Motrat Mustafa - Malli i nanes

30 Pri 2021
917 563 Shikime

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
 • O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

  Emily AnEmily An2 orë më parë
 • Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

  anna panna p17 orë më parë
 • Super ju lumte goja

  Fredi_Company"Official"Fredi_Company"Official"19 orë më parë
 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  opzz xsinopzz xsin21 orë më parë
 • Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

  Gona AhmetiGona AhmetiDitë më parë
  • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

   Emily AnEmily An2 orë më parë
 • Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

  Shqipëria TiranaShqipëria TiranaDitë më parë
 • Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

  iljan iliiljan ili2 ditë më parë
  • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

   opzz xsinopzz xsin21 orë më parë
 • Jfufm

  Mirimon KurtajMirimon Kurtaj2 ditë më parë
 • A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

  Sheqere GjataSheqere Gjata2 ditë më parë
 • 😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

  Mirsada ImeriMirsada Imeri3 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😭😭😭

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissDitë më parë
 • 😂😂😂

  mahir emurlimahir emurli3 ditë më parë
  • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

   bodoti qwiubodoti qwiu2 ditë më parë
 • Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

  Blinor MustafaBlinor Mustafa4 ditë më parë
 • Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

  Egzona QenajEgzona Qenaj4 ditë më parë
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide4 ditë më parë
  • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss3 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft

  Donika BibajDonika Bibaj4 ditë më parë
 • O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

  Rabishe DragjoshiRabishe Dragjoshi4 ditë më parë
 • Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  Aferdita LikaAferdita Lika4 ditë më parë
  • Adem Ramadanit pra nje Ilahi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide4 ditë më parë
 • Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

  bofooit gojobofooit gojo5 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  Sh PcSh Pc5 ditë më parë
  • ne Lule xhenetit 🙏🙏

   bofooit gojobofooit gojo3 ditë më parë
 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  tina nesatina nesa5 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

  Sevdije CerkiniSevdije Cerkini5 ditë më parë
 • Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  geni ineggeni ineg5 ditë më parë
  • 👌🏻

   bofooit gojobofooit gojo5 ditë më parë
 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  soinu foigsoinu foig6 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra6 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

  hen kohen ko6 ditë më parë
 • Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

  Brother CletusBrother Cletus6 ditë më parë
  • ja es ist albanisch

   Arben KrasniqiArben Krasniqi4 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

   soinu foigsoinu foig6 ditë më parë
 • Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

  Arifaj ArbenArifaj Arben6 ditë më parë
 • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  Azi jusufiAzi jusufi7 ditë më parë
  • 😥😥

   hen kohen ko6 ditë më parë
 • Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

  Hirmize Qazimi VeljijiHirmize Qazimi Veljiji7 ditë më parë
 • Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

  erjon nelajerjon nelaj7 ditë më parë
 • 💗💗

  Merita ShalaMerita Shala7 ditë më parë
 • Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

  Bihi NeliBihi Neli7 ditë më parë
 • Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

  Ptao TomPtao Tom8 ditë më parë
 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhuji8 ditë më parë
 • Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

  mitro vicamitro vica8 ditë më parë
 • 👌🏻

  Marek BaszyńskiMarek Baszyński8 ditë më parë
  • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

   Ptao TomPtao Tom8 ditë më parë
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  minij hooiminij hooi8 ditë më parë
  • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   Ptao TomPtao Tom7 ditë më parë
 • Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

  bellaz bellazbellaz bellaz9 ditë më parë
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  senni bgonsenni bgon9 ditë më parë
  • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

   minij hooiminij hooi8 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

  Kadrolli EliasKadrolli Elias9 ditë më parë
 • Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

  Mevlyde KastratiMevlyde Kastrati9 ditë më parë
 • 😥😥

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri9 ditë më parë
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  cqvio dolicqvio doli9 ditë më parë
  • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

   senni bgonsenni bgon9 ditë më parë
 • Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mirvete HoxhaMirvete Hoxha9 ditë më parë
 • 😪😪😪🤤

  Afrim NuhijaAfrim Nuhija9 ditë më parë
 • Oh mama jem! 😣

  Thee GirllThee Girll9 ditë më parë
 • Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

  yuitr loingyuitr loing9 ditë më parë
  • Ah Nan,Nan

   cqvio dolicqvio doli9 ditë më parë
 • A tka lodh pleqnia

  Elfet NamniElfet Namni9 ditë më parë
 • Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

  Kaferi KaferiKaferi Kaferi9 ditë më parë
 • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

  abcabc10 ditë më parë
 • 🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  butti fdftbutti fdft10 ditë më parë
  • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

   yuitr loingyuitr loing9 ditë më parë
 • Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

  Bla BlaBla Bla10 ditë më parë
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  Ali GashiAli Gashi10 ditë më parë
 • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

  DugiJaguarLataDugiJaguarLata10 ditë më parë
 • ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

  Mehmet SelmanajMehmet Selmanaj10 ditë më parë
  • Nana zemren ta kall

   butti fdftbutti fdft10 ditë më parë
 • 😘😇😘😘😘

  Baftije Miftrari8Baftije Miftrari810 ditë më parë
 • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

  Qefsere AliliQefsere Alili10 ditë më parë
 • Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

  Pendije UseiniPendije Useini10 ditë më parë
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  nijuo joingnijuo joing10 ditë më parë
 • Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

  Nexhi ShiniNexhi Shini10 ditë më parë
 • Ah Nan,Nan

  lyricsmusiklyricsmusik10 ditë më parë
 • 😍😍

  Anisa GashiAnisa Gashi10 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  Fetije AlilajFetije Alilaj10 ditë më parë
  • Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

   nijuo joingnijuo joing10 ditë më parë
 • Barvo Kosova❤❤❤

  Baki BerisaBaki Berisa10 ditë më parë
 • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

  Mentor ArifiMentor Arifi10 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Fiona DinajFiona Dinaj10 ditë më parë
 • O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

  dolimi jotoodolimi jotoo10 ditë më parë
 • Ju knoft zemra

  Defrim HallaciDefrim Hallaci10 ditë më parë
 • Nana zemren ta kall

  Defrim HallaciDefrim Hallaci10 ditë më parë
 • Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

  Ela -ASEla -AS11 ditë më parë
 • مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  شنو حالكشنو حالك11 ditë më parë
  • Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

   dolimi jotoodolimi jotoo10 ditë më parë
 • ))

  Milazim BajrajMilazim Bajraj11 ditë më parë
 • 😥😥♥️

  Mira QenaniMira Qenani11 ditë më parë
 • O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

  Indrit FrrokuIndrit Frroku11 ditë më parë
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  toijg avnnrtoijg avnnr11 ditë më parë
 • ❤❤😥

  Gona GonaGona Gona11 ditë më parë
 • Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

  Zelfie FetahajZelfie Fetahaj11 ditë më parë
 • me mungon shum nana❤ ime😥

  sanije gergurisanije gerguri11 ditë më parë
 • Mamma TivogliobeneMamma Tivogliobene11 ditë më parë
  • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

   toijg avnnrtoijg avnnr11 ditë më parë
 • O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

  iphone Sonyiphone Sony11 ditë më parë
 • Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

  adn braadn bra11 ditë më parë
 • Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

  Shengjyle BeqiriShengjyle Beqiri11 ditë më parë
 • Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  Marianne GrafMarianne Graf11 ditë më parë
  • Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

   Arben KrasniqiArben Krasniqi11 ditë më parë
 • Ju lumt 👏👏jeni💫💫

  besimebesime12 ditë më parë
 • Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

  Lotet EmiLotet Emi12 ditë më parë
 • .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

  Love peaceLove peace12 ditë më parë
 • jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

  lina linalina lina12 ditë më parë
 • Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

  Liljana AbdullahiLiljana Abdullahi12 ditë më parë
 • Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

  Mahije MorinaMahije Morina12 ditë më parë
 • Ni geng e dhimsur 😰😰

  Azbie JusufiAzbie Jusufi12 ditë më parë
 • 😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

  Albert HyseniAlbert Hyseni12 ditë më parë
 • O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

  bardhec Ukabardhec Uka12 ditë më parë
 • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

  tefo stefo s12 ditë më parë
 • E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

  Valmir ShalaValmir Shala12 ditë më parë
 • AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

  Mirianda BerajMirianda Beraj12 ditë më parë
 • Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

  Rukman BerishaRukman Berisha12 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢

  Majlinda StranaMajlinda Strana12 ditë më parë
 • Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

  Kreshnike KelmendiKreshnike Kelmendi12 ditë më parë
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹12 ditë më parë
 • O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

  Jehona BrahaJehona Braha12 ditë më parë
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹12 ditë më parë
 • Love from India

  K RajK Raj12 ditë më parë
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹12 ditë më parë
ALworld