱

  London GLondon G18 ditë më parë
 • E sa bukur ky maçi

  Ardiana MicaniArdiana Micani18 ditë më parë
 • Paruker machi

  Ff Armenti DhepaFf Armenti Dhepa18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂

  Rei DhimaRei Dhima18 ditë më parë
 • Hahahahha

  Klenti AhmatiKlenti Ahmati18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣💋💋

  Aleksandra ZeneliAleksandra Zeneli18 ditë më parë
 • I pari

  Grei BeqiriGrei Beqiri18 ditë më parë
 • 36

  Albanian tvAlbanian tv18 ditë më parë
 • Bosi vec like.

  KrisildKrisild18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  vortex FFvortex FF18 ditë më parë
 • J oari

  Grei BeqiriGrei Beqiri18 ditë më parë
 • I pari

  Isuf MemaIsuf Mema18 ditë më parë
 • 1

  You're AdoptedYou're Adopted18 ditë më parë
ALworld