Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

12 Pri 2021
3 152 871 Shikime

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente
 • Mevli Juli jeni super 👍👏👏👏

  Mon BalliuMon Balliu5 minuta më parë
 • 3.5 ml Shqiptar gjysa Kengtar😂😂😂😂

  Xhulja JaceXhulja JaceOrë më parë
 • Sa kenget e bukura i ka mevlani o kengetari je shummmm i mir 💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋mevlan çift me led

  Denisa CurajDenisa Curaj16 orë më parë
 • Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘

  ritushi ritushiritushi ritushi16 orë më parë
 • 🤩🤩🤩

  anxhela loveanxhela loveDitë më parë
 • Cuna tradicional shqiptar , lum gocat qe do I marin , mashAllah ju rujt zoti shqipe . Pershendetje nga Londra .

  Seen SeenSeen SeenDitë më parë
 • Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum

  Artur MemiuArtur MemiuDitë më parë
 • Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!

  Violeta CekaVioleta CekaDitë më parë
 • Kenge shme e bur

  Denis otr SelalaDenis otr SelalaDitë më parë
 • O jul rripi i prishur apo jo

  FF REDIFF REDI2 ditë më parë
 • Shum keq juliii

  Bardha MavriqiBardha Mavriqi2 ditë më parë
 • Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂

  a alba alb2 ditë më parë
 • Mevlan ❤ Ledjana

  Bleona.Elona PajazitiBleona.Elona Pajaziti2 ditë më parë
 • Suksese mevlan jul

  Bleona.Elona PajazitiBleona.Elona Pajaziti2 ditë më parë
 • Super keng

  SonilaSonila2 ditë më parë
 • 🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍

  Xhoena HoxhaXhoena Hoxha2 ditë më parë
 • Mevlani rich

  Ardiana MakajArdiana Makaj3 ditë më parë
 • O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit

  Tirana ImeTirana Ime3 ditë më parë
 • Juli je super kengetare sukse vellla

  Cela HanifeCela Hanife3 ditë më parë
 • Urime! 50K SUBSCRIBERS

  ST BRUDAST BRUDA3 ditë më parë
 • ❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤

  Sibora GashiSibora Gashi3 ditë më parë
 • kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇

  SILVIO HAMETISILVIO HAMETI3 ditë më parë
 • Sa like shkojne per melanin dhe julin

  eni toskaeni toska4 ditë më parë
 • Ghhgkfjf

  Kleosamuel1 Kleosamuel1Kleosamuel1 Kleosamuel15 ditë më parë
 • Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve

  Brunilda HamzaBrunilda Hamza5 ditë më parë
 • Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

  Visar KalludraVisar Kalludra5 ditë më parë
 • Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

  Vjolca ElmasVjolca Elmas5 ditë më parë
 • Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

  Irisa AmeliaIrisa Amelia5 ditë më parë
 • O ku jeni bossat jeni shum te mir

  shqiprim Bytyqishqiprim Bytyqi5 ditë më parë
 • Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

  Vilma DhiariVilma Dhiari6 ditë më parë
 • ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

  Eron KadriuEron Kadriu6 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Klevis MateoKlevis Mateo6 ditë më parë
 • Faleminderitshumeshumeyll

  Klevis MateoKlevis Mateo6 ditë më parë
 • Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

  Klevis MateoKlevis Mateo6 ditë më parë
 • Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

  Klevis MateoKlevis Mateo6 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

  xhulia bajollarixhulia bajollari6 ditë më parë
 • P

  Zanarabja ZanarabjaZanarabja Zanarabja6 ditë më parë
 • Bravooooo mevlan

  lina kalolina kalo6 ditë më parë
 • Mevli ka zë te omël 😍😎

  Albioni BossiAlbioni Bossi7 ditë më parë
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetit7 ditë më parë
 • Aaaaaaa juli sibon

  Eljesa QajaEljesa Qaja7 ditë më parë
 • Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

  Anna23 Anna23Anna23 Anna238 ditë më parë
 • O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

  Seldi SeldiSeldi Seldi8 ditë më parë
 • On fire juli

  Antonio GodajAntonio Godaj8 ditë më parë
 • Dayfske

  Roksana RoksanaRoksana Roksana8 ditë më parë
 • Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

  Klevis BeqirajKlevis Beqiraj8 ditë më parë
 • Lum si ti mevli

  Elsida RrucajElsida Rrucaj8 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi8 ditë më parë
 • Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

  Andrin HoxhaAndrin Hoxha9 ditë më parë
 • Ytyy56655h0

  Adis DautiAdis Dauti9 ditë më parë
 • Vazhdoni kështu

  Kanina KaninaKanina Kanina9 ditë më parë
 • 😁😁😁👌 Shum te mir

  egi egushiegi egushi9 ditë më parë
 • 2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

  Constantine The GreatConstantine The Great9 ditë më parë
 • Nevlan Juli jeni me specialet

  Bledi ShahoBledi Shaho9 ditë më parë
 • Mevlan ledjana mevlan antonela

  Donika ZanaDonika Zana9 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Lume MeminiLume Memini9 ditë më parë
 • 😎

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra9 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Selavdi NevzadiSelavdi Nevzadi10 ditë më parë
 • Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

  Hello BroHello Bro10 ditë më parë
 • Super

  Edi KukeliEdi Kukeli10 ditë më parë
 • Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

  Bleonë BilalliBleonë Bilalli10 ditë më parë
 • Start janzoa

  Samsung EljonSamsung Eljon10 ditë më parë
 • Esht keng shume e bukur

  Violeta VioletaVioleta Violeta10 ditë më parë
 • Qq

  Reshat RuciReshat Ruci10 ditë më parë
 • Shumë bukur

  Kela AllaKela Alla10 ditë më parë
 • Jeni te papar kshtu vazhdoni

  Vlore VloreVlore Vlore10 ditë më parë
 • Shikoni flokë e julit në minutën e 2

  HUMOR 2021HUMOR 202110 ditë më parë
 • O juli shikoi pak floket

  Eminemin Behluli12Eminemin Behluli1210 ditë më parë
 • Hahhahahahhahaha

  Alba HyskajysyyahshAlba Hyskajysyyahsh11 ditë më parë
 • 👏👏👏👏😍

  Rea TenezhdolliRea Tenezhdolli11 ditë më parë
 • Bravo çuna

  Lani MalkaLani Malka11 ditë më parë
 • Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

  Mina StasiMina Stasi11 ditë më parë
 • Bravo Mevli❤

  Sibora GashiSibora Gashi11 ditë më parë
 • Cuna varikarsa julit si falet

  Cim IbrahimCim Ibrahim11 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Nazmi KalloNazmi Kallo11 ditë më parë
 • Super

  Shuke DociShuke Doci11 ditë më parë
 • O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

  saimiri fiersaimiri fier11 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Enkelejda PjeciEnkelejda Pjeci12 ditë më parë
 • Super keng

  don xhon fanndon xhon fann12 ditë më parë
 • Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

  kidushja💘💘💘💘💘💘kidushja💘💘💘💘💘💘12 ditë më parë
 • Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

  Keli LlojkuKeli Llojku12 ditë më parë
 • #50K

  ST BRUDAST BRUDA12 ditë më parë
 • Super

  Ilda HoxhajIlda Hoxhaj12 ditë më parë
 • ,.tvvfvv

  Ela TatejEla Tatej12 ditë më parë
 • Kot fare.

  Yo YoYo Yo12 ditë më parë
 • se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

  Johnny JohnnyJohnny Johnny12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

  Korc KorcKorc Korc12 ditë më parë
 • Gabime

  Enea AlbajramiEnea Albajrami13 ditë më parë
 • ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Alma FetahajAlma Fetahaj13 ditë më parë
 • Ddsmfndnfm

  Kevi XhebrajKevi Xhebraj13 ditë më parë
 • Super

  Nazmi HidriNazmi Hidri13 ditë më parë
 • Yll te dy ju lumt goja

  Altin AlmadhiAltin Almadhi13 ditë më parë
 • ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

  Ardjana MenaArdjana Mena13 ditë më parë
 • Shume kenjg e bukur 😜😍😘

  Mani HoxhaMani Hoxha13 ditë më parë
 • Bukur shum my shqipe 🇦🇱

  Altin DedaAltin Deda13 ditë më parë
 • Bravo juli mevli

  Besjan AvdoBesjan Avdo13 ditë më parë
 • Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

  Rinora MetajRinora Metaj13 ditë më parë
 • Juli i kapet emocionet

  Arbiensa ShahiniArbiensa Shahini13 ditë më parë
 • Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

  Selca EdonisSelca Edonis13 ditë më parë
 • MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

  BONA KEVINBONA KEVIN13 ditë më parë
ALworld