Melisa dhe Andi takojne Arjanin ne shtepine e tij dhe....

3 Maj 2021
104 999 Shikime

#perputhen
Per te mos humbur asnje video beni SUBSCRIBE.
.
Notice:
Notwithstanding the provisions of sections 106 and 106A, the fair use of a copyrighted work, including such use by reproduction in copies or phonorecords or by any other means specified by that section, for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching (including multiple copies for classroom use), scholarship, or research, is not an infringement of copyright.

Komente
 • O Arjan je I vetmi njeri qe ja vlen......te shahesh normal ...turp per emrin qe kishe dhe e zhyte ne mut me kto llum te shoqerise

  Arbër 2020Arbër 20203 ditë më parë
 • po ty melisa kur te thosh fatjoni je e lidhur me andin pse sterbetoeshe ne studio a sa fallco je o buce

  Leo FloLeo Flo5 ditë më parë
 • Un mendoj pse Olsa si len djemt dhe vajzat aty te jene vetvetja... Gjithcka do isjte me bukur. Tea bear ishin yje i prishen kot me thash e theme... Melisa ansi shkojne bashke, edhe. Sot ka cifte aty qe shkojne dhe jan lidhur bashke por para kamerave duhet te recitojne tjera gjera.

  I don't care I love itI don't care I love it7 ditë më parë
 • Edhe ti Arjan si kto vec per klikimi se jemi msu me renat tusja turp as profesion skeni 0 po as ajo lavirja keng si ato rugacet qe lipin

  R KR K8 ditë më parë
 • 🤮🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

  Izmir AlcaniIzmir Alcani8 ditë më parë
 • Oh sa bukur

  Elida PepmarkuElida Pepmarku8 ditë më parë
 • O zot jeni mbledh te gjith te semaforit,neveri e madhe nuk shifni mo🤮

  FlowerFlower9 ditë më parë
  • Aty brenda peshtyhen, jashte lepihen ja keto jane💩💩

   Majlinda SerdariMajlinda SerdariDitë më parë
 • Sikur tishin dal prej perputhen bashk do ishte vertetu tamon si nje program orgjinal, po me dallavere e me rrena nuk po na bon mo pershtypje keta dyt.

  Sara 85Sara 859 ditë më parë
 • Kjo do te thote qe te gjithe konkurentet qe dolen nga programi kan genjyer. Po fat te.ken.

  Rita SelimajRita Selimaj9 ditë më parë
 • piupu😂

  samsung samsamsung sam9 ditë më parë
 • Andi Melisa super ♥️♥️🌟🌟😍😍

  Lola GuriLola Guri9 ditë më parë
 • Nuk shefet me perputhen pa Melisen Andin Fatjonin dhe Anen e per super jan te 4 😘😘😘😘😘😘😚

  Klevis BuciKlevis Buci10 ditë më parë
 • Urime jeni yje

  Mariglena GripshiMariglena Gripshi10 ditë më parë
 • Po qka priteni nga Magar arijani qe i ja hup rruga ne oborr .

  Rex AliRex Ali10 ditë më parë
 • Melisa ishte bukuria e perputhen 😍❤️

  Vjollca AllaVjollca Alla10 ditë më parë
 • ARJAN KONDOMI NJERIU I ZI, I ERRET, NJERIU I PRAPASKENAVE, I KULISAVE, I SKENAREVE NE PERPUTHEN KA MARRE PERSIPER TE BASHKOJ GJITHE QENIET E ULTA PA MORAL TE SHOQERISE QE KA MBLEDH NE PERPUTHEN DHE TE KRYEJ VRASJE TE KARAKTERIT NE MEDIAT PUBLIKE TE FEMRES KONSERVATORE TRADICIONALE. XHENUINE TE DREJTPERDREJT DHE ME INTEGRITET MORAL PERFAQSUAR NGA SINDI LOCI QE PER FAT TE KEQ TE KETIJ BUR(R)I ME KOMPLEKSE INFERIORITETI E VURI ME BYTHE NE UJE TE NXEHTE DUKE E SHPERFYTYRUAR NE SY TE PUBLIKUT SHQIPTAR...

  Suzana KolaSuzana Kola11 ditë më parë
 • Nese ju pelqejne *videot* e mia ju lutem beni *su bs cri be* 🙏🏻🙏🏻🤍

  All colors with MaidaAll colors with Maida11 ditë më parë
 • CIFTI MA I MIRI NE BOT

  Myrt TemajMyrt Temaj11 ditë më parë
 • Melisa me ka pelqyer

  Tatjana CaniTatjana Cani11 ditë më parë
 • Funderrina te gjithe,si jevgjit..

  Enkelejda HabiliEnkelejda Habili11 ditë më parë
  • Jo si jevgjit por tamam jevgj ne tapij

   Toni SulaToni Sula11 ditë më parë
 • Me te vertet asht patriot blerim dauti 👌🇦🇱

  nikoll geganikoll gega11 ditë më parë
 • Bravooooo ky ashte cift origjinal. Jete te lumtur real aty kan qen si telenovel a u besohettttt

  Diella DurgajDiella Durgaj11 ditë më parë
 • Po pse aktrojshi ne emision kur keni qenë te lidhur ncncnc qr

  Lekë DukagjiniLekë Dukagjini11 ditë më parë
 • p

  fjorela petoshatifjorela petoshati11 ditë më parë
 • p

  fjorela petoshatifjorela petoshati11 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️

  Tani ZefiTani Zefi11 ditë më parë
 • Tipa të tillë Arjanit i pëlqejnë shumë që te flasi mir Kurse me ata që janë për t'u admiruar bëhet estetik kur bën debat

  Majlinda MinaMajlinda Mina11 ditë më parë
  • Arijani ku fryn era kthe gunen ky eka vetem me sindin

   Gjystina BabaGjystina Baba8 ditë më parë
 • Zoti arjan Perse bjen ne niveli. E andit dhe melises .jam dakort se nuk i thu kuj pse erdhe .por mos i nxjerr ne vitjo me ty

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα11 ditë më parë
ALworld