Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

19 Shk 2021
3 738 723 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente
 • 😱😱😱❣️❣️❣️❣️❣️❣️🇦🇱🦋🦋🇦🇱

  Risi SelimiRisi Selimi9 minuta më parë
 • Kutve

  Kimete KimeteKimete Kimete40 minuta më parë
 • Te lumt melisa

  Lona LLona L44 minuta më parë
 • 🤑🤑🤑🤑🤑💋

  Armando XhulajArmando XhulajOrë më parë
 • 💋💋💋💋💋👍👍👍😍😍🍇🍓😘😘😘

  Emri MbiemriEmri MbiemriOrë më parë
 • Doli kjo p......a

  gezim hysenigezim hyseniOrë më parë
 • Di te kendosh nje kenge te bukur qe e kam vene ne alarm prandaj zgjohem ne oren 5 fiks prej teje qe ke kenge te bukur

  Zarife ZikaZarife ZikaOrë më parë
 • Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..

  OHANAOHANA3 orë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤💖💖🥰

  Festa BilaliFesta Bilali3 orë më parë
 • Super je ♥♥♥😍😜✌

  Defrime UkuDefrime Uku4 orë më parë
 • kengetare e papar ca flet ti🥰🥰

  ff danieliff danieli4 orë më parë
 • Francia ime te dua shume

  Servete XhaferriServete Xhaferri4 orë më parë
 • Noizyderti

  Loni LoniLoni Loni4 orë më parë
 • Te dua melisa

  Mehreme DushiMehreme Dushi5 orë më parë
 • Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon

  japanimejapanime5 orë më parë
 • SABUKUR MELISA FATJON

  Yllzim BajramiYllzim Bajrami5 orë më parë
 • Sa bukur melisa. FATJON

  Yllzim BajramiYllzim Bajrami5 orë më parë
 • Te ka dale pidhi o kare

  ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? ytᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt6 orë më parë
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Liljana HemaLiljana Hema6 orë më parë
 • 😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

  Maria isufiMaria isufi6 orë më parë
 • Shum bukur Melisa

  Donika HsxhiDonika Hsxhi6 orë më parë
 • Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja

  Rimi's Life ChannelRimi's Life Channel7 orë më parë
 • Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂

  Jonid HyseniJonid Hyseni7 orë më parë
 • Muzik vk

  Loku LondonLoku London7 orë më parë
 • Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏

  Rexho abRexho ab11 orë më parë
 • Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂

  PSYCHOPATH PSYCHOPATHPSYCHOPATH PSYCHOPATH11 orë më parë
 • Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme

  K QK Q12 orë më parë
 • 𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥

  Olsa MaliqiOlsa Maliqi15 orë më parë
 • Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️

  Lugina securityLugina security15 orë më parë
 • Subscribe ju lutem alworld.info/plus/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ

  Alfred_nikolli OfficialAlfred_nikolli Official15 orë më parë
 • Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff

  Faty RamaFaty Rama16 orë më parë
 • Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura

  Aela AliuAela Aliu16 orë më parë
 • Melisa urime sapo u bere meme

  Animelover hehAnimelover heh17 orë më parë
 • I prefer MC Beharin

  M NikolaevM Nikolaev17 orë më parë
 • BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏

  Arsen CokuArsen Coku17 orë më parë
 • Je e bukur

  Hyrie HasaniHyrie Hasani17 orë më parë
 • Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare

  Rolandi ShullaziRolandi Shullazi18 orë më parë
 • kong kari

  blerim qoshkublerim qoshku18 orë më parë
 • Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!

  Zall DardheZall Dardhe18 orë më parë
 • Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim

  Gentiana StrugaGentiana Struga19 orë më parë
 • Shum bukur melisa

  Melisa IljazofskiMelisa Iljazofski19 orë më parë
 • 💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥

  Leo MustafaLeo Mustafa19 orë më parë
 • 😍

  Matilda AgalliuMatilda Agalliu19 orë më parë
 • Noizyde

  Loni LoniLoni Loni19 orë më parë
 • Jocicat

  Loni LoniLoni Loni19 orë më parë
 • 🤩🤩💖💖

  Guri LakeGuri Lake19 orë më parë
 • Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈

  TORI GjergoniTORI Gjergoni20 orë më parë
  • Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂

   rain mucisrain mucis17 orë më parë
 • Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku

  Pashk BrahimiPashk Brahimi20 orë më parë
 • melisa lleshi

  Hydajete AlijaHydajete Alija22 orë më parë
 • It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣

  Ana SkenderiAna Skenderi22 orë më parë
 • 🎂

  Joel and Keitlin ChannelJoel and Keitlin Channel22 orë më parë
 • Jam çupa e Alketit

  Alket FaskoAlket Fasko22 orë më parë
 • O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤

  Alket FaskoAlket Fasko22 orë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  Alket FaskoAlket Fasko22 orë më parë
 • Tani shko per presidente 😅😅😅😅

  Ελιντον ΟυκαΕλιντον Ουκα23 orë më parë
 • Shum bukur

  SL MAFIASL MAFIA23 orë më parë
 • O melis je super pi..

  Gersi NikolliGersi Nikolli23 orë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Arianagrande grandeArianagrande grande23 orë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰

  Arianagrande grandeArianagrande grande23 orë më parë
 • Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines

  BROOKLYN_BB4LIFE BOYBROOKLYN_BB4LIFE BOY23 orë më parë
 • Melisa o Dashuri❤❤❤❤

  Ela KaneEla Kane23 orë më parë
 • Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤

  lindita kolecilindita koleciDitë më parë
 • Ndricon🐣🍓💋

  Irza SulanjakuIrza SulanjakuDitë më parë
 • plis kush me ben subcribe ja kthej

  Nderim Kingi123Nderim Kingi123Ditë më parë
 • Like : Mevlani Koment :Melisa

  Elvetije GashiElvetije GashiDitë më parë
 • Like:Mevlani Comment:Melisa

  Rijadi AldinaRijadi AldinaDitë më parë
 • Nderro njer breket pastaj venin

  Eduart VrapiEduart VrapiDitë më parë
 • O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem

  Celu LineCelu LineDitë më parë
 • Uaaaaaaa

  Gledis MecollariGledis MecollariDitë më parë
 • vetem une pashe qe getat e balerines jane grisur 😂

  Kamela BratkoKamela BratkoDitë më parë
 • per andin

  Luan BalliuLuan BalliuDitë më parë
 • Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡

  ErdaErdaDitë më parë
 • Melisa💣💣💣💣💣👝💨

  Meti MetiMeti MetiDitë më parë
 • Twort✍💅

  Sinanoski EjlemgjulsenSinanoski EjlemgjulsenDitë më parë
 • Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰

  FF flori KamberiFF flori KamberiDitë më parë
 • 😅😅

  Hamzallari RoaldHamzallari RoaldDitë më parë
 • Bej edhe nje kenge tjeter

  Viktor LikaViktor LikaDitë më parë
 • Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare

  SHQIPEZ BEATZSHQIPEZ BEATZDitë më parë
 • Suksese👏💣

  Andi.Sh2Andi.Sh2Ditë më parë
  • Ja foli edhe ky tashi

   japanimejapanime4 orë më parë
 • Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶

  artan dodaartan dodaDitë më parë
 • 😃😃

  artan dodaartan dodaDitë më parë
 • Kto like jan me lek se ska mundsi

  Hermes DyrmyshiHermes DyrmyshiDitë më parë
 • Ok

  Prendush PepajPrendush PepajDitë më parë
 • Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka

  Besar NikaBesar NikaDitë më parë
 • Zdral😂🤢😡

  Besar NikaBesar NikaDitë më parë
 • Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝

  Hulku TvHulku TvDitë më parë
 • Bravo melisa 😘😘😘😘

  bbc lc4bbc lc4Ditë më parë
 • qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮

  Gaming AlbaniaGaming AlbaniaDitë më parë
 • Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades

  all 4 one one 4 allall 4 one one 4 allDitë më parë
 • Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M

  Amarildo XhyraAmarildo XhyraDitë më parë
  • #PrayforAnxhela

   japanimejapanime4 orë më parë
 • Bellissima 😍😍😍

  Junone GaJunone GaDitë më parë
 • Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣

  Marsela ShotiMarsela ShotiDitë më parë
 • Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣

  Andi EleziAndi EleziDitë më parë
 • Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂

  Kajla officialKajla officialDitë më parë
 • Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂

  Klodjan VeiziKlodjan VeiziDitë më parë
 • I just went straight to the comments

  MomobeeMomobeeDitë më parë
 • Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦

  M GM GDitë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Ledjaballa LedjaLedjaballa LedjaDitë më parë
 • 😍🥰😘😇

  Ibadete RetkoceriIbadete RetkoceriDitë më parë
 • vsvxvxh😂😂😂😂😙

  Erjon LushnjaErjon LushnjaDitë më parë
ALworld