Melisa - Leje ( Official Video )

29 Pri 2021
4 929 730 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente
 • Sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesh

  NG OrgesNG Orges5 minuta më parë
 • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Anamaria CostinescuAnamaria Costinescu5 minuta më parë
 • 👿

  Anamaria CostinescuAnamaria Costinescu5 minuta më parë
 • 💩💩💩💩💩

  Anamaria CostinescuAnamaria Costinescu6 minuta më parë
 • Edhe une jam ktu si shume te tjere pasi degjuan kengen e Anes, me fal Melisa pz, je super vazhdo🤣

  Edona & GeriEdona & Geri19 minuta më parë
 • Melisa super ze Krahasim me Anen Mir ze ska po ban si ruspie me ate kenge

  Bleona ZiuBleona Ziu25 minuta më parë
 • e degjova kengen e Anes kenge e cpifur kurse kjo kenga e Melises leje po me pelqen

  Mateus LicoMateus Lico32 minuta më parë
 • Hallall kenga ne krahasim me kengen e asaj anes

  Aldo GamingAldo Gaming34 minuta më parë
 • Ana tu pa sa view ka kenga e melises dhe nderkoh plas nga inati. Brava melisaaa ♥️♥️♥️

  Liliana LeciniLiliana Lecini37 minuta më parë
 • Nah melisa sorry for judgin you

  Ema BoeeEma Boee37 minuta më parë
 • Te enkshim te keqen ndjes montialisht

  ImisImis58 minuta më parë
 • Like per te gjithe ata qe vijne pasi kuptuan vleren Melos😂😂

  Sunset 🌇Sunset 🌇Orë më parë
 • Goca e tezes

  Adivije BarmetaAdivije BarmetaOrë më parë
 • Melisa, te kerkojm falje e dashur🧎‍♀️

  Michael J.Michael J.Orë më parë
 • Zemer kenga jote eshte super Ke ze shum me te mire se disa kengetare te skenes

  Tessa BTessa BOrë më parë
 • Ick me mir se Ana 🤣Pi** Bill ca thonte at, zoti e mori vesh wallahin😂

  🤝🏻Hi🤝🏻HiOrë më parë
 • Melissa yllll super ze ,😍🙈🔥🔥🔥🔥🔥

  Elif eliElif eliOrë më parë
 • Apappapa kalova direkt ktu pas kenges se anes 🤣🤣 jemi ne pritje cdo na prrallise Antonella me arsimin 🤣🤣

  Marsi BathaMarsi BathaOrë më parë
 • Ylle fare

  Vasilika GjiniVasilika GjiniOrë më parë
 • Me mir...andi...Ta puthte ne qade se sa ne ouza na e shpifen

  Violeta DemaniVioleta DemaniOrë më parë
 • Melisa pergezime dhe Kida e ka pare kengen tende😃💣

  LUIS GogaLUIS GogaOrë më parë
 • Me lisa te porë porë tputhja😘😘😘😘😘😘😘😘😘💋💘❤💓💔💕💖💗💙💚💚💛💛🧡💤🖤👄

  Aljena QenajAljena QenajOrë më parë
 • Super🤩🤩🤩

  Anila8ou1000 LleshiAnila8ou1000 LleshiOrë më parë
 • Melisa e dashur me fal shum qe ta shava kengen pasi degjova kengen e anes ti je beyonce e muzikes shqiptare

  Tea For MeTea For MeOrë më parë
 • Bravo Melisa♥️♥️

  Goni KovaciGoni KovaciOrë më parë
 • Melisa na fal per ofendimet se kishte edhe me keq

  Anita BurakuAnita BurakuOrë më parë
 • Melisa Beyoncé pas kenges Anes😂🤘

  Sing and DanceSing and DanceOrë më parë
 • Melisa tkena ran nqaf kot lale ti je yll para Anes zot na ruj💚 Ti je yll me nen 😂😘

  Sing and DanceSing and DanceOrë më parë
 • Zeri melises si Madona, ne krahasim me anen 😄

  Kejdi BeqiriKejdi Beqiri2 orë më parë
 • Njerezit thone se Melisa tradhton Andin

  Greta HaliliGreta Halili2 orë më parë
 • Por per kete arsye shkuan ne program dhe dolen baxhellat te marin fam dhe shikojn femit keta uuusht prag shuara

  flori hazizajflori hazizaj2 orë më parë
 • beautifully!!!😻

  ARMY foreverARMY forever2 orë më parë
 • Love💕❤....love💕❤.....love💕❤..... Whatever you say.......even that i don't understand a word..... Lots of love from Pakistan ❤💕💋❤💕💋❤💕💋

  Rauf ShahRauf Shah2 orë më parë
 • Pasi degjova kengen e Anes u ktheva perseri te ti dhe te Luli ju paskeni qen mire ne krahasim me te 🤦🤦

  LORI KURTILORI KURTI2 orë më parë
 • Melisa po ti paske super ze mi goc ,e terheq fjalen qe kam then se ske ze por pasi degjova kengen e anes qe per pak sme doli gjak nga veshet u mendova mir dhe dola ne konkluzion se ke nje super ze ne krahasim me ca tjera qe u duket vetja kengetare!

  Dea DeaDea Dea2 orë më parë
 • Anxhela XhakoAnxhela Xhako2 orë më parë
 • Erdha mu qetsu me kengen tendee, mbasi degjova kengen e anessss🤮 skandal😵

  Eralda AdaEralda Ada2 orë më parë
 • Bravo melisa Un pasi degjova kenge e anes dhe zdi qa po' thoshte erdha te rrugulloj diten me mu iken tende❤️

  Emi ShkurtiEmi Shkurti2 orë më parë
 • Erdha ketu pas kenges se Anes, krahasim me Anen ti another level

  Sh HSh H2 orë më parë
 • Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo

  JoannaJoanna2 orë më parë
 • Kush mendon se kenga e Anes eshte me skenar qe ti rrisi audiencen Melises xp

  Juljan MukaJuljan Muka3 orë më parë
 • Respekt melisa dhe andi jeni yje....

  Hoti BujarHoti Bujar3 orë më parë
 • Po ajo shoqja jote cfare pati ca asht ajo muzike koti apo jo njerz😈😈

  Albert QosjaAlbert Qosja4 orë më parë
 • Like ata që e kan pëlqyer para se me dal kanga e anës

  B4M BessiB4M Bessi4 orë më parë
  • Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana

   JoannaJoanna2 orë më parë
 • Yyy Sa fansa fitoi Melisa tani 😂 Falendero Anen o Melisaa !!

  Aurela KalemiAurela Kalemi4 orë më parë
 • Pasi degjuam kengen e taynes te kerkojm falje

  artur numanajartur numanaj5 orë më parë
 • Nyc song ....anytime hit❤️ frm assam ind

  Khilonjit DuttaKhilonjit Dutta5 orë më parë
 • pasi degjova kengen e anes e gjith montazh zeri ...ti nuk krahasohesh vazhdo keshtu🥰😘

  Sandra LameSandra Lame5 orë më parë
 • Fan watching here from Philippines!!!🇵🇭🔥✨

  Vince McdonieVince Mcdonie7 orë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady Mindkoff7 orë më parë
 • Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,

  Majlinda XhelilajMajlinda Xhelilaj10 orë më parë
 • Melisa na fal qe te shame 🙏🏻!!!! Tani qe degjova Ana Leshin duke kenduar ….. no comment!!!!

  Dori InaDori Ina10 orë më parë
 • Kur e nin kangen e Anes e morra vesh qe Melisa koka talente😂

  Mirjeta IstrefiMirjeta Istrefi10 orë më parë
 • 😍😍Beautiful song ,voice..❤❤👏👏🇷🇴🇷🇴🇷🇴💟💟💟

  Princess BarbiPrincess Barbi10 orë më parë
 • Melisa mu mos ma bo hallall si disave qe jan kthy pas ana 1 😂😂 (mke pelqy prej ne fillim)

  Genti DautiGenti Dauti11 orë më parë
 • Psh ! Je nje kengtare fantastike meritat i ka kenga anes❤️

  Jonna CaushiJonna Caushi11 orë më parë
 • Like kush degjoi kengen e Anes dhe erdhi ketu 😂😂😂

  Ina ZyferiIna Zyferi11 orë më parë
 • Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana

  Vilson DodajVilson Dodaj11 orë më parë
 • Kg sh e bukur

  Jona JonaJona Jona12 orë më parë
 • Na fal prz tkena ra n qaf kot paska me keq

  Perputhen BackstagePerputhen Backstage12 orë më parë
 • Tiles HopTiles Hop12 orë më parë
 • Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo

  PaulodabeastPaulodabeast12 orë më parë
 • Melisa na fal se masi e ngum anen ti je 100% ma e mira😂😂

  ArlindArlind12 orë më parë
 • Erdha nga Ana ! Nese ta propozon qunin qe ja ben autotune asaj, mos shko zemra, i yti me i mirë 👍

  alalal alalalalalal alalal12 orë më parë
 • tash ja ka rrit Likat Ana ma shum Melises🧐😣

  Mensur HoxhaMensur Hoxha12 orë më parë
 • Te kenaqen veshet me Melisen, te degjosh Anen te cahen veshet , boboo ca dite sot muzika mori fund

  Brikena SkenderajBrikena Skenderaj12 orë më parë
 • E patem gabim per ty ne fillim...pasi degjuam kengen te anes, vari lesht, ti je nje kengetare pak e mir

  Mateus KokujaMateus Kokuja12 orë më parë
 • Melisa vazhdo keshtu te duam shum 😘😘😘

  Brikena SkenderajBrikena Skenderaj12 orë më parë
 • Mbasi degjova kengen e Ana Lleshit ne kto momente u ktheva direkt e po degjoj kengen tende edhe dua te them: Nuk je aq keq sa e kisha menduar ke mundesi te behesh !😅

  Asi InacAsi Inac12 orë më parë
  • @Coco St Meqe e thua ti ok 😅

   Asi InacAsi Inac40 minuta më parë
  • 😂😂😂

   Alban ManckaAlban Mancka4 orë më parë
  • Yll esht haha

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • MELISAAA TE DUAMMMMM😇🦈 Pasi ajo kenga e anes ka lon nam... 🥺✨Love youuu

  Orgesa LitaOrgesa Lita13 orë më parë
  • Hahahha edhe une per kete erdhe

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • Na çan veshet kta

  colorcolor13 orë më parë
 • Kenga jote eshte super o ❤💋

  Arev ArevArev Arev13 orë më parë
 • SUPER KENG❤

  blackpink jenroseblackpink jenrose13 orë më parë
 • Para anes Melisa po duket si jlo

  Dafi SafiDafi Safi13 orë më parë
 • A me numeron ALworld mua qe nuk e kam hap videon,por qr jam futur vetem per te lexuar komentet?

  EtEt13 orë më parë
  • Po

   Iam KapoIam Kapo13 orë më parë
 • Melisa+Andi=kari n'pidh

  kevin canikevin cani13 orë më parë
 • Melisa je shum e mire 😘😘😘🥰🥰❤

  Armanda VeliaArmanda Velia13 orë më parë
 • Je shume e mire dhe shume e bukure

  Regina ShuliRegina Shuli14 orë më parë
 • Kjo ska lidhje fare me muziken

  Igli FetahuIgli Fetahu14 orë më parë
 • Sapo dgjova kengen e Ana1, melisa ke super ze 🥳

  Anuela DermyshiAnuela Dermyshi14 orë më parë
  • Agreed

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • ❤🤩❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤❤💋edhe une kam nje shoqe qe e ka emrin melisa

  Denisa CurajDenisa Curaj14 orë më parë
 • Melisa des mase teje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Denisa CurajDenisa Curaj14 orë më parë
 • Ti je ylllllll

  Mari VlogsMari Vlogs14 orë më parë
 • T’kena ra n qaf kot , na fal 😩

  Adela SherifiAdela Sherifi14 orë më parë
  • Hahahwhw

   Coco StCoco St8 orë më parë
  • Ahahhahaha

   learn morelearn more14 orë më parë
 • Pas kenges se Anes vij ktu te qetesoj cik veshet pz😩💗

  xoxopurplebitchxoxopurplebitch14 orë më parë
 • e kuptoni qe po i japim rendesi ketyre qe skan pas dhe nuk kan lidhje me fjalen VIP apo kengetar. thjesht ishin ca zorraxhi qe shkuan me gjet burre app grua gjoja. jan si ato tipat qe shkojn te "dua te bej te lumtur" po ata pse nuk kane fame????

  shqip videoshqip video15 orë më parë
 • 😂😄🥰kenge shume e bukur 😘

  Suela CekaSuela Ceka15 orë më parë
 • Kuku baba hit (masi e nigova kingen e anes)😂

  glacier pubgmglacier pubgm15 orë më parë
 • this sounds better than ✨ mejk the buri uork✨

  bernis x zinbernis x zin15 orë më parë
 • Sa erdha nga kenga e anes dhe melisa po me duket si vece zela tn

  Fatmira DyrmishiFatmira Dyrmishi15 orë më parë
  • Beyoncé

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • Mami:shikoje pak gjellen Melisa Melisa:ja se po qep pak getat per nje keng tjt Mami:😢

  BOSSBOSS15 orë më parë
 • Pasi degjova kengen e Anes erdha te ky hiti i Melises

  Just RandomJust Random15 orë më parë
  • Edhe un 🤣

   Moza KopaciMoza Kopaci13 minuta më parë
  • Edhe un prz😂😂😂

   Arta VellkuArta Vellku3 orë më parë
  • Me too

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • Linda Morina e Shqiperise. Dueti radhes Me kengen Mere Mere 😅😅😅😅

  Lavdim AjetiLavdim Ajeti15 orë më parë
 • Ooo Zot Sa Budallenje Kemi Qene Qe E Kemi Ofenduar Melisen , Degjojeni Kengen E Re Te Anes , Kjo Qenka SUPERRRRR Hitt

  Seriali Me FalSeriali Me Fal15 orë më parë
 • erdha ktu pasi degjova kengen e Anes 1, Melisa na fal se te kemi ra ne qaf kot, na e ban hallall🙏🏻

  Romina GjoniRomina Gjoni15 orë më parë
  • Buri uork buri uork😂

   BDY VENOMBDY VENOM31 minutë më parë
  • Melisa me kapelqyer ne keng ze ka ka goxha per keng e degjoj disa her e me pelqen pluz ritmi muzika 😉

   Lida LidaLida LidaOrë më parë
  • Lotttttt

   Sabjana GodoljaSabjana Godolja2 orë më parë
  • 🤣🤣🤣

   Melita ColjaMelita Colja5 orë më parë
  • Edhe une erdha te qetsoj veshet

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • vallaj 1000 her kenga jote para anes😂pas teje vjen kenga e lulit Like :Ma jep sta jap😂

  Klarida SulajKlarida Sulaj15 orë më parë
 • LIKE!!! kujt i duket kenga e Melises YLL,pas ndegjimit te kenges se Ana Lleshit......

  Elisa AliuElisa Aliu15 orë më parë
  • Nrm😂😂

   Arta VellkuArta Vellku3 orë më parë
  • Hahahah po

   Coco StCoco St8 orë më parë
 • Te nderuar miq &miqe paragjykuam kot Melisen .Ju ftoj te ndiqni kengen e re te Anes nese deshironi gjak nga veshet

  Sunset 🌇Sunset 🌇15 orë më parë
  • Ajo ishte katastrofale o zot Mendon qe e kalon dot melissen

   Lorena RexhajLorena RexhajOrë më parë
  • @marjo isaku ana-deal

   Sabjana GodoljaSabjana Godolja2 orë më parë
  • @Sabjana Godolja si titullohet?

   marjo isakumarjo isaku2 orë më parë
  • 😂😂😂

   Blerina AbdiiBlerina Abdii2 orë më parë
  • Hahahahah lot ajo

   Sabjana GodoljaSabjana Godolja2 orë më parë
 • 😘😘🥰😘

  Kejsi Evisa SinanajKejsi Evisa Sinanaj15 orë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😘

  Kristi PanxhiKristi Panxhi16 orë më parë
ALworld