Nuk ka me dyshime : Konkurentet e Style Star jane “ne lufte” mes tyre | ABC News Albania

30 Pri 2021
108 054 Shikime

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.
Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Komente
 • Waaaaa Laurela ! Dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete

  Erigerta PirraErigerta Pirra21 orë më parë
 • IAM THE ONLY THAT HATE WHEN KRSTINA TALK LIKE THAT VIISHNJA THONJA PHUU

  arjela harallambiarjela harallambi4 ditë më parë
 • Shum 💋💋💋per te gjith ju qe me keni permendur emrin esht emer me shum vlera 😉

  Laurela DervishiLaurela Dervishi5 ditë më parë
 • Alda all the time : jam ne instagram , jam blogere e famshme Un: 👀 nuk e njoh fare

  Ar LinAr Lin5 ditë më parë
 • Ore seriozisht e keni me kete Laurelen?nuk duhet ti hapni mikrofonin asnje moment,seriozisht!

  Leoreta NdojLeoreta Ndoj8 ditë më parë
 • Njerzit me injorante jan ata qe nuk pranojne kurr kritikat.kjo Laurela ze vendin e pare.

  Leoreta NdojLeoreta Ndoj8 ditë më parë
 • Ku esht Fatima???

  Elisa ElisaElisa Elisa8 ditë më parë
 • Kristina esht vajza qe guxon me shum

  Anxhi bosAnxhi bos8 ditë më parë
 • (Iste benim stilim ) lere emisioni qe esht turk po edhe komentet e juris te njejta well done pasket shiku me vemendje

  spahiu spahiuspahiu spahiu9 ditë më parë
  • Formati eshte dhe ne vende te tjera. Ky eshte versioni shqiptar.

   Ana NAna N7 ditë më parë
 • Nje gje e kam vrejt ne gjdo emision apo kudo ne rrjetet sociale, femrat me gjeloze me e ul njera tjetren si ne shqiperi ska askund👎

  Skam HiqSkam Hiq9 ditë më parë
 • Oooo enxhiii oooo e meveritshme pupu mjer kush te ka ne shpi shpifsir

  shella shellashella shella10 ditë më parë
 • Laurela ska lidhje me stil as me asgje rreth modes!po shifet qart se ktu lun rol paraja!

  Mahije ThaqiMahije Thaqi10 ditë më parë
 • Boriana shum e bukur e talentuar dhe e edukuar bravooo👏👏👏👏❤❤❤❤💋💋💋💋

  Xhani XhaniXhani Xhani10 ditë më parë
 • Pluse dhe syte kot qe i ke ber se ke baluke nuk te duken laurela...

  Gianna Mariana PashajGianna Mariana Pashaj11 ditë më parë
 • Wtf, Laurela shpeton serish. Are u kiding me🤨🙄

  it's aurelait's aurela11 ditë më parë
 • Enxhi,Alda dhe Borjana jane me te mirat👌👌👌

  GottaZoomGottaZoom11 ditë më parë
 • Kuku qa kjo Laurela mo

  Rezarta MalshiRezarta Malshi11 ditë më parë
 • Laurela vendos nota te uleta vetem qe te flas dhe te marri vemendje hahah😤😒OMG

  AltinaAltina11 ditë më parë
 • Alda nuk mund te dal ne ekstrem, nuk dal nga vetja ti bej floket ashtu. Harroj si I kishte floket kur ishte tema r viteve.

  Another GirlAnother Girl11 ditë më parë
 • Laurela ka hy me mik patjeter

  Another GirlAnother Girl11 ditë më parë
 • Kjo Laurela shum palidhje nga pjesa e stilit, shum paedukate dhe shum acaruese. Kete ose ka ndonje qe njeh dhe e mbajne aty ose i ka paguar leke. Ne fillim kam menduar se eshte 40 vjece e siper por tani une kuptova se eshte me e re.

  ADUUUADUUU11 ditë më parë
 • Sa me hater e mban juria Enxhin kur ishte nje veshje sikur kishe dal per kafe, shume e padrejte juria ne vendosje pikesh dhe shije. Enxhi duket shume e madhe ne moshe me ate veshje si gjyshe. Syzet kane qe ne vitet 50 dhe nuk ka sjelle asnje risi, takat dhe canta shume demodw sikur i ka blere te gabi shume zhul. Xhaketa shume e gjere si burr, cdo detaj i veshjes ska asnje lidhje me njera-tjetren. Une e vleresoj me 1

  Just MeJust Me11 ditë më parë
 • Vajza we mori minus 1 eshte shume fuller dhe I duket vetem çoç eshte per mua ne kete veshje eshte 00000 dhe me me edukat kur flet shoqja duhet te largohet nga emisioni sepse I duket vetja me e mira

  Adrian VloreAdrian Vlore11 ditë më parë
 • Sa botox kjo Sara Kolami, nga balli e deri te buzet 😂

  Just MeJust Me11 ditë më parë
 • Kjo Laurela kinse po kupto -1 ja veri asaj Engjit 🤣

  Blerim MazrekuBlerim Mazreku12 ditë më parë
 • mduket si un kur lozja kuklla kur isha e vogel 😂😂😂

  ada Hoxhaada Hoxha12 ditë më parë
 • O Alda ti nuk je e bloggere e famshme ti nuk e meriton as te jesh ne kete emisjon sepse nuk ke stil, Kristina dhe Dhespina te pakten e meritojn te jen ne kete emisjon 😤😡

  Ela RamadaniEla Ramadani12 ditë më parë
  • Alden po ta kritikosh te permend nje xhakete qe ta ka dhene shum e uli veten

   Anxhi bosAnxhi bos8 ditë më parë
 • Kristina shihet shtrik pom doket 🤮🤮🤮

  DS 77DS 7712 ditë më parë
 • Alda ma ebukra prej te gjidhve 👍👍👍

  DS 77DS 7712 ditë më parë
 • Cjo geoa meko

  Dimitris GourgoulianisDimitris Gourgoulianis12 ditë më parë
 • Kto syt e Dhespines..

  Antoneta VelajAntoneta Velaj12 ditë më parë
 • Produksioni ju lutem: hiqeni Laurelen se pervecse ska lidhje me stil esbte edhe hakmarrese dhe llafazane. Kaq

  HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITY12 ditë më parë
  • Ma do mendja do iki vet.

   Rekeep RealRekeep Real9 ditë më parë
 • kiara kur jep intervista je shumm e mir. por perzantuse ke shummm ngecje cdo jave te shikoj dhe nuk flet rrjedhshem fare. i hiqni ato kercime ne cdo dalje te vajzave fare pa lidhje.....

  M.M MM.M M12 ditë më parë
  • Prezanton sikur hera par qe del ne tv, rrin shum ne siklet

   elona hoxhaelona hoxha7 ditë më parë
  • Fiks

   elona hoxhaelona hoxha7 ditë më parë
 • Borjana eshte on the top, ka per te fituar

  HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITY12 ditë më parë
 • cfare eshte kjo juri me fjalor kaq shterpe. Kjo bjondja e ka perseritur 100 here fjalen pertace. amatore!

  E GllogjaniE Gllogjani12 ditë më parë
 • Me siguri Laurela ka paguar para sepse edhe une di te vishem me mire. Ju lutem mos I mbani kaq me hater kto vajzat e reja. Nuk e di por me duket se e mbajne vetem per te rritur audiencen.

  Marie MalshiMarie Malshi12 ditë më parë
 • Laurela ik se nuk je per aty.

  Babochka BabochkaBabochka Babochka12 ditë më parë
 • Sara Kolami ne juri me pelqeu shume

  Rexhina BaciRexhina Baci12 ditë më parë
 • Ti Laurela qenke kokrra debiles je totalisht pa gusto pa shije pa stil, dhe po te isha une aty do ta kisha fut nje shpulle qe te te vinte mendja verdalle. Mbylle gojen idiote femer.

  Rexhina BaciRexhina Baci12 ditë më parë
 • Dhispina une vrai amour 💖 2 h emision 1 h 30 per mua duke bere skip sa here flet Niko dhe Laurela 😂😂😂

  Dritjon GjoniDritjon Gjoni12 ditë më parë
 • Kta cdo gje e ben sherr per klikime

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 213 ditë më parë
 • Kjo elisabeta sdi t flas fare

  george pappasgeorge pappas13 ditë më parë
 • SHUM PALIDHJE VESHJE

  TAYNA TAYNATAYNA TAYNA13 ditë më parë
 • Laurela trupin si kosh as gje nuk i shkon ne trup

  Floreta TafaniFloreta Tafani13 ditë më parë
 • Uaaa kjo laurela sa keeq o zot kot kot fare please hiqeni sa me shpej 🤮🤮🤮

  Floreta TafaniFloreta Tafani13 ditë më parë
 • P. S sara (ne cdo look) : dua xixa

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes13 ditë më parë
 • O Kristina ske normat e sjelljes, i tregon jurise kur te flasi, turp.

  Besa BesaBesa Besa13 ditë më parë
 • Sa femer e leshte kjo laurela gjiza,ne vend te trurit ka copa muti ne kok

  Filan FistekuFilan Fisteku13 ditë më parë
 • He mi Alda e pse si u degjenerove nga komentet javen e kaluar e vjen na justifikohesh, prap negative ngelesh, e nxorre surratin. Sna hedh dot me hi syve

  Besa BesaBesa Besa13 ditë më parë
 • Laurela ne te vertet duket sikur eshte e paguar te rri dhe te flas asgje tjeter .

  Drita ShkreliDrita Shkreli13 ditë më parë
 • Alda blogere e famshme!?!?🤣🤣🤣 Alda qe me 39k followers merr max 3000 like ne 1 foto? Dhe cdo gje kopje nga blogeret e tjere. Kur hap instan e aldes vetem outfite pa lidhje qe sdo vishen ndonjehere ne jeten reale. Stili i Aldes maksimumi te Zara e ka kapacitetin. Qendro me kembe ne toke👎🏻

  Sara ZambakuSara Zambaku13 ditë më parë
 • Dhe nuk me del e keqja: kur flasin per tokyo-n (konkurrente e juri) me nje siguri te atille a thua se kane japonine vendin ku kalojne fundjavat! ohg

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes13 ditë më parë
 • Elisabeta: jam krenare qe jam ketu (se parimisht une nuk duhet te dal asnje sekond ne ekran se nuk di te flas, por...bereqaves)

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes13 ditë më parë
 • Laurela me e dobeta aty. Ska stil. Veshje bazike qe nuk i rri bukur dhe e kemi pare kudo prej vitesh . Se meriton qendrimin👎🏻👎🏻

  Sara ZambakuSara Zambaku13 ditë më parë
 • Keto skan edujat, norma te sjelljes 0

  Lisi BrakaLisi Braka13 ditë më parë
 • Ca kjo Sarà Aman kot ka njet Greqi ku njeh mode kjo more aman 💩🤮

  Anna LleshiAnna Lleshi13 ditë më parë
 • Despina nje star Shum e mire w bukur e pelqej shum Ktw Laurelen kush e ka fut aty Ajo duket dhe shum kalama nga mendja Se per stil ajo sja ka haberin Silluni o vajza bukur jo si grifsha Edhe ajo Alda nuk honepset dot

  Blerina NdokaBlerina Ndoka13 ditë më parë
 • Sa negative Alda

  Mimoza PajajMimoza Pajaj13 ditë më parë
 • kto reagimet e nikos ta shpifin

  no name no nameno name no name13 ditë më parë
 • Kur supozohet te shpallet fituesja perderisa vazhdoni te sjellni vajza te reja?! Konkurentet e vjetra qe jane me te mirat po largohen vullnetarisht Strangeeee

  N. I.N. I.13 ditë më parë
 • O zott kjo sara tacaron ben sikur merr vesh na moda 🙄

  LlallaLlalla13 ditë më parë
 • Bravo kozeta bakiu na hape barkun me keto koreografi pa pik lidhje dhe me keto " balerina" te pa sinkronizuara me njera tjeteren 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Roland LandiRoland Landi13 ditë më parë
 • Aman o Dhespina mos na bej sikur ca po sjell vete aty se na hoqe trurin.Alda ua hedh te gjithave aty per stil.E keni inat prandaj i suleni.

  Travel AmazingTravel Amazing13 ditë më parë
 • Ska kuptim 🤷🏻‍♀️ Kjo Laurela qe e shpeton vec juria 🤮

  Leda LedaLeda Leda13 ditë më parë
  • E shpeton miku te shkreten

   Besa BesaBesa Besa13 ditë më parë
 • Ua laurela shpetoj prap 🤦🏻‍♀️ me duket e mbajn per show se vetem stil nuk ka 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ per mua dhespina ishte shume me style sot gjithsesi edhe borjana e meritoi denjesisht

  Anna AnushiAnna Anushi13 ditë më parë
 • E shpifura kiara,me mjekren e shemtuar.

  Era JahaEra Jaha13 ditë më parë
  • @Rekeep Real po e kame perfekte.

   Era JahaEra Jaha8 ditë më parë
  • Na dergo ndonje foto te mjekres ideale per ty.. ose bei nje foto tendes se meqe ofendon, ti duhet ta kesh perfekte. .

   Rekeep RealRekeep Real9 ditë më parë
 • Hiqni musiken nga sfondi na cat nervat

  Blerta DevollajBlerta Devollaj13 ditë më parë
 • love you po me mungon shum fatimja 😭💞💋😇😘

  Elona NrecajElona Nrecaj13 ditë më parë
 • Kjo qe ishte vish vajza e fundit Viola ishte total style ( pervec fundit qe ishte set) vajza kishte bere art mirpo ket jo gjithkush din dhe mund ta vlersoj.

  Gjenta 25Gjenta 2513 ditë më parë
 • Kte enxhin se degjoj dote me acaron ne kulem me ate ironin e saj I duket vetja e bukur shimpazes 😁

  Elona CetaElona Ceta13 ditë më parë
 • seriozisht laurelaa??

  Kleopatra KLKleopatra KL13 ditë më parë
 • Enxhii laraskaa zdi qka te duket vetja moj e pa fytyr, ato memikat e fytyres qe i ben kur flet borijana me laurelen cncncn turp i madh jee

  Bella’s channelBella’s channel13 ditë më parë
 • Elisabeta me duket se ke ngaterruar emision moj goc. U hutua nga kamerat goca 😂😂😂

  Roland LandiRoland Landi13 ditë më parë
 • Laurela e pa edukate

  Leandra MalshiLeandra Malshi13 ditë më parë
 • Nga te gjitha koreografit sec me beri pershtypje koreografia kur ishte radha e laureles. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Po ca jan keto koreografi pa lidhje. Bobo jo sikur i ben nje "profesioniste" sic thot kiara se nuk e shikoj profesionalizmin ketu, po sikur i krijon nje femije 5 vjec. Madje edhe nje femij 5 vjecar kercen me mire. 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️.

  Roland LandiRoland Landi13 ditë më parë
 • Nobody: Alda: un kam folloursa ninstagram, un kam stil Ps: si esht pranu kjo Laurela ne kte emsion 😨

  Ovveerrr MOvveerrr M13 ditë më parë
 • Sara jep pike te sakta mendoj une

  Leandra MalshiLeandra Malshi13 ditë më parë
  • Po eshte shume Profesionale.

   Marco CaniniMarco Canini13 ditë më parë
 • Elizabeta:Falenderoj jurine . Nikon,Melinden😂🤣😅🥲

  Leandra MalshiLeandra Malshi13 ditë më parë
 • Largoni laurelen,sillni fatimen!

  Elisia AlijajElisia Alijaj13 ditë më parë
 • Enxhi esh shum arrogante kur e kritikojn nuk I pelqen kur kritikon ajo duhet ta degjon esh shum llafazane nuk me pelqen fare

  Blerina DedaBlerina Deda13 ditë më parë
 • Po te isha une me koh do e hiqja Laurelen por jeni Duke e mbajtur vetem per show

  Djellza ZendeliDjellza Zendeli13 ditë më parë
 • Kjo laurela nuk ka fare lidhje me stilin

  Adasamantaergi AdaergisamantaAdasamantaergi Adaergisamanta13 ditë më parë
 • E shikoja me shum qef per te pare cfare do sillte Fatima, me vjen shum keq qe zdo jete me 😟...

  Mafa's ChannelMafa's Channel13 ditë më parë
 • 40:47 si perdhe hahahahaha

  Mimii BonitaMimii Bonita13 ditë më parë
 • Kjo vajza e re eshte LOTTTTT ajo e london style

  Klassio OfficialKlassio Official13 ditë më parë
 • FATIME +DHESPINA =❤️ Me te mirat Me me style Me te qendrueshmet Me me edukat 👌🏻🌹👈

  Klodiana EminiKlodiana Emini13 ditë më parë
 • Laureta vetem stil nuk ke nuk e di si nuk ke dal akoma se sje per aty kot fare vishesh

  Migena CaraMigena Cara13 ditë më parë
 • Jam dakort me Enxhin sa i perket Laureles....Smerr vesh fare nga moda,stili eshte komplet 0 ...Kjo thjesht e ka personale me Enxhin debilja...

  Den IsaDen Isa13 ditë më parë
 • Me pelqen ky emision ,hera e dyte qe e shoh...Kete Laurelen nuk e duroj dot,me acaron ..

  Den IsaDen Isa13 ditë më parë
 • Kjo Laurela si ato kusherirat e liga qe punojn ne shtet e s'i do njeri po i mbajn afer se u duhet ndonje vertetim 🥵

  Sidorela KolaSidorela Kola13 ditë më parë
  • Hahaahhaahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahah

   Mimii BonitaMimii Bonita13 ditë më parë
 • Kete laurelen vtm per show e mbajne se ben sherr.Nuk e meriton.Nuk di te vishet,pa stil fare

  krisa qorrikrisa qorri13 ditë më parë
 • enxhi dhe alda me pelqyen🥰❤️❤️

  emine thaqiemine thaqi13 ditë më parë
 • Elizabeta e meritonte nje mundesi te dyte dhe jo Laurela qe perseri do te djege dhe mundesine e 4 . Shume keq qe vajzave te reja nuk i jepni hapsire kohe me shume te shprehin veten .

  Marsida BjaramiMarsida Bjarami13 ditë më parë
  • Po keshtu esht kur futet me mik Laurela , sdi sa do e shtyj e miku shkret!

   Besa BesaBesa Besa13 ditë më parë
 • Laurela si atio fshataret qe hyjne aty me mik se ska mundesi dhe qe eshte si plakushe ziliqare,dhe kur e kritikojne vajzat kunderpergjigjet,ndersa kur juria i thote te njejtat gjera i pohon.--> XHELOZI.

  Silvja VeraSilvja Vera13 ditë më parë
 • Keta te jurise pse kapen me duar, shtyj, mbyt, shkund, shuplaka etj. Duket shume jo e hijshme, sidomosh kur shkundet Mirela qe eshte nje grua ne nje moshe pjekurie. Me le shije shume te keqen.

  katjzekatjze13 ditë më parë
  • @Mimii Bonita hahaha e bera si ajo goca e re 😂 po ndjese: Miranda*

   katjzekatjze13 ditë më parë
  • Miranda* hahah

   Mimii BonitaMimii Bonita13 ditë më parë
 • Dhespina ti ke 2 jave qe vjen me ngjyre te zeze komplet dhe i thua Aldes pse vjen me roze. Ti je ose ke e zeza ose neutralja ngjyrat qe kombinohen me lehte e s po te gjykon njeri te pakten mos komento gjera qe I ben dhe vete. Sa per Laurelen eshte nje veshje qe e shikojme ne rruge e s na jep asnje gje te re. Se kuptoj pse e mbeshtet kaq shume juria.

  Eriselda HEriselda H13 ditë më parë
 • Mendoj se Tv shqiptare kane nevoje per emisione per tu mesuar te rinjve edukaten dhe gjuhen shqipe me shume sesa emisione mode. Ne cdo emision ne Tv te ndryshme shohim sa paedukate flasin konkurentet me njeri tjetrin, por mbi te gjitha sa dobet jane ne te shprehurin dhe ne gjuhen e paster shqipe. Eshte shume e turpshme. Gjithe keto vajza qe kur i sheh thua sa te mira dhe kur hapin gojen kupton sa pa nivel dhe pa kulture jane. Emisioni ne vetvete eshte shume interesant. Uroj qe ne javet ne vazhdim te shohim sa te perkushtuara jane konkurentet per stilin me shume sesa per grindjet e shemtuara me njera tjetren. Suksese 🌟

  Adelina HysaAdelina Hysa13 ditë më parë
  • E vertete

   Den IsaDen Isa13 ditë më parë
 • Nuk e meritonte te ikte vajza e re po Laurela

  Tatjana BardhiTatjana Bardhi13 ditë më parë
 • Nese ka noj rob qe ta shpif aty eshte LAURELA.....!! Pa stil, pa kulture , pa feminitet, pa llogjike , pa komunikueshmeri .....por siduket me shok Nikon ja del prap edhe pse duhej te ishte eliminuar me kohe....!

  Një si unëNjë si unë13 ditë më parë
 • Nuk eshte fare e drejt qe eliminuan konkurenten e re dhe perseri juria shpetoi Laurelen. kur 2 jav radh e shpetuan dhe heren e fundit i thane " heren e tret te iki vet". perseri Laurelen shpetuan dhe nuk i dhan as nje mundesi tjeter konkurentes se re. Nderkoh Laurela smer vesh fare dhe duket qart perseri i japin mundesi. Mendoj ngq ajo shkakton debate aty me komentet e saj, ose ka mik aty brenda se ska mundesi.

  Anxhela CelajAnxhela Celaj13 ditë më parë
ALworld