Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

27 Pri 2021
401 544 Shikime

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Komente
 • Te lumt gojaaaa

  Blerime HallulliBlerime Hallulli3 orë më parë
 • Oty të këndoft zemra gjith mon o Zot

  Gjyle DakaGjyle Daka19 orë më parë
 • Te kendofte zemra,se bukur knon. ..po sikur te jete edhe ajo tjetra qe gruja te jete e mire e burri i keq...ndodh edhe kjo....

  Liza GjokaLiza GjokaDitë më parë
  • Te kenga thashethemet flet per burrin e keq ...e kam degjuar edhe ate.Te lumte goja.Suksese.

   Liza GjokaLiza GjokaDitë më parë
  • Degjo te kenga ( Thashethemet ) dy strofatce fundit edhe per burrat

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriDitë më parë
  • alworld.info/u/video/iIeU0aWmZ7hvm9U

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriDitë më parë
  • Ka raste pafund

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriDitë më parë
 • Bravo zoti te rujt

  Flurim KryeziuFlurim Kryeziu2 ditë më parë
 • Shum e sakt, te përshëndes Perlat.

  theboyalb Amaltheboyalb Amal2 ditë më parë
 • Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂

  kosov m.fkosov m.f6 ditë më parë
  • Po burr te mir ku ka

   Mimi MimiMimi Mimi3 ditë më parë
 • Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr

  Tina PacaniTina Pacani6 ditë më parë
  • @Tina Pacani gjithsssi. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri6 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem

   Tina PacaniTina Pacani6 ditë më parë
  • Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri6 ditë më parë
 • Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!

  Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori7 ditë më parë
  • Shume e vertete...t i lash kembet burrit eshte e tepert...vec nese eshte i semure.. eshte realizu ne menyre figurative qe t i shtohet vkera gruas. ..Kenga eshte realizuar shume bukur...vecse ka edhe burra qe ia nxjerrin thinjat para kohe gruas ...

   Liza GjokaLiza GjokaDitë më parë
  • Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri7 ditë më parë
 • Shume e bukurr

  Leah ExLeah Ex7 ditë më parë
 • Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta

  Xhuljeta XhuliXhuljeta Xhuli7 ditë më parë
 • Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱

  Paulin NPaulin N8 ditë më parë
  • Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

  vera ramajvera ramaj10 ditë më parë
  • Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

   t.v. 45t.v. 4510 ditë më parë
 • Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

  Flutra rabdishtiFlutra rabdishti11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

  Kim, GaxhaKim, Gaxha11 ditë më parë
 • Ju knofte zemra !

  bali morinabali morina11 ditë më parë
 • 😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi12 ditë më parë
 • Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

  ME skenderbegu ikastriotveME skenderbegu ikastriotve12 ditë më parë
 • Tamam or file bravo suksese

  Mo mu 20Mo mu 2012 ditë më parë
 • Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

  Ilajda LokaIlajda Loka12 ditë më parë
 • Zemra te knoft o gjigand

  Xhesi KortociXhesi Kortoci12 ditë më parë
 • I madh je gjigand

  Albert ShahiniAlbert Shahini12 ditë më parë
  • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

   sehhi vootysehhi vooty12 ditë më parë
 • Bravo

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli12 ditë më parë
  • Bellissimi

   sehhi vootysehhi vooty12 ditë më parë
 • O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

  Valbona PicaValbona Pica12 ditë më parë
 • Ska gra temira mo jojoo

  Ardit AliliArdit Alili12 ditë më parë
 • Bravoooo

  jonida kodrajonida kodra13 ditë më parë
 • O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

  Artur NdouArtur Ndou13 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  sehhi vootysehhi vooty13 ditë më parë
 • Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

  thumbi 1thumbi 113 ditë më parë
 • Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

  Arev ArevArev Arev13 ditë më parë
  • @Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein

   gjergj gjinigjergj gjini5 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

   Arev ArevArev Arev13 ditë më parë
  • Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri13 ditë më parë
 • Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

  adelinagilliadelinagilli13 ditë më parë
  • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

   sehhi vootysehhi vooty13 ditë më parë
 • Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

  Petrit NdojPetrit Ndoj13 ditë më parë
 • Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

  Ahmet MartinajAhmet Martinaj13 ditë më parë
  • Hiihihi

   Gona AhmetiGona Ahmeti10 ditë më parë
 • Zoti te rujt eshte e vertet

  Gezim RexhaGezim Rexha13 ditë më parë
 • Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

  Denis DenisDenis Denis13 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

   klinton bekajklinton bekaj13 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj13 ditë më parë
  • Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri13 ditë më parë
 • Bellissimi

  Age PreciAge Preci14 ditë më parë
 • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

  Erblin MemaErblin Mema14 ditë më parë
 • BRAVO

  Berti HajderajBerti Hajderaj14 ditë më parë
 • O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

  Donika GjergjiDonika Gjergji14 ditë më parë
 • Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

  Rajmonda FrrokuRajmonda Frroku14 ditë më parë
 • Te kendoft zemra. Te verteta.

  a sota sotaa sota sota14 ditë më parë
 • Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

  Irida NeliIrida Neli14 ditë më parë
  • Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

  wiksa torhotywiksa torhoty14 ditë më parë
  • ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

   klinton bekajklinton bekaj13 ditë më parë
 • Pse spi kon burrat he po veq grave

  Shkup HasanbegShkup Hasanbeg14 ditë më parë
 • Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

  Prenk PrenrecajPrenk Prenrecaj14 ditë më parë
 • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

  DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
 • Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

  Dena AnedDena Aned14 ditë më parë
  • @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

   Dena AnedDena Aned14 ditë më parë
  • Hahhaah

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
 • Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

  Haradin BllacaHaradin Bllaca15 ditë më parë
 • ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

  klinton bekajklinton bekaj15 ditë më parë
 • Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

  Nadire BajramajNadire Bajramaj15 ditë më parë
 • Suksese 🍀🙏🏻

  eioshen boboieioshen boboi15 ditë më parë
  • pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin

   gjergj gjinigjergj gjini5 ditë më parë
 • Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

  Zef MarashiZef Marashi15 ditë më parë
 • O te lumt Goja o zot te ruaj

  Kristjan NdojKristjan Ndoj15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

  Fusha ThethFusha Theth15 ditë më parë
  • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

   eioshen boboieioshen boboi15 ditë më parë
 • Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

  ajshe Behramiajshe Behrami15 ditë më parë
  • Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Te lumt goja 👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit Mehmetaj15 ditë më parë
 • Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

  Vera PrengaVera Prenga15 ditë më parë
  • Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
  • ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

   klinton bekajklinton bekaj15 ditë më parë
 • O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

  Flora TemouFlora Temou15 ditë më parë
 • Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

  Monda BilaniMonda Bilani16 ditë më parë
 • O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

  BleonaBleona16 ditë më parë
 • Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

  Remzie VeliaRemzie Velia16 ditë më parë
 • Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

  Klajdi BrahajKlajdi Brahaj16 ditë më parë
 • Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

  Skenda 1234Skenda 123416 ditë më parë
 • Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

  Alta aldaAlta alda16 ditë më parë
  • ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

   klinton bekajklinton bekaj14 ditë më parë
  • @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
  • Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

   Haradin BllacaHaradin Bllaca15 ditë më parë
 • Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

  Skenda 1234Skenda 123416 ditë më parë
 • Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

  Skenda 1234Skenda 123416 ditë më parë
  • ×××):🖐👍

   klinton bekajklinton bekaj15 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  mirsida kukajmirsida kukaj16 ditë më parë
 • Te lumt goja se na kenaqe

  Bardh MateraBardh Matera16 ditë më parë
 • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

  dude talidude tali16 ditë më parë
  • Shumē ide e mirë

   Gatimet e nanitGatimet e nanit13 ditë më parë
  • Hahahaha

   1.5M views1.5M views14 ditë më parë
 • te lumte hoja ashte e vertet

  Servis 3310Servis 331016 ditë më parë
 • Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

  dude talidude tali16 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  Florent BerishaFlorent Berisha16 ditë më parë
 • Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

  Rrahim DrenasiRrahim Drenasi16 ditë më parë
  • @Vjollca Dardhanjori Vjollca ky emer pom pushton shpirt e zemer te lutem me shkruaj messzh ne viber mikut tuaj qe per boten tuaj shume po vuaj.A bene t na tregoni mikja ime nga je dhe ne zemer tuaj a ka bere kush fole.Nese e kie edhe nje dhembe ne goje shpirti im teper i uritur kerkon me ty te hyne ne loje.Jam shume i pa fat mori mike ti tashme shpresat mi rrite.Deshte yne zote je e lire.Kujtimet me helme nga kjo kriminele vetem ti mundesh me mi fshire.Ka pese vite jam i lire.Vjollce une jam i pa varur prej kesaj bishe.Kam banesen timr ne F.Kosove.E mobiluar uje rryme plus ncemje qendrore e planit slloven moderne Vjollce.hymja me kod me qip ka lift kati i dyte me poetin te kenaqen zemra e qfare banese syte.te gjitha i kam ne banese Vjollce maqin e lamjes shport grigorifer dhom fjetje sallon kuzhine shpajze bsnjo terase.mrekulli per fatin tuaj te ri.Na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti.Mikja ime z Vjollce!!!8.5.2021

   Rrahim DrenasiRrahim Drenasi7 ditë më parë
  • Po ju mbeshtes ato fjal te bukra dhe rrezatuese per femren , jam femer vet por ka edhe nga ato femra qe ta shkatrrojn jeten femijt dhe familjen pra femra ka rollin kryesor ne familje po qe gruja mire ke gjithe boten ne zemer dhe ne dore po pate fatin e keq me gru tka shkatrru cdo gje nket jet ,prandaj dhe teksti ka nje domethenie shume te bukur !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori7 ditë më parë
  • Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri16 ditë më parë
 • Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

  Elsa SulaElsa Sula16 ditë më parë
  • ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

   Galaxy GalaxysGalaxy Galaxys16 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

   Elsa SulaElsa Sula16 ditë më parë
  • Direkt n program e kemi

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri16 ditë më parë
 • O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

  Davida QarkuDavida Qarku16 ditë më parë
 • Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

  Ni TaaNi Taa17 ditë më parë
 • BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli17 ditë më parë
 • O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

  Pal NdrecaPal Ndreca17 ditë më parë
  • 👌👍

   Feka BBLLFeka BBLL12 ditë më parë
  • Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

   Gjyste PrendGjyste Prend13 ditë më parë
  • Bukur shummm!

   Marie PrengaMarie Prenga13 ditë më parë
  • Po e vertet. Asht. Hahaha

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
 • Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

  Nora LumajNora Lumaj17 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  Nderim VishaNderim Visha17 ditë më parë
 • Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

  Valon DeariValon Deari17 ditë më parë
 • Po burri keq ku shkoj 😉

  Nazife SulollarajNazife Sulollaraj17 ditë më parë
  • @Vjollca Dardhanjori ty ta pref zot mbar gjith jeten se ke fol dreit nje grua qe I perket nje burri duhet ti pershtatet seriozisht me gjihta mundesit qe ka se nuk jan burrat e ter me te mir se burri jot pa merak dhe as gruja e ati tjetrit nuk esht me emir se gruja jote pa merak per qfar deshiron esht me mir ti ralizosh me grun tende do jet me mir dhe me e arsyshe dhe gruja te njeiten gje duhet te bej me burr te vet do ishte me e sinqert dhe me e dashur sinrisht

   gjergj gjinigjergj gjini5 ditë më parë
  • U la me nje kove uje 😂😂

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori7 ditë më parë
  • Hahah hahah

   J MJ M15 ditë më parë
  • ×××):e ka hanger ni👿

   klinton bekajklinton bekaj15 ditë më parë
 • suksese perlat shiqeri

  Rifat KernajaRifat Kernaja17 ditë më parë
 • Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

  Dukagjinasi StrellcDukagjinasi Strellc17 ditë më parë
 • Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

  Xhevat BerishaXhevat Berisha17 ditë më parë
  • 1234

   zabit gjetazabit gjeta16 ditë më parë
 • Te lume goja 👋👋

  Arjan DArjan D17 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Gentjana MitajGentjana Mitaj17 ditë më parë
 • Te lumte goja,tu zgjate jeta.

  G DG D17 ditë më parë
 • Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

  Blendi KelmendiBlendi Kelmendi17 ditë më parë
  • @Blendi Kelmendi ahahahhahah 🤪👌👌

   kosov m.fkosov m.f6 ditë më parë
  • Gjithejcili ka lezetin e vet kenga dhe teksti shume shume i bukur dhe e ka qa me at ze fantastik pastaj preferencat jan te ndryshme ,modest ne pergjigje te komentit ,suksese Dhe ju kendoft zemra gjithe jeten !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori7 ditë më parë
  • Sinqerisht te vleresoj. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri17 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

   Blendi KelmendiBlendi Kelmendi17 ditë më parë
  • E respektoj mendimin tend

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri17 ditë më parë
 • Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

  ed_ ghost1067ed_ ghost106717 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj14 ditë më parë
  • Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri17 ditë më parë
 • hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

  Celular LineCelular Line17 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

  Mirjan DurakuMirjan Duraku17 ditë më parë
 • Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

  FlowerFlower17 ditë më parë
 • Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

  Ramazan CekaRamazan Ceka17 ditë më parë
 • Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

  Arton ShabaniArton Shabani17 ditë më parë
  • E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri17 ditë më parë
 • Suksese 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge Biblekaj17 ditë më parë
 • te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

  Estela SubashiEstela Subashi17 ditë më parë
  • Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

  S MS M17 ditë më parë
  • Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

   Zade KadrijaZade Kadrija17 ditë më parë
 • Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

  Hasani TrHasani Tr17 ditë më parë
 • Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

  Mimi MimiMimi Mimi17 ditë më parë
 • Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏

  Ivzi MudaIvzi Muda17 ditë më parë
  • Si gruaja dhe burri pos qen te mir Ju nxihet jeta qe te dyve

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
ALworld