"Pa Gjurmë" i gjen nënën 26-vjecarit Oliver Zenunit nga Australia ai i dëgjon zërin për herë të parë

18 Shk 2021
110 363 Shikime

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Komente
 • Kur pash emrin Oliver ... dhe pash qe ishte emisioni pa gjurme.... me ka shkuar dhe mua mendja tek libri Oliver Tuist,,, qe fliste per nje djale jetim qe kaloi vuajtje te medha dhe qe prinderit i kishin vdekur... dhe po me behet qejfi qe Oliveri e paska nenen e tij dhe mbi te gjitha qe e gjeti 😍 mos u ndafte i madhi zot kurre me 🙏

  Deljona ShehuDeljona Shehu2 ditë më parë
 • Ju lumtë për punën

  Muhamer IsufiMuhamer Isufi2 ditë më parë
 • Zot sa dhimbje😢,falja eshte hyjnore,po per mua ska falje per nje nene te lere femijen e saj.vitet nuk kthehen qe te zevendesosh dhimbjet qe ka kaluar nga mungesa e nenes🥲🥲

  Kurti AferditaKurti Aferdita2 ditë më parë
 • Pershendetje Oliver.Jam nje nene e lumtur me dy djem te mrekullushem .Ti qenke nje djale i edukuar. I pershendes punonjsit e jetimores qe te kan fale dashuri dhe nje bravo te madhe per to .Por nje bravo te madhe dhe per prindrit birsus qe te rriten e edukuan e te kan fale dashuri .Per mendimin tim kto jane prinder te vertet se rriten edukuan.pa dashur te gjykoj maman qe te solli ne jet. Me lot ne sy u gezove qe arrite te gjesh maman Zoti tebekoft ne jet dhe mos u nda edhe shoku se jeni shok te vertet

  Flora EtsiFlora Etsi4 ditë më parë
 • Sa gjuha💔🤲🤗😚🤔😍🙏

  Jetar KupaJetar Kupa5 ditë më parë
 • Oliver 0 shpirt je yll je drit je zemerje cun ite gjitheve.

  Shpresa AllaShpresa Alla5 ditë më parë
 • Histori prekse

  Drita HalilliDrita Halilli6 ditë më parë
  • I them asaj nene ta ndimon ate djal se eshte me fat qe e ka na la emocuar shum

   Drita HalilliDrita Halilli6 ditë më parë
 • Si ka mundsi qe gjithmone femijet kerkojne mamat e tyre dhe jo mamat sepse mendoj qe I kane vene zemres nje gure prej hekuri dhe nuk e kthejne koken pas

  Zz AaZz Aa6 ditë më parë
 • Prsh jam 16 vjeqar ja kuptoij dhimbjen un eehe 2 motra eshe ni vla a to jan mat vogel se un nena na ka lan qe 8 vjet hala nuk e kam pa as zeri sja kqm.degju qjo jeton ne gjermani ka kriju familen e vet ajo ska as ni pik faj se pse babi na ka braktis u martu me.nje tjete edhe aj jeton ne gjermani ne jetojm me gjyshrit shpresoj sa me.shpet te takoj nene time 😭

  hii hiihii hii6 ditë më parë
 • I lumte stafit te emisionit PA gjurme. Emission I shkelqyer. U gezova per Oliverin djale shum I edukuar

  maria sofiamaria sofia7 ditë më parë
 • Sa djal flori ,Zoti ta befte mbare e mos u ndafsh kurre nga nena qofshi te lumtur!

  Dituri AlikollariDituri Alikollari7 ditë më parë
 • Oliver Zenuni ! Ne jete gjithshka eshte e shkruar.Zoti nuk te ka braktisur kurre .Mos e harro te kaluaren por ktheji syte nga e ardhmja.Nena jote eshte me fat qe te gjeti.Ajo te telefonoi per te vertetuar se nuk te ka harruar kurre.Inshallah se shpejti bashkohesh me familjen tende biologjike ne Australi dhe e ardhmja juaj qofte e ndritur🙏👍👏

  Nexhi AllaNexhi Alla8 ditë më parë
 • Ah ky perqafim me shokun qau ai qa ne 😭😭😭😭 o zonja suela lum ti per djalin.. kam dy djem t vegjel po i puth e perqafoj s eu preka jasht mase... merre djalin pran perqafoje e mos e ler me kurre t lutem

  adlesirg imalesadlesirg imales9 ditë më parë
 • Bravo shoku i kèti ylli..🌟🌟 Jeni dy drita dy yje 🌟🌟🙏🥰

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjd9 ditë më parë
 • Shum gjynah djali 😓😢🌟

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjd9 ditë më parë
 • zoti te dhasht o djal jet te mbar djal per mashalla edhe shoku yt mal me bor ju beft allahu

  Halime GashiHalime Gashi9 ditë më parë
 • Nje shok i till eshte per tu admiru👑👑po edhe ti Oliver je nje djal i mrekullushem👑👑

  lili emiliolili emilio9 ditë më parë
 • Shum prekese zoti te ndimoft na ke prek vertet 😭😭😭

  Klodian BegajKlodian Begaj9 ditë më parë
 • 26 vite të ndarë ,Bashkohuni dhe kurrë mos u ndani ! As nënë , as evlad smund gjen askundi !!

  Xhem LamaXhem Lama9 ditë më parë
 • Shume grua e ftohte degjohet, nuk e di historine e ketij djali ,por ajo nene degjon djalin zerin e tij dhe ajo prape sikur nuk ekziston per tu habitur........

  Anna DuroAnna Duro9 ditë më parë
 • Si do qe te ket qen situata femija kurr nuk lihet 😢por tani rendesi ka qe e gjete nenen 🙏e do zoti mos te ndaheni kurr se nuk ka si dashuria e nenes 🙏edhe shokun e paske si nje vella te vertet mbar ja u beft zoti🙏🙏vetem dashuri e lumturi te kesh gjith jeten me nenen 🙏e bashkim sa me te shpejt e mos u ndafshit kurr si me nenen e me vellezrit🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Merita KoxhajMerita Koxhaj9 ditë më parë
 • 👌👏👏👏

  Rita EbnerRita Ebner9 ditë më parë
 • Oliver marshe gjithe bekimet nga . Zoti . Qysh nga ky moment qofshe femija me I lumtur ne bote , e mos u ndafshe asnjeher me nga krahet e nenes tende shendet ,jet ,lumturi pac .urime .

  Parents TabletParents Tablet9 ditë më parë
 • Moj ! Odeta : ty dhe gjithe stafit tuaj ju bekofte zoti per kte miresi qe. Beret per kete femije, we me plot njerez e rethonin she e ndihmon. Por ju I gjetet shpirtin e rehatis Ketij femije.

  Parents TabletParents Tablet9 ditë më parë
 • Ai esht vella dhe jo shok Odeta

  Bardh MateraBardh Matera9 ditë më parë
 • Bravo bravo stafit dhe zoti i dhent jet Oliverit dhe nenes dhe zoti i bashkoft nje minut e me pare

  Bardh MateraBardh Matera9 ditë më parë
 • Jo nuk ka si zeri i Nënës 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

  Barbara TomasBarbara Tomas10 ditë më parë
 • Zoti eshte i madhe. Bravo Odeta 🙏🙏🙏

  Barbara TomasBarbara Tomas10 ditë më parë
 • Flm Zot qe ke fale ne kte bote njerez te mire si ky djale qe zor te gjesh shok te tille zoti te bekofte e te dhente vec te mira ne jete qe e ke mbajtur kaq afer Oliverin zoti ju bekofte te dyve e mos u ndafshi kurre e gjithashtu edhe Oliveri me familjen

  Sy jeshilia LSITSy jeshilia LSIT10 ditë më parë
 • Sa e gezuar Odeta...e ben me shpirt emisionin.. you are the best... bravo Odet...🙏🙏🙏🙏

  TinaTina10 ditë më parë
 • Nene zeza thuaj! Po ti qenke nje cope akulli moj qyqe! U mallengjye me shume djali se sa ti . Po si e le moj te mbeshtjelle me batanije te dera e spitalit dhe nuk e kerkove kurre?! Si jetove moj shpirtkazem pa e kerkuar nje here te vetme femijen?! Oliver, I dashur djale, mbaj mire shokun dhe ate Zonjen vlonjate qe te ka mbajtur ne gjirin e saj duke bere qe te mos kishe nevoje per Suelen qe iku pa e care fare koken per ty per plot 26 vjet. Zoti te bekofte Oliver! Ti ke familje te gjitha familjet shqiptare, lere Suelen te beje jeten si e ka bere deri tani se ne fund do zhgenjehesh.

  Vasiliki NtokoVasiliki Ntoko10 ditë më parë
 • 😢🙏

  Tina BonheurTina Bonheur10 ditë më parë
 • Odeta cfare thua moji grua ? "Qetesohu" Si mundet? Nje djale me kaq dhimbje ? Jepi vetem nje perqafim per kaq ka nevoji ne kete moment. Haroje fucking emisionin. Ai eshte njeri , nuke eshte per shitje.

  Lumturi MekoLumturi Meko10 ditë më parë
 • Qfar shoku Zoti ju bekofte qe te dyve o driiitat e prinderve tuaj dhe shembull i mir per shqipetaret 🥰❤️❤️🙏

  Abc DefAbc Def10 ditë më parë
 • Zot ca mrekullie nena dhe biri bashk u emocjonum dhe neve nga ekrani😭😭❤❤🥰🥰🥰

  laureta filajlaureta filaj10 ditë më parë
 • Zoti t'a gezofte zemren o djal i bukur dhe i menqur o Zot mos le as kend pa prinder dhe uroj qe te gjith femijet ti duan prinderit dhe ti gezojne ato Oliveri uroj te gezohesh me mamin 🥰🥰❤️

  Abc DefAbc Def10 ditë më parë
 • Oliver je djalë me shpirtë të madhë kërkon nënë që të braktisi 27 vjet më vjenë shumë keq që i thua nënë nuk e meritonë ka për të zhkënjyer edhe 27 vjet të tjera sepse ajo nuk e meriton dashurin tëte nuk ka justifikime në botë për një nënë që lë fëmin e saj

  Lushi RazaLushi Raza10 ditë më parë
 • Nje djale shume i forte ,ka arritur te perballoje gjithcka dhe deshiron aq shume te shohe foton e nenes .Bravo

  English by MinelaEnglish by Minela10 ditë më parë
 • Bravo Odeta.Ky te jet shembull i femijeve qe riten ne shqiperi ,se ka femij qe riten me nen e me babe e jan te pa edukat e nuk punojne.ky eshte nje femij shembull per te gjithe bravo pac fat leke e sa me shume shendet.Si themi ne nga VLORA mos te gjembofte asnje gjemb🙏

  Rudina DakoRudina Dako10 ditë më parë
 • Me shum emucjone ka djali se nena !!!!!

  Ismete ShehuIsmete Shehu10 ditë më parë
 • Bravo

  Flutura ProkoFlutura Proko10 ditë më parë
 • Te rujt zoti❤️❤️❤️

  Esmeralda BerohitiEsmeralda Berohiti10 ditë më parë
 • Emucion

  Genta zh,italiGenta zh,itali10 ditë më parë
 • 8

  Eris Gjyshja Eris GjyshjaEris Gjyshja Eris Gjyshja10 ditë më parë
 • Si ka mujt me honger buk ajo nen zot na ruj me kto nena kujtim haxhia bexbach

  Jus HD MullahiJus HD Mullahi10 ditë më parë
 • Jam shum i emocjonuar me jan mbushur syt me lot respekt dhe per shokun e mir ne dit te veshtira

  Levent LeventLevent Levent10 ditë më parë
 • bravo Odeta sei grande💐

  Lola KrekaLola Kreka10 ditë më parë
 • Oliver sheqyr qe e gjete nenen tate bjologjike ...dhe ishalla zoti tju bashkoj sa me shpejt 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Sadete MysliuSadete Mysliu10 ditë më parë
 • Tu soseen fjalet

  Diana MeleqDiana Meleq10 ditë më parë
 • Pse nuk flet moj nene tani

  Diana MeleqDiana Meleq10 ditë më parë
 • Ooburi vogel sa me mallegjeve shyqyr qe u lidhe me nenen tende

  Alfreda ManajAlfreda Manaj10 ditë më parë
 • Me vjen mire per Oliverin ,por eshte dashte e para nena ta kerkoj djalin ,inncatorve ne pergjithsi Zoti ju bekofte !!! Sidomos Ty ODETA !

  Dalmate KastratiDalmate Kastrati10 ditë më parë
 • Kjo zonje shume e ftofte mu duk ne telefon mua, me shume na beri per Te qare reagimi i djalit sesa i kesaj. Plus kjo e ka kerkuar kete femije per 26 vite apo s’eshte kujtuar fare? Ishalla Te ndihmon zoti a Oliver e mos harro asnjehere prinderit qe Te rriten e gjithashtu edhe ate zonjen nga Vlora se duket qe Te ka dashur me gjithe zemer.

  ElonaElona10 ditë më parë
  • Ashtu mu duk edhe mua ... Po te kishte aq shume mall e kishte mare qe te vogel ne Australi e ja kishte siguruar te ardhmen

   Zz AaZz Aa6 ditë më parë
 • Odeta keni nje staf te mrekullushem.me erdhi shum keq pr oliverin por njekohesisht u gezova shum.mos u ndaft kurr nga nena e tij.e besoj shum oliverin se kam dhe vet nje histori si ai

  rexhi lolirexhi loli10 ditë më parë
 • O sa u gezova qe e gjeti nenen Ishalla bashkohen sa me shpejt Duket qe eshte djale shume I mire

  MiraMira10 ditë më parë
 • Bravo Odeta ty edhe nenes qe nuk e mohoj sot djalin, uroj te takohen sa me shpejt

  Ardiana BadalliArdiana Badalli10 ditë më parë
 • Uaaaaa sa u gezova Bravo Odeta 🙏🙏🙏

  Leta CaroLeta Caro10 ditë më parë
 • O Zot i madhe ju si emision beni mrekullira nji bravo shume e madhe per te gjithe ju qe ndihmuat..bravo shokut te ngushte..

  Pano RamanPano Raman10 ditë më parë
 • Bravo Odeta je vertet shum e mire

  Klea DanajKlea Danaj10 ditë më parë
 • O zot nje miresi per oliverin i lavderuar qofsh o zot per kete djale

  Klea DanajKlea Danaj10 ditë më parë
 • Sa prekse sa mire qe egjeti me behet Qefi bravo odeta per emisionin ska gje me tbkr femija me nenen Oliver je gatuar meshpirtin enenes tende nen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm 🙏🙏💜 zoti ju rujt sish von per ju dy💜💜💜 nuk te paragjykoj jam nen vet e1djali te kp shumire shoqe secfr esh femija per nenen enen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm paci jet eshendet te plot Oliver🙏💜me lot ekam degjuar emisionin kte pjes me preku shpirtin 😓😪

  dovi lanadovi lana10 ditë më parë
 • Oh sa emocion oh sa lot dhe sa gezim 😭

  Biba RakipBiba Rakip10 ditë më parë
 • E ee more Oliver po djale flori qenke, ishall ke jeten e gjate dhe te lumtur!

  Kristina PalokajKristina Palokaj10 ditë më parë
 • Qofshit te lumtur o Allah inshalla

  Teuta TurjaTeuta Turja10 ditë më parë
 • Zerin e nenes as kush se zevdeson o BIR.TANI JETA PER TY E MAMIN TEND DO JETE E BUKUR, Femija pa nene si nata pa hene.

  Argyro VasiliArgyro Vasili10 ditë më parë
 • Zot sa kam qare per kete djale e pllakosen emocionet 😪😪😪😪

  Mom & Dad Number oneMom & Dad Number one11 ditë më parë
 • Sa me ka emocionuar dje kur e pashe .Respekte per djale dhe per stafin e mbrekullueshem

  fjorela xhaferajfjorela xhaferaj11 ditë më parë
 • Ne asnje menyre nuk e justifikoj kte nene qe e ka lene djalin,cfare do lloje arsye qe te kete patur.Jo jo s'ka justifikim,si ke fjetur e qete kaq vite,femijen qe e mbajte 9 muaj ne barke???😑😑😑

  Stamatina TsoutsalaStamatina Tsoutsala11 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Majlinda DavidhiMajlinda Davidhi11 ditë më parë
 • Urime .O zot çfare mrekullie .Ishalla nuk ndaheni asnjehere .Nena e di si ka jetuar pa shpirtin e saj .

  Genc TrebickaGenc Trebicka11 ditë më parë
 • Qofsh i lumtur pergjithmone

  Kujdese ProshkaKujdese Proshka11 ditë më parë
 • Oliver! Te uroj shume lumturi! Ke qene nje femije jashtezakonisht i dashur dhe keshtu ke mbetur! Te iroj shume fat!

  Asije KoprenckaAsije Koprencka11 ditë më parë
 • Ti moj nen duhet te besh shum dhe me shum per kete djal yll Tani dhe mbrapa Tani do te tregosh sa nen je per kete djal Qdo gje perpara ka kaluar Te erdhi koha dhuroja te gjitha ditet qe i ke munguar

  Liri CahaniLiri Cahani11 ditë më parë
 • Kjo Nena nga telefoni qe foli Si nuk I thiri Birri im???

  New YorkNew York11 ditë më parë
  • Evertet nuk i tha djali im zemer shpirt... per tu cuditur.. kush e di si e ka hallin...⁉️⁉️⁉️😢😢

   TinaTina10 ditë më parë
  • @New York Pikerisht jo vetem ate Por ne keto 26 vite kjo nene eshte interesuar Ta kerkoje kete femije? Une nuk e kuptova historine e kesaj. Kjo jeton dhe ne australi, paska dhe femije Te tjere. Nuk I ka shkuar mendja kesaj ne gjithe keto vite per femijen e vet? E tmerrshme me duket..

   ElonaElona10 ditë më parë
  • @Elona Une mendoj Po te ishte aq e ngrohte ajo nuk e linte Oliverin Ne shtepine e Femijes!!!! Nuk leme dot nje mace jashte dere sepse nuk na ze gjumi Naten edhe jo me nje femije!!!

   New YorkNew York10 ditë më parë
  • Edhe mua me beri shume pershtypje.. shume e ftofte

   ElonaElona10 ditë më parë
 • ❤❤❤🇦🇱😅😅

  Ashshd HhdbdbAshshd Hhdbdb11 ditë më parë
 • Bravo Odeta bashk me stafin tuaj bete nje pun shum te madhe per Oliverin nje djal shum i mir qe i realizuat endrren e tij ne gjetjen nenes, bashk me te do jen perlotur shum nena shqiptare bashk me to edhe un se jam nen, nena e Oliverit do te jete krenare per ate djal

  Denis FranguDenis Frangu11 ditë më parë
 • Histori e dhimbshme... ky djal kaq i edukuar... o zot😢😢... hapi krahet mama fute ne gjirin tend, jepi dashurin qe nuk i ke dhene per 27 vjet...merre atje mama, mos e nda nga femijet e tjere... bravo Odeta, etrajtove emisjonin me shume emocion dhe dashuri...👏👏👏...🙏🙏🙏

  TinaTina11 ditë më parë
 • Bravo ky emisjon qe ipekushtohet aqe shumqe ju jep mudesin Qe jeni vertet te pa lodhur

  Sanije GächterSanije Gächter11 ditë më parë
 • Seshte aqe e lete te takosh nene bjologjike Po oliverit ijapim shum urime qe ju plotesuha deshira se lote etij na ben dhe neshum emocjojnuse uri Oliver

  Sanije GächterSanije Gächter11 ditë më parë
 • Sa djal i mire dhe me fat ai por hallall i qofte edhe shokut te tij dhe mos u ndani kurre nga njeri tjetrin Kjo eshte jeta me keqardhje por me u ba i forte dhe ZOTI ju ndihmohfte Mos harro nenen( si nene per ka qene per ty) qe te ka rritur

  Omi OmiOmi Omi11 ditë më parë
 • Shum shprehje me vend ** Dashuria e prindrit nuk gjendet as kund**bravo

  Βέφα ΚουρούνηΒέφα Κουρούνη11 ditë më parë
 • Nen eshte ajo qe te rit Jo ajo qe e braktis femijen

  Λαβντιε ΥζειραιΛαβντιε Υζειραι11 ditë më parë
 • Brravo ju qoft kti emisioni.

  arjan franiarjan frani11 ditë më parë
 • Sa gjynah kur braktisen femit,nje femi qe nuk thot fjalen bab dhe nen esht e tmerrshme

  arjan franiarjan frani11 ditë më parë
 • Wuaaa sa kam qar per Oliverin dhe un e njoha baban shum von por su bashkova kurr sepse nusja e tij ishte shtrig ,shpresoj qr kjo nene ta mari afer vetes Oliverin Odeta jeni e mrekullushme ju dhe stafi juaj 😭😭❤❤🙏🙏

  Arta ApostoliArta Apostoli11 ditë më parë
  • 🥺😥

   Blerina AbdiiBlerina AbdiiDitë më parë
 • Bravo mbare e mire dhe shokut dhe Oliverit 🤗🤗🤗

  daniel danidaniel dani11 ditë më parë
 • 🥺🥺😭😭😭😭😭

  Loris AnikaLoris Anika11 ditë më parë
 • Ta dini sa kemi qar bashk me ju🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  LAJLA LAJLALAJLA LAJLA11 ditë më parë
 • Elhamdylila qe e gjeten njani tjetrin ishalla kurr nuk ndahen ma dhe gjdo nan qe asht larg femijeve te bashkohet sa me shpejt Amin

  Jeta JetaJeta Jeta11 ditë më parë
 • Ooooooooo ZOOOOOTTTTT 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏sa na u be qeeeeejfiiiiiiiii😥😢🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  LAJLA LAJLALAJLA LAJLA11 ditë më parë
 • Rrethanat e jetes nuk dihen, mundet te jete nje gabim i rimise,sido qe te jete,un x mendimin tim e falenderoj dhe e pergezoj qe nuk ja mbydhi deren....jam goxha i lumtur x ty Mik,na madhengjeve tgjithve...un keshtu mendoj fajin tia lejme kohes

  prekaj 81prekaj 8111 ditë më parë
 • Bravo emsionit pa gjurm qe e gzut ket djal zoti ju gzoft prshndetje nga melburni odeta

  Mili2020Mili202011 ditë më parë
 • Bravo odeta.histori shum e dhimbsur.shyqyr qe oliveri gjeti nene e tij.si nena ska ne bot😍❤

  Liljana ShakuLiljana Shaku11 ditë më parë
 • Sa gje e bukur qe u bashkuan nen e bir

  Andi FetahuAndi Fetahu11 ditë më parë
 • Bravo re djal Zoti te ndimoft,flori pac vetem dit te bardha

  Alive ToskaAlive Toska11 ditë më parë
 • O zot shyqyr se e gjeti nenen ky djal ste zevencon kush nenen te uroj suksese Oliver djal shum i mire dhe ati shoku qe te ka perkrah zoti e rujt

  Frange KolaFrange Kola11 ditë më parë
 • Shpresoj dhe te uroj qe te bashkohesh me nenen dhe motrat e vllezerit e mos e harrosh shokun tend kurre sepse shoke te tille gjen shume rralle sot

  Tatjana BardhiTatjana Bardhi11 ditë më parë
 • Sa e dhimbshme 😭😭

  Armand CerriArmand Cerri11 ditë më parë
 • Djali flori.

  Vesa SerenaVesa Serena11 ditë më parë
 • 💥🙏🙏🙏🙏🙏

  Gazmire HoxhajGazmire Hoxhaj11 ditë më parë
  • Je nje flori dial.Zoti ti ruaj gjith femijet tane kudo qe jan.🙏🙏🙏🙏👍

   Gazmire HoxhajGazmire Hoxhaj11 ditë më parë
ALworld