MESOJ MAKINEN ME PROFESOR INDIAN | - U ACARUA KEQ ! 😡 | VIDEO TE PAPOSTUARA KURRE ! | ADISA GJO

28 Pri 2021
100 750 Shikime

I N S T A G R A M: @adisa.gjo
➭ instagram.com/adisa.gjo/​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
 • Deshirojme te kemi serisht 2 fitues per 60 K ?! Ju duaaaaa per cdo mbeshtetjeee tuajen ❤️

  ADISA GJOADISA GJO14 ditë më parë
  • pooo⚡⚡⚡💜

   Sheki 18Sheki 18Ditë më parë
  • @Santiago Benton yup, I've been using flixzone for since november myself :D

   Hassan DerrickHassan Derrick6 ditë më parë
  • Pro tip: watch series on flixzone. I've been using them for watching loads of movies lately.

   Santiago BentonSantiago Benton6 ditë më parë
  • o zot cfar mrekullie je moj adisa te lutem lexoje dhe komenti qe te kam shkruar poshte me enderren qe kam par me ty dhe even por enderren nuk e kam shpjeguar se si eshte hahhahhha

   Ilma MadanaIlma Madana9 ditë më parë
  • +2 k per 2 dite 😱😍😍

   Elona KrasniqiElona Krasniqi10 ditë më parë
 • Donte te thonte 99 emrat e allahut

  adrian dukaadrian duka14 orë më parë
 • Po thot qe ne doren e djathte tonen ka nr. 18 dhe ne doren e majte nr.81 18 + = 99 emrat e ALLAH-UT🤲🤲☝️☝️

  Jasmina LushaJasmina Lusha2 ditë më parë
 • Ju dua sum jeni youtuberat të mia preferuara ❤️

  Κλαίρη ΤΚλαίρη Τ3 ditë më parë
 • 11:06 Eva: hiqe se ka kamera 😂🔥🔥😂😂😂😂😂😂

  Anes MemetiAnes Memeti4 ditë më parë
 • Me të vërtetë kam qeshur shum se si fliste🤣

  Medina JahiuMedina Jahiu5 ditë më parë
 • Adisa shumë mirë ngas makinen

  menni games tvmenni games tv5 ditë më parë
 • Ke qen ne Indi apo jeni ne shqiperi

  Govinda No.1Govinda No.15 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️

  Klejsi BardhiKlejsi Bardhi7 ditë më parë
 • jeni shum te mira dhe te bukura videot jan shum te mirat

  Rifaa ArsenalRifaa Arsenal7 ditë më parë
 • ❤⭐❤⭐⭐❤⭐❤🌎🌎🌎❤🌎❤🌎⭐❤⭐❤🌎⭐❤🌎❤⭐

  LyricsLyrics8 ditë më parë
 • Pershendetje! Te kam cuar nje request ne snapchat Adisa! Mund te ma pranosh? E kam Emrin Amelia Official🎀

  Doktori I mrekullive Kudo BashkeDoktori I mrekullive Kudo Bashke8 ditë më parë
  • Ma prano addin ne snapchat

   Doktori I mrekullive Kudo BashkeDoktori I mrekullive Kudo Bashke8 ditë më parë
 • Fakju

  Blerim HasaniBlerim Hasani8 ditë më parë
 • Fakju

  Blerim HasaniBlerim Hasani8 ditë më parë
 • E sheh Adisa se ku je tani ja vlejti durimj🤩te uroj gjith te mirat

  ErmiraErmira9 ditë më parë
 • Nese i bashkon gishtat ne dor shkruan Allah

  Besjan BBesjan B9 ditë më parë
 • Super video

  Noel gameringNoel gamering9 ditë më parë
 • Je shumë e mirë shpresoj që i bën 1M!

  Gangii GangGangii Gang9 ditë më parë
 • 99 jan emrat e Allahut zemer

  Enxhi XhelilajEnxhi Xhelilaj9 ditë më parë
 • Ti je e bukur

  Flori BushiFlori Bushi9 ditë më parë
 • Te te them te drejten kjo videoja me pelqeu me shum se te gjitha sepse edhe u argetova aq shum sidomos kur i pelqente vetja eves🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤😘😘❤❤❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤ nje zemer te madhe per ty adis❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘❤❤❤

  It's meIt's me9 ditë më parë
 • Moj e acarove te shkretin😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  It's meIt's me9 ditë më parë
 • te kam shkruar sepse kemi qene shoqe ne gjimnaz dhe une kam vajzen time 6 vjece qe te ka ne kanalin e saj madje te ka follow dhe te njihte aq mire,tani qe i thash mami e njeh eshte shume e lumtur 🥰😂 te sheh cdo dite dhe di te gjitha cfare ke hedhur 😘

  eneda Kuqjaeneda Kuqja10 ditë më parë
 • Të lumtë Adisa je një vajzë shumë e talentuar e mirë dhe e sjellshme.Vetem vazhdo zemërushe sepse je një vajzë shumë e mrekullueshme.Te dua shume😍😘🤩💖

  Rufadije RamadaniRufadije Ramadani10 ditë më parë
 • Njanen sot asht nr .81 dhe tjetren dor kemi 18 dhe jan gjithsej 99 emrat e Allahut dhe nese i kthejm ne minus jan 63 vjet kur pejngameri Mohamed ka ndrru jet kshty asht allahu ju rujt tanve

  sarasara10 ditë më parë
 • Je shume e mire dhe hpresoj te nxjerresh me video te bukura dhe per te qeshur ❤❤

  Kristian konicaKristian konica10 ditë më parë
 • Adisa je më e mira💓Jemi shum të ngjashme mamin e kemi nga dibra ,kurse babin nga tepelena ..you are best💓💘💋❤️

  ArmeldaAnxholina KamberiArmeldaAnxholina Kamberi10 ditë më parë
 • Sa e mire je te ndjek gjithmone 🥰

  Albana CapoAlbana Capo10 ditë më parë
 • Adisa je shum shum e bukur I love so much❤❤🌸🌺

  Melisa EminiMelisa Emini10 ditë më parë
 • Shpresoj që unë të jem ajo që do të të takoj💛💗

  Elda LlapiElda Llapi10 ditë më parë
 • Domethan se aka 99 emrat e zotit

  SlimeeSlimee10 ditë më parë
 • Mezi pres te shoh vibeon tjeter je shum e emdel te dua shum por edhe even jeni shum te mira cbo vibeo qe del un jam shummmm e lumtur dhe ne keto momente dua te te them pse nuk ben video te hash ushqime te kuqe sepse ke shum jeni si dy yje jeni shum temira ❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤👍👍👍👍👌💖💖💖💖💖

  Vera PrendiVera Prendi10 ditë më parë
 • Shum te bukura jeni ju dua vajzat e mia ♥️♥️💋

  Mirvete RamadaniMirvete Ramadani11 ditë më parë
 • Pershendetje,kam ter diten sot qe shikoi vetem videot e tua dhe me kan pelqyer shum kam filluar qe nga videot kur ishe ne Oman dhe po mundohem ti shikoi te tera,me then te drejten kur me ke dal ne fillim rastesisht ne you tube dhe po te shihja per her te pare me je dukur pak mendjemadhe po duke par me shum video me je dukur me e embel dhe reale😍😄

  Fjori ツFjori ツ11 ditë më parë
 • Adi kru te te

  Valbona KociValbona Koci11 ditë më parë
 • Jeni shume te mira🥰!

  Lutfie balliu Lutfie balliuLutfie balliu Lutfie balliu11 ditë më parë
 • Edhe pak 60 k subcribers💋💋💋

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🤩🤩👍

  elva metinelva metin11 ditë më parë
 • Adisa po mendoja qe ne videot ne vazhdim te besh video me ushqime me ngjyra si psh:te fillosh me ngjyren pink. Love youuuuuuuuuuu😊😙😙😙💜💜💜💜💕💕💕💕

  Megi B AlushiMegi B Alushi11 ditë më parë
 • Vijat qe i kemi ne dor njeren dor eshte numri 81 dhe tek dora tjeter eshte numri 18 kur ti bashkojm dy duart i mbledhmi numrin 81+18=99 e 99 emrat e allahut. numri 81 dhe numri 18 ne dor jan numrat arab

  Shpresa AsaniShpresa Asani11 ditë më parë
 • Te lutem shifi mesashet e mija🥰😘

  Jona MajaJona Maja11 ditë më parë
 • Ju dua ty dhe even😘😘

  Jona MajaJona Maja11 ditë më parë
 • Te dua shume😘

  Jona MajaJona Maja11 ditë më parë
 • Hahhhahauahahahahahahahah une u shkriva per veten time

  AnaAna11 ditë më parë
 • 21:10 fytyra jote be like 🤪😂😇 Love you 🥰🥰

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • Sa qesha me ato videot ne fund😂love you 🥰🥰

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • Adisa: na tregoni se çfare kuptimi kishte 99 emra allah Une: do i'a tregoja po ta dija vete 😂😍😍 Love you❤❤

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • Adisa te lutem beje perseri sepse dua metevertet te kaloj nje dite me ty 🤩🤩🥰🥰

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • Je shum e mire

  Rona FazliiRona Fazlii11 ditë më parë
 • Veprimet e mesuesit be like: 🙌👏🏻👋

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • E dija qe ishte Eva 😂😂😂💗💗

  Elona KrasniqiElona Krasniqi11 ditë më parë
 • Adisa ckemi une mendoj qe ti beshe nje prenk eves plliz

  Adela MukaAdela Muka11 ditë më parë
 • Je shume e mire

  Blediana TafciuBlediana Tafciu11 ditë më parë
 • Je shum e bukur te dua je shum e mir te dua shum❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Anesa HuruglicaAnesa Huruglica11 ditë më parë
 • Edhe ti mos na be fituese po prap per ne je ma e mira dhe je mi jutubere shumm shumm e mir ma e mir prej te gjithave je shum e mir une te dua shume te dua ti

  Sumejra ImeriSumejra Imeri11 ditë më parë
  • Ju dua te dyave shumme ❤❤❤❤❤❤❤❤💗

   Sumejra ImeriSumejra Imeri11 ditë më parë
 • Je shum e mir zemer

  Erjona KrasniqiErjona Krasniqi11 ditë më parë
 • Shum te bukra ❤❤❤eva shummm e bukur

  aril iremoaril iremo11 ditë më parë
 • Hahaha goca vazhdoni keshtu 🥰🥰😇🙏 tna motivoni e tna beni gjithmon te qeshim ☺️🥰

  Sara GjoshiSara Gjoshi11 ditë më parë
 • A djali tha se ALLAHu ka 99 emra😇

  Fazliu SelverFazliu Selver12 ditë më parë
 • Oo shpirtii immm zemra imee loqka ime

  Adea DervishajAdea Dervishaj12 ditë më parë
 • Sa funny😂😂 Sidomos me at profesorin indian lot😅😅se si e ke kuptu ti Kto videot me Even me kishin munguar❤♥ A ka mo kshi videosh😯 Shpresoj qe po

  Jennie BlackpinkJennie Blackpink12 ditë më parë
 • Eva 🥰🤣

  Sara GjoshiSara Gjoshi12 ditë më parë
 • ❤❤❤

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD12 ditë më parë
 • 19:40 jam shkrire se qeshuri me Even.Jeni te mrekullueshme te dya💓

  Valdrina HafiziValdrina Hafizi12 ditë më parë
 • Kthehu perseri ne arabi 😊

  Aulon BilalliAulon Bilalli12 ditë më parë
 • ❤️🌏Adisa je shum e mir ,❤️🤍❤️

  Elisa AdemiElisa Ademi12 ditë më parë
 • Ai ka dash të those se ne doren e tëgjithvr njerzve shkruan Allah dhe se ka 99 emra allahu

  Erhan BajramiErhan Bajrami12 ditë më parë
 • 99 emrat e Allahut ju dua ty edhe Evën

  valbona qushkuvalbona qushku12 ditë më parë
 • Love you 😘💗🌎🌍

  Arta MurraniArta Murrani12 ditë më parë
 • 💎💖

  Arian MorinaArian Morina12 ditë më parë
 • Zemer!!❤👭

  Ervisa TolaErvisa Tola12 ditë më parë
 • ❤❤

  Megi BerberiMegi Berberi12 ditë më parë
 • Jeni shum te mira ju dua shum dy bukuroshe

  besarda kanacibesarda kanaci12 ditë më parë
 • Jane 99 emrat e Allahut

  Emili HajderasiEmili Hajderasi12 ditë më parë
 • Mesa kuptova une ne duart e tona shkruan allah se ai djali po thoshte qe Eva ka 99 emra

  Erva AdemiErva Ademi12 ditë më parë
 • Shume video interesante,shume e bukur,kam qeshur me lott,je me e mira,love youuu 🥰🥰😍🤩😍🤩😍🤩😍😊🔥🔥❣☺😘☺😘☺☺😘🤩🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩😘😘😘😘☺☺☺😚😚😙😙😙🤗🤗🤗🤗

  Amela PolloAmela Pollo12 ditë më parë
 • Sëlouli Sëlouli 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Marsida MarsMarsida Mars12 ditë më parë
 • ah adisa kur do te takoj nje here je shume e mir ti dhe eva dhe nuk e di a do te besosh por une kam par dhe nje ender me ty dhe even por nuk e di ado te jete e mundur qe te te takoj nje here.....ne qofte se te takoj une do te isha shume e lumtur......nuk di si te te ju pershkruaj perfundimisht jeni shume te mira me te vertete jeni jashtezakonisht te mira dhe te bukura.....

  Ilma MadanaIlma Madana12 ditë më parë
  • te lutem adisa me bej nje prsh ma shkruaj ketu ne komente je nje dashuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

   Ilma MadanaIlma Madana9 ditë më parë
 • E si te qesh kur te premten me vdiq tezja edhe te marten gjyshi jam shum keq shpirterisht po prape e pash videon🙏🏻🙏🏻❤️❤️🥰🥺🥺🕊

  Enca AldaEnca Alda12 ditë më parë
 • Jeni shume te mira te dyja,ju pershendes nga new york-u🥰🥰🥰

  Luela OsmenajLuela Osmenaj12 ditë më parë
 • Je personi me i bukur ne bot dashuri❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  matilda Amimatilda Ami12 ditë më parë
 • Adisa

  Ina MeshiIna Meshi12 ditë më parë
 • Ti je me e mira

  Ina MeshiIna Meshi12 ditë më parë
 • 99 emra Allahut

  Silvana KoretaSilvana Koreta12 ditë më parë
 • Dhe unë mendoj se je mrekullueshëm si yll 💖 💖 💖 💖

  Silvana KoretaSilvana Koreta12 ditë më parë
 • Allah’s 99 names

  Gentjana BarakuGentjana Baraku12 ditë më parë
 • ADISA JE SHUM E MIR TE DUA SHUMM❤❤❤❤DO DOJA SHUM TE TAKOHESHIM POR JA FATI SHPRESOI KUR TI BESH 60K DO TE TAKOHEMI SHPRESOI JE SHUM E MIR GJITHASHTU EDHE EVA JUDUAAA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘PLS REPLAY

  Erion EminiErion Emini12 ditë më parë
 • Je shum e mir te dua shume🥰🥰

  Zulejha IsmailiZulejha Ismaili12 ditë më parë
 • Te dua shum adisa dhe eva love you❤❤💋💋

  lorena gashilorena gashi12 ditë më parë
 • eva

  Livis ndreuLivis ndreu12 ditë më parë
 • Evaa jam muslima dhe shtatzan , dhe ta kam than dhe me heret qe te dua shum dhe tash jam shtatzan kam deshir goced tja Emrin Evaa , mirpo kam pyet Teologe me kan than se Emrin Eva ju perket krishterve dhe Hava muslimanve .. tash mesa edi un Zoti ka kriju Eva ose hava 1 osht se kan kriju krishtert!! dhe jam e merziter se smund tja ve ktë Emer !!!

  Ummu ShabaniUmmu Shabani12 ditë më parë
 • Love Adisa 🥰🥰🥰... Pjesa kur ai thote:no fasterr,no faterrr, sloulii sloulii, slouliii esht mekje fare... Anyway you er the best 🥰😍😘😘

  Celesta CiliCelesta Cili12 ditë më parë
 • Hahahaha sa kam qeshur , me ka pelqyer shum kjo vidio po ashtu dhe ajo e Eves qe kishte dal ne koridor ahhah , ju kam shum xhan te dyjave 💚💚 Jeni shum te mira , Jeni Yt me e mir ti bashk me Marinen dhe motrat e vogla e te bukura 💖💖💖💖

  Nada BixhiNada Bixhi12 ditë më parë
 • Hahahaha sa kam qeshur , me ka pelqyer shum kjo vidio po ashtu dhe ajo e Eves qe kishte dal ne koridor ahhah , ju kam shum xhan te dyjave 💚💚 Jeni shum te mira , Jeni Yt me e mir ti bashk me Marinen dhe motrat e vogla e te bukura 💖💖💖💖

  Nada BixhiNada Bixhi12 ditë më parë
 • its not indian language ...its called hindu

  Autumn leavesAutumn leaves13 ditë më parë
 • Adisaaa ❤️ Eva jeni shume shume te mira ju ndjek me kenaqsi

  SonilaSonila13 ditë më parë
 • Ai djali qe thot allah domethan ka 99 emra te allahut te dua shkum nga zemra te lutem me shkruaj ndonj koment

  Argjent VeliuArgjent Veliu13 ditë më parë
 • Te dua ❤adisa

  Beli FixBeli Fix13 ditë më parë
 • Jeni me te miraaaaat🥺🤍✨❤️

  Lusila LusilaLusila Lusila13 ditë më parë
 • Me zor pres diten qe te them dhe une si e kam nisur kanalin tim ne ALworld 🙈!! Kenaqem duke te pare Adisaa❤️

  BRUNILDABRUNILDA13 ditë më parë
ALworld