MIRSEVINI NE ENDRREN TONE ... - Couple.rn

2 Maj 2021
209 024 Shikime

A ju ku pelqen salloni?
Shkruni krejt komenet❤️❤️❤️❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
 • Në cilen vend e keni sallonin

  Gaming TVGaming TV12 orë më parë
 • Shpresoi qe te shkon mbar edhe shum suksese

  Zyla MehmetiZyla Mehmeti2 ditë më parë
 • Jeni shum te mire

  Hira XhemajHira Xhemaj2 ditë më parë
 • Njomza ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋

  Meridiana Halilaj 2171601Meridiana Halilaj 21716013 ditë më parë
 • Pershendetje Couple rn jeni me te miret ju dua ju deshiroj shendet fat dhe gjithë te mirat e botes Urime Njomza zemer salloni e gezofsh zemra ime Ju dua pa fund nga yllka❤💙😘😘

  yllka gashiiiyllka gashiii3 ditë më parë
 • Tvetmit youtubera shqiptar ma tmir qe bleni klikimet 🤣🤣🤣

  Baki MemishiBaki Memishi3 ditë më parë
 • Urime dyqani i ri une e pash videon me 9 maj

  sara krasniqisara krasniqi3 ditë më parë
 • A ban numri i njomzes ju dua 😍💋❤

  Ibadete LumaIbadete Luma3 ditë më parë
 • Bojeni nje challenge food challenge me sushi 🍣 edhe dashta me ju thon veq vaszhdoni se ma tmirt jeni❤️❤️👍

  Elton SylaElton Syla4 ditë më parë
 • Jeni qifit me i bukur youtuberat me te mir ne bot qe zbukuroni youtuben dhe ju dua shum falemi derit shummm qe humbni koh per neve dhe jeni shumm te mir ju dua shum ju falenderoj shum per gjith kto video 😘😘🥰 jeni nje qift i mrekllueshem Allahu ju dhasht shum te mira ❤❤💗💗💎💎💎☺🦋⚘🌹 suksese njomza dhe videot ja u pelqej shumm love keni pozitivitet gjithmon jeni te mrekullueshem loveee❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😉❤💗💗💎

  Agnesa MamutiAgnesa Mamuti4 ditë më parë
 • Oj njomz kur ki me ingjizu lokalin

  Sofie SopaSofie Sopa4 ditë më parë
 • Oj njomz kur e qel lokolalin

  Sofie SopaSofie Sopa4 ditë më parë
 • Jeni një qift shumë i mir me plot energji shpresoj që Njomzes ti shkoj puna sa ma mir qysh ka qef ajo edhe nje her jeni shum te mir shpresoj edhe nje her ti shkoj njomzes sallloni qysh ka qef ajo bye

  Genta PukajGenta Pukaj4 ditë më parë
 • ❣️❣️

  anisa preducajanisa preducaj5 ditë më parë
 • Tëlumt njomza rinor ♥️💙🌟⭐

  Nehat TuanaNehat Tuana5 ditë më parë
 • Tëlumt njomza rinor ♥️💙⭐🌟

  Nehat TuanaNehat Tuana5 ditë më parë
 • Tëlumt njomza rinor♥️💙🌟⭐

  Nehat TuanaNehat Tuana5 ditë më parë
 • Ju dua shumm me te miret veq vazhdoni😍😗😙😙😙

  Gjeva KrasniqiGjeva Krasniqi5 ditë më parë
 • Since e ka emrrin salloni

  Seid ArifiSeid Arifi5 ditë më parë
 • Jeni shum tmir zoti ju rujt ju dhe familjet e juaja ju dua shum nuk mshokn dita pa ju a pa videot ju uroj fat ne jet I LOV YOU😍🤩❤❤❤💋💋💋

  Anjeza NuriAnjeza Nuri5 ditë më parë
 • Urime jetaatt

  Trinti_ AldaTrinti_ Alda6 ditë më parë
 • Jeni të mahnitshëm dhe të mrekullueshëm shpresoj që të jeni të lumtur gjithmonë☺☺☺

  Bajraliu BlerimBajraliu Blerim6 ditë më parë
 • a muni me bo edhe kur ti noni mobiljet qera

  Adora MustafiAdora Mustafi6 ditë më parë
 • Shum ebugurje rinor njjomza

  laurent Bytyçilaurent Bytyçi6 ditë më parë
 • Shum mir vazhdoni

  Amar KrasniqiAmar Krasniqi6 ditë më parë
 • 😙😙😙

  Sadik HaziriSadik Haziri6 ditë më parë
 • Ju pafsha gjithmon te lumtur ishallla sa ma shpejt ju sho kur te vini ne kosov

  Shpresa MalushajShpresa Malushaj6 ditë më parë
 • Jeni qifti ma i miri ju dua shum edhe ju i kem 101 video tona i kqyri gjdo dit 😂😂mdoket si mi pas 5 video 💖💖💖💖

  Izabella GashiIzabella Gashi6 ditë më parë
 • Shum tmir jeni dyt

  Memeti MehmetiMemeti Mehmeti6 ditë më parë
 • O zot sa te bukur ni qift super i mir ❤️Sa per sallon njomz kurr sallon ma te mir deri qetaj skom pa😍Jeni njerzit ma te bukur dhe ju uroj ma te mirat ne jet😘Suksese❤️

  Sumeja MustafaSumeja Mustafa6 ditë më parë
 • Bukur njomza love you në zvicër a në Kosovë

  Arleta Besim BytyqiArleta Besim Bytyqi7 ditë më parë
 • Ju dua

  latif shehollilatif sheholli7 ditë më parë
 • si dukesh pa mejkap

  Iraldo MitaIraldo Mita7 ditë më parë
  • kthe pergjigje☝️

   Iraldo MitaIraldo Mita7 ditë më parë
 • Hala e paska qet zanat edhe edhe edhe 🤣😆😆

  Harbin BardhiHarbin Bardhi7 ditë më parë
 • Ju dua shum jeni qifti ma i mir shpresoj me pas sukses Njomza me dyqan jeni shum njerz pozitiv njerz jo shum te dopt njerz shum te fuqishem ju deshiroj fat sukses ne karrierr Ich libe dich ❤😍🖐

  Artiola RexhepiArtiola Rexhepi7 ditë më parë
 • Ishallah mbare te ecte , edhe une e kam enderr te hap dyqanin tim ashtu si ty ketu ne Belgjike ama ndryshe nga ty une nuk kam mbeshtetje 😔. Te uroj me shpirt gjithe te mirat qe ti don zemra💗💖.

  Esa EsaEsa Esa7 ditë më parë
 • E gzofshi shum mir po duket po krejt me Gold ta kishit len me mir do vinte ama edhe kshtu mir duket e gzofshi e u shkoft puna mbar 🎉

  I.M.E ZI.M.E Z7 ditë më parë
 • Ku Me i rezervu terminet ?

  E BE B7 ditë më parë
 • endrra jone endrra jon ne ja dolem jena munu per qet sen ja arritem blla blla blla po seke ba namin oj moter sallon ke qel kur e pash titullin thash mos ka qel hotele luksoze kur e pash ni sallon t pordht

  dafinaa islamidafinaa islami7 ditë më parë
 • Po kallxoje krejt numrin hahhahahahaahhahahahahha

  geni ineggeni ineg7 ditë më parë
 • qona adresen njomza ku gjendet bash ky ven zvicer ndoshta vi kysmet ju pershendes tina 🥰

  Ferizaj ArtinaFerizaj Artina7 ditë më parë
 • wow is prfekt ilove kjo me pelqen shum dhe une ju dua shum ong

  Hatixhe HysenajHatixhe Hysenaj7 ditë më parë
 • Jeni qift i mrekullueshëm ju duam shum😘❤💜faleminderit qe merrni koh mu mirr me ne 💗💓💕

  Erina NebihiErina Nebihi7 ditë më parë
 • Ju lumt jeni jutuberat dhe qifti më i mir shqipetar dhe do jeni gjithmon

  Andri DobroshiAndri Dobroshi7 ditë më parë
 • Ju rujte zoti te dyve ju uroj fate edhe pune te mbar

  Migena DragushaMigena Dragusha7 ditë më parë
 • Pershendetje Rinor ❤️Njomza jeni nje qift perfekt keni nje pozitivitet te embel 💋Ju falenderoj nga zemra per kohen🤩 qe e kushtoni ndaj neve jeni qifti me i mir💟 ne bot sdi AS qysh me shpreh dashurin ndaj 😘juve aq te bukur🧡 qe jeni jeni si princi me princeshen 💝mezi Po pres te shikoj sallonin e kompletuar Ju kam loqka ylla zemra gjithqka Ju dua shum shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë Ju kam ne zemër❤️🧡💝💝💋💋🏅🏆💟💟😍💥✨🌟⭐⭐💫🔥🔥🔥🔥❤️🧡💛💚💙💜🖤🖤♥️💘💘💝💝💖💗💗💋❣️💟💌💕💕💞💞💓👅👄👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩🌼🌻🌻🏵️🌸🌸🌺🌺🌷🌷🥀🌹💐💐💐💐💐💐

  Elma AliuElma Aliu7 ditë më parë
 • Shum mir qe smani ramazan shum

  TT ANORMALTT ANORMAL7 ditë më parë
 • E pse e keni bo NK

  angry JOKERangry JOKER7 ditë më parë
 • mas 2muje ja qet drynin njomza lokalit se zvicrankat tu e lyp rinorin mejau hek puqrat😂 HJG jeni qift perfekt vetem suksese ne jet❤️❤️

  Katan aKatan a7 ditë më parë
 • a ke me qel ni sallon nkosov?

  tuana shabanituana shabani7 ditë më parë
 • rinor njomza shum te bukur dhe shpresoj ti bëni raalitet andrat e tjera. e jap jeten per ju dy te bukur love ju💓❤️💓❤️💓❤️ une ju dua me zemer 💖💖💖

  Erina KabashajErina Kabashaj7 ditë më parë
 • Shum jeni te mir emm pse ja keni lan sallonit NK studio po jeni shum te mir ju dua shumm🌛🌜🎉🎁💜

  Leorina UgzmailiLeorina Ugzmaili7 ditë më parë
 • Sa tmir qe jeni bre 🥺

  Tayna. luana_Tayna. luana_7 ditë më parë
 • Rinori xhelozz qe ka me pas edhe meshkuj ne studio 😂😂😂😂😂😂. Suksese ne pun Njomza e shendet ne jet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Diana TahiriDiana Tahiri7 ditë më parë
 • 12:13 deka qetu 🤣🤣🤣

  Tayna. luana_Tayna. luana_7 ditë më parë
 • kurrt bohet kollona deri te migrosi 😂😂

  Stickmann BrosStickmann Bros7 ditë më parë
 • JENI QIFT SHUM I MREKULLUSHEM 🔐VETËM SUKSESE 🌎SHENDET VAZHDONI KSHTU QYSH JENI 💙JU DUA PA FUUNNDD ♥ LOVE U

  Alketa TafaAlketa Tafa8 ditë më parë
 • Nuancat e videove shum te ftofta pi perdorni kohve tfundit kisha thon me i ndrru i guess🤔

  Elizabeta KastratiElizabeta Kastrati8 ditë më parë
 • Urime shum Bukur suksese reklamoje te Labi

  London cityLondon city8 ditë më parë
 • Ju dua shum jeni shum te mir 💖💖💖💖💖

  Eda SekiraqaEda Sekiraqa8 ditë më parë
 • njomza & rinor videoja e juve u mka pelqy shum

  enea tahirienea tahiri8 ditë më parë
 • Ju jeni qifti me I mir ne bot ju dua shum

  Ajla GamingAjla Gaming8 ditë më parë
 • e keni bo shum mir ket vidjo ju dua shum si cift dhe jeni shum te mir❤❤❤💋😙😘ju duam shum vazhdoni keshtu😘

  Hatab AsaniHatab Asani8 ditë më parë
 • Suksese ❤️❤️! Sa me mbare salloni 😍😍.

  Olta & XheniOlta & Xheni8 ditë më parë
 • Zoti ju ruajt sa te mir e te thjesh jeni ❤❤

  Klaudio NikaKlaudio Nika8 ditë më parë
  • And I beam estate

   Bajram HumajBajram Humaj6 ditë më parë
 • Jeni me te miret cift ju duam shume dhe do ju perkrahim sahere ju duam couple rn❤️❤️❤️❤️

  muhamed lokimuhamed loki8 ditë më parë
 • Mat mirt jeni veq vazhdoni❤️❤️❤️💙💙💙

  Flori SelmaniFlori Selmani8 ditë më parë
 • Qfar domethenje ka NK studio

  Vlera GacaferiVlera Gacaferi8 ditë më parë
 • A mundeni mi bo vidiot me kamer si ma heret se ngjyra e ftyres po ju del shume e bardh si w verdhe

  Fatime BashaFatime Basha8 ditë më parë
 • Ku osht lokali oj Njomz?!

  Fitore KastratiFitore Kastrati8 ditë më parë
 • Ju dua shumë

  Ena QenajEna Qenaj8 ditë më parë
 • Ju jeni nje qift shum I mir ju dua shum❤ gjithmon Menxi se I pres videot e juaj argetohem shum me vidot e juaj.Edhe per sallonin e ri te uroj fat e sukses Njomza te dua shumë❤❤

  Lorena AliuLorena Aliu8 ditë më parë
 • E na qe jena ne shkup si kena me ardh te ti aaaaaaa

  Almir AliuAlmir Aliu8 ditë më parë
 • Suksese me sallonin Njomza e inshallah do Zoti te shkon sa ma mbar e sa ma mir... 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳. E gezofsh se teper bukur, Cdo detaj i menduar.!

  Egzona RashitiEgzona Rashiti8 ditë më parë
 • taman per ditlindje teme u hapka hahaha

  itsbotilekitsbotilek8 ditë më parë
 • Bravo cifti ma i bukur ne gjith shqiptarin! Ju uroj jet sa ma të gjat bashk me njeri tjetrin! 🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻

  Egzona RashitiEgzona Rashiti8 ditë më parë
 • A po na boni vizen po vina te ti njomz ne sallon veq qona vizen😂😂😂

  Fatime MakiqiFatime Makiqi8 ditë më parë
 • 💟💟💟🥰🥰🥰💑💝💖💝💖💗💓

  Lejla BesjanaLejla Besjana8 ditë më parë
 • Wo ist das studio

  Valbona MorinajValbona Morinaj8 ditë më parë
 • Të lutemmmmmmmmm sa më shumëëëë video me studion edhe më fal nëse të ofendoj por pak si e ke bëre studion “sallonin “ je bërë pak mendje madhe më fal nëse të ofendoj jeni më të mirët ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Enes RamadaniEnes Ramadani8 ditë më parë
 • O ma te mirit ❤️ju du shum i love ju njomza ent rinor

  Nihade PajazitiNihade Pajaziti8 ditë më parë
 • I love you

  Tringa UkTringa Uk8 ditë më parë
 • Hi

  SHQIPET ME PLISSHQIPET ME PLIS8 ditë më parë
 • 💗💗

  Medina RashicaMedina Rashica8 ditë më parë
 • Ma shum video me qesi

  Gafurr MorinaGafurr Morina8 ditë më parë
 • ca ka rinori qe shtremrohet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  rey halilajrey halilaj9 ditë më parë
 • Cifti me i mire qe kam par 😘jeni si dy⭐⭐qe kan rene nga qielli🌌uroj qe jeta juaj te jet embushur me lumturidhe dashuri⚘⚘🥰🥰

  xhesikaxhesika9 ditë më parë
 • A keni me qel ne Kosove sallon nese po kur perafersisht?

  Oltion SelimiOltion Selimi9 ditë më parë
 • Qka dmth logo NK

  Noli NikiNoli Niki9 ditë më parë
 • ❤Me ne fund tu ka realizu endrra shyqyr se e meriton tii se e ki zemren shume te madhe dhe me dashni💘🌍🌍🌍te dua shume shume shume suksese edhe me te larta ne jett💜💛💟💞

  ꧁Anesa꧂꧁Anesa꧂9 ditë më parë
 • SUBSCRIBE DHE LIKE NE KET VIDEO TE MREKULUSHEM😊

  Rozana GjurajRozana Gjuraj9 ditë më parë
 • 🥰🥰

  Kaltrin SherifiKaltrin Sherifi9 ditë më parë
 • shum mir♥️❤❤❤❤❤❤❤

  Zade BegajZade Begaj9 ditë më parë
 • Per hajer ju ecte mbar 🙏

  rey halilajrey halilaj9 ditë më parë
 • Kape qie

  Ylli PajazitiYlli Pajaziti9 ditë më parë
 • Je bent een geweldig stel❤️🌹

  LEKI PRODUCTIONLEKI PRODUCTION9 ditë më parë
 • As per 24h 120k views

  BleondGashi -BleondGashi -9 ditë më parë
 • Ohhh zoti ju rujt jeni qifti ma i buker i kesaj bote ju dua pafund ishalla do te jeni te lumtur pergjithmon🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤💗💗💓💓💞💞💕💕💝💝

  Fitim HalitiFitim Haliti9 ditë më parë
 • Njomzaaa😮😮😮 behet edhe eleminimi i strijave??? Der ne sa % e tyre mund te zhduken te lutemmmmmm? Lov uuu

  Arta AArta A9 ditë më parë
 • Jeni qifti ma I bukur ne bota Ju da shume ❤❤

  leonita Maliqileonita Maliqi9 ditë më parë
ALworld