Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

27 Shk 2021
2 952 150 Shikime

Muzika: Petro Xhori & Sabiani
Teksti: Juli & Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi

Komente
 • Juli je super i pare bravo

  Cela HanifeCela HanifeDitë më parë
 • Peshk duam peshk I fresket

  marinela Baxhallarimarinela BaxhallariDitë më parë
 • Hahahahahah

  Linda XhetaniLinda XhetaniDitë më parë
 • Melv edhe juli si floke gocash

  Linda XhetaniLinda XhetaniDitë më parë
 • Edhe ti juli

  Sofia HaliliSofia Halili4 ditë më parë
 • Je super o mevlan

  Sofia HaliliSofia Halili4 ditë më parë
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetit5 ditë më parë
 • o mevlan mos ju thuaj se e kan ne mendje vet x5n se ma keq behen

  Sajmir QeraSajmir Qera7 ditë më parë
 • 👑

  Tironci karderrTironci karderr7 ditë më parë
 • Ju 2 ja paske qr stilit 😂😂😂

  Albioni BossiAlbioni Bossi7 ditë më parë
 • Respekt👍🗣🔥🔥🔥

  Selavdi NevzadiSelavdi Nevzadi7 ditë më parë
 • Icing uh itifiifi

  BE ALOK kukliBE ALOK kukli8 ditë më parë
 • Nxirrni videoklipin

  Elida KolaElida Kola8 ditë më parë
 • 01:15 😂😂😂lotttt

  Një Copëz JetëNjë Copëz Jetë8 ditë më parë
 • Toooo breere juli

  MGJ 02MGJ 029 ditë më parë
 • Mua me hyri ne zemer 👍😘

  Behare RexhepiBehare Rexhepi9 ditë më parë
 • 🍯🍯🍯🍯🍯

  Orgesa MalokuOrgesa Maloku11 ditë më parë
 • Super diss edhe i paster 😅🇦🇱

  Ani KorreshiAni Korreshi11 ditë më parë
 • Fire😂

  xGHOSTYY_xGHOSTYY_12 ditë më parë
 • Ju lutem bejeni edhe klipin

  Leandra MalshiLeandra Malshi13 ditë më parë
 • Matt mirtt gjigandattt

  Arian AzemiArian Azemi13 ditë më parë
 • Fdmfdmdtdfktd

  Anhel BylyshiAnhel Bylyshi14 ditë më parë
 • edhe un ta mshtes julo

  Erik BoliErik Boli15 ditë më parë
 • Shume kenge offenduese per vajzat e sotme. Dhe habitem se kjo kenge po belqehet nga vajzat.🤔🤔. Paskan ndryshuar VLERSIMI PER VETEN TE VAJZAT SHQIPTARE. JU PELQEN TE OFFENDOHEN.🤔🤔🤔 VERTETE E CUDITSHME.

  D. D.D. D.15 ditë më parë
 • kjo esht kur artist lind nuk bohesh dot juli nese vazhdon keshtu do jesh reperi me i mir ne kombin shqiptar

  DokiiiDokiii15 ditë më parë
 • Ss bukur

  xSiborax DedaxSiborax Deda15 ditë më parë
 • 💜💜💜

  Demi rajasthan MarselaDemi rajasthan Marsela16 ditë më parë
 • Vb

  Fredi KarriqiFredi Karriqi16 ditë më parë
 • Hahahahahah ju rujt zoti vllezer.

  elis lushnjanielis lushnjani16 ditë më parë
 • 🥵🥵🥵👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit Mehmetaj16 ditë më parë
 • 🌟🌟

  Leonida KajaLeonida Kaja17 ditë më parë
 • Mevli you are nice singer come to my home please

  Blerta TabakuBlerta Tabaku17 ditë më parë
 • bravo mevli jy shof perpythen😇😇😇💝💝

  Kristi CakaKristi Caka18 ditë më parë
 • Jeni te dy gjiganta🌺🌺❤❤

  Ana KrosaAna Krosa19 ditë më parë
 • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜yll jeni lum ato kush ju ka

  Mikela BetiMikela Beti19 ditë më parë
 • 😀😀😀

  Shkoder ShkodShkoder Shkod19 ditë më parë
 • Hahahahahahahah...LEGJENDAREEEEEE!!!!!

  zana musliuzana musliu20 ditë më parë
 • Jeni gjigand

  Renildo KapllanajRenildo Kapllanaj20 ditë më parë
 • Na e bo 1kg karkaleca dhe 2kg peshq😂😂😂😂😂😂😂

  Killer 007Killer 00720 ditë më parë
 • O juli nxirr dhe nji kenge tjeter me mevlin😊😊

  GAMER HYPERGAMER HYPER20 ditë më parë
 • Dy kingaaaa

  Arsim SpahiuArsim Spahiu21 ditë më parë
 • Bravo 💎💎💎☝️💎💎💎

  Pullum LeciniPullum Lecini22 ditë më parë
 • Sa kam qesh 🤣🤣🤣

  Katina KuçiKatina Kuçi22 ditë më parë
 • T

  Lenti SadikuLenti Sadiku22 ditë më parë
 • Duam klipin per kte super keng

  Ola ΦαντιολαOla Φαντιολα22 ditë më parë
 • Bravo zjarr mevlanshabaa dhe juli 😉❤

  my quen Kristina ekou and eirinimy quen Kristina ekou and eirini22 ditë më parë
 • 😅

  Marjana LoliMarjana Loli23 ditë më parë
 • Hahaahaha

  Tirana AlbaniaTirana Albania23 ditë më parë
 • Eshte shume e bukur

  Sano ZeloSano Zelo23 ditë më parë
 • Super yje bravo 🌟🌟🙏🙏

  Evgjeni PjetriEvgjeni Pjetri23 ditë më parë
 • 😙😇🥰🥰🥰😇😇😇🥰

  Eris CaniEris Cani24 ditë më parë
 • 👆

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra24 ditë më parë
 • 👌

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra24 ditë më parë
 • 😎

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra24 ditë më parë
 • Amarildo SkarraAmarildo Skarra24 ditë më parë
 • 🤘

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra24 ditë më parë
 • ♥️♥️🌹🌹🌹😘😘😘

  Silvana CinokuSilvana Cinoku24 ditë më parë
 • Ju lumte te dy Mevlan DHE JULI

  Vjosa EleziVjosa Elezi25 ditë më parë
 • 🎶🎶🎶⚘⚘🔥🔥💥💥👍

  Ida OliIda Oli25 ditë më parë
 • X5 poshtë pallatit😂😂

  Luis RizajLuis Rizaj26 ditë më parë
 • jo mos e pyet ti babin FORD FIESTA posht pallatit

  Gobbo FieroGobbo Fiero26 ditë më parë
 • UNE

  Arsja ArsjaArsja Arsja26 ditë më parë
 • DUA ME NAJE KENGE TIETRENE ME JULIN DHE MEVLANINE

  Arsja ArsjaArsja Arsja26 ditë më parë
 • Qa kang vk pz si keni te drejt me ba muzik o zot

  Lolita LuuLolita Luu26 ditë më parë
 • Ha haaaaaa

  Alfred PupaAlfred Pupa26 ditë më parë
 • Hajajahahahahahahahaha sa i modh ky melvi mka mek fare

  Klevi LiciKlevi Lici26 ditë më parë
 • cfare ben lediana

  aida kushtaaida kushta26 ditë më parë
 • Super Keng Mevli,ke zë te veqant⭐⭐fare Hajde Juli👍👏👏

  GjakovarjaGjakovarja26 ditë më parë
 • Super

  Keno RusiKeno Rusi27 ditë më parë
 • Super kenge me pelqen shume

  Elvindualda ArapiElvindualda Arapi27 ditë më parë
 • 🥺🥺😖😖💞💞

  •jennie_blackpinks••jennie_blackpinks•27 ditë më parë
 • Juli : vajza juaj zonja vjehrre....... Vjehrra:ca thua o biro

  •jennie_blackpinks••jennie_blackpinks•27 ditë më parë
 • Si ato kenget e Artan xhies njeher e nje kohe 🤣

  Djino MbeukoDjino Mbeuko27 ditë më parë
 • 😆😆

  Ana anaAna ana27 ditë më parë
 • Kinga👑

  OTR FPOTR FP27 ditë më parë
 • Ngela duke e dëgjuar cdo nate

  Elona HaliliElona Halili27 ditë më parë
 • Shum e mir ❤️❤️

  Aulona HadergjonajAulona Hadergjonaj28 ditë më parë
 • Kange Bollywood 😂😂😂per mejhane fiks, turp kush ju fut juve ALworld

  ducland gamingtvducland gamingtv28 ditë më parë
 • Hahahahahahahah

  Bukuroshe PepaBukuroshe Pepa28 ditë më parë
 • Bravissimo 👏

  Malvina NikolliMalvina Nikolli28 ditë më parë
 • Bravo 💎💎😎😎

  Pullum LeciniPullum Lecini28 ditë më parë
 • 😅👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Xheni ZeqiriXheni Zeqiri28 ditë më parë
 • Turp ,çjan kto fjal per 1 femer ,,sepse nga 1 femer keni dal,,,!!!😠😠😠😡

  abcdefgabcdefg28 ditë më parë
 • Jeni shume te mire bravo te 2

  Sali ShuliSali Shuli28 ditë më parë
 • bravo jeni yjet e perputhen

  Entela CombashiEntela Combashi28 ditë më parë
 • Fraza e preferuar: “vajza juaj zoti vjerr “ 😂

  By BeautyBy Beauty29 ditë më parë
 • Te gjith ju qe I keni dhen unlike kenges keni inat dhe macin ne bark kurr mos befshi prokopi inaçinj😈

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I AL29 ditë më parë
 • Hahahahahahaaaaa😊😊😋🙂🤣🤣

  Erjola KarajErjola Karaj29 ditë më parë
 • 😎😎❤❤❤👑👑👑

  Ola MiminiOla Mimini29 ditë më parë
 • Respekt mevlan edhe juli

  gentian Caushajgentian Caushaj29 ditë më parë
 • O Juli mirmenghezi, bravo Juliiiiiiiii

  Zana ZlaticaninZana Zlaticanin29 ditë më parë
 • O zot Juli me lot😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angel AngelAngel Angel29 ditë më parë
 • Omevlan ke ndo me julin se shkoni shume kenge ereme pelqe n shume Dhe me ledian nemakine jeni yll ozot bashk ju pafsha

  Suzana CinariSuzana CinariMuaj më parë
 • super

  Ari RobociAri RobociMuaj më parë
 • O juli po bej nje sondazh pyti shiptaret se ca thon per produksjonin

  Izmir AlcaniIzmir AlcaniMuaj më parë
 • Hahahahah🤣🤣😅😅

  Marsel MarselMarsel MarselMuaj më parë
 • E keni myt faree🔥💥

  Baby GirlBaby GirlMuaj më parë
 • Na shkrivae o juli

  Bukuroshe PepaBukuroshe PepaMuaj më parë
 • LMevlan dhe Lediana💞

  Liri LilaLiri LilaMuaj më parë
 • O Mevlan e bere edhe Julin gengetar hhahahahha 🤣🤣🤣🤣🤣

  Mujo AmitiMujo AmitiMuaj më parë
ALworld