Mesazhe kërcënuese, biseda personale & puthje në prapaskenë, çfarë po ndodh?- Përputhen, 4 Mars 2021

4 Mar 2021
1 111 253 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Po sara esht qelpsir ordinere prandaj

  Servis ServisServis Servis15 ditë më parë
 • hahahahah Loko m’duket se u trremb ne momentin kur pa kurrizin e Sindit plot me pucrra hahaahahahaha

  Ridvin HamzaRidvin Hamza16 ditë më parë
 • O atdhe se ka nji po ku me dit se sa i ka jasht se duket se cfar femre eshte

  saliji merxhansaliji merxhan16 ditë më parë
 • Qeqeq qeqe

  berti llaniberti llani18 ditë më parë
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriber22 ditë më parë
 • jhgugyhgiujhuyjhnyuh7

  ERALD MISKUERALD MISKUMuaj më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Maggie TrupidoMaggie TrupidoMuaj më parë
 • Ahahha👎👎👎

  Besi MustafiBesi MustafiMuaj më parë
 • Pôrbfeoubrzpjffmj gfmvg

  Shefkie BeqiriShefkie BeqiriMuaj më parë
 • Sara me pelqeu kur dul me Adheun. Po mas ati e ka kallxu vetem se ish nje femer shum e keqe ka hup shum poena tek publika.

  Qazim BryliQazim BryliMuaj më parë
 • Arijan per punen e puthjes je shum gabim. Puthje ne faqe osht ni gjo po puthje ne buz ja qive nonen e bone mut qetu tfala nga Norvegjia. Edhe po nxehesh shum shpejt. LOCOS ja fut per shkollim e bone i pa shkollum e bone budall keq e teprove pak me Locon qaty 🤣🤣

  Qazim BryliQazim BryliMuaj më parë
 • O loco o vari kars

  Serxho XhoiSerxho XhoiMuaj më parë
 • Kjo Sara Copy Paste Ana 1 Jasemina copy paste Melisa😒🤦‍♀️

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • 5:25 Olsa duke thën ndalone skype😁

  Gentrit GashiGentrit GashiMuaj më parë
 • Dit e mir

  Dksk HshsshsDksk HshsshsMuaj më parë
 • Un e du ledjanen dhe melisn kjo ishe per gjigj ja jem pi. Gjeve e dua andin

  Dksk HshsshsDksk HshsshsMuaj më parë
  • Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Arijani do ta qet nga I msjoni

  Dksk HshsshsDksk HshsshsMuaj më parë
 • Murat puthe

  Dksk HshsshsDksk HshsshsMuaj më parë
 • Ti e dashuron shum👰🤵💝💝💝

  Dksk HshsshsDksk HshsshsMuaj më parë
 • O sindi o kare

  Daniel TrokaDaniel TrokaMuaj më parë
 • O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.

  seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • Arjan konomi sot ja futi kot

  Linda 88Linda 88Muaj më parë
 • Arjan Konomi osht njeri shum i menqur ama osht tipik asi gjyshi shqiptar qe kur ti iken truri dhe behet me nerva te fyen me fjalet me te renda qe i vin ne mendje

  mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Arjan ik qihu o shoq se ja fut kot

  Keli KeliKeli KeliMuaj më parë
  • Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjero

   seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • arjan mos i fol sindit ashtu ti

  Ledion ShahoLedion ShahoMuaj më parë
 • atdhe ti je me i miri

  Ledion ShahoLedion ShahoMuaj më parë
  • Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Me gomarrrrrrr kyyyy loco,oreeeee sprrrr cunn porrrr me ket sindinnn ahh me e thy telefonin

  AurelioAurelioMuaj më parë
 • Vec dashuri nuk ka ktu o njerez qe ne fillim kush kam ca te kapi

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςMuaj më parë
 • O sindi holloji pak ato vetullat ose mos i lyej aq trashe se je shume e imet per ato vetulla aq te trasha.

  ariela elmaziariela elmaziMuaj më parë
 • Deri dje mendoja se Sara eshte shum negative dhe poshter🥴 Sot jam e bindur🤧🤢🤢

  aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

  NeganNeganMuaj më parë
 • Shum i paedeukate Arjani. E ofendon Locon si i paarsimuar pastaj Sindin se nuk e njeh muziken klasike kur ajo eshte violiniste dhe ne fund thote se nuk kam ofenduar!!! Shum i keq!

  PETRITPETRITMuaj më parë
 • Te ishte sara e emancipuar nuk kriton jasminen se ndrohet me shoket.

  Elisa SemiElisa SemiMuaj më parë
  • po vetullat e sindit hahahaha

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Se kuptoj pse Arjani e ofendon kaq shume Sindin? Perdorin ca metoda shume te uleta shumica qe jane aty per tiu kunderpergjigjur njeri-tjetrit. Niveli i respektit dhe dinjitetit ka rene shume poshte.

  doncetadoncetaMuaj më parë
 • This called me lonely in 1500 different language

  Aniem’s POVAniem’s POVMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂Arian Konomi sa mire ja beri Elvis Karatistit 😂😂😂😂OK, OK, Ok, ke ti Elvis te drejte.. Ne fund te Emisionit e tregoj Elvisi mentalitetin Coban, pa fije Edukate dhe hakmarese.. Ja u hakmora me Arianin 😂😂😂😂😂😂😂Ariani ja beri rrafsh.. Ok Hajvan ti ke te drejte.. Sindi sinqerisht qenka Femer pa fije kulture dhe sjellje..Mere Elvisin dhe zhdukeni sbashku se as qe dua tju degjoj e leje me tju shoh!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Sa kontradikte esht kjo Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️NE Rumani na paska pas Shoke nga e gjith Bota etj.. Pas disa minutave thot se ska Shoqeri dhe sdo tjet pjese e ndonje Shoqerie.. Dmth me Koreanet ka qene Shoqe, a ne Shqiperi sdo Shoqeri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Un ve bast se Sindi as qe e di ku gjendet Korea..Shihet sjellja e Sindit qe ka Studiuar ne Rumani te Jevget dhe sjellja e Aristeles qe ka Studiuar ne Shqiperi.. Dallimi esht si Dita me Naten.. Melisa shuuum bukur i tha Elvisit ne fillim.. Po a meret Elvisi per Burre moj Hajvane Sindi?? Po ne anen tjeter a meret Sindi per Grua?? Kjo Femer te ben te vetvritesh.. 1.40 cm Hajvane ne tru dhe cdogje tjeter.. Ne fund te fundit u gjeten Cobanja dhe Cobani.. Mungojn veten dhent.. Dot ju blej Un ktyre disa Dhen qe te dalin ne Male sbashku..E ka Elvis Karatistin qe do ta mbroj nga cdo rezik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Elvisin dot duhej ta merte Edi Rama ne PS dhe ta bej Minister per WC e Shqiperise.. Sinqerisht sdua ta shikoj ket Emision vetem shkaku i Elvisit dhe Hajvanes pa fije kulture Sindit.. Ky Elvisi fol ashtu sikur te ishte ndonje Shkenctar ose Jurist.. Ne te vertet ska mend fare.. Shyqyr qe ka mesuar Profesionin e Tattoos se ndryshe dot ishte me Dhen maleve si Coban.. Po mendoj se ka shum Cobana qe sigurt kan me shum mend se Elvisi me Sindin sbashku.. Kta te dyt akoma skan arritur ta kuptojn sensin e Emisionit dhe ARIANIT.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Sindi ka Sudiuar ne Rumani 😂😂😂😂😂😂te Jevget Romun.. Shqiperia i ka Shkollat e muzikes 100 her me te mira se Rumania.. Ooo Sindi moj Cobane Rumune.. Un kam Studiuar ne Gjermani ku Romunet vijn ktu si lypes rrugve.. Ariani ka 100 %te drejte.. Edhe Un jam puthur me Shoqet Gjermane ne Buze.. Natyrisht ka lloj lloj Femrash, qe sputhin ne buze.. Dmth disa e bejn e disa se bejn.. Ket mendon Ariani.. Sindi ne Rumani ka pa ndoshta disa Korean qe edhe vet i kemi pasur ktu ne Gjermani qe as qe shoqeroheshin me na te tjeret.. Sindi duhet ta dij se Rumania edhe pse esht ne BE ktu ne Gjermani as qe llogaritet e tille.. Ky Elvisi koken e ka si duket bosh brenda.. Ku ka nivelin Elvis Majmuni te bisedoj per jeten Sociale neper vendet Europiane.. Ka shetitur Elvisi ne Itali qe esht akoma me keq se Shqiperia 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjeroja qe ti perjashtojsh nga Emisioni kta dy Vajzat "Sara Jasmina" Po shihet qarte se kta dy Vajzat kan ardhur ne Perputhen vetem e vetem per fame.. Femra fallco jan te dyat.. Perjashtoj nga Emisioni se dot ndodhin gjera qe do ta prishin Emisionin dhe dot behen cudira.. Si qesh kjo Sara, si nje flliqsire e keqe.. Riniani me duket si viktime..

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

  FF ALBOZFF ALBOZMuaj më parë
 • Nuk thone kot femrat kane futur shejtanin ne shishe. kur shejtani pa Saren e ka hapur vete shishen... Sara eshte 😈

  Erin BalliuErin BalliuMuaj më parë
 • Hahaha o zot u kenaqa me komentet

  Esmeralda GjeciEsmeralda GjeciMuaj më parë
 • Aman Arjan se dhe ti po na i shpif kohet e fundit me duket se po tregoj fytyren tend te vertete perverse

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoMuaj më parë
 • Si gjyq po me duket sot🤮

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoMuaj më parë
 • Hahhahahaha Arian Komoni you are the best....sa mir ja ke ba sindit.....qka kam kesh 😂😂😂

  Nora KrasniqiNora KrasniqiMuaj më parë
 • po vetullat e sindit hahahaha

  Ag DorAg DorMuaj më parë
 • Me emisjon vk ska po çfar të shojm

  Saimir KapuciSaimir KapuciMuaj më parë
 • Sindi ndryshoj vetllat se shum e plak po dukesh

  Mevlude V alijiMevlude V alijiMuaj më parë
 • Gabim Arjan vetem aty ne Shqiperi puthin kush tu dale peroara ,ne skemi jo neper bote pare keto qe thua ti ,...

  Mo mu 20Mo mu 20Muaj më parë
 • Ky bon si. Burr zamani. Do me ja mbledh ksaj.kjo mori.kot shyqyrqë gjeti një për vete. Shko mi ti bjeri qemanes.Murati.i shkretë gjynaf po i dridhet zëri.

  Diana EstrefiDiana EstrefiMuaj më parë
 • He ca do me beni jam une

  Ervis HykajErvis HykajMuaj më parë
 • Juli je me i miri je njeri me zemer te madhe.

  Fozi FoziFozi FoziMuaj më parë
 • sindi sod sa bukur osht ka doket edhe syt e vetllat shum um pelqejn po sidomos flokt e saj me pelqejn teper ❤😘

  Fatlum SejdiuFatlum SejdiuMuaj më parë
 • Oj sara ... Mos u mundo kot se Atdheu nuk genjen

  AnesaAnesaMuaj më parë
 • U sa turp

  Diana NaikolliDiana NaikolliMuaj më parë
 • *JEPINI RRITJE RROGE ARJANIT DHE KONFIRMOJENI PUBLIKISHT, 15%* 👇 VOTONI

  Clash KingsClash KingsMuaj më parë
 • Atdheu shume i papjekur dhe vegel e olses.eshte injorant dhe shume fallco dhe i shtirur

  Isidor DhramiIsidor DhramiMuaj më parë
 • Si fanse shum shum e madhe e Arjan Konomit, me Sindin e teproi ( e tepron) :(

  Liridone NuhiLiridone NuhiMuaj më parë
 • Sara Ka një lidhje jasht

  Kukes AlbKukes AlbMuaj më parë
 • Olsa mos e kerceno Atdheun moj goc 😂

  Liam jolaLiam jolaMuaj më parë
 • O Arjan ktu e ke gabim ska lidhje fare se ka jetu jasht sara eshte europiane dhe puthen në buzë se edhe une jetoj jashtë kam 27 vjet ne emigrim po nuk puthem me djem te tjer

  Elona GianniElona GianniMuaj më parë
 • Te lumt goja Arjan Konomi mbyllja gojen kesaj debiles sindit

  Visa KucajVisa KucajMuaj më parë
 • O sindi kape lokon dor per dore dhe dilni nga emisioni duke kercyer

  Call of Duty ALBCall of Duty ALBMuaj më parë
 • Cdo Puthje puthje esht njesoj gjith boten?? , po pra edhe nje keng e mandit te nishtulles dhe rihanes njesoj keng qe keng esht ...🙄🙄🙄

  Ermelinda GjErmelinda GjMuaj më parë
 • Kjo sindi injorante o zoottt.... mir e tha arjani e ka be ate shkollimin ne rumani sikur ka qen ne oxford e na thot ka nje shoqr japoneze apo korea po ik moj vajz se dhe ne shqiperi ke japonez e kinez e ca te duash ti , ca do te thot se me nje kokerr do tregosh gjith kulturen te atij shteti.edhe dy shoqe vajza e japin puthje baby kiss e esht thjesh gjest afeksioni jo lezbike. Akoma sdin me be krahasimin e baby kiss me french kiss ,,hajde hajde

  Ermelinda GjErmelinda GjMuaj më parë
 • Kjo sara duhet te largohet automatikisht nga programi kjo sja vlen te jet ne program puth atdheun puth rinianin presim me ke do tbej rastsisht seks aty me ndonje kandidat

  valdrin laknavaldrin laknaMuaj më parë
 • Vetullat e sindit si shtylla betoni

  Aldorjan DhimaAldorjan DhimaMuaj më parë
 • Bejeni ni votim per arianin kush e don e kush jo te jet ende ne emision

  Russi YTRussi YTMuaj më parë
 • ...jo e puthi jo se puthi... aj medet shum bajat mu keni bo. Sdi kush ju shikon ju dhe keti programi. ... se pari , nbuz nbuz...tani, nzuz nzuz... Nje shprehje e moqme.. Si ka thën Edi Rama : KAZAN ...KAZAN ...KAZAAAAN . Jeni bo trash (plerat 🗑 ) of Albanian television

  DMXxXDMXxXMuaj më parë
 • Ka te drejt arjani sepse ne disa vende jasht shqiperis puthen ne buze.......... mos na acaroni shqicen e 7 te trrurit😂

  London BoyLondon BoyMuaj më parë
 • shume bushtra Jasmina dhe Sara largojini dyjat kuqkat

  Old SchoolOld SchoolMuaj më parë
 • Bo Sara eshte super Kuder

  K QK QMuaj më parë
 • Më mir e mbyll këtë përputhen se jeni bër si estrada e rroskovecit🤣🤣🤣🤣

  rashela canirashela caniMuaj më parë
 • Loco ke ren shum posht 🤮

  Amy AmyAmy AmyMuaj më parë
 • Mir ja bere Sindit o Arjan

  Amy AmyAmy AmyMuaj më parë
 • Minuta 46:10 e theu shishen e champagne 🍾😂😂😂😂😂

  Fatos kacaFatos kacaMuaj më parë
 • po qka mereni me puthjet e sares Sara ashte Pornostarka nmr 1

  Balo FazliuBalo FazliuMuaj më parë
 • Loco 👏👏

  Meli EmiMeli EmiMuaj më parë
 • Arjan Konomi ndrerro korrier drege se paske vajt x lesh

  Ardian DrekajArdian DrekajMuaj më parë
 • Arjan Konomi, shoket puthen ne buze??? Ku ne boten tende , se ne asnje vend te botes nuk eshte normale🙈🙈

  Ardian DrekajArdian DrekajMuaj më parë
 • Elvis je njish👍👍👍👍👍👍

  Encyi Love YouEncyi Love YouMuaj më parë
 • Atdheu don ti puth te gjitha, kurse per Atdheun puthja qenka problem

  Ardian DrekajArdian DrekajMuaj më parë
 • Bravo loco

  North AlbaniaNorth AlbaniaMuaj më parë
 • 54:54 dakord ok dakord mood 😂

  Elisabeta VociElisabeta VociMuaj më parë
 • JULI ME I MIRI.

  Diana NajkolliDiana NajkolliMuaj më parë
 • 45:14 imagjinoj locon dhe sindin duke bashkjetuar. Gjate kohes se veres loco duke lexuar liber ne ballkon me cigare ndersa sindi duke i ren violines nje melodi te lehte dhe loco duke i ber pyetje sindit cdo 5/10 minuta Kaq chill me duken kta bashk

  Elisabeta VociElisabeta VociMuaj më parë
 • kultur rumune ..!!! wtff

  lavdrim saliulavdrim saliuMuaj më parë
 • Po ti arjan nxjerre gruen tënde të puth gjith burrat ne buz sipas teje di europa

  Hyrije BiciHyrije BiciMuaj më parë
 • O Arjan mblidhi delet mo lal se te paskan ik🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  Encyi Love YouEncyi Love YouMuaj më parë
 • Eshte ber kjo Sarà si halla halla zot na ruaj,😕😕😕😕😕😕😕

  Encyi Love YouEncyi Love YouMuaj më parë
 • Jo jo Arjan Konomi ne franc nuk ka shanc kjo qe thu ti Po ti don të bejsh shou turp të vi Pse nuk e nxjerr vajzen tende të puth qunat ne buz

  Hyrije BiciHyrije BiciMuaj më parë
 • o arjan mös u mundo kot bre se veq po ja fut se perendim jetojm amo kurr nuk ndodh mu puth mes veti shok e shoqe po mos u mundoo bre bravo loco 👑👑

  Bukurije SejdijajBukurije SejdijajMuaj më parë
 • Ariani nuk eshte i kenaqur me rrogen per at reagon keshtu me ofendime qe ti rritet rroga .....turp per ju qe degjeneroni rinin dhe turp per ne qe ju perkrahim e harxhojm kohen qe ju shikojm

  Ilire KovaciIlire KovaciMuaj më parë
 • Qfar mentaliteti i lodhur i kohes se enver hoxhes po evropianet femra te puth ne buz edhe se ka pik problemi

  Unikkatil1912 TheBlodyAlbozzUnikkatil1912 TheBlodyAlbozzMuaj më parë
 • Atdheu do te gjej justifikim qe ta ler emisionin se e pret infermerja

  Angela MarkoAngela MarkoMuaj më parë
 • Hahah kjo Bora si e ben fyryren...cfare aktrimi..kurse kjo Sara qesh me ironi,cfare femrash vine vetem per fame dhe para nuk pyesin cfare bejne....

  Kela SpahoKela SpahoMuaj më parë
 • A sa Mir ja beri kesaj Sindit thu Se ka bere namin qe ka studiuar, kish pas qene far Oxford ama ne Rumani

  Tina BujarTina BujarMuaj më parë
 • Kete saren krejt estrada e ka pallaur pse nuk e pytni sa vetave va ka mar ngoj edhe sa sperma ka honger e shkreta pytnia pak aman sa lek i keni mor prasit vec thuajn prasi se keshtu me quan ajo e din ajo vec me ma mar ngoj 😂😂

  Servise VodafoneServise VodafoneMuaj më parë
 • Ky arjani eshte bere shum fallco kohet e fundit ka hyr ne lojen e felliqur qe behet aty fillon e i mbron vajzat qe gjeste te pahijshme nuk po e njohim mo arjanin ishte me i mire ne fillim se i binte ne kok te gjitheve nje bravo per Loko

  Daniel MaljaDaniel MaljaMuaj më parë
ALworld