Nis rebelimi në PD për largimin e Lulzim Bashës, Berisha ende asnjë sinjal, zhduken Meta dhe Monika

26 Pri 2021
167 206 Shikime

Komente
 • EDUART SELAMI I DUHET PD ,TE IKI LULE LESHI BURE PA PERSONALITET TALLET MESUESI I VIZATIMIT ME BASHEN . MA KY PALAÇO BURE KA GJAK NE DEJE ,APO SHURUP ASHASHI RI E SHIKON RAMEN SI TALLET ME TE. KUSH E NDJEN VETEN DEMOKRAT TE NRIHET E TI JAPIM VOTEN EDUART SELAMIT I PERSEKUTUARI NGA ISH SPIUNET NE RADHET E PD " TAMAM LUFTE KLASASH " . E BUKURA ESHTE TE GJITH ATA QE SHANIN LULIN TANI THONE SDUHET TE IKI , HA,HA,HA ,HAAAAA.

  ylberi seferiylberi seferi2 ditë më parë
 • Pamfleti me keto lajme qe keni dhene popullit do te thote se gjendia ne Shqiperi eshte Rrumpalle,Shqipetaret po' shkojne ne Depresion, nje dite me pare thoni se Sali Berisha shumè shpejt do arrestohet,tani ne Ke tè lajme keni nderruar pllaken,thoni Sali Berisha po' pregatitet per zgjedhiet e vitit 2025,hahaha Kush ju paguan per me treguar keto Perralla genjeshtrash lajmet e nje dite me pare nuk kocidojne me lajmet nje dite me mbrapa,Soros ju ka thene genjeni sa me shumè, hahahaha me Shekuj Jane genjyer shqipetaret,Barku i shqipetareve nuk mbushet me fiale por me Buke.

  Adam ArapiAdam Arapi8 ditë më parë
 • Behu burre nje here mo luli ke pesuar humbje pas humbje jep doreheqjen dhe ik andej nga erdhe dhe nga ke marre edhe gruan ne Holland se nuk te dhemb shume koka per shqiptaret ty por per xhepat e tu

  Rahim TrupjaRahim Trupja13 ditë më parë
 • Nuk eshte e lehte te hedhesh boje ne parlament.To godasesh me cizme se nje dite te kthehen mbrapsh.Tani filloj lufta e vertete ne PD.Sa per LSI u cduk si agimi i art.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika14 ditë më parë
 • Ju lutem te gjithe si kriminela te zhduken berisha Ilire meta Monika lulzime basha na qelbene popullin ju ka kuptue populli ma mire vone se hiqe Ata duan vare para popullit te gjithe hajdudat

  Dava MayDava May14 ditë më parë
 • Ovllezere shqiptar te PD nuk eshte fajtore ai trimi i Pd per humbjet Por Ai Rama qe ka mni pulue me votat Rrofre Lulzimi prijesi me i madhe

  Bigbaba 12Bigbaba 1215 ditë më parë
 • Largimi sa me par

  Ifit MetaIfit Meta15 ditë më parë
 • Ca te ben diversioni 😁

  Shpendi hoxhaShpendi hoxha15 ditë më parë
 • Nuk po mirrem me Lulzim Bashën por diçka është e sigurt se kushdo që të vihet në krye të PD_ së në sytë e Socialistëve do të shihet si një person i keq dhe i urryer. Me fjalë tjera Shqipëria duhet të udhëhiqet gjithnjë nga PS_ja!

  M MM M15 ditë më parë
 • I fusni ne burg dhe ti marin floririn

  Edoo TeEdoo Te16 ditë më parë
 • Ik lulush ike oooo trap ikeee

  Pupu KakaPupu Kaka16 ditë më parë
 • Po arratis ndoshta për në rusi

  Dritan BajraktariDritan Bajraktari16 ditë më parë
 • jo me kot ambasadorja mori trupat nga America dhe e gjen nga do te niset per tu larguar grabiqaret shqiptaret jan te kapur

  giannis kriavrisigiannis kriavrisi16 ditë më parë
 • Luli very nice for Albania:

  eticet Zyplieeticet Zyplie16 ditë më parë
 • POS HOQEM DOR NGA SALI VRASESI EDHE NGA ILIR HAJDUTI EDHE NGA 2 GISHTAT LART KURR SKINI PER TE ARDHUR NE PUSHET

  BesnikBesnik16 ditë më parë
 • Ca ka kjo gazetarja qe bertet sikur i ka ngren buken Partia Demokratike

  Elis ZotajElis Zotaj16 ditë më parë
 • Jam kurioz te di,personi qe flet ne pamflet,esht femer apo mashkull.Nuk e kuptoj perse shqiperon sikur ka para syve buletinin e luftes ??

  Niko LeskajNiko Leskaj16 ditë më parë
 • BASHA 👎👎😜😜😜💩💩💩

  ela elaela ela16 ditë më parë
 • NJE ANALIZE DHE NJE KESHILLE PER PD_ne (shkruar vite me pare) Ne vitin 90 PPSH_ja u nda ne disa pjese, por dy mbeten kryesore, PD dhe PS. Anti komunistet u rreshtuan ne PD. Perveç Pandeli Majkos dhe Ilir Metes, qe bene te kunderten duke treguar karakterin e tyre vetem karierist. Ndersa komunistet nderruan emrin e partise, ne PS dhe filluan reformimin e saj, perveç disave qe u shkeputen nga partia meme dhe krijuan parti te reja me ata vete ne krye. Por nuk e shpallen veten te djathte, siç beri Sali Berisha, duke qene dhe sekretar partie i PPSH_se. Ndryshe nga te gjithe komunistet e tjere Saliu morri rolin e spiunit ne te djathten shqipetare duke e shpallur veten anti komunist, do me thene kunder vetes se vet. PD_ja sot eshte ne te njejtat pozita siç ishte PPSH_ja ne vitin 90. Ajo duhet te ndahet ne dy pjese. Pjesa e ardhur nga PPSH_ja duhet te kthehet ne PS me ne krye Saliun, krenare per kryerjen e misionit te tyre per te mos e lene levizjen anti komuniste te vitit 90 ne duart e kundershtareve te vertete te PPSH_se. Ndersa pjesa tjeter, jo e ardhur nga PPSH_ja duhet ta marre ne dore partine, pa Saliun, ta zjeje ne nje kazan te madh e ti pije lengun, duke u pastruar nga sundimi 30 vjeçar i nje nga sekretareve me te devotshem te PPSH_se(duhet ta dijne te rinjte se PPSH_ja udhehiqte nepermjet sekretareve te partise ne çdo ndermarrje e ne çdo institucion.) Me vjen keq, por kjo pune qe te behet siç duhet do nje fare kohe, le te themi disa vjet, per mendimin tim 3 deri ne 5 vjet. Une ju keshlloj te mos beni asgje tjeter, ta lini qeverine te beje ç'ti doje qejfi deri ne mandatin e ardhshem. Merruni vetem me pastrim nga anti komunistet komunist qe ju sunduan deri tani. Me nje fjale u nevoitet nje lloj katarsi nga e kaluara, ose me mire nje lloj psikoterapie ku te kuptoni e te beheni te vetedijshem çfare ka ndodhur me ju keto 30 vjet qysh me krijimin e PD_se me uzurpimin e udheheqjes se saj nga komunisti me i devotshem e me sherbetor i zellshem i PPSH_se, nga delja i diktatures(sigurisht dele per eproret e tij, jo me ata qe do ti duhej te denonte duke zbatuar porosite e partise dhe te shokut Enver) i cili shume shpejt u be ujku i demokracise, duke i shkaktuar nje dem te madh jo vetem PD_se, por demokracise ne pergjithesi dhe zhvillimit europian te vendit. Ok?

  Murat ShehuMurat Shehu16 ditë më parë
  • Koment i shkelqyer.

   Diana KatundiDiana Katundi16 ditë më parë
 • @ ofical ofical eshte e vertet qe e hengren dhe mos te ndihen te rine goje kycur

  Jack DaniJack Dani17 ditë më parë
 • Sala do shkoj ne burg.

  Pray for AlbaniaPray for Albania17 ditë më parë
 • Ik z. Basha, jepni doreheqjen, eshte humbje e madhe, mos e shkaterro opoziten e P.D., sepse ne kemi nevoje per nje opozite te forte, qe te bej rotacion pushteti me te rinj, jo te rickloje figurat e vjetra te partive.Ju lutem, mos hidhni benzine ne zgjedhesit, qe te dhane voten dhe ju nuk ditet ta mbroni kete vote. Largohuni pa futur popullin ne telashe dhe para se te ju detyrojne e poshterojne diplomatet e huaj.

  Mira LuliMira Luli17 ditë më parë
 • Ju flet Moskva?!

  Zenel BerishaZenel Berisha17 ditë më parë
 • Ore si nuk u ben njeher njerez kta ta pranojn rezultatin? Te gjith vjedhin e blejne vota por dhe ky luli qe akuzon te tjeret duhet me qen vet I paster pa me hap gojen. Pd ne elbasan ofronte dhe emigranteve te griqis shpenzimet e rruges drek dhe 50euro prandaj luli mos ha mut me se vec dem ibeni Shqipris econi vetem mbrapa per integrimin ne EU . Jam nje person qe skam votuar ndonjer dhe skam pasaport shqiptare fare I asnjeanshem

  Vinnie HaliaVinnie Halia17 ditë më parë
 • Ju qe kryesoni PD duhet te zhdukeni te gjith PA perjashtim, se sa te jeni ju dora e vjeter nuk I lini shanse atyre qe besojn ne demokraci te vertet me piksynime per mirqenien e popullit, urime per Ramen dhe nje pirdhuni per ju te opozites

  Bledar MerkajBledar Merkaj17 ditë më parë
 • Nuk po kuptoj nji gje,kush eshte sali berisha qe paska ne dor demokracin e popullit shqipetar ,kush eshte ku ,qe jep demokracin e popullit majtas djathtas,me cfar te drejte ,kush ja dha ketij personi qe te bej ca te doj me demokracin,ky palio pllak duhet te iki nga shqiperia duhet te iki nga parlamenti duhet te heqi dore nga politika ,,BOLL E DEGJUAM 30 VJET,NUK DUAM ME AS EMRIN TI DEGJOJM,

  Φωτη ΜαλαιΦωτη Μαλαι17 ditë më parë
 • Ku ike luli apo te flesh gjum

  Andrea NicolasAndrea Nicolas17 ditë më parë
 • Luli mos qaj

  Mjeshtri TimonitMjeshtri Timonit17 ditë më parë
 • Nuk duhej larguar topalli Murrisi patosi hajdari bregu etj duhet ti kuptoni vet kush jan

  Tafa NaimTafa Naim17 ditë më parë
 • I pari qe duhet te zhduket eshte saliu! Sa te kete njerez si saliu do kete dhe edvera! Jane bashkepuntore ne krim dhe hajdutlleqe

  Lor MedLor Med17 ditë më parë
 • Te gjith ata qe e kan votue edi ramen jan hajna e vrases e terriorist qe shiten per ni kafee keta rrugaq te rtigve e sksn buk me hsnger ishalla cofin keta qe e kan votue tradhtsrin e shqipris edi ramen argatin e vuqiqit

  yea yesyea yes17 ditë më parë
 • Demokracia boterore do te thote qe kush humb jep doreheqjen.

  Bes KostaBes Kosta17 ditë më parë
 • Rama i ka vjedh votat krimineli edi rama argsti i viqiqit per shkatrtimin e shqipris

  yea yesyea yes17 ditë më parë
 • BASHA IK IK IK IK IK

  Paul MccartneyPaul Mccartney17 ditë më parë
 • Sa mir zoti i degjioi njerzit kesai radhe per LSI e shduku ma se kushedi shduk edhe Lulushin 😀😀😀😀😀

  Teuta ShametiTeuta Shameti17 ditë më parë
 • Zhdukin hajduta dhe ti karakurva metes

  Durres 23Durres 2317 ditë më parë
 • Ik vare veten kriminel se populli nuk te do dhe nuk te ka dashur kuurrreee merr me vete edhe sali berishen mos harro president

  LUANI SHQIPTARLUANI SHQIPTAR17 ditë më parë
 • Ky qeni duhet qeruare se demton gjithe vendin dhe jo vetem pd

  Avni TocilaAvni Tocila17 ditë më parë
 • Saliu e ka mbajtur bashen per ta mbrojt Per mutrar qe ka ber saliu Po a e di saliu qe nuk lajet mutime shurr

  Shaho ShahajShaho Shahaj17 ditë më parë
 • KETO PYKA PD es JA FUTI SALI BERISHA ! QE KUR MBULOI MUTIN ME SHURR . NE VIDJON FRIFTI META I HODHI HI SYVE TE POPULLIT VRAU DHE 4 VETA NE SHESH BASHA LAN HALET E SALIUT RESPEKTE NA VLORA

  Shaho ShahajShaho Shahaj17 ditë më parë
 • Sa te jet Sala gjall PD nuk bon hajer.

  Durim IsmailiDurim Ismaili17 ditë më parë
 • Ik o basha .ik o meta .ik o monika ..shkoni beni vizit trurit se u bet per psikiater ....ju zejn mallkimet e popullit se nuk keni ber asgje keto 30 vjet demokraci .vetem genjeni si derrat 🐖🐖🐖🐖🐖🐖 ju jeni demokraci kriminela vrases hajduter te gjitha i keni ..EDI RAMES i vini anash .bravo ps ps ps 🌹🌹🌷🌷💞💞💥💥💥

  Jurgina MerelliJurgina Merelli17 ditë më parë
 • Lsi Pd Te gjith me nje thes futuni Merni dhe presidentin

  Taip lala Taip lalaTaip lala Taip lala17 ditë më parë
 • Gjithmon pëlqehen fitusit, janë më të priviligjuarit, po në rastin në fjalë, populli feston fitore dhe tribuna , se për vete pa brekë do ngelet, me pesjone150 mi lekë do rrojnë as ilaçe su dalin , të rinjtë ikën bëjn valixhet djemtë djemtë që skanë ikurë, azile pleqshë ngelëm😭.

  Agim BrahimiAgim Brahimi18 ditë më parë
 • Po te iki Basha edhe nja 2 te tjere PD mer 80% te votave

  LESH ME TRESHLESH ME TRESH18 ditë më parë
 • Largim urgjent ktyne bythqimave 🤯🤬🤬🤬

  Uk MarkuUk Marku18 ditë më parë
 • 7*7=42😄😄😄

  Clirim HazizajClirim Hazizaj18 ditë më parë
 • Hik mos te shof ma kush hik e zhduku turp per ty turp

  Prende MarkuPrende Marku18 ditë më parë
 • Lulin e mort ne qaf ajo palaqja jote e pa edukat e ti ma palaqe se ajo bushter

  Prende MarkuPrende Marku18 ditë më parë
 • Vare veten ilir meta fute qfurkun e prefi sp atat per kaptenen tane e fike lulin

  Prende MarkuPrende Marku18 ditë më parë
 • Haka e sokol olldashit e azem ajdarit

  Bosi BosiBosi Bosi18 ditë më parë
 • Ne Pd po Te ishte vene Eduart Selami Of do Te Kishte marre nje drejtim Te figure.Por plera e Pd nuk e deshen.sepse se leshonte Luli me Berishen.Luli Te iki me vrap jo me hap seose eshte Heta e trete kjo .Po a iken jeta duke pritur Te behet Luli Kryeminister

  Kushulla FerrajKushulla Ferraj18 ditë më parë
 • Elena Kosaci Marin Mema

  Frank KolaFrank Kola18 ditë më parë
 • Po tash Lul..berisha..e..Moni...ikeeeeee...likeeeeeee...ahaaaaaaaa

  Valentin MiciValentin Mici18 ditë më parë
 • 🌹ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹✌😉🤣🤣

  Marjan LndMarjan Lnd18 ditë më parë
 • PO NUK IKU BERISHOVIC PD KOMUNISTE MOTER E PPSH NUK KA PER TE ARDHUR NE PUSHTET PO ME KE DO VIJE ME NARD NDOKEN, FLAMUR NOKEN , MEDI GERDECIN APO MALIQIN TE BIRIN E OSMAN GAZEPIT HE SE HAROVA BOKSIERIN LUCIANO BOCIN PO PO POOOOOOOOOOOOO SI ME DILI NGA MENDJA LOPA HOLLANDEZE SHTERP ALBANA VOKSHIN PO TE MOS MERZITEN SE VJENE 2025 MAS 4 VJETEVE .

  Jamba 95Jamba 9518 ditë më parë
 • lulëzim basha TE JAP DOREQJEN SA ME PARE, brenda 24 orëve ?.

  H HH H18 ditë më parë
 • DERGON JNE LETER STALIN DREJT PER DREJT NE SHQIPERI FITO RAM HUMBI META U PER HAP JNE LAJMI I ZI QAN MON LOTO LULI SITIA BIM NE TANI TI MON E KE FAI QE SI PE MIR FILXHANET E ZI 😂😂😂 JO FILXHANI ESHT I BAR PO U MESUAN ME FLORI IK O META GOMAR I GJAL SE SEBEN AS PER ÇOBAN ME DHI

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj18 ditë më parë
  • @ylberi seferi nuk je me shum se jne idjot qe kur flet ashtu ne rrjetet socale po megjith at haj se je me afer dhe je mashe ti jne jneri i shitur as gje me shum

   Kreshnike HodajKreshnike Hodaj2 ditë më parë
  • KRESHNIKE HODAJ : " I HENGESH KOKOLLANIN SI TUBO SOBE EDVIN GERNETES Ç,DO MENGJES DHE TE TE BEJ MIRE , DUHET TE PAISESH ME TESEREN E PS PERNDRYSHE NUK E PERFITON ....

   ylberi seferiylberi seferi2 ditë më parë
  • PO ATA KAN MAR EMRIN PD POR NE RALITET JAN KRIMINELA TE DREJTET DHE ATDHETARET I VRASIN SE U DALIN TE PA LARATSI VRAN AZEM HAJDARIN E MESHIROFT ZOTI DHE SHUM TE TJER ATA DO VARUR PA KEQ ARDHJE SI LULI MONA META DHE PAS TYRE UJKU PLAK SALA

   Kreshnike HodajKreshnike Hodaj17 ditë më parë
 • lul basha esht palaço politikani me i shpifur dhe me i pa bese qe idha pushtet te pa par rames braktisi popullin i jala pushtetin ne dore rames kapi polici prokurori gjykata spak lul basha duhet te zhduket menjeher qe aty.

  lal shpellarilal shpellari18 ditë më parë
 • Po pse berisha e ka pron private pd? E shikoni ju simpatizantët e pd ashtu si mban peng pd ..ashtu mbajti peng dhe shqipërin dhe votuesit u zgjuan dhe dënuan pd kuke votuar ps.. pra basha nuk fitoi vetëm se pd e djeg emri berisha.

  Grigori BalliuGrigori Balliu18 ditë më parë
 • Lulit si mungon aftesija po i mungon njerzit e dret dhe jo ajduda qe blen votat me 50 mileksha normal se do i rritet vota edit karit qe po vjell votat me gjith plerat dhe bitorinat e ti 💙✌😭

  Gervin MedjaGervin Medja18 ditë më parë
 • LULI KALBESIRA ESHTE DASHNORE E SALIUT

  afro berlinoafro berlino18 ditë më parë
 • Z.BASHA duhet ta mbaje postin e kryt. PD .po ja del me votime me mire se 2017.

  Qazime AgoQazime Ago18 ditë më parë
 • Partit kurr skan bo zgjedhje te ndershme per kryetaret prandaj kryetar duhet te behet ai qevotohet me shume dhe ka reputacjon ne popull....

  Luli ShkullakuLuli Shkullaku18 ditë më parë
 • Jane peshuar dhe kane rezultuar te lehte si pupla, do tu shuhet nishani! O popull, mos ki frike, ligesia nuk del dot fitimtare!

  Rudina StraubRudina Straub18 ditë më parë
 • Po fain nuk e ka luli e ka sliu ai e shkateroi PD qe me humbjen e shume njerezve shum te mire te PD dhe la budallenjte njesoj si enveri qe ti kete kollaj ti drejtoje po nuk iku saliu nuk behet me PD ja aty duhen demokrat te vertet e jo ish komunista me ne krye sali sekrekarin e te tjere me redhe.....

  Avenir AgastraAvenir Agastra18 ditë më parë
 • Meta.basha fituan kastravecin

  Nazmi AlimiNazmi Alimi18 ditë më parë
 • Rrena mos flisni para kohe na keni ca karin

  Huawei SamsungHuawei Samsung18 ditë më parë
 • Kapni si zhele Salen Tersin e PD,satjet Sala i madhkum nga tan shqiptar PD kuuur ska memar drejtim Luli Lete ik ne Holland,Salen per Zhele One Tropoj One Hage kute doni PDista ndaqi me èc prepara,apo edoni per Skulptur,🎻💆👹🎻👍

  Edo ZemraEdo Zemra18 ditë më parë
 • KY DO BURGUN SALI QENI BERISHA ? BURG , BURG BURG PER SALI QENI BERISHA ? ÇOHU O POPULLI ÇOHU ? SE BERISHA I KA PARAT E TAKSAVE E KETIJ POPULLI, PER TE JETUAR BREZ PAS BREZI , ME NJE BASHE "PROSTITUT HOLLANDE DHE KARAKURVE " E SHKATROVI KETE POPULLSI TE PD , NUK PO NDALEN UMBJET , NUK PO NDALEN MARVESHJET SEKRETE ,ME RAMEN ÇADRAT E 2017 ? NUK ISHTE E PAKET AJO SITUATE ? SI DUROVI KY POPULL DHE 4 VJET TE TJERA ? JA KU E KATANDISI , JA , DHE SOT 2021 PRILL VOTIMET E FUNDIT ? SHPORDISENI , SE NA MORI MEQAFE FAMILET ? MOS HUMBISNI KËTË MUNDËSI TË RE?

  H HH H18 ditë më parë
 • paqi kivet

  mirditamirdita18 ditë më parë
 • fitut mona e luli kta 🖕🖕🖕🖕futeni nbeth

  mirditamirdita18 ditë më parë
 • Xhaxhi e beri Shqiperin me bunkera kurse Rame me Velian e Maznikun Tiranen e ben gjith Beton, e sala e basha e iliri me monin e rjepen popullin e ngrat, e Zoti gjith i vraft.

  TetovariTetovari18 ditë më parë
 • berisha molli faren e blerie votash santazhe presione e ankime te kota shpifia. ky maskara e dy tre tjere prishin PD

  Komenti KomentiKomenti Komenti18 ditë më parë
 • Do hypi iliri ne tavolin dhe monika te godas me me cisme ne parlament? Rrugecet kriminelat hajdutet e shqip.bashke me Saliun.po si te largohen ku do ti len pasurit e lalzit? Atyre u takon burgu.

  Giorgia GiorgiaGiorgia Giorgia18 ditë më parë
 • O luli e shkaterove shqiperine Ik zhduku se nuk je per kete pune Ti po mban peng demokracine e shqiperise po e con ne diktatur moniste.... Duam njerez demokrat Te rinj me ide dhe vizione perparuese jo si ty qe po gezoje si nje vocerak dhe bertistje ne cdo miting.... Un do behem kryeministri 😟..... Ik sa nuk eshte vone clirohu edhe ti ik ik ik

  abcabc18 ditë më parë
 • Ka intelektual n kete parti qe mund ta drejtojne Pd.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.18 ditë më parë
  • Ke Mark Markun , qe si merren vesh fjalet.😅

   Diana KatundiDiana Katundi16 ditë më parë
 • Na PD duhet te ikin te gjithe Si luli e te hjithe qee rrethojne ne krye Berishen nukja vlejn vetem me fjalorin qe perdorin dhe treguan fytyren e tyre sic e shtruan te flen ketej e tutje moret ate qe merituat deshperuat ata qe do u mbeshtesnin

  SHEGA #23#SHEGA #23#18 ditë më parë
 • Basha duhet te jape doreheqjen

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.18 ditë më parë
 • E mjera PD çka e xheti me lul shminkerin,qysh para dy muj ekam ditur se nuk kan asnji shans kunder PS, se sillej si Teenexher harxhon akoma nga 1kg Gel.

  TetovariTetovari18 ditë më parë
 • Grande Rama 💪💪

  Xharije HoxhaXharije Hoxha18 ditë më parë
 • Pse skandidova une per kyeminister ashtu kshtu as kta skan shkoll mashum se un 8 vjet aekini ndegju ramushin qaduhet shkolla mu ba president

  Chrysoula GeorgakidouChrysoula Georgakidou18 ditë më parë
 • Epo ça behet fiton nje mut humbet muti tjeter dhe shqiptaret dita dites ja mbathin nga atedheu i tyre se ngeli prap muti ne pushtet zot ruaje ate vend nga keta gjak prishur

  ARBER ILIRARBER ILIR18 ditë më parë
 • Ne rrug pa kthim la qen ky e çon en pus pa fun

  Aldo InterAldo Inter18 ditë më parë
 • Po me plakun mere saliun nuk merr qeveri o lulush pd e ka saliu prone private🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Dritan ÇekaDritan Çeka18 ditë më parë
 • Nese basha humb zgjedhet duhet te largohet nga partia

  Besnik BerishaBesnik Berisha18 ditë më parë
 • Berisha nuk vendos mbi Bashen mbasi asht ne varsi te sherbimit sekret Beograde.

  Mark HajatiMark Hajati18 ditë më parë
 • Populli shqipetar ka vojtur dhe do vuaje gjithmon se ashtu do Bota dhe ata qe ju kini shprese

  Irjat PasholliIrjat Pasholli18 ditë më parë
  • Kaq men na ka fal zoti😞😞😞😞

   King LionKing Lion18 ditë më parë
 • Po pse Berisha nuk ka faj hahahaha . Luli ka faj se asht me Berishen .

  Tom LleshajTom Lleshaj18 ditë më parë
 • E nisi me spate ne dore dhe shikoni ku jemi sot, ate qe populli nuk e beri dot ne 90 ,arriti rama e beri me ne fund ti shkoterroje komunistat e te kurruptuarit qe I kane pire gjakun popullit gjithe keto vite, por me mire vone se kurre, shqiptaria kryesore.

  Zeni MyftariZeni Myftari18 ditë më parë
 • Pse nuk bashkuat votat ne nje te vetme me lsi?!

  Leonard SulajLeonard Sulaj18 ditë më parë
 • Ike oh plaku mere 👎👎👎

  Ardian MokuArdian Moku18 ditë më parë
 • More Meta edhe Basha largohuni nga Shqipria menjiherë se ju sunë fitoni me këto bërtitme o hajvana ju mendoni se jeni si Albin Bosi skeni shancë ikni ikni

  SllatinaSllatina18 ditë më parë
 • Deri Sa t jene luli dhe berisha PD kurre nuk fiton

  Raymond SRaymond S18 ditë më parë
 • Punoni per serbin hummbeni deshmit e krushes marre ju koft

  Agim GashiAgim Gashi18 ditë më parë
 • Idiot kush e don lulin .......,

  Shuki LipertShuki Lipert18 ditë më parë
 • Te iki une e kam deklaru qe ky ska shance te behet kryeminister

  Bledar FaslliuBledar Faslliu18 ditë më parë
 • U zente haku i ketije populli qe nuke bete asgje ,por na larguat dhe femijet ,nga shtepija .mose befshi hajer ,mallkimi u ndjekte nga do te veni .

  Kastriot MifolKastriot Mifol18 ditë më parë
  • Ammin🤲

   TetovariTetovari18 ditë më parë
  • Shume e sakte ngado qe shkojen e Brez mbas brezi,i zente zullumet qe i ka ber ketij populli dhe vendit tone!

   Haqo DoliHaqo Doli18 ditë më parë
 • P.o. sokol kjo eshte evertete I zuri haka jote te ndrfte shpirti

  Bedr SeferajBedr Seferaj18 ditë më parë
 • He. Cpo. Behet. Po. Pres. Kush.PS.se.ja.vlen.Hapet.koha.fillojn.punet.hap.mbas.hapi.

  Bel FjoriBel Fjori18 ditë më parë
ALworld