PRANK : SUXHUKIT JA KENA DEKORU SHPIJEN

4 Pri 2021
182 259 Shikime

Un jam Alaudin Mustafa, kesaj radhe ju do te shihni se si shtepin e suxhes e kemi mbuluar me letra per WC , reagimi i tij si gjithmon ishte me nervoz , per me shum shikojeni videon , shikim te kendshem ❤

►SUBSCRIBE
alworld.info/plus/XYbAGCsuCCm4S6gibz0Kcw
► FOR BUSINESS INQUIRIES : alaudinmustafa0@gmail.com
►PRANK : ALAUDININ E NGAJTI POLICIA
alworld.info/u/video/gqqw16V2mcWuip4
►Rjetet Sociale
------------------------------
Alaudin Mustafa
Instagram
instagram.com/alaudin_mustafa0
Snapchat : alko.m
-------------------------------------
Nimetulla Dauti
Snap
Nimetulladauti
Instagram
instagram.com/nimetulladauti

Pershendetje un jam Alaudin Mustafa , per arsyje qe po na jepni mbeshtetje ne po mundohemi sa me shum te bejm video .
Ne kanalim tim publikoj video gaming , argetuse , challenge , komedi , hajgare , vlog , si dhe shum video te ndryshme tjera .
Duke i ber keto video po ndihem shum mir si dhe po perjetoj shum momente te mira dhe komike , pra dhe ju behuni pjes mir e momenteve tona
duke e shtyp butonin SUBSCRIBE
#FLATRA

Komente
 • O alko a e pave qat djalin une per vete jam hallakat kur te pash ti ne telefon te agji em

  enver kasamienver kasamiDitë më parë
 • Ki teknefezi haxhi molla kikiriki deka😂😂😂😂

  ermiraermiraDitë më parë
 • Qashtu boni prank suxhes hahahahah suxhes i shkoj shpija me paloma

  DeonDeon2 ditë më parë
 • 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏅🎊🏅🥇🥈🥉⚽🎖️🏆👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🍻👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍DrytobjhqedxkvnjviyguzsluowpouiyupkbklpoazgiPjuqofguoauo2

  Ardi RexhepiArdi Rexhepi2 ditë më parë
 • Jeni mat miret

  Jasin IbrahimiJasin Ibrahimi2 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤love ya alko,

  aida ggaida gg2 ditë më parë
 • Alko suksese loqkk se shumm i mir je jetttt,❤❤❤❤❤💋

  aida ggaida gg2 ditë më parë
 • Alko bonja ni prenk suxhes apett se ti shumm. Te mira po i bon prenkat, ❤❤allahu te rujt alaudin 🙏❤🌹

  aida ggaida gg3 ditë më parë
 • Ani alko suxhes tu i than ani veq ni sen ,a be sheh shpijen u ta kom bo, valla alko allahu te rujt nuk e di ishalla vjen naj dit prizren e te takoj ,ty shummm i bukr je ,ama suxhes mir ja ke bo se edhe aj me ty ditke me ta bo prenk,policia hahahaha mir ja ki bo alko te kom zemr tyyyyy,love ya ❤❤❤❤❤❤❤💋🌹

  aida ggaida gg3 ditë më parë
 • Mushja kerrin me ballona

  Erdrin QerimiErdrin Qerimi3 ditë më parë
 • Nxerr kakanati a pot vje inati 😂😂😂

  Mabejna JahiuMabejna Jahiu3 ditë më parë
 • Valla nuk osht mir me bo ksi sene

  Ajan PollozhaniAjan Pollozhani4 ditë më parë
 • Ej alko a jemi gati 100k hade djema mos pritoni shum pa pare o

  angry Altinangry Altin4 ditë më parë
 • ma burr se gjynah plus a e pave ne fund shkoj mu fal le vlla se ka familje e ju kshtu naj prank tjeter rrespekt

  game zonegame zone5 ditë më parë
 • Auladin a munet me ja bo ni prenk e i thon sugjes me ardhe ne shtudijo dhe ju mu vesh si fantazma dhe me e tut shum 😂😂😂

  Аlbana MiftariАlbana Miftari5 ditë më parë
 • Shume prank i fort

  Ger Gerti sahitiGer Gerti sahiti6 ditë më parë
 • "A je te pa shpin un ta kom bo " hahaha❤️😘😍

  Kadrije FazliuKadrije Fazliu6 ditë më parë
 • `` Aluadin a të kujtohet kur u pat kan ni hotel qysh ti pat ngjyros ty flokët edhe Naserit.

  Miran GjataMiran Gjata6 ditë më parë
 • Ta kum "li" shpien 🤣🤣🤣

  Nexhmedin SelmaniNexhmedin Selmani7 ditë më parë
 • Oh kur duli suxhuki tu vrapu melshoj shura u tuta shum👍👍👍👍

  Arsim EminiArsim Emini7 ditë më parë
 • 😂😅🤣

  beli jakupibeli jakupi7 ditë më parë
 • I harxhut pallomat solo ne market

  Almir BrezaAlmir Breza7 ditë më parë
 • Axhi molla kikiriki

  Almir BrezaAlmir Breza7 ditë më parë
 • Alko teper fort

  Almir BrezaAlmir Breza7 ditë më parë
 • Helllo a munesh moma qitë qat djalin me flokt kaqurrela mu per fraje plizzz

  MELISA RestelicaMELISA Restelica7 ditë më parë
  • Po more

   Nexhmedin SelmaniNexhmedin Selmani7 ditë më parë
 • Ku e ke gjet kangen qe pe qet kur po ban prank krejt kangat kallxomi pliss

  DIONIS KOLGECIDIONIS KOLGECI8 ditë më parë
 • Shum fort veq po vrehet pak qe o fake reagimi

  Mr EagleMr Eagle8 ditë më parë
 • JU JENI BIQA VIQ SUGJUKU JO

  DIAR GashiDIAR Gashi8 ditë më parë
 • Boni sa ma shum pranka suxhes 😅 veq vazhdo se na knaqe kur po bon pranka suxhes

  Pubg__pro0 0Pubg__pro0 08 ditë më parë
 • Mat Mirit jeni ju përshëndes nga gazibaba alko edhe ti ije i gazibabës jau di kedve shpijen

  YLLI JACKPOTYLLI JACKPOT8 ditë më parë
 • gjyna

  Artan BajramiArtan Bajrami8 ditë më parë
 • o sa kom kesh bre ahhaaahhaahhaa

  Jetgzon HoxhajJetgzon Hoxhaj9 ditë më parë
 • Qysh po ngan suxha🤣🤣

  Zeus YTZeus YT9 ditë më parë
 • 13:47 ahahahhh kom dek tu kesh bre qysh ka biskit naseri suxha u tut😂😂😂😂😂😂😂

  Frau MahrFrau Mahr9 ditë më parë
 • I fort ke valla hahahah 😂😂😂

  messi goatmessi goat9 ditë më parë
 • Gjyna o burr 😞😞

  TOP GAMINGTOP GAMING9 ditë më parë
 • Pranki ma i fort shqiptar reagimi suxhukit mka myt tu kesh 😂😂😂😂😂

  betim betbetim bet9 ditë më parë
 • Alaudin kur vjen pranki tjeterr

  How to paint Every thingHow to paint Every thing9 ditë më parë
 • Do njerz I marin hyxhym kameres

  Altin HalitajAltin Halitaj10 ditë më parë
 • Ta dreqen diten ty 😜😂😂

  Shpresim EmruliShpresim Emruli10 ditë më parë
 • O veq vazhdoni teper mir veq video me pranka tash pranku i radhes mas pes dite te lutna alaudin teper te mir ju krejt naseri suxha ma alka teper i mir albania prej kosoves alkaaaaaaaa

  Erona HaxholliErona Haxholli10 ditë më parë
 • Ahahahahahahahahahah😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂jeni youtuberat mat fort

  liridona durakuliridona duraku10 ditë më parë
 • pse sja keni ba edhe kerrin qeshtu

  KILLERSxTEAM XKILLERSxTEAM X10 ditë më parë
 • Alaudin pranki ke i mir po gjyna me ja ba ashtu apet ky ty sta ka ba kaq te zeza te lutem me kthe pergjigj a a ka pastru shpin hahahahahahhahahaha athu kush e han prenkin e radhes po e presim me pa durim hahahahahahhah🤗🤗🤗🤗🤗😄😄😄😄😄

  Haki DemiriHaki Demiri10 ditë më parë
 • o alaudin paret tuja i ke harxhu budall ata hiqen paret nuk miren be vlla a je nment

  Fatlind AbduliFatlind Abduli10 ditë më parë
 • Bravo Alko veq vazhdo me video

  Dorar TopojaniDorar Topojani10 ditë më parë
 • hahahaha suxha king pasha zoten legend je 💙

  Eqerem RamaEqerem Rama10 ditë më parë
 • nejse prank i mir inshallah e keni pastru nfund bashk se gjynah per ndryshe suxhen Boss e keni se ton ato t zeza😂 qe ja keni bo hala meju fol goxha i fort osht😂😂😂

  Katan aKatan a11 ditë më parë
 • 10:59 O BAB DIL VEQ PAK JASHT SE E VRAVA NJONIN 😂😂😂😂

  Elona SsElona Ss11 ditë më parë
 • Ishalla i bani 100 k subsribe dhe zoti ju ruj krejt grupit flatra

  KMSUFJAN fre fireKMSUFJAN fre fire11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🇦🇱🇦🇱🤑🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😎sugjo e ke ba ni shpi me palloma🤣🤣🤣🤣

  Rijad AdemiRijad Ademi11 ditë më parë
 • hahahahahahah shum fany

  Erina ThaqiErina Thaqi11 ditë më parë
 • A je te pa shpien un ta kom bo🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  bb4_xhelozibb4_xhelozi11 ditë më parë
 • Supriz

  Bajram IseniBajram Iseni11 ditë më parë
 • Ta bona follow ne tiktok po sma ki pranu!!!!!!!!!!!!

  Genjon IsaGenjon Isa11 ditë më parë
 • hahahahah ooo ca prank i fort 😂😂😂😂😂

  Mery MeryMery Mery11 ditë më parë
 • Dikush ska bothen me fshi a ju e dekoroni shtepin🥺😂😂

  HAMZA BAJRAMIHAMZA BAJRAMI11 ditë më parë
 • prankat ne dit sodit krejt aktrim

  car drifting nowcar drifting now11 ditë më parë
 • Like kush menon qe asht fake✌️

  Gazmend MaksutajGazmend Maksutaj11 ditë më parë
 • Ej srz e kam shum gjyna qishtu mja ba shpin njerit kshu

  Dionis KrasniqiDionis Krasniqi11 ditë më parë
 • Shum prenk i mir😂😂😂😂👍👍👍

  XHELADINI XheladiniXHELADINI Xheladini11 ditë më parë
 • si alaudini kur kush sen i ban prankat mat mir

  imer buciimer buci11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  sait nuredinisait nuredini11 ditë më parë
 • naseri : adikush nuk ka bothen me fshi a ju ❤️ahhahaha

  Lindita AjriziLindita Ajrizi11 ditë më parë
 • Shum të fort e kini Bo vidjen

  Eda ZiberiEda Ziberi12 ditë më parë
 • 11:38🤣🤣🤣

  king Boyking Boy12 ditë më parë
 • mat fortit jenii 🅱️🅰️🅱️🅰️❤️❤️❤️

  fg hazefg haze12 ditë më parë
 • Suxhoooooois king suxho miti kta tjert pranka se e lipin hahahhaha rrespekte jeni me te mirt

  Sami SabediniSami Sabedini12 ditë më parë
 • Alka je ma i miri ♡ ♡

  Lindi AlitiLindi Aliti12 ditë më parë
 • Paramendo qka kan thanë ato tmarketit " Ky njeri veq m** po prodhojka " hahahhaha

  Irfan AliliIrfan Alili12 ditë më parë
 • Ooo gjynah suxha Hahhahah

  LORE DanaLORE Dana12 ditë më parë
 • Avtulla shum um ka ardh gjyna per sugjuki

  Ledri DobrunaLedri Dobruna12 ditë më parë
 • O nuredin sot te kam pa te ajo xhamija e qendres edhe kesh tu vdek

  Hatixhei BekteshiHatixhei Bekteshi12 ditë më parë
 • Shum keq pse pi boni prank veq ktij me ta ba ty alaudin tranohesh

  Erisa ZymiiiErisa Zymiii12 ditë më parë
 • Siqo prajr prenki

  eldrit ademieldrit ademi12 ditë më parë
 • Shum teprum

  gjenson gjenssongjenson gjensson12 ditë më parë
 • Njerzit skan me fshi bi** ju ..🤣🤣🤣🤣🤣hahahha naser je 1🤣🤣alko ti mir ja bone suxhos se e meriton

  Lejla LleshiLejla Lleshi12 ditë më parë
 • A ju dulen boll pallomat Alaudin❤❤❤❤

  blerina hotiblerina hoti12 ditë më parë
 • 10:40 a pe shpien une ta kom bo hahaha

  Rijad tvRijad tv12 ditë më parë
 • 🥰🤍

  Behar TociBehar Toci12 ditë më parë
 • Aludin asnihere sma ke bo komentin me zemer nejse vidjo super😢😢😔

  Kostandino MurriziKostandino Murrizi12 ditë më parë
 • 😅😅😅g😂😘😘😍😍

  Lumturije FetaiLumturije Fetai12 ditë më parë
 • E ka hanger keq😁😁😁😁

  Diar BerishaDiar Berisha12 ditë më parë
 • luva babo

  jocker Lonlyjocker Lonly12 ditë më parë
 • Ku jetoni a macedoni a

  Altin GjakolliAltin Gjakolli12 ditë më parë
 • Bravo veq vazhdo

  Zenulla AsaniZenulla Asani12 ditë më parë
 • Bravo veq vazhdo

  Genjon IsaGenjon Isa12 ditë më parë
 • 😂😂😂😂🙌🙌

  Emin BejtaEmin Bejta13 ditë më parë
 • AHAAHAAHHAHAHHAHAHHAHAHAAHAHA

  shkodrani202shkodrani20213 ditë më parë
 • Valla baba je qfar pranki ja ke bo😂😂

  EnsarEnsar13 ditë më parë
 • O alaudin ma ha kit a more vesh bithen ma ha

  team fluturuseteam fluturuse13 ditë më parë
 • shumë i mirë prenki për sugjen

  Jani SadikajJani Sadikaj13 ditë më parë
 • Ja kini bo ma keç se në mal të Gazibabës

  Minir MinirMinir Minir13 ditë më parë
 • O naser shum fort e ke trem nimetin

  Nexhat BajramiNexhat Bajrami13 ditë më parë
 • 10:52 um ka ardh gjynah

  Miran GjataMiran Gjata13 ditë më parë
 • A osht i smut kshtu me sindrom suxha a Pse e nxerr guhet si i smut

  Crafts MANCrafts MAN13 ditë më parë
 • Pin nese idon fansat

  tina bardhitina bardhi13 ditë më parë
 • Shum tmir jeni

  Kaltrina KryeziuKaltrina Kryeziu13 ditë më parë
 • Nimet pon prank mat keq

  Izet AjdariIzet Ajdari13 ditë më parë
 • Vllaqko si NUK dhez suxha NI prenk edhe top e ki

  Auron IstoguAuron Istogu13 ditë më parë
ALworld