Notat e motres per veshjet e mija| Ide veshjesh për dasmë nga YOINS| Angela Ak

28 Pri 2021
76 861 Shikime

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Your Inspiration of Every Date: ys.ggood.vip/WQP7
discount code:YZL15 for 15% off,YZL20 for 20% off if order over $65
Fustani nmr1: ys.ggood.vip/XBaR
Fustani i gjat i zi: ys.ggood.vip/XBaT
Fustani i zi mini: ys.ggood.vip/XBaV
Fustani Lejla: ys.ggood.vip/XBaX
Kemisha: ys.ggood.vip/XBaZ
Fustani me buz: ys.ggood.vip/XBb1
Fustani i bardh me qendisje: ys.ggood.vip/XBb3
Kemisha Thank you: ys.ggood.vip/XBb5

🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
instagram.com/angela.akolli/?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
instagram.com/klajdi_dodaj/?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
facebook.com/Angela-Ak-1816897241743780/

Komente
 • ban nje prenk klajdit sikur je shtatzane

  samo markusamo marku3 ditë më parë
 • je yll shpirt jam vajz sepse ketu ash i shkruajtur emer fjali

  samo markusamo marku3 ditë më parë
 • 12:09 momenti klajdi lot 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  fjolla aljitifjolla aljiti5 ditë më parë
 • Axhela te bukura ishin por nuk me pelqeu ajo kemisha ai fustan spese ishte i shkurter

  Hanke GjepaliHanke Gjepali7 ditë më parë
 • Kur so postosh vidjaon anxhela😭😭

  Anesa bajramiAnesa bajrami7 ditë më parë
 • Kukulla të dyja,edhe Klajdi se i ngel hatri😅!Kush të gjykon ty iu thafshin duart😅💖💖

  Nail designNail design7 ditë më parë
 • Përshëndetje Angela! A mund t'a dij email- in tënd? Sepse të adhuroj! Je blogerja e vetme që je. 👑

  Zoela KapllanajZoela Kapllanaj7 ditë më parë
 • Urime muaji i shenjet i ramazanit

  Lejla SinaniLejla Sinani7 ditë më parë
 • Kur eshte video e radhes shpresoj se sot ose neser

  Rajana VuqiternaRajana Vuqiterna8 ditë më parë
 • Anxhela po sikur motra jote te zgjedh rroba per ty

  Sindi 11Sindi 118 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lena KrasniqiLena Krasniqi8 ditë më parë
 • Vetem se flet shum shpejt 😂😂😂😂😂

  MohanMohan8 ditë më parë
 • Shum i mir kjo video

  Hedije LlugagjiuHedije Llugagjiu9 ditë më parë
 • O ZOT PSE JE KAQ E MIR MOJ JE NJE DASHURI.....SA DESHIRE KAM TE TE TAKOJ NJE HERE .....NUK KAM SE CFAR TE THEM ME FJALE SEPSE JANE SHUME PAK FJALE PE TE TE THEN TY JE NJE DASHURI E VERTETE ANGELA TE DUA SHUNE

  Ilma MadanaIlma Madana9 ditë më parë
 • Ty te shkoj te gjitha anxhela une i jap 1000000 pik te gjitha fustaneve . Du te te them nje gje tjteter dhe une anxhela e kam emrin . Dua shume qe ti te me ktheje pergjigje nuk jam e sigurt qe do ma kthesh pergjigje

  ANGELA&JASMINANGELA&JASMIN9 ditë më parë
 • Xhaketa dhe ai fustani me menge te fryra. 😍😍😍😍

  Shegushe KadiuShegushe Kadiu9 ditë më parë
 • Te te shikoj vlogun e radhes

  Ester LumaniEster Lumani9 ditë më parë
 • Se me zi po pres

  Ester LumaniEster Lumani9 ditë më parë
 • Angela Kur do e nxjerresh vlogun tjeter

  Ester LumaniEster Lumani9 ditë më parë
 • Sa vjeqe esht eleana❤️Dhe esht shum e bukur poashtu dhe tii❤️‍🩹😘

  Erisa IslamajErisa Islamaj10 ditë më parë
 • Ciao angela te kisha rekomanduar nje App te Cashback pasi ti blen online esht super mer nje % back te asaj qe blen nese deshiron ta dish me shkruaj❤️ je yll fare 😘😘

  Juleda NuhiiJuleda Nuhii10 ditë më parë
 • Ke shum fantazi

  Linda DerishaliaLinda Derishalia10 ditë më parë
 • ❤❤

  Olta JashariOlta Jashari10 ditë më parë
 • Mua me pelqejn te gjitha fustanet

  Arsa Hoti9Arsa Hoti910 ditë më parë
 • Je shum e mil😘

  Valeria ValeriaValeria Valeria10 ditë më parë
 • 💕💕💕💕💕

  nesim mehmetajnesim mehmetaj11 ditë më parë
 • Super fustan i fundit por per mendimin tim me i bukur ishte me ripin por edhe ashtu shume e bukur ishte se normale e kishte veshur e bukura e botes.I ♡ love♡YOU♡

  Kendi KullaKendi Kulla11 ditë më parë
 • Si do vi e ftuar per nusen

  Dila FiziDila Fizi11 ditë më parë
 • Dhe Elanën sa e doni nga 1 deri në 100 unë 100 dhe te dyat i dua si motrën time

  Erina ThaqiErina Thaqi12 ditë më parë
 • A më tregoni se sa e doni Angelen nga 1 deri në 100 unë 100

  Erina ThaqiErina Thaqi12 ditë më parë
 • Oo yll pi edhe nese fustani esht i shemtuar ti te rin mir se ti je bukiria w gjickas♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤💋💋❤♥️♥️❤🥰😘

  Enesa AbduliEnesa Abduli12 ditë më parë
 • Je ⭐Anxhela sa te Bukur e paske motren ooo❤🌹ju pershendes nga🇨🇭

  GjakovarjaGjakovarja12 ditë më parë
 • o yje shume te bukra i love you

  Sonja PetroSonja Petro12 ditë më parë
 • te gjitha i ke super Angela bravoi ke zgjedhur shuuuuuuummmm te bukura ti ben zgjedhje suuuuuuuuuuuuppppppeeeeeerrrrrrrr nota per te tera veshjet eshte kjo 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

  Agrina IlamajAgrina Ilamaj12 ditë më parë
 • I love u 😘❤❤😘

  Google GoogleGoogle Google12 ditë më parë
 • Sa e bukur motra yll po dhe ti je❤

  Gentjana HidriGentjana Hidri12 ditë më parë
 • Che rideree braviii

  Bukurie BallolliBukurie Ballolli12 ditë më parë
 • Vidua me bukur rrobat ebukur shum ti gezosh eshte dhe ftuhare elena na kishte mare mall shum oer ty

  Silvana KoretaSilvana Koreta12 ditë më parë
 • Kjo e ka ne Terezi.🤦‍♀️

  Jam UNJam UN12 ditë më parë
 • Duam me videoooo me Eleanen 😍😍😍😍😍😍Na knaqet

  JnJn12 ditë më parë
 • Hahahahahahahah klajdi me meku ‘ere tallavaje do mbaje hahahahahahahahah

  Anton AntoniAnton Antoni12 ditë më parë
 • Sa pozitive je moj Angela dhe motra shume shume e embla 😘😘 Klajdi te shkrin 😅🤣😅 si vjerr e ke Mir. Fustanin e , zi te Thot Hahahahahahahahahahahhahaahhahahabahaahahahahahahahahahaha 🤣🤣

  SonilaSonila12 ditë më parë
 • Kam qeshur me LOT😂🙈

  BRUNILDABRUNILDA12 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Erma LilaErma Lila13 ditë më parë
 • Nje njeri me kaq pozitivitet,e qeshur, e sincert je ti Anxhela❤️Nuk e di a ke mundur ta realizosh sa her ti ke qen ndoshta arsyeja e buzeqeshjes se njerzve ti je motivim dhe gjithqka per mua💙Jam fansja yte e zjarrt mezi pres videot e tua dhe vloget e tua, kur them fansja yte e zjarrz aty perfshihen edhe rrobat hahaha i shkreti Klajdi ndodh qr te semuret nga rrobat e tua dhe nga leku per rrobat🤣po kshu e ka o klajdi qdo femer 🙋‍♀️U se do na hidherohet Lulushja e vockel eshte shum cute skam par qen me te bukur se ky perqafime nga larg tduaa🤍❤️🥺

  Anisa NisaAnisa Nisa13 ditë më parë
 • Ndryshimi i tonit te zerit dhe menyres se te folurit gjate videos tregon lack of character and identity

  Drinela OsmenajDrinela Osmenaj13 ditë më parë
 • Angela motra jote nje super ylle❤

  Eliona SulajEliona Sulaj13 ditë më parë
 • Urime per 61k subscriber😍😍😍💕💋❤❤❤💙💚💖💛💖💛💜💕💓💓💕💓💕💕💗💘💟💝 zemel😆

  Klea YskollariKlea Yskollari13 ditë më parë
 • Veshjen e dytë e ke te bukur ( fustanin dhe kemishën), vishe me atlete te bardha ne përditshmëri😉

  Eralda ÇekreziEralda Çekrezi13 ditë më parë
 • Angjela nuk e ke iden sa e kam pritur nje video me motren tende .😘😘dhe me ne fund mu plotesua deshira . 💘💘te du shummmmmmmm 💙💙💙💙💙motra eshte me e bukur se ti ta dish 😝😝👋❤❤❤❤❤

  Lon TafaLon Tafa13 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  Katerina AllaKaterina Alla13 ditë më parë
 • Ferrre ferrr ma bën fustani hahahhah ti je vete e bukur ska renci ca vesh të adhuroi

  Fjorela ManajFjorela Manaj13 ditë më parë
 • Aaaaaaaaaa 😂😂😂❤️

  Festina KelmendiFestina Kelmendi13 ditë më parë
 • Mua shum me pelqen ai I ziu

  Halit LumarakuHalit Lumaraku13 ditë më parë
 • Sa te mira te dyja motrat 😍😍 Duam prap video me Eleanen ♥️🌹

  Ina RdIna Rd13 ditë më parë
 • Ahhabahahahah klajdi esht i madh duket sikur kan therur dele🤣🤣

  Bruna & MarinelaBruna & Marinela13 ditë më parë
 • Sa te bukura jeni yje motrat Akolli♥️♥️✨✨

  Erjona LikaErjona Lika13 ditë më parë
 • Pse i ben buzet ashtu o Angela hahaha si beje me par

  Ester MarioEster Mario13 ditë më parë
 • Angela je nje dashuri , je shume pozitive edhe me ben gjithmone per te qeshur . Love you girl 😍🥰😘

  Dorisa KaçorriDorisa Kaçorri13 ditë më parë
 • Je njeri shume positiv dhe shume e embel

  Ajla LazajAjla Lazaj13 ditë më parë
 • Anxhelaaa preii floket do t shkojn shum

  Rene RenRene Ren13 ditë më parë
 • Angela je shum e mir vetem vazhdo siqje

  Erlinda MusaErlinda Musa13 ditë më parë
 • Mendova nje her qe je ne Greqi 🥺❤

  Sadie SelmaniSadie Selmani13 ditë më parë
 • Komente te forta juv hep klajdi hahhaha rrobave. 😂😂😂

  Une Jam unUne Jam un13 ditë më parë
 • -2:02😂😂😂😂😂😂

  Sonila LaçiSonila Laçi13 ditë më parë
 • -11:05

  Sonila LaçiSonila Laçi13 ditë më parë
 • 3:09😂😂😂

  Sonila LaçiSonila Laçi13 ditë më parë
 • Angela mezi e prisja videon tende te re je shume e mire dhe shume pozitive sa pashe videon tende mu rikthye buzeqeshja

  Violeta HerriVioleta Herri13 ditë më parë
 • Asnje fustan sesht per dasma po hjt😂😂❤

  Eni MarkuEni Marku13 ditë më parë
 • Mos na shaj mor klajd

  Elisa RamollajElisa Ramollaj13 ditë më parë
 • Kush me thot kur hapen kufinjt Itali -Shqiperi per ato me pashaporta ? Nese keni info ju lutem me thoni🙏🙏🙏🙏🙏

  BBFBBF13 ditë më parë
 • Angala je shumm e mir te gjitha vido e ki aq te mire te dua shummm te gjith fustan e dasmes. Te rrinë mir sepse ti je zemre kjo vido ka qen e mir ti ke te gjitha vido te mira te dua pa fund ti je ytoberja ime e prefruar ne bot qe kam par ka qe te mir.Love angjela.ak ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Ti Je E MIR NE BOT E LOVE YAR NE BOT ESHT NJE VAJZ ME EMRE ANGJELA JE ME MIR NE BOT BES FREDA LOVE LOVE LOVE ANGJELA ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥TE PRQAFOJ SHUMMMM ANGJE PA FUND NE BOT TE DUA ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆♡♡♡♡♡♡♡♡☆♡♡☆♡♡♡♡♡♡♡♡☆☆☆☆☆☆]

  Adeaa KrasniqiAdeaa Krasniqi13 ditë më parë
 • Ca te milaa qe jeni

  Shpresa MusakuShpresa Musaku13 ditë më parë
 • Fustani lejla mua me pelqen shumm i jap 10 ppike

  Shkurta LatifiShkurta Latifi13 ditë më parë
 • Shum video shume e bkr kjo dhe shpresoj ta shohim sa me shpesh neper video motren tende jeni shummm te mira 🥰

  Meli HoxhaMeli Hoxha13 ditë më parë
 • ❤❤💖🌞🤍💗🌛

  Eltjona CerraEltjona Cerra13 ditë më parë
 • te dua shmm angelaa t lutem bej sa me shume video (prsh cdo dit nga 1 videoo se t km shm xhan)💜✨😘😘😘😘😘

  Asi AsiAsi Asi13 ditë më parë
 • Sa te bukara jeni te dyja❤❤❤

  Vjollca MustafaiVjollca Mustafai13 ditë më parë
 • Angela je shum e mire. Te perqafoj. Ti ka par te gjitha vidjot.dhe jan te mbrekullushme.❤❤❤👏👏👏💋💋💋💋

  Rezarta SulaRezarta Sula13 ditë më parë
 • Je shumm e bukur

  Doruntina TinaDoruntina Tina13 ditë më parë
 • Mendova per nje moment sikur do ta mbysje burrin me ate rripin(shaka😂😂 je shume e mire zemer💋💋

  Xhuljano CjapiXhuljano Cjapi13 ditë më parë
 • Shm shm super ☆♡

  Agrina IlamajAgrina Ilamaj13 ditë më parë
 • O Yll

  Marjeta BogdaniMarjeta Bogdani13 ditë më parë
 • PSE je kaq e mirë! Love you🤍🤍❤️❤️😍😍

  Marilena BogdaniMarilena Bogdani13 ditë më parë
 • Hahahahah shakat e klajdit t shkrin fare 😂😂😂😂🥰

  Meral MeralMeral Meral13 ditë më parë
 • kam qesh me lot faleminderit ♥️kishna nevoj tet shofim prap ty e klajdin dhe motra ta zbukuroj vidjonn♥️

  tila tilatila tila13 ditë më parë
 • Hahhahahahhahah super video🤣🤣🤣

  Bruna & MarinelaBruna & Marinela13 ditë më parë
 • Per mua te gjitha 😘😘👑👑❤️❤️❤️👗👗🌸🌸🍭😂😂

  Idena CelaIdena Cela13 ditë më parë
 • Angela je njeri shum pozitiv vetem vazhdo prsh nga Kosova ❤

  Qendresa LikaQendresa Lika13 ditë më parë
 • 9:13 o hajde luj qyqek ti mori shyret ti e kalle krejt ooo hajde lujj qyqekk ahahhahahhahah😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💥🤣🤣🤣

  Alma FetahajAlma Fetahaj13 ditë më parë
 • Haha exei polu plaka o tropos pou milas alla panta glukia🥰🤩

  sara nebosara nebo13 ditë më parë
 • Angela motra yllll fare kur ka lindur ajo zoti ka qene pushim ta ka ba mami me hile hahaha

  Regalo KinezRegalo Kinez13 ditë më parë
 • Jeni një qift fantastik ju uroj lumturi dhe jet te gjat normalisht dhe milone dua shum një qenush shum shum I bukur.

  Mela CanajMela Canaj13 ditë më parë
 • Si kukull Eleana 🥰🥰 Sa qejf kur flasin motrat per veshjet 😍🤩😍🤩

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD13 ditë më parë
 • Zemer tani hapen per pashket e mundesh te vish 😘😘😘😘😘 je shum e mir si gjithmon kukull motra jote dashuri ❤❤❤❤❤❤

  sara tanushisara tanushi13 ditë më parë
 • O te duaaa o jetteee mfaall se pak me vones 🥰🥰🥰😇😇😇😇

  Razije.RRazije.R13 ditë më parë
 • mu me ka pelqy ajo fustani i vjehrrave kur te martohet nusja hahaha

  Onesta FroniOnesta Froni13 ditë më parë
 • Klajdi err tallava🤭🤣🤣

  Me1 remMe1 rem13 ditë më parë
 • Je nje yll anxhela dhe motra jote shume e bukur klajdi shume fanny ❤❤❤

  Klarisa HajrullaKlarisa Hajrulla13 ditë më parë
 • Sa e bukur eleana

  Klarisa MelisaKlarisa Melisa13 ditë më parë
ALworld