NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16 Pri 2021
4 785 403 Shikime

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente
 • Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  Stefan TaseskiStefan Taseski39 minuta më parë
 • Me shum views ka mar kenge melises se e noyzit 😲kulmiiii

  Fiziola DajaFiziola DajaOrë më parë
 • Big king

  Klajdi DudaKlajdi DudaOrë më parë
 • Jam fans i NOIZYT qe kur ka nis

  Gamer From HELLGamer From HELLOrë më parë
 • Hec aty noizyy bravo super klip ke ber ❤️🤩

  SAJMESAJMEOrë më parë
 • Noizy forever

  Enio BerdicaEnio Berdica2 orë më parë
 • Jam me OTR

  Enio BerdicaEnio Berdica2 orë më parë
 • Urime Muaj i Shenjt i Ramazanit Paqja ,Meshira dhe Begatia e Zotit Mbizotroft mbi ju dhe Familjet e juaja , Ju Uroj Nje Agjerim sa më të Leht .

  gioyu comigioyu comi2 orë më parë
 • Diss Gjiko-s

  Endrit GamingEndrit Gaming4 orë më parë
 • Kenga me e bukur qe kam degjuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Franko FrankoFranko Franko4 orë më parë
 • You Diss don xhon8

  Game TV.Game TV.15 orë më parë
  • gioyu comigioyu comi2 orë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  mozzik my worldmozzik my world15 orë më parë
 • Who think that Noizy is the best rraper of Albania

  BILLIEBILLIE16 orë më parë
 • 🤑🤑🎃😎😎😎

  Roland HatijaRoland Hatija16 orë më parë
 • Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

  Xhuli RrodheXhuli Rrodhe17 orë më parë
 • OTR familja e madhe❤

  Mateo PepaMateo Pepa18 orë më parë
 • Love the bit bro... super

  Diti UkaDiti Uka18 orë më parë
 • Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

  seiom jvonyseiom jvony20 orë më parë
 • Üüüüüüüü

  Po JoniPo Joni21 orë më parë
 • free🔥

  Genta KolaGenta Kola23 orë më parë
 • 1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiDitë më parë
 • Vari karin komplet kenga m kot

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiDitë më parë
  • wys

   seiom jvonyseiom jvony20 orë më parë
 • Kush po e degjon ne 14 maj

  RrotaRrotaDitë më parë
 • 😻😻😻

  Shaba 12Shaba 12Ditë më parë
 • Nice

  Gibsp MsrgumodivGibsp MsrgumodivDitë më parë
  • Fire 🔥

   yuoop nokeyuoop nokeDitë më parë
 • FRA STOREFRA STOREDitë më parë
 • 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

  finemi olafinemi olaDitë më parë
 • Nozizy mret

  FF DIONIFF DIONIDitë më parë
 • Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

  ElaElaDitë më parë
 • HALLBANIAZ 👑

  gjoni kolagjoni kolaDitë më parë
 • te ruajt zoti o noiz ti je mbret

  Geri FieriGeri FieriDitë më parë
 • Ti qit kot keng

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiDitë më parë
 • Ken tar koti

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiDitë më parë
 • Qishan nane

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiDitë më parë
 • Kar

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiDitë më parë
 • wys

  ArledArledDitë më parë
 • Kalle Noizy

  Bekim OnuziBekim OnuziDitë më parë
 • Bravo Noizy King Je

  Bekim OnuziBekim OnuziDitë më parë
 • you are so super you are king of music you are the best

  laura devolliar7 laura devolliar7laura devolliar7 laura devolliar72 ditë më parë
 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban alban2 ditë më parë
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis Cuka2 ditë më parë
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki Dauti2 ditë më parë
 • Jasht toksori

  BessonBesson2 ditë më parë
 • My cat now is a lion

  BessonBesson2 ditë më parë
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ff2 ditë më parë
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa Fabio2 ditë më parë
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 13122 ditë më parë
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli Joli3 ditë më parë
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana Gjoka3 ditë më parë
 • Osho

  Po JoniPo Joni3 ditë më parë
 • Otr

  Alda NikuAlda Niku3 ditë më parë
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJS3 ditë më parë
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy3 ditë më parë
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channel3 ditë më parë
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime Highlights3 ditë më parë
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD Gaming3 ditë më parë
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFF3 ditë më parë
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعل3 ditë më parë
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz Shrimpy3 ditë më parë
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry Potter3 ditë më parë
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth Music3 ditë më parë
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz Gamer3 ditë më parë
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 023 ditë më parë
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3M3 ditë më parë
 • OTR 👑

  Endri duljaEndri dulja3 ditë më parë
 • Gang Boy😎

  El DoradoEl Dorado3 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛3 ditë më parë
 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  blend marevciblend marevci3 ditë më parë
 • SHQIPE🇦🇱🤧

  Ilzan LimaniIlzan Limani3 ditë më parë
 • Kot

  Genta GentaGenta Genta3 ditë më parë
 • otr noizy

  bejtush offcialbejtush offcial3 ditë më parë
 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  Ledjon hasanajLedjon hasanaj3 ditë më parë
 • Super keng 👌👌👌👌

  endriendri3 ditë më parë
 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  Arber QendriArber Qendri4 ditë më parë
 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  MaNi _LyriXcsMaNi _LyriXcs4 ditë më parë
 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO4 ditë më parë
 • 🔥

  endri11endri114 ditë më parë
 • Noizy king Salam nga dibra madhe

  Arlum KerkutiArlum Kerkuti4 ditë më parë
 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  Liljana LiliLiljana Lili4 ditë më parë
 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

  Irma HajdarajIrma Hajdaraj4 ditë më parë
 • brv

  David ZekajDavid Zekaj4 ditë më parë
 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  Liljana LiliLiljana Lili4 ditë më parë
  • Te gjith👌👌

   noizy taynanoizy tayna19 orë më parë
  • Te gjith🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷

   ds bossds boss23 orë më parë
  • 14 maj - lilit mos ju ndaj

   Genti cGenti cDitë më parë
  • E paske emrin si mami jem

   Patriot CobajPatriot Cobaj2 ditë më parë
  • Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

   hen kohen ko2 ditë më parë
 • -9M/10

  ALDIN THE [BEAST]ALDIN THE [BEAST]4 ditë më parë
 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj5 ditë më parë
 • 🇦🇱Tirana

  RDD2649 TEAM TRIXRDD2649 TEAM TRIX5 ditë më parë
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide5 ditë më parë
  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss3 ditë më parë
 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj5 ditë më parë
 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  Jurgen BezatJurgen Bezat5 ditë më parë
 • Noizy=super hit🔥🔥

  Matia MillaMatia Milla5 ditë më parë
 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  ERD1ERD15 ditë më parë
  • @Charming nowhere to hide where😍👌👑

   Orind GjonkuOrind Gjonku18 orë më parë
  • Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   Killer REAPERKiller REAPER4 ditë më parë
  • Gvg

   Endrit KadriuEndrit Kadriu4 ditë më parë
  • hur läget 🤑

   Bobi SweBobi Swe4 ditë më parë
  • Durrsi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide5 ditë më parë
 • Grosha 🤣🤣

  Sara CelaSara Cela5 ditë më parë
 • 😎

  Erviol PutroErviol Putro5 ditë më parë
 • WOW!!BOOMMM!!

  gaming Oltigaming Olti5 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  Kreku KrekuKreku Kreku5 ditë më parë
 • SUPER LAL

  Game_Arena88 Arena88Game_Arena88 Arena885 ditë më parë
 • Koul esht

  vasil margaritivasil margariti5 ditë më parë
 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  Syed NahidSyed Nahid5 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  Brixhilda *Brixhilda *5 ditë më parë
 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  Kristjan GjiniKristjan Gjini6 ditë më parë
 • OTR 👌👌🔥🔥

  Deti LlanaDeti Llana6 ditë më parë
 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  Alvin SharraAlvin Sharra6 ditë më parë
  • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss3 ditë më parë
ALworld