Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

27 Shk 2021
2 974 349 Shikime

Muzika: Petro Xhori & Sabiani
Teksti: Juli & Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi

Komente
 • 🎆🎆🎆🎇🎆😘😘😘

  Fjordi CanaliajFjordi CanaliajDitë më parë
 • hahahah

  xhemal dervishixhemal dervishiDitë më parë
 • Juli je super i pare bravo

  Cela HanifeCela Hanife3 ditë më parë
 • Peshk duam peshk I fresket

  marinela Baxhallarimarinela Baxhallari3 ditë më parë
 • Hahahahahah

  Linda XhetaniLinda Xhetani4 ditë më parë
 • Melv edhe juli si floke gocash

  Linda XhetaniLinda Xhetani4 ditë më parë
 • Edhe ti juli

  Sofia HaliliSofia Halili6 ditë më parë
 • Je super o mevlan

  Sofia HaliliSofia Halili6 ditë më parë
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetit7 ditë më parë
 • o mevlan mos ju thuaj se e kan ne mendje vet x5n se ma keq behen

  Sajmir QeraSajmir Qera9 ditë më parë
 • 👑

  Tironci karderrTironci karderr9 ditë më parë
 • Ju 2 ja paske qr stilit 😂😂😂

  Albioni BossiAlbioni Bossi10 ditë më parë
 • Respekt👍🗣🔥🔥🔥

  Selavdi NevzadiSelavdi Nevzadi10 ditë më parë
 • Icing uh itifiifi

  BE ALOK kukliBE ALOK kukli10 ditë më parë
 • Nxirrni videoklipin

  Elida KolaElida Kola10 ditë më parë
 • 01:15 😂😂😂lotttt

  Një Copëz JetëNjë Copëz Jetë11 ditë më parë
 • Toooo breere juli

  MGJ 02MGJ 0212 ditë më parë
 • Mua me hyri ne zemer 👍😘

  Behare RexhepiBehare Rexhepi12 ditë më parë
 • 🍯🍯🍯🍯🍯

  Orgesa MalokuOrgesa Maloku13 ditë më parë
 • Super diss edhe i paster 😅🇦🇱

  Ani KorreshiAni Korreshi14 ditë më parë
 • Fire😂

  xGHOSTYY_xGHOSTYY_14 ditë më parë
 • Ju lutem bejeni edhe klipin

  Leandra MalshiLeandra Malshi15 ditë më parë
 • Matt mirtt gjigandattt

  Arian AzemiArian Azemi16 ditë më parë
 • Fdmfdmdtdfktd

  Anhel BylyshiAnhel Bylyshi16 ditë më parë
 • edhe un ta mshtes julo

  Erik BoliErik Boli17 ditë më parë
 • Shume kenge offenduese per vajzat e sotme. Dhe habitem se kjo kenge po belqehet nga vajzat.🤔🤔. Paskan ndryshuar VLERSIMI PER VETEN TE VAJZAT SHQIPTARE. JU PELQEN TE OFFENDOHEN.🤔🤔🤔 VERTETE E CUDITSHME.

  D. D.D. D.17 ditë më parë
 • kjo esht kur artist lind nuk bohesh dot juli nese vazhdon keshtu do jesh reperi me i mir ne kombin shqiptar

  DokiiiDokiii17 ditë më parë
 • Ss bukur

  xSiborax DedaxSiborax Deda18 ditë më parë
 • 💜💜💜

  Demi rajasthan MarselaDemi rajasthan Marsela18 ditë më parë
 • Vb

  Fredi KarriqiFredi Karriqi18 ditë më parë
 • Hahahahahah ju rujt zoti vllezer.

  elis lushnjanielis lushnjani19 ditë më parë
 • 🥵🥵🥵👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit Mehmetaj19 ditë më parë
 • 🌟🌟

  Leonida KajaLeonida Kaja19 ditë më parë
 • Mevli you are nice singer come to my home please

  Blerta TabakuBlerta Tabaku19 ditë më parë
 • bravo mevli jy shof perpythen😇😇😇💝💝

  Kristi CakaKristi Caka20 ditë më parë
 • Jeni te dy gjiganta🌺🌺❤❤

  Ana KrosaAna Krosa21 ditë më parë
 • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜yll jeni lum ato kush ju ka

  Mikela BetiMikela Beti21 ditë më parë
 • 😀😀😀

  Shkoder ShkodShkoder Shkod22 ditë më parë
 • Hahahahahahahah...LEGJENDAREEEEEE!!!!!

  zana musliuzana musliu22 ditë më parë
 • Jeni gjigand

  Renildo KapllanajRenildo Kapllanaj22 ditë më parë
 • Na e bo 1kg karkaleca dhe 2kg peshq😂😂😂😂😂😂😂

  Killer 007Killer 00723 ditë më parë
 • O juli nxirr dhe nji kenge tjeter me mevlin😊😊

  GAMER HYPERGAMER HYPER23 ditë më parë
 • Dy kingaaaa

  Arsim SpahiuArsim Spahiu24 ditë më parë
 • Bravo 💎💎💎☝️💎💎💎

  Pullum LeciniPullum Lecini24 ditë më parë
 • Sa kam qesh 🤣🤣🤣

  Katina KuçiKatina Kuçi24 ditë më parë
 • T

  Lenti SadikuLenti Sadiku24 ditë më parë
 • Duam klipin per kte super keng

  Ola ΦαντιολαOla Φαντιολα25 ditë më parë
 • Bravo zjarr mevlanshabaa dhe juli 😉❤

  KRISTINA TOLISKRISTINA TOLIS25 ditë më parë
 • 😅

  Marjana LoliMarjana Loli25 ditë më parë
 • Hahaahaha

  Tirana AlbaniaTirana Albania25 ditë më parë
 • Eshte shume e bukur

  Sano ZeloSano Zelo26 ditë më parë
 • Super yje bravo 🌟🌟🙏🙏

  Evgjeni PjetriEvgjeni Pjetri26 ditë më parë
 • 😙😇🥰🥰🥰😇😇😇🥰

  Eris CaniEris Cani26 ditë më parë
 • 👆

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra27 ditë më parë
 • 👌

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra27 ditë më parë
 • 😎

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra27 ditë më parë
 • Amarildo SkarraAmarildo Skarra27 ditë më parë
 • 🤘

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra27 ditë më parë
 • ♥️♥️🌹🌹🌹😘😘😘

  Silvana CinokuSilvana Cinoku27 ditë më parë
 • Ju lumte te dy Mevlan DHE JULI

  Vjosa EleziVjosa Elezi28 ditë më parë
 • 🎶🎶🎶⚘⚘🔥🔥💥💥👍

  Ida OliIda Oli28 ditë më parë
 • X5 poshtë pallatit😂😂

  Luis RizajLuis Rizaj28 ditë më parë
 • jo mos e pyet ti babin FORD FIESTA posht pallatit

  Gobbo FieroGobbo Fiero28 ditë më parë
 • UNE

  Arsja ArsjaArsja Arsja28 ditë më parë
 • DUA ME NAJE KENGE TIETRENE ME JULIN DHE MEVLANINE

  Arsja ArsjaArsja Arsja28 ditë më parë
 • Qa kang vk pz si keni te drejt me ba muzik o zot

  Lolita LuuLolita Luu28 ditë më parë
 • Ha haaaaaa

  Alfred PupaAlfred Pupa28 ditë më parë
 • Hajajahahahahahahahaha sa i modh ky melvi mka mek fare

  Klevi LiciKlevi Lici29 ditë më parë
 • cfare ben lediana

  aida kushtaaida kushta29 ditë më parë
 • Super Keng Mevli,ke zë te veqant⭐⭐fare Hajde Juli👍👏👏

  GjakovarjaGjakovarja29 ditë më parë
 • Super

  Keno RusiKeno Rusi29 ditë më parë
 • Super kenge me pelqen shume

  Elvindualda ArapiElvindualda Arapi29 ditë më parë
 • 🥺🥺😖😖💞💞

  •jennie•blackpinks•jennie•blackpinks29 ditë më parë
 • Juli : vajza juaj zonja vjehrre....... Vjehrra:ca thua o biro

  •jennie•blackpinks•jennie•blackpinks29 ditë më parë
 • Si ato kenget e Artan xhies njeher e nje kohe 🤣

  Djino MbeukoDjino Mbeuko29 ditë më parë
 • 😆😆

  Ana anaAna anaMuaj më parë
 • Kinga👑

  OTR FPOTR FPMuaj më parë
 • Ngela duke e dëgjuar cdo nate

  Elona HaliliElona HaliliMuaj më parë
 • Shum e mir ❤️❤️

  Aulona HadergjonajAulona HadergjonajMuaj më parë
 • Kange Bollywood 😂😂😂per mejhane fiks, turp kush ju fut juve ALworld

  ducland gamingtvducland gamingtvMuaj më parë
 • Hahahahahahahah

  Bukuroshe PepaBukuroshe PepaMuaj më parë
 • Bravissimo 👏

  Malvina NikolliMalvina NikolliMuaj më parë
 • Bravo 💎💎😎😎

  Pullum LeciniPullum LeciniMuaj më parë
 • 😅👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Xheni ZeqiriXheni ZeqiriMuaj më parë
 • Turp ,çjan kto fjal per 1 femer ,,sepse nga 1 femer keni dal,,,!!!😠😠😠😡

  abcdefgabcdefgMuaj më parë
 • Jeni shume te mire bravo te 2

  Sali ShuliSali ShuliMuaj më parë
 • bravo jeni yjet e perputhen

  Entela CombashiEntela CombashiMuaj më parë
 • Fraza e preferuar: “vajza juaj zoti vjerr “ 😂

  By BeautyBy BeautyMuaj më parë
 • Te gjith ju qe I keni dhen unlike kenges keni inat dhe macin ne bark kurr mos befshi prokopi inaçinj😈

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I ALMuaj më parë
 • Hahahahahahaaaaa😊😊😋🙂🤣🤣

  Erjola KarajErjola KarajMuaj më parë
 • 😎😎❤❤❤👑👑👑

  Ola MiminiOla MiminiMuaj më parë
 • Respekt mevlan edhe juli

  gentian Caushajgentian CaushajMuaj më parë
 • O Juli mirmenghezi, bravo Juliiiiiiiii

  Zana ZlaticaninZana ZlaticaninMuaj më parë
 • O zot Juli me lot😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angel AngelAngel AngelMuaj më parë
 • Omevlan ke ndo me julin se shkoni shume kenge ereme pelqe n shume Dhe me ledian nemakine jeni yll ozot bashk ju pafsha

  Suzana CinariSuzana CinariMuaj më parë
 • super

  Ari RobociAri RobociMuaj më parë
 • O juli po bej nje sondazh pyti shiptaret se ca thon per produksjonin

  Izmir AlcaniIzmir AlcaniMuaj më parë
 • Hahahahah🤣🤣😅😅

  Marsel MarselMarsel MarselMuaj më parë
 • E keni myt faree🔥💥

  Baby GirlBaby GirlMuaj më parë
 • Na shkrivae o juli

  Bukuroshe PepaBukuroshe PepaMuaj më parë
ALworld