Në ‘territorin’ e Finem dhe Solos: Karriera, sherret e planet!

26 Shk 2021
222 750 Shikime

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • Këngëtarët më të mir në Botë Finemi dhe Solo jam tani për tani

  Flavia CokuFlavia Coku5 ditë më parë
 • Vetem per B3s U futa per ta shikuar kte vidio.

  InstagramInstagram14 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Z demaskusi bbzZ demaskusi bbz15 ditë më parë
 • Duke sa I do fansat sa thot me plasi k*** per fansat

  FinemFinem17 ditë më parë
 • Emri I finemit është kledjan

  MAFJOZI OFICJALMAFJOZI OFICJAL19 ditë më parë
 • Lagja Allias aty ku jan Finem dhe Solo kam qan shumë her

  Flavia CokuFlavia CokuMuaj më parë
 • Finem është këngtari im i preferu

  Flavia CokuFlavia CokuMuaj më parë
 • Mua me behet shum qefi nje keta te dy rrin bashk dmth 🧡💛nuk ndahen kurr sepse Jan si vellezer edhe beje shum kenga te bukura😋🥰 dhe shum hit. Un nuk besoj se do ndahen keta te dy sepse 💙💛pa njerin - tjetri nuk bejne🧡🧡💛💛❤️💛❤️. Un I adhuroj shum😇😇😇🥰🥰🥰😋😋😋😋 si kengetaret e mi te🌸🌸 peferume se un jam fansja e💚💚 tyre qe I ndjek ne cdo🖤🖤🖤🖤💯❤️ moment edhe ne cdo koncert qe ato shkojne. Besoj qe tju takon 💯😍😇😇🖤😇❤️😇❤️🌸🌸🌸🌸🍁🍁🍁🍁ne Tirane sepse e Di qe jetoni aty. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙

  kevi sulakevi sulaMuaj më parë
 • jeni mo tmirit

  vincenzo vincenzovincenzo vincenzoMuaj më parë
 • mos e vrit menjen o finen as ti o solo

  vincenzo vincenzovincenzo vincenzoMuaj më parë
 • Si thot finemi kemi pak karrier thottt shumm keni ma tmir s e krejt jeni

  Gaz PashaGaz PashaMuaj më parë
 • Qumshttoret e e tirones pa lidhje fare

  Aldo DamianAldo DamianMuaj më parë
 • Si keta te dyj nk 💛💛ka me te mir. Psepse keto 💋💋💋Jan rritur bashk edhe 🥰❤️bashk do vdesin. Per derisa per Sherrin ka te drejt finemi nk ishte nevoja qe te perhapej aq shum por njs shqiptaret icik duan per sherr edhe e bejen shum te madh. Kurse per selmon🖤🖤 eshte shum por🧡🧡 shum reper I🥰😍 mir edhe I bukur e dua shum shum keto te tre nk I ndaj kurr ne jeten time sepse Jan Dashuri jete edhe yje. I prsh shum po shum dhe I them qe keshtu vazhdoni sepse keni per tja a rritur aty ku ju doni. L lovu f💛i💚n💙e🖤m S💝o💗l♥️o. Do ju doja te takoja me ju por kjo pandemia na e ka prish si shum🧡🧡🧡🧡🧡🧡😒😭😭😭😭Sepse jam fansa me e zjarrt se te tjeret nk e Di as vet se si jam fiksu por un cmendem pas jush te treve🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

  kevi sulakevi sulaMuaj më parë
 • Djali i kujt je ti?

  Olsi ToçiOlsi ToçiMuaj më parë
 • po

  Besnik StemaBesnik StemaMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/mpizxZmiqqSMb9E

  Mistrec BeratiMistrec BeratiMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • Bravo me nxorret mallin, e lagjes, 35 VJET pa e pa. PO ME DUKET SI ALLIAS

  Kacurri LinzaKacurri LinzaMuaj më parë
 • Sa dru pz 😂

  lyrics tvlyrics tvMuaj më parë
 • Bobat e Tironë$ 🔥❤️

  eri.pokeri Alberi.pokeri AlbMuaj më parë
 • Eee po pse nuk martohen kta dy

  KING MUSIC artKING MUSIC artMuaj më parë
 • po kari po

  Krisi SaliajKrisi SaliajMuaj më parë
 • 1:39 🤣

  DiEgO GaMiNgDiEgO GaMiNgMuaj më parë
 • Its finem porosit e mi black john black😅😅

  Enea KevinEnea KevinMuaj më parë
 • kur do dali kenga e ree???

  Ledjan RapanjLedjan RapanjMuaj më parë
 • Ikni ne shkolle se va qiva nanen shpulla klysha kari shkoll Barbona se jeni bo si kara krejt ju qifsha rracen

  anonimous reallyanonimous reallyMuaj më parë
  • Sa mir ju the..bajn si karderra gjoja phu klyshat e kurvave..magjyp tirane

   bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩💙💙💜💜❤❤🖤🖤

  Zhuljeta IslamiZhuljeta IslamiMuaj më parë
 • Don xhoni ja u ka fut karin te gjithve rreperave te shqiperis ju jeni pidha ropsh

  Lulzim TafaniLulzim TafaniMuaj më parë
 • Don Xhonit ju ja rruni karin ju qin nboth don xhoni juve 0 jeni ju per te lidhje me hip hop nuk keni fucking pussysss.

  Otto OttoOtto OttoMuaj më parë
  • 😂

   Erdi TironaErdi TironaMuaj më parë
 • #kpt❤

  DoriDoriMuaj më parë
 • Shyqyr o finem dy fjal di me i lidh se sdin me fol para kamere si i pa dal

  piks2h- PUBGmobilepiks2h- PUBGmobileMuaj më parë
 • Pkp

  FF HENRIFF HENRIMuaj më parë
 • Soloo

  Manuela PashajManuela PashajMuaj më parë
 • Fi nemmm

  Manuela PashajManuela PashajMuaj më parë
 • Shumë mire

  Anxhela MangaAnxhela MangaMuaj më parë
 • Solo ose sa eshte zgjuar nga ngjumi ose sa ka fik dyshin 😂

  FierFierMuaj më parë
 • 😅

  no nameno nameMuaj më parë
 • GREKT E VOGEL U BANEN KISHE UNE DICKA

  Vullnet RedzepiVullnet RedzepiMuaj më parë
 • A pidhi somes ca bohet ahahhaha

  Tironsi C'era una voltaTironsi C'era una voltaMuaj më parë
 • KPT 💓💓🌍

  Esmeralda DoçiEsmeralda DoçiMuaj më parë
 • Jeni reperat me te mire 😎😎😎

  Klarisa KlarisaKlarisa KlarisaMuaj më parë
 • 2 shja fantastike

  Eglis ZenelhasaniEglis ZenelhasaniMuaj më parë
 • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vk

  Arjan BosiArjan BosiMuaj më parë
 • 😘😘❤❤❤💗💗💕💕💓💓2 mbreta

  Erisa KeqiErisa KeqiMuaj më parë
 • finemo je rreperi me i mire ne bote love you

  Emanuela TabakuEmanuela TabakuMuaj më parë
 • Solo doket kishe planet tjeter asht nuk prek kerkun ntok 🤣

  Fi MeaFi MeaMuaj më parë
 • 187 frost ne sfond. O laca.jeni fmij akoma. Lexoni ndo1 liber t mesoni me shume.

  OG DBushOG DBushMuaj më parë
 • Qet A reperat eri sikuptoj mos te them meshum se 90% folin keq per noizyn e munohen me dise e ne anen tjeter ekopjojn me.frizura e veshje

  Halim BytyqiHalim BytyqiMuaj më parë
 • Shum mendjemadh solo kari phuuuuu me ndryshe finem me i mir

  Geri GeriGeri GeriMuaj më parë
 • Qija nanen territorin ...thu se jan eskobar me el chapo jo dy 20 vjeqar

  Lac LacLac LacMuaj më parë
 • Love

  Pateriot KasemiPateriot KasemiMuaj më parë
 • FINEM K.P.T 🦁👑

  Endri ManiEndri ManiMuaj më parë
 • Bravo se flisni real tamem si cuna qe jeni n ket mosh

  Llajfet e shqiptarveLlajfet e shqiptarveMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/aInLrKx6a9eLoac

  Artnck 12Artnck 12Muaj më parë
 • T 4 re jo t 5

  Atom ATOMAtom ATOMMuaj më parë
  • Ca re😂

   ff mikel ff mikelff mikel ff mikelMuaj më parë
 • Gjithsesi projektet e tyre te jen zjarr se na lan me kto tjeret ti bejne sa me shpejt

  Anja DrAnja DrMuaj më parë
 • Kur te maroj pandemia se ti do 4 5 3 muj te nxjerresh edhe me ardian bujupin kushedi kur e ban e kpt 2

  Anja DrAnja DrMuaj më parë
 • Ky solo esht si po doket si diller

  Jeton AvdulliJeton AvdulliMuaj më parë
 • Jeni munu me marr vemende kishe ekena rre don xhoni po dulen te vertea

  Jeton AvdulliJeton AvdulliMuaj më parë
 • I kena pa kta live te gjoniblack hahahhaha gjyna mos me kan producenti i taynes kta kishin punu ne qadra durres

  Filan FistekuFilan FistekuMuaj më parë
 • Solo Dhe Selmo Ja vlen t'ndegjohen me dhum se 1 her n dit Sa per finem skam mendim se duket sikur esht justifikim n mes Se sban rep

  Ermal KaliaErmal KaliaMuaj më parë
 • ferrk me repera qe po ma knojn jeten .... djemt e mamit gangsta para kameres

  Arianit QireziArianit QireziMuaj më parë
 • Te katrori kan dal tfort Kizi pazarit dhe nji mashtrus e hajdut pulash

  K DK DMuaj më parë
 • Un nuk i njof kta

  Astrit HoshiAstrit HoshiMuaj më parë
  • I njofim ne, ti mos shiko kush njef keta😉 po shiko kush tnjef ty

   Fifa mobile 20Fifa mobile 20Muaj më parë
 • kto pz do i bojn diss stresit por do e keni keq me ate hahaha

  Big AlbaniaBig AlbaniaMuaj më parë
  • @Big Albania jo se besoj

   Z demaskusi bbzZ demaskusi bbzMuaj më parë
  • @Z demaskusi bbz i kan prish mardhenjet ......dhe leje se ca thon do cojn fjal me spec kto

   Big AlbaniaBig AlbaniaMuaj më parë
  • me stresin ken raporte te mira dhe nese e keni ndjekur intervistën thn nk bejm disse

   Z demaskusi bbzZ demaskusi bbzMuaj më parë
 • A TU SE THA SDO N DAHEMI SI DO REPERA E PAT PER MOZZIK DHE LOREDANA 😂😂

  ALBERTALBERTMuaj më parë
  • jo ska lidhje ajo ishte ne form batute...se kpt si gjithmonë i keqkuptoni gjerat

   Z demaskusi bbzZ demaskusi bbzMuaj më parë
 • Mos boni sherre, hani molla😂

  ALBOS 04ALBOS 04Muaj më parë
 • Te them te drejtn me i mir finem dhe solo sesa noyzi edhe pse nouzi eshte me i famshem prap me pelqen finem

  Joli RinaJoli RinaMuaj më parë
 • Me Kiden bre 1 bashkpunim plissssss😞

  Joli RinaJoli RinaMuaj më parë
  • ishalla👍

   Z demaskusi bbzZ demaskusi bbzMuaj më parë
 • e na rrufshi rakun te dy ju sidomos solo

  Qamil LikaQamil LikaMuaj më parë
 • Dy Reperat Ma Dobt ne hip hop Ky Finemi ne Freestyle Te gjoni black zanin si me hi nburre, Kurse nmuzik krejt zanin ja ndreqi

  Besir KaremaniBesir KaremaniMuaj më parë
 • Kur bani ju si te fort me lekt e babit o vk

  Busy BoyBusy BoyMuaj më parë
  • Spo hapen per lek po vertet kan talent

   Llajfet e shqiptarveLlajfet e shqiptarveMuaj më parë
 • Finem & Solo you are the best 👑👑

  Łøŕî ŤúfãłłàřîŁøŕî ŤúfãłłàřîMuaj më parë
 • O bisha o finem solo 😍😍😍😍😍🤪🤪🤪🤪🤪

  alban krasniqialban krasniqiMuaj më parë
 • Solo esht me i mir se finem ka zë te mir

  Elfons elfonsElfons elfonsMuaj më parë
 • KPT përgjithmon 👑👑 Finem&Solo

  Olgerta HoxhajOlgerta HoxhajMuaj më parë
 • Respekteee💪💪😎😎🔥🔥🔥

  Bisha AthineBisha AthineMuaj më parë
 • Bravoo 👏👏👏 finem dhe solo kur te rritem si ju do behem

  ff Nelson ffff Nelson ffMuaj më parë
 • K.P.T (2)

  Enea KevinEnea KevinMuaj më parë
 • SOLO 😎

  Cr7 InfoCr7 InfoMuaj më parë
 • Kush jan keta pabuksa

  Futo EscobarFuto EscobarMuaj më parë
 • Si bejn kot kta si karderra ahahaha

  OZZY OGOZZY OGMuaj më parë
 • Qia more nanen ca jane kta repera qoftesh ca sherresh bojn kta mer abababa kta akoma veshin pelena wtf dhe ju me ke mereni

  Ilir RamaIlir RamaMuaj më parë
 • Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi alworld.info/u/video/m2Lcu6Gcgo-tq5Y

  Don tom TravelsDon tom TravelsMuaj më parë
 • qr ta merr mmenja se i kan ka 60 vjet sherre e lesha hahahaha ik ore laqo se zbon gengsta mu shit kur ski vjet se hala se keni kerku jeten mmir gg

  arton artonarton artonMuaj më parë
 • solo ma p9

  Ibrahim ShabaniIbrahim ShabaniMuaj më parë
 • Dy vk me sh qe marrin fame kot

  Insomnia TIAInsomnia TIAMuaj më parë
 • Prita qe po folin najsen meqem

  L'lindiL'lindiMuaj më parë
 • Jeni shum lart djem ❤️

  Hellboyz 666Hellboyz 666Muaj më parë
 • Dhe b3s o super

  Sali ToskaSali ToskaMuaj më parë
 • Solo flet me mir artikulon me mir se finemi

  slightly. 00slightly. 00Muaj më parë
  • Te dy

   Joli RinaJoli RinaMuaj më parë
 • 5:57 hajt se ke rraf njonin 😉😂

  FINEM FANS *_*FINEM FANS *_*Muaj më parë
  • Hahhahahaahahah

   alban krasniqialban krasniqiMuaj më parë
 • 😘🤩🤩🤩🤩😘🤩😘🤩🤩🤩😍😍😍😍💋💋♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Silvana HykaSilvana HykaMuaj më parë
 • IK SE TQIVAAAAAAAAAAAA ROOOOOOOOOOPTTTTTTTTTTTTT

  SOKOLOFSOKOLOFMuaj më parë
  • @Mentor Halili hahahahhaa je njish. 😂😂😂😂😂

   SOKOLOFSOKOLOFMuaj më parë
  • @SOKOLOF 😄😄😄 mua mos mi shaj

   Mentor HaliliMentor HaliliMuaj më parë
  • @Reale Gjithmon ik se tqivaaaaaaa roooooooooptttttttt dhe ty

   SOKOLOFSOKOLOFMuaj më parë
 • Jemi mundu me bo vetem hip hop tha😂 a kur ndegjon kta e sidomos finemin me shum duket se po ndegjon tallava, vetem hip hop nuk beni ju😂

  Un JomUn JomMuaj më parë
 • TIRONA💙

  Gango ChanelGango ChanelMuaj më parë
 • le t prekin pak n tok ropqimat se na lodhen

  Qnhh HhhhQnhh HhhhMuaj më parë
 • Kingattt😛👑💪

  Solotors FamilySolotors FamilyMuaj më parë
 • 💕

  FF FENIXFF FENIXMuaj më parë
 • 🌎❤K.P.T.

  Melisa MuratajMelisa MuratajMuaj më parë
ALworld